Hoşgeldiniz!

Rakam Videoları İzle

Avea'da 'reklam' Değil, 'rakam' Konuşuyor 00:54
Avea'da 'reklam' Değil, 'rakam' Konuşuyor 83.296 izlenme - 4 yıl önce 22.000’i aşan kapsama noktalarıyla Avea hizmet kalitesini geliştiriyor, kapsama yatırımlarına da hız kesmeden devam ediyor.
Reklam Değil Rakam! 00:49
Reklam Değil Rakam! 63.947 izlenme - 4 yıl önce 22.000'in üzerine çıkan kapsama noktalarıyla Avea, A-Kalite kapsamaya ulaştı.
Pi Sayısını Bilemeyen Üniversiteli 00:37
Pi Sayısını Bilemeyen Üniversiteli 8.428 izlenme - 1 yıl önce Valla söylenecek pek birşey yok. Kim Milyoner Olmak İster'e katılan Galatasaray Üniversitesi'nde öğrenim gören Zeliha Kalay isimli öğrenci 3. sorusu olan Pi sayısı hangi rakamla başlar sorusunu bilemiyor, ne diyelim Pi sayısı yine yapmış yapacağını. Başını yaktığı öğrenciler kervanına birisini daha eklemiş.
Rakamlarla Beşiktaş - Galatasaray Derbisi 02:17
Rakamlarla Beşiktaş - Galatasaray Derbisi 741 izlenme - 1 yıl önce Spor Totp Süper Hasan Doğan sezonunda bu hafta sonu oynanancak Beşiktaş - Galatasaray Derbisinin rakamlarla analizi.
Arapça Rakamlar 01:33
Arapça Rakamlar 443 izlenme - 2 yıl önce ARAPÇA SAYILARI BÖYLE GÖRMEDİNİZ hareketli rakamlar....
İzleyin Beğeneceksiniz Çok Tatlı. 00:21
İzleyin Beğeneceksiniz Çok Tatlı. 2.798 izlenme - 10 yıl önce sayı saymayı seviyor ama 3 rakamını sevmiyor .çünkü yok!
Harfler 03:06
Harfler 2.050 izlenme - 10 yıl önce
Folyo Balon Şişirme - Parti Dükkanım - rakam balon - harf balon - kalpli balon, sedefli balon 02:09
Folyo Balon Şişirme - Parti Dükkanım - rakam balon - harf balon - kalpli balon, sedefli balon 194 izlenme - 5 ay önce Folyo Balon Nasıl Şişirilir? - Nasıl indirilir? En güzel Folyo Uçan Balon Demetleri, Parti Dükkanım'da. Online ve Mağazadan Satış https://partidukkanim.com/folyo-balon-cesitleri
Arapça Rakamlar. 01:33
Arapça Rakamlar. 319 izlenme - 2 yıl önce ARAPÇA SAYILARI BÖYLE GÖRMEDİNİZ
Rusça Ona Kadar Saymak 00:23
Rusça Ona Kadar Saymak 684 izlenme - 2 yıl önce 10 kadar Rusça saymayı öğrenelim. Gerisi kolay. Dersi sunuculuğunu Alena Savostikova yapmaktadır. 1, 2, 3, 4...
Eliyle Bir Türlü 3'ü Gösteremeyen 3 Numara Milletvekili Adayı  00:15
Eliyle Bir Türlü 3'ü Gösteremeyen 3 Numara Milletvekili Adayı 275 izlenme - 2 yıl önce 3 rakamını eliyle göstermek için oldukça çaba harcayan milletvekilinin zorlu dakikaları Diğer videolar için www.izlesene.com/nefer26medya kanalıma abone olun.
