Hoşgeldiniz!

rahmi koç

Amerikada 2.El Yoğurt Fabrikası Satın Alıp Zengin Olan Erzurumlu 49:13
Amerikada 2.El Yoğurt Fabrikası Satın Alıp Zengin Olan Erzurumlu 3.558 izlenme - 9 ay önce Chobani yoğurt firmasının kurucusu ve sahibi Hamdi Ulukaya bir üniversitede girişimcilik serüvenini anlattı.
Rahmi Koç - Nüfusumuz 60 Milyon Kalsaydı Daha Zengin Olabilirdik 08:51
Rahmi Koç - Nüfusumuz 60 Milyon Kalsaydı Daha Zengin Olabilirdik 5.301 izlenme - 3 yıl önce Rahmi Koç, "Nüfusumuz ne kadar artarsa o kadar iyi" diyen Erdoğan'la ters düştü: Nüfus 80 milyon kişiye doğru gidiyor. Bu bize büyük bir ayak bağı oluyor.
Rahmi Koç Müzesi 03:25
Rahmi Koç Müzesi 1.339 izlenme - 9 yıl önce gezdim gördüm çektim
Çengelhan ve Rahmi Koç Müzesi HD 20:55
Çengelhan ve Rahmi Koç Müzesi HD 126 izlenme - 3 yıl önce Sayın İzleyiciler, Çengelhan, Ankara'nın At pazarı semtinde “Hanlar Bölgesi” olarak adlandırılan alanın içinde yer almaktadır. Şimdiki adı Koyun pazarı sokağı olan ve taş kaplamalı yokuş bir sokağın sonlarına doğru Ankara Kalesinin ana giriş kapısının karşısındadır. Sayın Rahmi M. Koç, tarafında 1990 yıllarında kurmuş olduğu Rahmi M. Koç Müzecilik ve Kültür Vakfı, kültürel misyonumuzun bir parçası olan Çengel hanı, Ankara Vakıflar Bölge Müdürlüğünden kiralayarak bu yeri bir sanayi müzesine dönüştürerek bizlerin hizmetine sunmuştur. Yenileme çalışmalarına, Çengel han Otelcilik Turizm, Organizasyon şirketi tarafından 2003 yılında başlanmıştır. 2005 yılına kadar süren yenileme çalışmasında han, aslına sadık kalınarak sağlamlaştırılmış, avlunun üzeri cam ile kapatılarak koruma altına alınmıştır. Çengelhan, Nisan 2005 de, Rahmi M. Koç Müzecilik ve Kültür Vakfı'na bağlı bir müze olarak ziyarete açılmıştır. Yaklaşık yılda 100.000 kişinin gezmekte olduğu bu sanayi müzesini sizler için araştırıp ve yerinde yapmış olduğum çekimlerim ile kısa bir Tanıtım belgeselini sizler için hazırladım. Beğenilerinize sunarım. Saygılarımla... Dear Viewers, Çengelhan Ankara's horse market neighborhood "Han Zone" is located in the so-called field. The current name of the sheep market is across the street and a street paved uphill towards the end of the main entrance of Ankara Castle. Mr. Rahmi M. Koç, the side of which was established in 1990. Rahmi M. Koç Museum and Cultural Foundation, Hook inn, which is a part of our cultural mission, Ankara Foundations transforming this place to an industrial museum to hire the Regional Office has offered us the services. Renovation work on, hook inn Hotel and Tourism, was started in 2003 by the organization company. The renovation work lasted until 2005 inn, reinforced loyal to the original, is protected via the courtyard covered with glass. Çengelhan, in April 2005, the Rahmi M. Koç Museum and Cultural Foundation of the museum was opened as an affiliate. I made a short documentary Promotion are visiting this industrial museum that about 100,000 people a year with my shooting I have done and in place for you to investigate for you.   I submit to your liking. Yours Sincerely ...
