Hoşgeldiniz!

rahatsızlıklar

Cinsellik Seti 01:28
Cinsellik Seti 26.111 izlenme - 2 yıl önce Cinsellik Seti
Öfke Kontrolü Nedir? 00:41
Öfke Kontrolü Nedir? 452 izlenme - 2 yıl önce Öfkenin ne olduğunu ve neden öfkelendiğimizi bir önceki videolarımızda paylaşmıştık. Korto Psikolojik Danışmanlık’tan Klinik Psikolog Esin Ergin ile ‘öfke’ üzerine yaptığımız röportaja öfke kontrolü ile devam edelim. Öfke kontrolü nedir, yanıtı MigrosTV’de! http://migrostv.migros.com.tr/
Refleksoloji Hangi Rahatsızlıklara İyi Gelir? 01:32
Refleksoloji Hangi Rahatsızlıklara İyi Gelir? 106 izlenme - 1 yıl önce Refleksoloji toksin atmak için ideal bir uygulama. Kaliteli bir uyku uyumak isteyenler için etkindir. Kişiye genel iyilik hali verir. Stresten kaynaklanan rahatsızlıkların giderilmesinde refleksolojiye başvurulabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Boş gebelik ve dış gebelik aynı şey mi? 00:56
Boş gebelik ve dış gebelik aynı şey mi? 87 izlenme - 2 yıl önce Boş gebelik ve dış gebelik sık sık birbiriyle karıştırılsa da çok farklı rahatsızlıklardır. Boş gebelikte rahmin içerisine yerleşen gebelik kesesinin içi boştur. Dış gebelik ise rahim içinde değil de rahim dışında gerçekleşen gebeliktir. Molar gebelikte ise yumurta rahim içerisinde üzüm şeklinde yerleşir. Bu da anormal gebelik formlarından biridir.
Yas Sürecinin Evreleri Nelerdir? 01:39
Yas Sürecinin Evreleri Nelerdir? 169 izlenme - 2 yıl önce Korto Psikolojik Danışmanlık’tan Klinik Psikolog Esin Ergin ile yas süreci üzerine konuştuk. Yas sürecinin evreleri nelerdir? Yanıtı videomuzda. Yas sürecine dair şu videolar da ilginizi çekebilir; yas süreci yaşayan kişi psikolojik yardım almalı mıdır? Yanıtı MigrosTV'de! http://migrostv.migros.com.tr/
Klasik Masaj Hangi Rahatsızlıklara İyi Gelir? 01:25
Klasik Masaj Hangi Rahatsızlıklara İyi Gelir? 60 izlenme - 1 yıl önce Klasik masaj kas, kemik ve eklemlerde meydana gelen ağrılara, kasılmalara karşı etkili, rahatlatıcı ve dinlendirici bir masajdır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nöral terapi nedir? 02:01
Nöral terapi nedir? 69 izlenme - 3 yıl önce Nöral terapi nedir?
Çampisaj Hangi Rahatsızlıklara İyi Gelir? 01:37
Çampisaj Hangi Rahatsızlıklara İyi Gelir? 44 izlenme - 1 yıl önce Çampisaj yoğun stresten ya da duruş bozukluklarından kaynaklanan ağrıların iyileştirilmesinde etkilidir. Son derece dinlendirici bir masajdır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kulak çınlaması hangi rahatsızlıkların habercisi olabilir? 01:38
Kulak çınlaması hangi rahatsızlıkların habercisi olabilir? 36 izlenme - 1 yıl önce Kulak çınlaması, kulaktaki çınlama, fısıltı, uğultu gibi seslerin tümünü ifade eder. Kulak çınlamasında ilk akla gelen kulakla ilgili problemlerdir. Kulak iltihapları, orta kulaklaki kemiklerin kireçlenmesi, kulak travmaları, kulak işitme sinirinin tümörü, beyin damarlarındaki genişleme, farklı beyin hastalıkları çınlamayla kendini gösterebilir. Bazı antibiyotikler ve tansiyon ilaçları kulakta çınlamaya neden olabilir.
