Hoşgeldiniz!

rahatsız etmek

Evsiz  Adamı Rahatsız Etmenin Mükâfâtı 01:11
Evsiz Adamı Rahatsız Etmenin Mükâfâtı 7.421 izlenme - 2 yıl önce Kaldırımda oturan evsiz bir adamı rahatsız eden gençlerden biri yapmış olduğu hatanın sonunu yumrukları yedikten sonra anlıyor.
Dayak Arsızı Velet - Steven Jo - Disturbing The Peace 05:14
Dayak Arsızı Velet - Steven Jo - Disturbing The Peace 451 izlenme - 3 yıl önce Dayak arsızı olan bu kardeşimizin evde yarattığı terör ve babasından yediği dayakları daha önceki videolarda izlemiştik. Bu arkadaş hakkında yaptığım araştırmalar sonucu aslında "kendi alanında" tanınmış ve garip ama başarılı bir kariyeri olduğunu keşfettim. Bu videoda ise evde yarattığı terör faaliyetlerini sokağa taşımıştır. Şahsen yer yer garipsememe rağmen özellikle "fuck yo company" kısmı güldürmüştür. Arkadaşın müzikleri başarılıdır ve araştırma yaparken beni dinleyicisi haline getirmiştir. Daha çok paylaşım yapılacak gibidir.
Kütüphanede Ses Çıkarıp Milleti Rahatsız Eden Genç 04:26
Kütüphanede Ses Çıkarıp Milleti Rahatsız Eden Genç 185 izlenme - 3 yıl önce Bu arkadaşımızın da yaptığı gariplikten daha videonun sonunu görmeden açtığı bir kanal için saçma sapan şakalar yaptığını kestirebiliyoruz. Elemanımız daha doğrusu Youtube fenomeni olmaya çalışanlardan bir tanesi girmiş kütüphaneye milleti rahatsız etmiş bunu da kameraya almış, ortaya da sinir edici ama yine de insanı güldürün böyle komik görüntüler çıkmış. İzleyelim.
Kendisini Rahatsız Eden Kocasını Böyle Vurdu 01:15
Kendisini Rahatsız Eden Kocasını Böyle Vurdu 126 izlenme - 3 yıl önce Erzurum’da bir kadın uzaklaştırma kararı olmasına rağmen kendisini rahatsız eden kocasını silahla yaraladı.
Avusturalya'da İslamofobi  - Sosyal Deney 04:28
Avusturalya'da İslamofobi - Sosyal Deney 151 izlenme - 3 yıl önce Macquaire Üniversitesi'ndeki Müslüman öğrenciler tarafından hazırlanan bu deney, Avusturalya'da Müslümanlar'a karşı bakış açısını gösteriyor. Şahsen etraftakilerin tepkisini çok şaşırtıcı buldum. Ortadoğu'dan her gün izledikleri haberler pek etkilememiş bu insanlar. Darısı gördükleri mini eteklileri, uzun saçlı-küpeli erkekleri, gaylari, biseksüelleri, sol partilere oy verenleri, turistleri, kürtleri(site ahalisinin deyimiyle "malum ırk"), başı açıkları ve geri kalan her şey ötekileştiren, empati yeteneği 0 Türkiye'nin başına. Medeni olmak böyle bir şey.