Rahmi Koç Kimdir? 01:28
Rahmi Koç Kimdir? 110 izlenme - 2 yıl önce Rahmi Koç Biyografi, Rahmi Koç Kim, Rahmi Koç Kimdir, Rahmi Koç Hayatı, Rahmi Koç
Rahmi Koç'a Meydan Okuyan Zengin İş Adamı 01:24
Rahmi Koç'a Meydan Okuyan Zengin İş Adamı 131 izlenme - 3 yıl önce Buz kovası kampanyasında bugüne değin yapılan en cüretkar meydan okuma.. Azeri kökenli dolar milyarderi işadamı Çemşit Kuzu İstanbul dükalığına meydan okuyor. Korkunç servetine ve kariyerine rağmen çekinmeden buzlu suyun altına girip gönüllere taht kuruyor.. Kız arkadaşının kapısına 3 ton enginar yaprağı döktürüp gündemi çalkalayan Kuzu, parıltılı mimikleri ve playboy tavrıyla Richard Branson'un en büyük rakibi olacak gibi görünüyor..
Fatih Tezcan'dan Rahmi Koç'a Sorular 01:53
Fatih Tezcan'dan Rahmi Koç'a Sorular 181 izlenme - 3 yıl önce 26.05.2013 tarihinde katıldığı Gündem Özel programında Rahmi Koça 2003 den bu zamana kadar ki döneme ait çeşitli zaman dilimlerindeki hamle ve tutumlarına ilişkin merak uyandırıcı sorular sormaktadır.
Rahmi Koç'a Meydan Okuyan Zengin İş Adamı 01:24
Rahmi Koç'a Meydan Okuyan Zengin İş Adamı 92 izlenme - 3 yıl önce Buz kovası kampanyasında bugüne değin yapılan en cüretkar meydan okuma.. Azeri kökenli dolar milyarderi işadamı Çemşit Kuzu İstanbul dükalığına meydan okuyor. Korkunç servetine ve kariyerine rağmen çekinmeden buzlu suyun altına girip gönüllere taht kuruyor.. Kız arkadaşının kapısına 3 ton enginar yaprağı döktürüp gündemi çalkalayan Kuzu, parıltılı mimikleri ve playboy tavrıyla Richard Branson'un en büyük rakibi olacak gibi görünüyor..
Gelin Damat Takip Rahmi Koç Müzesi 2015 04:11
Gelin Damat Takip Rahmi Koç Müzesi 2015 74 izlenme - 3 yıl önce PROFESYONEL KAMERA ÇEKİMİ 05333727598 İSTANBUL 2015
Kivinin DNA'sı nasıl çıkarılır? 03:57
Kivinin DNA'sı nasıl çıkarılır? 2 izlenme - 2 hafta önce Mutfakta hep yemek yapan Arda Türkmen, bu kez deney yaptı. Rahmi Koç Müzesi'ndeki Bilin Deneyin mutfağına giren Arda Türkmen, Asude Altıntaş ve Cihan Özalevli ile kivinin DNA'sını çıkardı.
Faruk Eczacıbaşı, Bilin Deneyin Ekibiyle Keşfe Çıktı - 31.12.2017 Pazar 27:04
Faruk Eczacıbaşı, Bilin Deneyin Ekibiyle Keşfe Çıktı - 31.12.2017 Pazar 5 izlenme - 2 ay önce Kertenkele, karınca ve pıtrak bitkisi, bilime nasıl katkı sağladı? Faruk Eczacıbaşı, Rahmi Koç Müzesi'nde Bilin Deneyin'in konuğu oldu. Birlikte güç uygulamadan teneke kutuyu nasıl büktüler? Genç bilim insanı Canan Dağdeviren'in bitmeyen kalp pili nasıl çalışıyor? 5 dakikada bir ayakkabı nasıl su geçirmez hale getirilir? Hepsi, Asude Altıntaş ve Cihan Özalevli'nin sunduğu Bilin Deneyin'de ekrana geldi.
