Hoşgeldiniz!

Rahibe Videoları İzle

Çılgın rahibe Öyle bir yakalandı ki 00:26
Çılgın rahibe Öyle bir yakalandı ki 6.406 izlenme - 7 ay önce ABD'de Diamondbacks-Phillies maçını tribünden takip eden bir rahibe elinde bira şişesi ile görüntülendi.
İşte Rahibelerin Olay Klibi 03:27
İşte Rahibelerin Olay Klibi 62.434 izlenme - 9 yıl önce çamaşır yıkamak hiç bu kadar zevkli değildir sanırım
Dünya Bu Rahibeyi Konuşuyor 02:06
Dünya Bu Rahibeyi Konuşuyor 11.242 izlenme - 3 yıl önce O Ses İtalya yarışmasına katılan rahibe Cristina Scuccia hem sesiyle büyüledi hemde cesareti ile herkesi kendine hayran bıraktı.
Adam Terbiyesiz - Geberesice Dondurmacı Fıkrası 01:20
Adam Terbiyesiz - Geberesice Dondurmacı Fıkrası 5.152 izlenme - 11 ay önce Adam Terbiyesiz - Geberesice Dondurmacı Fıkrası Yaşlı dedesinin ölümünü duyan Kate taziye için 95 yaşındaki ninesinin evine gider. Dedenin ölmeden önceki son anlarını konuşurlar. Ninesi; Bir pazar sabahı dedenle sevişirken rahmetli oldu garibim. der. Bunu duyan Kate hayretler içinde neredeyse yüz yaşına gelmiş bir çiftin sevişmesinden maraz doğmasının gayet normal olduğunu söyler. Nine ; Yok be tatlım. Aslında hiçbir sıkıntı yoktu. Eski günlerimizdeki gibi pazar sabahı kilise çanı çalarken sevişiyorduk. Deden temposunu kilise çanına göre ayarlamıştı. Yavaş ve usulca gidip geliyordu. Ding deyince içeri dong deyince dışarı. Sonra nine biraz duraksar ve gözyaşını silerken ; Eğer o geberesice dondurmacı delicesine zilini çalarak kapıdan geçmeyeydi deden hala sağ olacaktı.
Emziren Rahibe Şakası 01:54
Emziren Rahibe Şakası 7.009 izlenme - 2 yıl önce İnsanlardan yol tarifi isteyen rahibe bebeğini emzirirken başka bir rahibenin gelmesiyle suçu şakazedelere atıyor.
Öpüşen Rahip Ve Rahibe:)) 01:03
Öpüşen Rahip Ve Rahibe:)) 10.765 izlenme - 7 yıl önce rahible rahibenin aşkı
Hiç Bir Şey Göründüğü Gibi Değildir 00:59
Hiç Bir Şey Göründüğü Gibi Değildir 7.057 izlenme - 5 yıl önce
kilise ayinindeki sakarlık 00:38
kilise ayinindeki sakarlık 10.456 izlenme - 9 yıl önce ayindeki olaya bakın rahibeler nası çıldırdı.
Çılgın Rahibe! Öyle Bir Yakalandı Ki... - Sporx 00:26
Çılgın Rahibe! Öyle Bir Yakalandı Ki... - Sporx 1.137 izlenme - 9 ay önce ABD'de Diamondbacks - Phillies maçını tribünden takip eden bir rahibe elinde bira şişesi ile görüntülendi.
Rahibe Fizan 01:35
Rahibe Fizan 4.939 izlenme - 5 yıl önce bantam fizan rahibe hollanda menşeili yavuz imail bursa süs tavuğu üretimi http://www.facebook.com/ismail.yavuz.33633
Seksi Rahibe Şakası 01:09
Seksi Rahibe Şakası 3.802 izlenme - 4 yıl önce Seksi Rahibe Şakası
sapık rahibe:)) 01:23
sapık rahibe:)) 7.533 izlenme - 8 yıl önce harika bir kamera şakası:))
rahibe soymaca :)) 01:08
rahibe soymaca :)) 5.249 izlenme - 8 yıl önce yıkandıkça açılan rahibe :))
Almanya´da Ankara Oyun Havası Oynayan Rahibe 02:49
Almanya´da Ankara Oyun Havası Oynayan Rahibe 1.711 izlenme - 2 yıl önce Yer Almanya ve almanca kursunda rahibe ile ankara oyun havası öğrettik.