Matematik Hikayeleri - 4. Bölüm (Arşimet) 05:00
Matematik Hikayeleri - 4. Bölüm (Arşimet) 437 izlenme - 2 yıl önce Fizikle matematiği daima başarıyla harmanlayan Arşimet'in, Suyun kaldırma kuvvetinden pi sayısına kadar matematiğe çağ atlatan buluşları ve tüm buluşlarının bilinmeyen serüvenleri... Arşimet, Mühendisliğin babasıdır. Çünkü fizik ve matematiği doğrudan uygulama ve iş alanında kullanmıştır. http://www.matematikciler.org
Numaralarıyla Doğa - Fibonacci Sayıları 03:44
Numaralarıyla Doğa - Fibonacci Sayıları 239 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda harvard üni. tarafından altın oran ile oluşmuş varlıkların bir kısmının animasyonu hazırlanmış.Kısa bilgi; Videodaki sayı dizilimi meşhur Fibonacci dizisidir; her sayının kendinden öncekiyle toplanması sonucu oluşan sayı dizisi. Bu şekilde devam eden bu dizide sayılar birbirleriyle oranlandığında Meşhur sözü edilen Altın oran ortaya çıkar, yani bir sayı kendisinden önceki sayıya bölündüğünde Altın orana gittikçe yaklaşan bir dizi elde edilir. Altın oran Bir çok madde ve canlının yapım formülüdür bizim vücudumuzda bu orana göre yaratılmıştır kısaca, o sayı ise:1,618033988749894... diye devam eder. G.t,Meme videosu kadar bilimide içinde barındıran siteye alkışlar efenim iyi seyirler:)
Rakamlarla Beşiktaş - Galatasaray Derbisi 02:17
Rakamlarla Beşiktaş - Galatasaray Derbisi 121 izlenme - 1 yıl önce Spor Totp Süper Hasan Doğan sezonunda bu hafta sonu oynanancak Beşiktaş - Galatasaray Derbisinin rakamlarla analizi.
Tek Bir Şehit İçin Yeri Göğü Yıkardık, Şimdi Rakamı Bekliyoruz 01:33
Tek Bir Şehit İçin Yeri Göğü Yıkardık, Şimdi Rakamı Bekliyoruz 23 izlenme - 2 ay önce Star Ana Haber spikeri Nazlı Çelik, Beşiktaş’ta TAK’ın gerçekleştirdiği terör saldırısını kınadı ve “Tek bir şehit için yeri göğü yıkardık, şimdi rakamı bekliyoruz” diyerek tepki gösterdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Aşırı Güven Testi ! Kendinize Ne Kadar Güveniyorsunuz ? 02:33
Aşırı Güven Testi ! Kendinize Ne Kadar Güveniyorsunuz ? 193 izlenme - 1 yıl önce Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instagram:http://instagram.com/sahtearap Kendine Güven Nedir? Her insanın kendisine güven ve güvensizlik duyduğu genel bir tutumu, yaşama bakışı vardır. Kendine güven, insanın kendisi hakkında olumlu ama gerçekçi tutumda olmasıdır. İnsanlar yaşamlarının bazı alanlarında (akademik çalışma, atletizm, vb.) kendilerine fazla güvenirken, diğer bazı alanlarda (bedensel görünüm, sosyal ilişkiler, vb.) fazla güven duymayabilirler. Kendine güvenen kişiye yaşamım denetimimde duygusu verir.
Türkçem - Sayıların Yazılışı 04:08
Türkçem - Sayıların Yazılışı 151 izlenme - 2 yıl önce Türkçem programının bu bölümünde sayıların nasıl yazılacağını ve rakamlarla ilişkisini öğreniyoruz efenim.
Türkçem - Rakam Ve Sayı 04:05
Türkçem - Rakam Ve Sayı 115 izlenme - 2 yıl önce Trt Türk'ün bilgilendirici kısa belgesellerinden türkçem,yaygın yapılan türkçe hatalarını düzeltmek amacıyla hazırladığı programda,rakam ve sayının karıştırılmasını ele alıyor.İzliyoruz efenim.
Rakamlarla Melodi Yapan Yarışmacı! (Ben Bilmem Eşim Bilir) 00:35
Rakamlarla Melodi Yapan Yarışmacı! (Ben Bilmem Eşim Bilir) 211 izlenme - 4 yıl önce Rakamlarla Melodi Yapan Yarışmacı! (Ben Bilmem Eşim Bilir) 11/05/2013
Kemal Sunal - Garip - 13 Uğursuz Rakam 01:05
Kemal Sunal - Garip - 13 Uğursuz Rakam 185 izlenme - 3 yıl önce Kemal Sunal Filmlerini izlemek için: http://goo.gl/KlPu5 adresini ziyaret ediniz! KMLSTARS
Reklam Değil Rakam! 00:45
Reklam Değil Rakam! 137 izlenme - 4 yıl önce 22.000'in üzerine çıkan kapsama noktalarıyla Avea, A-Kalite kapsamaya ulaştı.