  Rahmi Koç’tan Golf şov 00:40
Rahmi Koç’tan Golf şov 68 izlenme - 4 yıl önce Muğla’nın Bodrum ilçesinde düzenlenen 50. Yıl Otokar Bodrum Golf Cup Turnuvası sona erdi. Ortakent Beldesinde bulunan Bodrum Tenis ve Golf Kulübü’nde düzenlenen 50. Yıl Otokar Bodrum Golf Cup” Turnuvasında genel klasman 1'ncisi Eski Bakanlardan Fikret Ünlü oldu. Ünlü, kupasını Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç’tan aldı.Turnuvada erkekler iki, bayanlar ise bir kategoride mücadele etti. Elli oyuncunun yer aldığı turnuvada gross kategori birincileri ile pin’e en yakın vuruş ve en uzun vuruş yapan oyunculara ödülleri verildi. Kazananlar ödüllerini Rahmi M. Koç, Kudret Önen, Halil Ünver, Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’dan aldılar.Bodrum Tenis ve Golf Kulübü’nde düzenlenen golf turnuvasına, Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi M. Koç, Halil Ünver, Kudret Önen ve Serdar Görgüç’ün katıldı.Bayanlar kategorisinde Ayşe Arıcı birinci olurken, Erkekler B kategorisinde Teoman Yaman, Erkekler A kategorisinde Rıchard Özatacan, Longest Drıver kategorisinde Raif Bilir, Nearest Pın kategorisinde Teoman Yaman 1. oldu. 50.yıl Otokar Bodrum Golf Cup kupasını ise eski bakanlardan Fikret Ünlü aldı.Kıyasıya geçen golf turnuvasında Rahmi Koç ise oynadığı golf ile büyük beğeni topladı. Yaptığı atışlarla dikkat çeken Koç, ödül töreninin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Koç, çok güzel bir hava da golf oynadıklarını belirterek “Her şey yolunda gitti memnunuz. Hava güzeldi, saha güzeldi golf oynadık. Akşamda yemeğe katıldık. Allah bugün rızkımızı burada verdi. Burada yiyoruz, içiyoruz. Kazananları da tebrik ediyorum. İnşallah en kısa zamanda tekrar geliriz”dedi.
Başbakan Erdoğan: 'Yerli Otomobil Markası Konusunda Israrım Var' 05:52
Başbakan Erdoğan: 'Yerli Otomobil Markası Konusunda Israrım Var' 144 izlenme - 4 yıl önce Ford Yeniköy Fabrikası açılış töreninde konuşan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Yerli otomobil markası konusunda ısrarım var. Türkiye artık yerli otomobil markasını üretebilecek duruma gelmiştir" dedi.
Rahmi Koç Müze Gezisi23 11 2011 E Posta 14:24
Rahmi Koç Müze Gezisi23 11 2011 E Posta 71 izlenme - 6 yıl önce
Rahmi Koç Müzesi'ndeki Gizem Nasıl Çözüldü? - Bilin Deneyin 14.01.2018 Pazar 23:46
Rahmi Koç Müzesi'ndeki Gizem Nasıl Çözüldü? - Bilin Deneyin 14.01.2018 Pazar 2 izlenme - 1 ay önce Rahmi Koç Müzesi'ndeki gizem nasıl çözüldü? Siyah ışık görünmeyenleri nasıl aydınlattı? Ünlü dedektif Sherlock Holmes, gizemli olayları nasıl çözerdi? Ünlü oyuncu Özgür Ozan'la nam-ı diğer komiser Hüsnü ile keyifli bir sohbet ve çocuklarla deney, Asude Altıntaş ve Cihan Özalevli'nin sunduğu Bilin Deneyin'de ekrana geldi.
Başbakan Erdoğan: 'Yerli Otomobil Markası Konusunda Israrım Var' 05:52
Başbakan Erdoğan: 'Yerli Otomobil Markası Konusunda Israrım Var' 43 izlenme - 4 yıl önce Ford Yeniköy Fabrikası açılış töreninde konuşan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Yerli otomobil markası konusunda ısrarım var. Türkiye artık yerli otomobil markasını üretebilecek duruma gelmiştir" dedi.
Arda Türkmen, Bilin Deneyin'de Kivinin Dna'sını Çıkardı - 07.01.2018 Pazar 27:38
Arda Türkmen, Bilin Deneyin'de Kivinin Dna'sını Çıkardı - 07.01.2018 Pazar 1 izlenme - 1 ay önce Mutfak'ta hep yemek yapan Arda Türkmen, bu kez deney yaptı. Rahmi Koç Müzesi'ndeki Bilin Deneyin mutfağında Arda Türkmen'i ağırladık. Birlikte kivinin DNA'sını çıkardık. Suya yumruk atılır mı? Nişasta müzik çalınca dans eder mi? Evde parfüm yapmak mümkün mü? Hepsi, Asude Altıntaş ve Cihan Özalevli'nin sunduğu Bilin Deneyin'de ekrana geldi.