Hoşgeldiniz!

Ragnarok

Thor 3: Ragnarok  (2017) Teaser Fragman 01:52
Thor 3: Ragnarok (2017) Teaser Fragman 5.690 izlenme - 3 ay önce Thor 3: Ragnarok (2017) Teaser Fragman This November, Thor: Ragnarok. Watch the teaser trailer now! İçindeki “bad boy” aşkını dizginleyememiş pek çok genç kızın sevgilisi Loki‘ye yazarlar bu sefer bir aşk hikâyesi yazma peşindeler. Hanım kızımız da seneler içerisinde Mandarin’den Zemo’ya, Doctor Doom’dan Arkon’a Marvel’ın kötü adamlarıyla sık sık ittifaklara girmiş, Asgard’ı, Thor’u, Dünyayı defalarca tehlikeye atmış olan Amora, nam-ı değer The Enchantress. Eğer bu süperkötümüze aşina değilseniz, Marvel evreninin Poison Ivy‘si dememiz yeterli olacaktır. Aynı yeşil kıyafet, aynı baştan çıkarma yoluyla güç elde etme Enchantress’ta da var. Tek fark, biri bitki manyağı, biri büyü.Koskoca filmin tek kötü adamı The Enchantress değil elbette. Yost ve Kyle bağıra bağıra filmin konusunu işaret ediyorlar bir süredir: “Ragnarok“. Viking Tanrılarının son savaşı olan Ragnarok’un konu olması demek, ana kötü Surtur ve Muspelheim’ın Alev İblisleri olacak demek. Bu da, eğer tahminler doğruysa, Enchantress aynı Loki gibi iyilik ve kötülük arasında ip atlayacak demek, başka yolu yok. Her şey sona ererken yandan “Ben de koyucam haa!” diye çıkacağı yok herhalde kadının? Ragnarok’ta ilk düşen Yggdrassil olacak. Bunu da biliyoruz. Bu sefer Thor’u öyle çekiciyle üç beş çapulcu döverken değil, bayağı bayağı tanrılık yaparken göreceğiz. Söylenenler Odinson’ın daha fazla “göklerde” olacağı yönünde, her ne kadar bunun ne anlama geldiğini tam kestiremesek de kötü bir şey olacağını sanmıyoruz. Thor’un biraz vitesi arttırması uzun süredir gerekiyordu. Zaten eğer çizgi romanları takip ederse, reisin koskoca Asgard’ı dünyada tekrar kurması gerekecek. Kolay iş değil ama bir tanrı altından kalkar diye düşünüyoruz. Göreceğiz.
Thor 3: Ragnarok (2017) Uluslararası Fragman 01:03
Thor 3: Ragnarok (2017) Uluslararası Fragman 946 izlenme - 2 ay önce Thor 3: Ragnarok (2017) Uluslararası Fragman Film Özeti: İçindeki “bad boy” aşkını dizginleyememiş pek çok genç kızın sevgilisi Loki‘ye yazarlar bu sefer bir aşk hikâyesi yazma peşindeler. Hanım kızımız da seneler içerisinde Mandarin’den Zemo’ya, Doctor Doom’dan Arkon’a Marvel’ın kötü adamlarıyla sık sık ittifaklara girmiş, Asgard’ı, Thor’u, Dünyayı defalarca tehlikeye atmış olan Amora, nam-ı değer The Enchantress. Eğer bu süperkötümüze aşina değilseniz, Marvel evreninin Poison Ivy‘si dememiz yeterli olacaktır. Aynı yeşil kıyafet, aynı baştan çıkarma yoluyla güç elde etme Enchantress’ta da var. Tek fark, biri bitki manyağı, biri büyü.Koskoca filmin tek kötü adamı The Enchantress değil elbette. Yost ve Kyle bağıra bağıra filmin konusunu işaret ediyorlar bir süredir: “Ragnarok“. Viking Tanrılarının son savaşı olan Ragnarok’un konu olması demek, ana kötü Surtur ve Muspelheim’ın Alev İblisleri olacak demek. Bu da, eğer tahminler doğruysa, Enchantress aynı Loki gibi iyilik ve kötülük arasında ip atlayacak demek, başka yolu yok. Her şey sona ererken yandan “Ben de koyucam haa!” diye çıkacağı yok herhalde kadının? Ragnarok’ta ilk düşen Yggdrassil olacak. Bunu da biliyoruz. Bu sefer Thor’u öyle çekiciyle üç beş çapulcu döverken değil, bayağı bayağı tanrılık yaparken göreceğiz. Söylenenler Odinson’ın daha fazla “göklerde” olacağı yönünde, her ne kadar bunun ne anlama geldiğini tam kestiremesek de kötü bir şey olacağını sanmıyoruz. Thor’un biraz vitesi arttırması uzun süredir gerekiyordu. Zaten eğer çizgi romanları takip ederse, reisin koskoca Asgard’ı dünyada tekrar kurması gerekecek. Kolay iş değil ama bir tanrı altından kalkar diye düşünüyoruz. Göreceğiz.