Sayıların Dansı 03:03
Sayıların Dansı 6 izlenme - 1 ay önce Cuma gecesi bizimle dansa var mısınııız? Hem de rakamlarla dans... Önce 1-5 arası rakamları yere koyduk, sonra etraflarında dans ettik. İleri, geri ve yan yan yürüdük. Ellerimiz dizimizde, başımızda, burnumuzda, vb. dans ettik. Ama benim asıl amacım yan yan ve geri geri yürümesiydi. Böylece büyük kas motor gelişim müzik eşliğinde desteklendi. Yaklaşık yarım saat böyle dans etmişizdir sanırım. Yan yan yürümek hem değişik geldi, hem çok eğlendi, deneyin tamam mı? Müzik olarak ise kovboy filmlerinin müzikleri yan yan yürümek için harika :) Pekiii ortadaki rakamlara mı ne oldu? O da bir sonra ki videoda. #oynuyorumoynatiyorum
Satış Artırmak İçin Kadının Güçlendirilmesi Trendini İzleyen Reklamlara Sert Bir Eleştiri 03:40
Satış Artırmak İçin Kadının Güçlendirilmesi Trendini İzleyen Reklamlara Sert Bir Eleştiri 31 izlenme - 1 yıl önce Kanadalı reklam ajansı John St., Jane St. isimli bir reklam filmiyle son dönemlerin trendi 'kadınların güçlendirilmesi' politikasını ağır bir dille eleştiriyor. Dove, Orkid gibi ülkemizde de faaliyet gösteren firmaların 'kadınların güçlendirilmesi' politikasını izlediklerini hepimiz biliyoruz. Bu tarz politikaları eleştiren Kanadalı ajans, aslında kadınlara ilham olması gerekirken bu tarz reklamların zafiyetleri ön plana çıkararak kadınlar üzerinden satışları artırma çabası içine giren firmaları ağır bir dille eleştiriyor.
sinevidyon 8: gişe bir önceki haftada takılı kalmı 02:14
sinevidyon 8: gişe bir önceki haftada takılı kalmı 289 izlenme - 8 yıl önce televidyon ekranlarında, özgür ve ender salıları sinema.com'dan soysal demir ile hafta sonu gişe rakamlarını inceliyorlar. bu hafta vizyona giren filmlerden hiçbiri, bir önceki haftanın filmlerini geçip de ilk sıralara ulaşamadı, peki haftaya neler olur?
Finale 2011 Ölçü Sayısı Rakam Ayarlama 05:35
Finale 2011 Ölçü Sayısı Rakam Ayarlama 75 izlenme - 3 yıl önce HEM ÖĞREN HEM ÇOCUĞUNA ÖĞRET Aykut ilter Aykut Öğretmen FİNALE 2011 FONT TEXT TOOL LYRICS Yazı Karakterini DEĞİŞTİRME (Videolu Ders Anlatımı) Aykut Öğretmen Finale 2011 Ölçü Sayısı Nasıl Değiştirilir (Videolu Ders Anlatımı) Aykut Öğretmen Finale 2011 in Başlıca Özellikleri Kullanıcı dostu ara yüz, kolay erişilebilen menüler Setup wizard ile saniyeler içinde mükemmel partisyon yaratma Midi klavye, bilgisayar klavyesi, fare, mikrofon ya da tarama yoluyla nota yazma olanakları Önceden yazılmış notaları tarama (scanning) yoluyla finale dosyası haline dönüştürebilme Partisyondan, yeniden yazmaya gerek kalmaksızın partileri ayırabilme Müzik öğretmenleri için sınırsız kaynaklar, çalışma yaprakları, sınıf repertuvarı, bulmacalar ve oyunlar yaratma olanağı Video desteği ile dosyaları (SMPTE) video formatına çevirme TempoTap ile istenilen yerde kolayca tempo değişikliği yapma Playback özelliği sayesinde kompozisyonunuzu anında dinleyebilme v400'den fazla dünya çapında bilinen Garritan (sampling) çalgı sesleri ve Aria Player Tapspace Virtual Drumline ile 100'den fazla gerçek vurma çalgı sesi Human Playback