Hoşgeldiniz!

rahatsızlıklar

Cinsellik Seti 01:28
Cinsellik Seti 26.301 izlenme - 4 yıl önce Cinsellik Seti
Öfke Kontrolü Nedir? 00:41
Öfke Kontrolü Nedir? 541 izlenme - 3 yıl önce Öfkenin ne olduğunu ve neden öfkelendiğimizi bir önceki videolarımızda paylaşmıştık. Korto Psikolojik Danışmanlık’tan Klinik Psikolog Esin Ergin ile ‘öfke’ üzerine yaptığımız röportaja öfke kontrolü ile devam edelim. Öfke kontrolü nedir, yanıtı MigrosTV’de! http://migrostv.migros.com.tr/
Refleksoloji Hangi Rahatsızlıklara İyi Gelir? 01:32
Refleksoloji Hangi Rahatsızlıklara İyi Gelir? 136 izlenme - 3 yıl önce Refleksoloji toksin atmak için ideal bir uygulama. Kaliteli bir uyku uyumak isteyenler için etkindir. Kişiye genel iyilik hali verir. Stresten kaynaklanan rahatsızlıkların giderilmesinde refleksolojiye başvurulabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Boş gebelik ve dış gebelik aynı şey mi? 00:56
Boş gebelik ve dış gebelik aynı şey mi? 109 izlenme - 3 yıl önce Boş gebelik ve dış gebelik sık sık birbiriyle karıştırılsa da çok farklı rahatsızlıklardır. Boş gebelikte rahmin içerisine yerleşen gebelik kesesinin içi boştur. Dış gebelik ise rahim içinde değil de rahim dışında gerçekleşen gebeliktir. Molar gebelikte ise yumurta rahim içerisinde üzüm şeklinde yerleşir. Bu da anormal gebelik formlarından biridir.
Yas Sürecinin Evreleri Nelerdir? 01:39
Yas Sürecinin Evreleri Nelerdir? 200 izlenme - 3 yıl önce Korto Psikolojik Danışmanlık’tan Klinik Psikolog Esin Ergin ile yas süreci üzerine konuştuk. Yas sürecinin evreleri nelerdir? Yanıtı videomuzda. Yas sürecine dair şu videolar da ilginizi çekebilir; yas süreci yaşayan kişi psikolojik yardım almalı mıdır? Yanıtı MigrosTV'de! http://migrostv.migros.com.tr/
Klasik Masaj Hangi Rahatsızlıklara İyi Gelir? 01:25
Klasik Masaj Hangi Rahatsızlıklara İyi Gelir? 70 izlenme - 3 yıl önce Klasik masaj kas, kemik ve eklemlerde meydana gelen ağrılara, kasılmalara karşı etkili, rahatlatıcı ve dinlendirici bir masajdır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nöral terapi nedir? 02:01
Nöral terapi nedir? 69 izlenme - 4 yıl önce Nöral terapi nedir?