Thor Ragnarök Thor 3 Türkçe Dublaj Fragmanı 1 3 Kasım 2017 01:50
Thor Ragnarök Thor 3 Türkçe Dublaj Fragmanı 1 3 Kasım 2017 318 izlenme - 3 ay önce https://instagram.com/panzeirr https://ask.fm/Panzeeir YouTube Ismail Kotan ___________________________ 3 Kasım 2017 tarihinde vizyona girecek olan serinin 3. Filmi Thor Ragnarök'ün Türkçe Dublajlı fragmanı sizlerle. Filmin Özeti; Evrenin bir ucundaki Sakaar gezegeninde kötü kalpli ve çok güçlü Hela'nın (Cate Blanchett) esiri olan Thor (Chris Hemsworth) oldukça zor durumdadır, üstelik çekicini Hela tuzla buz etmiştir. Thor'un bir an önce ülkesi Asgard'a dönerek Ragnarok'u, yani kendi uygarlıklarının temeli olan tanrıların ölümü ve Asgard'ın çöküşü anlamına gelen olayı durdurması gerekmektedir. Bu yolda eski dostu, Sakaar'ın en popüler gladyatörü haline gelmiş Hulk'ı alt etmesi gerekecektir. Beğendiyseniz ve bu tarz fragmanların devamının gelmesini istiyorsanız videomu beğenip yorum kısmını yorumlarınızı belirtiniz. İzlediğiniz için Teşekkürler :) Kanalıma abone olmayı unutmayın :)
Thor 3: Ragnarok  (2017) Türkçe Altyazılı Teaser Fragman 01:52
Thor 3: Ragnarok (2017) Türkçe Altyazılı Teaser Fragman 207 izlenme - 3 ay önce Thor 3: Ragnarok (2017) Türkçe Altyazılı Teaser Fragman İçindeki “bad boy” aşkını dizginleyememiş pek çok genç kızın sevgilisi Loki‘ye yazarlar bu sefer bir aşk hikâyesi yazma peşindeler. Hanım kızımız da seneler içerisinde Mandarin’den Zemo’ya, Doctor Doom’dan Arkon’a Marvel’ın kötü adamlarıyla sık sık ittifaklara girmiş, Asgard’ı, Thor’u, Dünyayı defalarca tehlikeye atmış olan Amora, nam-ı değer The Enchantress. Eğer bu süperkötümüze aşina değilseniz, Marvel evreninin Poison Ivy‘si dememiz yeterli olacaktır. Aynı yeşil kıyafet, aynı baştan çıkarma yoluyla güç elde etme Enchantress’ta da var. Tek fark, biri bitki manyağı, biri büyü.Koskoca filmin tek kötü adamı The Enchantress değil elbette. Yost ve Kyle bağıra bağıra filmin konusunu işaret ediyorlar bir süredir: “Ragnarok“. Viking Tanrılarının son savaşı olan Ragnarok’un konu olması demek, ana kötü Surtur ve Muspelheim’ın Alev İblisleri olacak demek. Bu da, eğer tahminler doğruysa, Enchantress aynı Loki gibi iyilik ve kötülük arasında ip atlayacak demek, başka yolu yok. Her şey sona ererken yandan “Ben de koyucam haa!” diye çıkacağı yok herhalde kadının? Ragnarok’ta ilk düşen Yggdrassil olacak. Bunu da biliyoruz. Bu sefer Thor’u öyle çekiciyle üç beş çapulcu döverken değil, bayağı bayağı tanrılık yaparken göreceğiz. Söylenenler Odinson’ın daha fazla “göklerde” olacağı yönünde, her ne kadar bunun ne anlama geldiğini tam kestiremesek de kötü bir şey olacağını sanmıyoruz. Thor’un biraz vitesi arttırması uzun süredir gerekiyordu. Zaten eğer çizgi romanları takip ederse, reisin koskoca Asgard’ı dünyada tekrar kurması gerekecek. Kolay iş değil ama bir tanrı altından kalkar diye düşünüyoruz. Göreceğiz.