sapık rahibe ettine bakın 01:29
sapık rahibe ettine bakın 4.791 izlenme - 8 yıl önce hakketen tam sapık cıktı bu yaaa
Damızlık Türk Erkekleri 02:12
Damızlık Türk Erkekleri 2.246 izlenme - 2 yıl önce İsterse asırlar öncesi olsun, türk erkeklerinin cinsel açıdan çok güçlü olduğu tüm milletlerce bilinmekte ve nice yağız delikanlımız kötü amaçlar için kullanılmaktadır. Sokakta yürüyen kadınların erkeklere zulüm etmediği çağlarda liseli ruhunu (bknz.00,17sn) taşıyan türk delikanlısının yaşadıklarını ibret alarak izleyeceksiniz.
Rahibe Hırsızlık Yapar mı? 00:50
Rahibe Hırsızlık Yapar mı? 2.354 izlenme - 4 yıl önce Onca yıllık din eğitimine rağmen bu rahibe, "yukarıda Allah var" deyimini duymamış galiba. Girdiği marketteki kameralara bile aldırmadan fütursuzca biraları çalıyor.
Seksi Kızın Asıl Mesleğini Görenler Şoka Giriyor 00:57
Seksi Kızın Asıl Mesleğini Görenler Şoka Giriyor 1.439 izlenme - 2 yıl önce İnsanlardan soyunmak için yardım isteyen bikinili kızın aslında rahibe çıkması insanları çok şaşırttı.
sister act 01:58
sister act 3.667 izlenme - 6 yıl önce akademi ödüllü whoopi goldberg ghost peşinden koşan çetenin bakacağı akla en son gelecek yer olan sessiz bir manastıra saklanmak zorunda kalan küstah bir salon şarkıcısını canlandırmaktadır. manastırda aykırı davranışlarıyla bir sürü sadık taraftar toplar ve çok geçmeden rahibelerin ruhsuz kilise korosunu danslı şarkılı capcanlı bir müzik korosuna çevirir.
rahibe soymaca 01:08
rahibe soymaca 2.416 izlenme - 7 yıl önce
Yırtık Rahibe (Sister Act) - Follow Him 03:26
Yırtık Rahibe (Sister Act) - Follow Him 911 izlenme - 2 yıl önce Whoopi Goldberg ablamızın -her zamanki gibi- muazzam performansını izlediğimiz, 1992 yapımı, Kült filmlerden birisi olan "Sister Act" (Yırtık Rahibe) filminin müthiş müzikal sahnelerinden birisi. Fazla söze gerek yok. Whoopi Goldberg ablamızı ve genç dimağlarımızda muazzam bir neşe pınarı olan rahibe korosunu, alkışlarla yaşatıyorum efendim.
Whoopi Goldberg - Yırtık Rahibe - Oh Maria 03:32
Whoopi Goldberg - Yırtık Rahibe - Oh Maria 1.199 izlenme - 2 yıl önce Sitemizde Cazcı Kardeşlerin kilise sahnesi yayımlanınca aklıma Whoopi Goldberg'in Yırtık Rahibe filmi geldi. Filmde bir bar şarkıcısı olan Whoopi ablamız, cinayet tanığı olunca kilisede saklanıyordu. Sonrasında olaylar bçyle süratle gelişiyordu. Böyle şarkılı danslı kiliseler, Amerika'da Zencilere aitmiş. Whoopi abla katolik kilsesini de mahvetmiş. Olmaz ki böyle! Ulema ve enginizisyon buna çare bulmalı.
yapıştırıcı 01:20
yapıştırıcı 2.239 izlenme - 7 yıl önce
rahibe 01:42
rahibe 2.566 izlenme - 8 yıl önce
rahibenin şetanla mucadelesi 00:08
rahibenin şetanla mucadelesi 2.497 izlenme - 9 yıl önce kım kazanır
O Ses italya'daki Çılgın Rahibe 02:06
O Ses italya'daki Çılgın Rahibe 603 izlenme - 2 yıl önce 25 yasindaki cilgin rahibe sempatik tavirlariyla buyuk ilgi toplamis videonun devaminda neden bu yarismaya katildigini soran bayan juriye sahip oldugum hediyeyi sizinle paylasiyorum diyor insanin aklina tabi ki efsanevi oyuncu whoopi goldberg ile Sister Act filmi geliyor. turkiyede yirtik rahibe olarak gosterilmisti yirtik lafini hos bulmadigim icin baslikta cilgin rahibe dedim bu arada yarismacinin ismi rahibe Cristina Scuccia`dir.
