Hoşgeldiniz!

Rahatlamak Videoları İzle

5d Mikrofon İle Masaj Yapan Hatun (Zevk Verir) 26:16
5d Mikrofon İle Masaj Yapan Hatun (Zevk Verir) 8.748 izlenme - 9 ay önce 5 boyutlu mikrofon ile uyku sorunu olan veya sadece arkasına yatıp dinlenmek isteyen insanlar için hazırladığı masaj videosunu kulaklıksız yada tek tarafı bozuk olan kulaklıkla dinlerseniz bir bok anlamazsınız dinlenmek isteyen arkadaşlara keyifli seyirler diliyorum
RUKYE : CINLERI BEDENDEN CIKARIR / Çıkış ayetleri 26:44
RUKYE : CINLERI BEDENDEN CIKARIR / Çıkış ayetleri 6.017 izlenme - 3 yıl önce uzanin , kullakliklari takin, gozlerinizi kapatin ve okunusa konsantre olun. youtubenin kuranla sifa sayfasindan alinmadir Allah kendilerinden razi olsun.
Wesley Sneijder Lipton Ice Tea Reklamı 2 00:45
Wesley Sneijder Lipton Ice Tea Reklamı 2 1.500 izlenme - 2 yıl önce Önceki reklama göre çok daha prof. olmuş denilebilir fakat şu cümleyi hala anlayamadım; " Yengen hararet yapınca Lipton Ice Tea içiyorum ve rahatlıyorum " çok yanlış anlaşılır fena dayak yersin Şınayder efendi. iyi seyirler. Bonus: Türkce konuşan Wesley ve Yolanthe
Tantra Masajıyla Rahatlamak 00:59
Tantra Masajıyla Rahatlamak 1.218 izlenme - 3 yıl önce ir çeşit enerji masajı olan tantra ile masaj yapılan hanım görünüşe bakılırsa keyif dolu anlar geçirmekte. kulaklıkla dinlemenizi tavsiye ederim.
Su Sesi Dinleyerek Dinlenmek 00:17
Su Sesi Dinleyerek Dinlenmek 2.552 izlenme - 7 yıl önce su sesi dinleyerek dinlenebilirsiniz
Susesi Dinlemek 00:31
Susesi Dinlemek 1.270 izlenme - 7 yıl önce susesi dinleyerek cay yudumlama keyfi begeneceksiniz
Rahatlamak İstiyen Herkez İzlesin 00:03
Rahatlamak İstiyen Herkez İzlesin 839 izlenme - 6 yıl önce wolfteam
Çivili Yatağa Yatıp Rahatlamak - Gülben Ergen 01:03
Çivili Yatağa Yatıp Rahatlamak - Gülben Ergen 288 izlenme - 2 yıl önce Gülben Ergen canlı yayınlanan programında çivili tahtanın üzerine yatıyor, yattıktan sonra laylalaylalay gibi mutluluk ifadeleri belirttikten sonra kalkıyor ve oohhhh çok rahatladım diyor. Bende bundan sonra sabahları bel tutulması ve boyun ağrılarıyla uyandığım yatağımı atıp çivili tahtada yatacağım.
Selim Gümüşel 05:48
Selim Gümüşel 90 izlenme - 2 yıl önce RELAKS BİRAZ RAHATLAMAK
4 Çocuk Babasının İlk Kez Sessizliği Duyması 00:40
4 Çocuk Babasının İlk Kez Sessizliği Duyması 105 izlenme - 2 yıl önce İnternette duyma engellilerin ilk kez bebeklerinin ya da kendi seslerini duyduğu videolar, pek çok kişinin duygusal anlar yaşamasına sebep oluyor. Peki bu duruma bir de tersten bakmayı denesek ne olurdu? Somewhen Productions, 4 gürültücü çocuğu yüzünden uzun zamandır ‘sessizlik’ yaşamayan bir babanın o komik anlarını çekti.
Selale 01:46
Selale 137 izlenme - 7 yıl önce pınarbasinda cay zevki
 Gerinirken Fazla Rahatlamak 00:06
Gerinirken Fazla Rahatlamak 25 izlenme - 3 yıl önce Gerinirken fazla rahatlamak