Thor 3 Ragnarok Trailer - Thor 3 Ragnarok Fragman İzle [fanmade-Hayran Yapım] 03:32
Thor 3 Ragnarok Trailer - Thor 3 Ragnarok Fragman İzle [fanmade-Hayran Yapım] 387 izlenme - 11 ay önce Thor serisinin 2017 yılında izleyiciyle buluşacak olan üçüncü filminde, yaklaşmakta olan Norse kıyametine tanık olacağız. Thor, Asgard'ın Ragnarok karşısında kaderine terk edilmesi nedeniyle savaşmak zorunda kalacak ve kendini tanrılar arasındaki savaşın ortasında bulacak. Craig Kyle ve Christopher Yost ikilisinin senaryosunu kaleme aldığı filmin başrollerinde bir kez daha Chris Hemsworth ve Tom Hiddleston bulunuyor.
THOR 3 Ragnarok Official Trailer (2017) Hulk Marvel Superhero Movie HD 02:02
THOR 3 Ragnarok Official Trailer (2017) Hulk Marvel Superhero Movie HD 105 izlenme - 3 ay önce THOR 3 Ragnarok Official Trailer (2017) Hulk Marvel Superhero Movie HD © 2017 - Marvel marvel thor 3 ragnarok, marvel thor 3 ragnarok trailer, marvel thor 3 ragnarok trailer español, marvel thor 3 ragnarok trailer legendado, thor 3 ragnarok, thor 3 ragnarok (2017), thor 3 ragnarok (2017) trailer, thor 3 ragnarok (2017) trailer teaser comic-con, thor 3 ragnarok (2017) trailer teaser comic-con 2016, thor 3 ragnarok - special teaser trailer (2017), thor 3 ragnarok - special teaser trailer german, thor 3 ragnarok - urlaubs teaser trailer (2017) deutsch, thor 3 ragnarok - urlaubs teaser trailer deutsch, thor 3 ragnarok - urlaubs teaser trailer german, thor 3 ragnarok - vacation teaser trailer (2017) reaction, thor 3 ragnarok - vacation teaser trailer (2017) subtitulado, thor 3 ragnarok - vacation teaser trailer reaction, thor 3 ragnarok - vacation teaser trailer ??????, thor 3 ragnarok 2017, thor 3 ragnarok altyazılı, thor 3 ragnarok bande annonce, thor 3 ragnarok bande annonce teaser, thor 3 ragnarok bande annonce vf, thor 3 ragnarok bande annonce vostfr, thor 3 ragnarok beta ray bill, thor 3 ragnarok clip, thor 3 ragnarok comic con, thor 3 ragnarok comic con trailer, thor 3 ragnarok comic-con teaser trailer, thor 3 ragnarok comic-con teaser trailer (2017), thor 3 ragnarok comic-con teaser trailer (2017) legendado, thor 3 ragnarok comic-con teaser trailer (2017) sub español, thor 3 ragnarok comic-con teaser trailer (2017) subtitulado, thor 3 ragnarok comic-con teaser trailer subtitulado, thor 3 ragnarok cz, thor 3 ragnarok de vacaciones, thor 3 ragnarok deutsch, thor 3 ragnarok dia a dia de thor, thor 3 ragnarok dia a dia de thor dublado, thor 3 ragnarok dr strange, thor 3 ragnarok dublado, thor 3 ragnarok el?zetes, thor 3 ragnarok español, thor 3 ragnarok español latino, thor 3 ragnarok explained, thor 3 ragnarok fragman, thor 3 ragnarok fragman türkçe, thor 3 ragnarok full movie, thor 3 ragnarok full movie in english, thor 3 ragnarok german, thor 3 ragnarok german trailer, thor 3 ragnarok hela, thor 3 ragnarok hulk, thor 3 ragnarok hulk official trailer, thor 3 ragnarok hulk official trailer 