Çılgın Rahibe Yine Sahnede 02:48
Çılgın Rahibe Yine Sahnede 968 izlenme - 3 yıl önce O Ses İtalya yarışmasına katılıp adından söz ettiren rahibe Suor Cristina Scuccia finale doğru emin adımlarla ilerliyor diğer yarışmacı Luna Palumbo ile sahnede düellosunu izliyoruz.
Elinde Bira İle Yakalanan Çılgın Rahibe 02:14
Elinde Bira İle Yakalanan Çılgın Rahibe 199 izlenme - 7 ay önce ABD'de Diamondbacks-Phillies maçını tribünden takip eden bir rahibe elinde bira şişesi ile görüntülendi.
Çılgın rahibe! Öyle bir yakalandı ki... 00:26
Çılgın rahibe! Öyle bir yakalandı ki... 292 izlenme - 9 ay önce ABD'de Diamondbacks-Phillies maçını tribünden takip eden bir rahibe elinde bira şişesi ile görüntülendi.
Adam Terbiyesiz - Günahkar Rahibeler 01:54
Adam Terbiyesiz - Günahkar Rahibeler 470 izlenme - 11 ay önce Valla oturdum, fıkra videosu yapayım dedim. Önce ingilizce yaptım videoları, daha sonra Türkçesini neden yapmayayım dedim ve yapmaya başladım. Bu videoları yaparken aslında program ( photoshop, sony vegas pro, after effects, pivot animator vs.) öğreniyorum. Dolayısıyla kimileri haklı olarak diyecek ki; daha profesyonel yapılabilirdi. Olsun başlangıç için bence idare eder. Belki zamanla daha orjinal işler çıkacaktır. Her neyse eğer beğenirseniz lütfen kanala abone olun, hatta ingilizce versiyonuna da (Sticky Jokes) üye olun . Saygılar.... GÜNAHKAR RAHİBELER Rahibelerle dolu bir otobüs uçurumdan yuvarlanır ve hepsi ölür. Ruhları gökyüzüne çıkar ve cennetin kapısının önünde başmelek ile karşılaşırlar. Melek: - Kardeşlerim cennetin kapısına hoşgeldiniz! Kısa bir süre içerisinde içeri gireceksiniz ama öncelikle hepinize bir soru sormalıyım. Lütfen sıraya geçin der ve hepsi sıraya geçerler. Melek birinci rahibeye döner ve sorar ; - Kardeşim dünyadaki hayatında herhangi bir penise dokunmuşluğun var mı? Rahibe : - Hmm... sanırım bir kere parmağımın ucu ile dokunmuştum. Melek : - Tamam kardeşim o parmağını şu kutsal suya daldır ki cennete girebilesin. Rahibe denileni yaptıktan sonra melek sıradaki rahibeye dönerek ; - Kardeşim dünyadaki hayatında herhangi bir penise dokunmuşluğun var mı? Rahibe kızararak ; - eeee eevet bir tanesini birazcık avuçlamıştım. Melek : - Tamam kardeşim şimdi iki elini şu kutsal suda yıka ve seni de içeri alalım. Ve rahibe denileni yapar. O esnada arkalardan bir gürültü duyulur , rahibenin teki diğerlerinin önüne geçmeye çalışmaktadır. Melek duruma müdahale eder ve o rahibeye ; - Kardeş Suzan neler oluyor nedir bu acele? - Şey... eğer bu suyu gargara yapacak isem bunu kardeş Mary götünü yıkamadan önce yapmalıyım demiş Kevin MacLeod sanatçısının Agnus Dei X - Bitter Suite adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/...) altında lisanslıdır. Kaynak: http://www.amazon.com/Agnus-Dei-X/dp/... Sanatçı: http://incompetech.com/