özelliği sayesinde gerçeğinden ayrıt edilemeyen dijital kayıtlar VST/AU özelliği sayesinde diğer ses modülleri ile entegrasyon MP3 yada VAW formatında dosya kaydetme özelliği MicNotator ile bakır ya da ağaç üflemeli çalgıları canlı olarak notanıza ekleyebilme Öğrenci ve öğretmenler için renkli ve özel nota başlıkları yaratabilme Kullanıcı kılavuzunu anlamakta güçlük çekenler için Quickstart Video ile öğrenme Auido track formatındaki dosyaları record ve import olanağı Band in a Box -- Auto Harmonizing özelliği sayesinde melodilerinizi 6 sese kadar akor şifreleri ile armonilendirebilme Execise Wizard sayesinde yazmadan 50000'den fazla bando, orkestra ve koro pratikleri Studio View özelliği ile bütün partileri mixer üzerinde görebilme ve ayarlayabilme MusicXML 3.0 özelliği ile dosyalarınızı diğer müzik programlarına import ve export edebilme Finale'nin 2007 versiyonundan 2012 versiyonuna kadar yapılan bütün değişiklikleri bu dosyadan öğrenebilirsiniz. Müzik Dersi , Finale Nota Yazım Programı , Kullanım Klavuzu , nasıl yapılır Müzik Dersi,Finale Nota Yazım Programı,Kullanım Klavuzu,nasıl yapılır,cantekin kafalı,aykut ilter,nota,finale,final,müzik,proğramı,nota yazım,kullanım,kurulum,kılavuzu,videosu ölçü sayısı, Müzik Dersi,Finale Nota Yazım Programı,Kullanım Klavuzu,nasıl yapılır,cantekin kafalı,aykut ilter,nota,finale,final,müzik,proğramı,nota yazım,kullanım,kurulum,kılavuzu,videosu
Finale 2011 Dönüş İşaretleri Senyo, Koda Finiş Goto Measure İşaretlerin Koyulması (Emre Pınarbaşı) 01:26
Finale 2011 Dönüş İşaretleri Senyo, Koda Finiş Goto Measure İşaretlerin Koyulması (Emre Pınarbaşı) 110 izlenme - 3 yıl önce HEM ÖĞREN HEM ÇOCUĞUNA ÖĞRET Aykut ilter Aykut Öğretmen FİNALE 2011 FONT TEXT TOOL LYRICS Yazı Karakterini DEĞİŞTİRME (Videolu Ders Anlatımı) Aykut Öğretmen Finale 2011 Ölçü Sayısı Nasıl Değiştirilir (Videolu Ders Anlatımı) Aykut Öğretmen Finale 2011 in Başlıca Özellikleri Kullanıcı dostu ara yüz, kolay erişilebilen menüler Setup wizard ile saniyeler içinde mükemmel partisyon yaratma Midi klavye, bilgisayar klavyesi, fare, mikrofon ya da tarama yoluyla nota yazma olanakları Önceden yazılmış notaları tarama (scanning) yoluyla finale dosyası haline dönüştürebilme Partisyondan, yeniden yazmaya gerek kalmaksızın partileri ayırabilme Müzik öğretmenleri için sınırsız kaynaklar, çalışma yaprakları, sınıf repertuvarı, bulmacalar ve oyunlar yaratma olanağı Video desteği ile dosyaları (SMPTE) video formatına çevirme TempoTap ile istenilen yerde kolayca tempo değişikliği yapma Playback özelliği sayesinde kompozisyonunuzu anında dinleyebilme v400'den fazla dünya çapında bilinen Garritan (sampling) çalgı sesleri ve Aria Player Tapspace Virtual Drumline ile 100'den fazla gerçek vurma çalgı sesi Human Playback özelliği sayesinde gerçeğinden ayrıt edilemeyen dijital kayıtlar VST/AU özelliği sayesinde diğer ses modülleri ile entegrasyon MP3 yada VAW formatında dosya kaydetme özelliği MicNotator ile bakır ya da ağaç üflemeli çalgıları canlı olarak notanıza ekleyebilme Öğrenci ve öğretmenler için