2017, thor 3 ragnarok hulk trailer, thor 3 ragnarok inceleme, thor 3 ragnarok ita, thor 3 ragnarok konusu, thor 3 ragnarok latino, thor 3 ragnarok legendado, thor 3 ragnarok loki, thor 3 ragnarok magyar, thor 3 ragnarok magyar felirat, thor 3 ragnarok movie trailer, thor 3 ragnarok movie trailer (2017) hd, thor 3 ragnarok ne zaman çıkacak, thor 3 ragnarok news, thor 3 ragnarok official, thor 3 ragnarok official trailer, thor 3 ragnarok official trailer (2017), thor 3 ragnarok official trailer (2017) hd chris hemsworth /thor, thor 3 ragnarok official trailer comic con, thor 3 ragnarok official trailer hd, thor 3 ragnarok official trailer hd (2017), thor 3 ragnarok official trailer legendado, thor 3 ragnarok official trailer reaction, thor 3 ragnarok official trailer subtitulado, thor 3 ragnarok pantip, thor 3 ragnarok pl, thor 3 ragnarok plot, thor 3 ragnarok poster, thor 3 ragnarok reaction, thor 3 ragnarok release date, thor 3 ragnarok rus, thor 3 ragnarok story, thor 3 ragnarok story explained, thor 3 ragnarok sub, thor 3 ragnarok sub español, thor 3 ragnarok subtitulado, thor 3 ragnarok subtitulado español, thor 3 ragnarok super bowl, thor 3 ragnarok surtur, thor 3 ragnarok teaser, thor 3 ragnarok teaser legendado, thor 3 ragnarok teaser trailer, thor 3 ragnarok trailer, thor 3 ragnarok trailer deutsch, thor 3 ragnarok trailer español latino, thor 3 ragnarok trailer hd, thor 3 ragnarok trailer hd (2017), thor 3 ragnarok trailer hd (2017) legendado, thor 3 ragnarok trailer ita, thor 3 ragnarok trailer italiano, thor 3 ragnarok trailer reaction, thor 3 ragnarok trailer türkçe altyazı, thor 3 ragnarok türkçe, thor 3 ragnarok türkçe dublaj, thor 3 ragnarok türkçe dublaj fragman, thor 3 ragnarok türkçe dublaj izle, thor 3 ragnarok türkçe fragman, thor 3 ragnarok vacation, thor 3 ragnarok vacation reaction, thor 3 ragnarok vacation teaser trailer, thor 3 ragnarok vacation teaser trailer 2017, thor 3 ragnarok viral teaser trailer, thor 3 ragnarok viral teaser trailer team thor part 1, thor 3 ragnarok zwiastun, thor 3 ragnarok zwiastun pl, trailer de thor 3 ragnarok, trailer de thor 3 ragnarok en español, trailer de thor 3 ragnarok latino, trailer de thor 3 ragnarok sub español, trailer de thor 3 ragnarok subtitulado, trailer thor 3 ragnarok español, trailer thor 3 ragnarok legendado
Thor 3: Ragnarok Trailer (2017) 02:00
Thor 3: Ragnarok Trailer (2017) 25 izlenme - 3 hafta önce Official "Thor 3: Ragnarok" Movie Trailer 2017 | Subscribe ? http://abo.yt/kc | Chris Hemsworth Movie #Trailer | Release: 3 Nov 2017 | More https://KinoCheck.de/film/dze/thor-ra... Thor is imprisoned on the other side of the universe and finds himself in a race against time to get back to Asgard to stop Ragnarok, the destruction of his homeworld and the end of Asgardian civilization, at the hands of an all-powerful new threat, the ruthless Hela. Endcard Videos THOR 3: Ragnarok - Team