Varikosel belirtileri nelerdir? 00:21
Varikosel belirtileri nelerdir? 18 izlenme - 12 ay önce Varikosel testisler sarkıklık, ağrı ve rahatsızlık hissi yaratır. Sperm analizini bozarak kısırlığın ortaya çıkmasına yol açar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Proloterapi Hangi Hastalıkların Tedavisinde Kullanılır? 01:04
Proloterapi Hangi Hastalıkların Tedavisinde Kullanılır? 23 izlenme - 2 yıl önce Proloterapi baş bölgesindeki çene, baş ve boyun ağrılarının tedavisinde uygulanabilir. Bununla beraber birçok omuz, sırt, kalça, el ve ayak bileği, diz ve dirsek rahatsızlıklarının da giderilmesinde etkili olarak kullanılır.
Proloterapi Ne Tür Omuz Ağrılarının Tedavisinde Etkilidir? 00:34
Proloterapi Ne Tür Omuz Ağrılarının Tedavisinde Etkilidir? 22 izlenme - 2 yıl önce Omuzda ağrı oluşturan sıkışma sendromları, donmuş omuz sendromu gibi rahatsızlıklar tedavi edilebilir. Sık çıkan omuzlarda bağların ve tendonların Proloterapi ile güçlendirilmesiyle rahatsızlık giderilebilir.
Kök hücre hangi hastalıklara çare oluyor? 01:16
Kök hücre hangi hastalıklara çare oluyor? 16 izlenme - 1 yıl önce Kemik iliği nakli; kan kanseri, lenf bezi kanseri ve kemik iliği yetmezliği gibi rahatsızlıkların tedavisinde uygulanır. Bazı genetik hastalıkların tedavisinde de oldukça etkilidir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sıcak taş terapisi hangi rahatsızlıklara iyi gelir? 01:15
Sıcak taş terapisi hangi rahatsızlıklara iyi gelir? 17 izlenme - 1 yıl önce Sıcak taş terapisi uzun süren kas, kemik ve eklem ağrılarına iyi gelir. Vücutta stresten ve duruş bozukluklarından kaynaklanan gerginliklerinin giderilmesine yardımcı olur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Osteopati Hangi Rahatsızlıklarda Uygulanır 01:49
Osteopati Hangi Rahatsızlıklarda Uygulanır 22 izlenme - 2 yıl önce Hüseyin Oğuzhan Söylemez www.huseyinoguzhansoylemez.com
Hastaların Dilinden: Murat Köse 00:32
Hastaların Dilinden: Murat Köse 36 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Murat Köse
Kronik hastalıklar çocuk psikolojisini nasıl etkiler? 01:16
Kronik hastalıklar çocuk psikolojisini nasıl etkiler? 9 izlenme - 1 yıl önce Araştırmalara göre kronik hastalıklı çocukların üçte birinde psikolojik rahatsızlıklar görülebilir. Hastalığın çocuğun hayatını ne kadar sınırladığı, çocuğun kişisel özellikleri ve bunun gibi faktörler hastalığın çocuk psikolojisi üzerindeki etkisini belirler. Ebeveynlerin yaklaşımı da büyük önem taşır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Parkinson ne tür rahatsızlıklara neden olur? 01:11
Parkinson ne tür rahatsızlıklara neden olur? 11 izlenme - 2 yıl önce Parkinson bulguları başlıca ikiye ayrılır. Bunlar ilk olarak titreme, hareketlerde yavaşlama, ayak sürüme gibi motor bozukluklardır. Motor dışı bozukluklar arasında dikkat dağınıklığı, hafıza problemleri ve depresyon eğilimi gibi bilişsel bozukluklar gözlenir. İleri evredeki hastalarda ilaçlara bağlı olarak psikiyatrik sorunlar ve uyku kalitesinde düşüş meydana gelir.