renkli ve özel nota başlıkları yaratabilme Kullanıcı kılavuzunu anlamakta güçlük çekenler için Quickstart Video ile öğrenme Auido track formatındaki dosyaları record ve import olanağı Band in a Box -- Auto Harmonizing özelliği sayesinde melodilerinizi 6 sese kadar akor şifreleri ile armonilendirebilme Execise Wizard sayesinde yazmadan 50000'den fazla bando, orkestra ve koro pratikleri Studio View özelliği ile bütün partileri mixer üzerinde görebilme ve ayarlayabilme MusicXML 3.0 özelliği ile dosyalarınızı diğer müzik programlarına import ve export edebilme Finale'nin 2007 versiyonundan 2012 versiyonuna kadar yapılan bütün değişiklikleri bu dosyadan öğrenebilirsiniz. Müzik Dersi , Finale Nota Yazım Programı , Kullanım Klavuzu , nasıl yapılır Müzik Dersi,Finale Nota Yazım Programı,Kullanım Klavuzu,nasıl yapılır,cantekin kafalı,aykut ilter,nota,finale,final,müzik,proğramı,nota yazım,kullanım,kurulum,kılavuzu,videosu ölçü sayısı, Müzik Dersi,Finale Nota Yazım Programı,Kullanım Klavuzu,nasıl yapılır,cantekin kafalı,aykut ilter,nota,finale,final,müzik,proğramı,nota yazım,kullanım,kurulum,kılavuzu,videosu
Topla Gel 00:41
Topla Gel 5 izlenme - 1 ay önce Babası oğluma otopark yaptı. Fikir pinterestten ama ürün orijinal valla. Babası her arabanın üzerine otopark numarasını da yapıştırdı. Böylece oğlum hem en çok sevdiği oyuncaklarıyla oynadı, hem de rakam eşleştirdi. Önce 1-3 arasını verdim, kademeli olarak arttırdım. Demir biraz park yeri ihlali yapsa da çok eğlendi, çok beğendi, bence deneyin #oynuyorumoynatiyorum
Çubuklu Oyun 00:34
Çubuklu Oyun 4 izlenme - 1 ay önce Bu oyunu sabah çıkmadan oynamıştık. Bu kutuyu hatırladınız mı? Bir ara ne çok oynamıştık, sayıları tanıma, eşleştirme çok keyifli hale gelmişti. Şimdi de hangisi eksik oynuyoruz. Ben herhangi bir rakamı alıp odasına saklıyorum, önce eksik olanı söylüyor, sonra odasından bulup getiriyor. Odasında da görünür bir yere koyuyorum, çünkü annemin deyimiyle "yılan eniğini kaybetse bulamaz!" o odada! O halde yani :DD Yediğiniz dondurmaların çubuklarını atmayın oldu mu? Ben biriktiremem diyorsanız, eczaneden bir kutu abeslang (dil çubuğu) alın. Sonra bir ayakkabı kutusunun üstüne bu abeslangların gireceği şekilde kesikler açın. Abeslangların üzerine ister rakam yazın, ister şekil çizin. Verin eşleştirsin, eksik olanı bulsun. Aslında ilk bakışta zihinsel gelişimi destekliyor gibi görünse de aynı zamanda harika bir el-göz koordinasyonu çalışması. Deneyin tamam mı?
Rakamlarla Şaşırtacak Muhteşem Lego Gerçekleri 01:04
Rakamlarla Şaşırtacak Muhteşem Lego Gerçekleri 19 izlenme - 1 yıl önce WatchMojo'nun hazırladığı kısa videoda rakamlarla şaşırtacak Lego gerçeklerini öğreneceksiniz. Oyuncak devi hakkında bilinmeyen bazı gerçekler bu video ile su yüzüne çıkıyor.
Yurdum Gencinden Matematik Dünyasına Armağan 01:03
Yurdum Gencinden Matematik Dünyasına Armağan 67 izlenme - 2 yıl önce Bu gezegen üstünden nice Pascallar, Newtonlar, Thalesler, Galoisler, John Nashler (a beatiful mind) hatta ve hatta ülkemden ne Cahit Arfler geçti böyle formül bulamadı...