Thor Teaser Trailer 2 (2017) ? http://youtu.be/zilx0pnLeHA SPIDER-MAN: Homecoming Trailer 2 (2017) ? http://youtu.be/uU9f_APO4qU #Thor #Ragnarok is the new adventure movie by Taika Waititi, starring Chris Hemsworth, Tom Hiddleston and Mark Ruffalo. The script was written by Eric Pearson. Our gaming-channel ? http://youtube.com/Spiele Note | Thor: Ragnarok trailer courtesy of The Walt Disney Company. | All Rights Reserved. | KinoCheck®
Thor: Ragnarok - Official Teaser Trailer - Marvel NL 01:56
Thor: Ragnarok - Official Teaser Trailer - Marvel NL 12 izlenme - 4 hafta önce Het is Thor vs. Hulk – hier is de eerste trailer van Thor: Ragnarok! 26 oktober in de bioscoop. Volg Marvel Nederland: http://twitter.com/MarvelNL http://facebook.com/MarvelNL http://youtube.com/MarvelNL
Thor Ragnarok Extended Trailer + 06:48
Thor Ragnarok Extended Trailer + "thor Vs Hulk" Funny Clip (2017) Marvel Superhero Movie Hd 10 izlenme - 4 hafta önce THOR RAGNAROK Extended Trailer + "Thor vs Hulk" Funny Clip (2017) Marvel Superhero Movie HD [Official Trailer]
Thor Ragnarok Türkçe Dublaj Fragman 01:50
Thor Ragnarok Türkçe Dublaj Fragman 17 izlenme - 1 ay önce Arkadaşlar Selamlar Sizlerle Thor Ragnarok Fragmanını İnceleyeceğiz İyi Seyirler. Videoya Git https://youtu.be/O7rPW32rzkY Videoya Git https://youtu.be/A0E9_bEt1I4 Videoya Git https://youtu.be/kFqANUvlw_I Videoya Git https://youtu.be/rBOUuq0r858 Videoya Git https://youtu.be/SYNrgbYOFvg Beğendiyseniz Beğenmeyi Unutmayın! Facebook https://www.facebook.com/Hakan-Eriş-5... İnstagram https://www.instagram.com/hakan16662/ Twitter https://twitter.com/asil1699/
Asgard Yanıyor! - Thor: Ragnarok Fragman Değerlendirmesi 15:57
Asgard Yanıyor! - Thor: Ragnarok Fragman Değerlendirmesi 19 izlenme - 3 ay önce Emre ve Onur, Thor'un yeni filmi Thor: Ragnarok'un ilk fragmanını değerlendiriyorlar. İyi seyirler! Filmin vizyon tarihi: 3 Kasım 2017 Bizi daha yakından takip etmek çok kolay: http://oyungezer.com.tr https://www.facebook.com/oyungezer https://twitter.com/oyungezer
THOR: RAGNAROK International Trailer (2017) 01:20
THOR: RAGNAROK International Trailer (2017) 14 izlenme - 2 ay önce THOR: RAGNAROK International Trailer (2017) Subscribe to FilmTrailerZone: http://ow.ly/adpvg Like us on Facebook: http://ow.ly/rduc2 Follow us on Twitter: http://ow.ly/ay0gU Thor must face the Hulk in a gladiator match and save his people from the ruthless Hela. Release Date: November 3, 2017 Genre: Action, Adventure, Fantasy Director: Taika Waititi Writers: Craig Kyle (story by), Christopher Yost (story by) Stars: Tom Hiddleston, Benedict Cumberbatch, Idris Elba, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth Thor Ragnarok official trailer courtesy of Marvel. FilmTrailerZone is the #1 destination for all movie fans to catch the latest movie trailers, clips, featurettes & much more of the latest promotional content from your most anticipated movies!