Anoreksiya nervoza vücudu nasıl etkiler? 00:43
Anoreksiya nervoza vücudu nasıl etkiler? 10 izlenme - 1 yıl önce Anoreksiya nervoza vücuda ciddi anlamda zarar verir. Kalp, mide ve sindirim rahatsızlıklarına neden olabilir. Anoreksiya nervoza kişilerin cildinde kuruluğa veya sivilce artışına neden olur.
Akupunktur hangi rahatsızlıkların tedavisinde uygulanır? 01:13
Akupunktur hangi rahatsızlıkların tedavisinde uygulanır? 7 izlenme - 2 yıl önce Akupunktur öncelikle kronik stresten kaynaklanan organ fonksiyon bozukluluklarının tedavisinde kullanılır. Özellikle en sık karşılaşılan kronik kabızlık, irritabl kolon, nedeni belli olmayan kaşıntılar ve alerjik astım gibi hastalıkların tedavisinde baş vurulan bir yöntemdir.
Kemik ve eklem rahatsızlıklarında aromaterapi nasıl uygulanır? 00:45
Kemik ve eklem rahatsızlıklarında aromaterapi nasıl uygulanır? 5 izlenme - 1 yıl önce Romatizma ve artrit gibi rahatsızlıklarda aromaterapinin soğutma ve sakinleştirme özelliğine sahip yağları tercih edilir.
Hastaların Dilinden: Hasan Köksal 00:39
Hastaların Dilinden: Hasan Köksal 16 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Hasan Köksal
Hastaların Dilinden: Kenan Engin 00:48
Hastaların Dilinden: Kenan Engin 12 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Kenan Engin
Yeme bozuklukları ölüm nedeni olabilir mi? 00:53
Yeme bozuklukları ölüm nedeni olabilir mi? 5 izlenme - 1 yıl önce Yeme bozuklukları uzun süreli sağlıksız beslenmeyi içerdiği için bedensel sağlık sorunlarına neden olabiliyor. Yeme bozukluğu olan kişiler çeşitli böbrek rahatsızlıkları, kemik erimeleri ve kansızlık gibi ağır hastalıklarla karşılaşabiliyor. Ayrıca uzun süredir aşırı zayıflama takıntısı olan kişilerden yüzde 10 ila yüzde 20'sinin hayatını kaybettiği biliniyor.
Çocuklarda görülen alerjik rahatsızlıklar nelerdir? 01:15
Çocuklarda görülen alerjik rahatsızlıklar nelerdir? 4 izlenme - 1 yıl önce Çocuklarda görülen alerjik rahatsızlıklar çok çeşitlidir, bunların bazıları net bir şekilde anlaşılabilir, kimisi ise sinsidir. İnsan vücudu tepeden tırnağa alerjiden etkilenir. Gözlerde göz nezlesi, burunda alerjik nezle, krup denilen büyük hava yolunun çeşitli nedenlerle tıkanması, bronşit, deride ürtiker, egzama, midede reflü, kabızlık ve ishal sıkça görülen alerjilerdir.
Hastaların Dilinden: Nadir Akan 00:55
Hastaların Dilinden: Nadir Akan 9 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Nadir Akan
Hangi rahatsızlıklar uykunun kalitesini bozar? 01:17
Hangi rahatsızlıklar uykunun kalitesini bozar? 2 izlenme - 2 yıl önce Uyku bozuklukları arasında en sık rastlanan uyku apnesidir. Uyku apnesine özellikle kilolu kişilerde rastlanır. Uykusuzluk da yaygın olarak görülen bir tablodur. Uyurgezerlik çok sık olmamakla birlikte uykuyu bozan bir rahatsızlıktır. Kronik hastalıklarda da uykunun kalitesi etkilenir.
Hastalığın Ardından: İrfan Ateş 02:09
Hastalığın Ardından: İrfan Ateş 4 izlenme - 3 yıl önce Hastalığın Ardından: İrfan Ateş
Hastaların Dilinden: Nisbah Demir 00:47
Hastaların Dilinden: Nisbah Demir 5 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Nisbah Demir