Thor'un Saçları Nasıl Kısaldı? 01:38
Thor'un Saçları Nasıl Kısaldı? 14 izlenme - 3 ay önce Rekor kıran fragmanının ardından Thor: Ragnarok'un saçlarına dikkat ettiniz mi? Eğer etmediyseniz, Aldo Jones hazırladığı parodiyi izleyin.
Ragnarok Ebilro  --  Bolaykim 02:00
Ragnarok Ebilro -- Bolaykim 321 izlenme - 10 yıl önce Biraz mvp kestim , birazda action :D
John Cena, Aaron Taylor-Johnson Movie Hd 04:56
John Cena, Aaron Taylor-Johnson Movie Hd 7 izlenme - 2 ay önce THE WALL Movie Clips & Trailer (2017) John Cena, Aaron Taylor-Johnson Movie HD Subscribe HERE for NEW movie trailers ? https://goo.gl/o12wZ3 An American sharpshooter is trapped in a standoff with an Iraqi sniper. Release Date: March 2017 Genre: Drama Director: Doug Liman Writer: Dwain Worrell Stars: Aaron Taylor-Johnson, John Cena, Laith Nakli The Wall official trailer courtesy of Roadside Attractions. FilmTrailerZone is the #1 destination for all movie fans to catch the latest movie trailers, clips, featurettes & much more of the latest promotional content from your most anticipated movies!
Periphery - Ragnarok 04:37
Periphery - Ragnarok 92 izlenme - 4 yıl önce Periphery - Ragnarok (Yeni Klip 2013) Lyrics - Şarkı Sözleri: Forty days and nights I've spent alone. The shadow hungry angel inside of me grows cold. Bloodshed on my mind. A slave to these walls. Get away from the life sucking call. Set me free. Grant a pardon for the meddling soul. The lives of the fallen deserve to take the spirits toll. Within the asylum of a guilty fucking conscience I feel the presence of insanity creep up my spine - to lock me away in this hell. Death has made it's abode on my shoulders. It clings to the bottom of my ninja turtley Within ascendance I shall relive the slaughtering. You'll sing to the dirt, praying for the break of dawn. Night will bring the presence of a ravenous demon setting out to terrify. Soul destructive like imploding stars. There's nothing but the darkness to guide the way. There's nothing left inside. Scald the inside. Fold the endless search within you. Scale the insight, for the day it lies before us. Somewhere in time... Off in the distance we can see, shining, clear, our demise to be. We're not listening to ourselves. Somewhere in time, we welcomed in the midnight leave. But in the distance we can see, shining, clear, our demise to be. We're not listening to ourselves.
Ragnarok - Foam Of The Days (1976) 08:02
Ragnarok - Foam Of The Days (1976) 34 izlenme - 2 yıl önce isveçli olan 1972 yılında kurulan progressive rock grubudur.ilk albümlerini 1976 da çıkarmışlardır.kendinizi dinlemenize yardımcı olacak bir parçadır.
Ragnarok Official Trailer (2014) Action, Adventure Movie HD 01:31
Ragnarok Official Trailer (2014) Action, Adventure Movie HD 26 izlenme - 3 yıl önce Ragnarok Official Trailer Action Adventure Movie HD
Ragnarok Official Us Release Trailer #1 (2014) 01:31
Ragnarok Official Us Release Trailer #1 (2014) 19 izlenme - 3 yıl önce Ragnarok Official Us Release Trailer #1 (2014) - Norwegian Action Movie Hd