Hoşgeldiniz!

rakipler

Yılmaz Morgül Rakiplerine Üzüldü (Survivor 2016 7 Şubat Pazar) 00:49
Yılmaz Morgül Rakiplerine Üzüldü (Survivor 2016 7 Şubat Pazar) 800 izlenme - 1 yıl önce Survivor 2016'nın 7 Şubat 2016 günü yayınlanan bölümünde ödül oyununu kazanan Ünlüler takımı arasında konuşmalarda Yılmaz Morgül barakayı kazandıklarını pozitif bir şekilde yorumlarken bir yandan da rakipleri olan Gönüllüler takımı hakkında üzüntüsünü dile getirdi.
Dragon Ball - 75. Bölüm 23:38
Dragon Ball - 75. Bölüm 1.179 izlenme - 2 yıl önce Dragon Ball (, Doragon Bru), Akira Toriyama tarafından yazılmış ve çizilmiş manga serisidir. Toriyama, Dragon Ball'u yaratırken Batı'ya Yolculuk isimli Çin romanından ilham almıştır. Dragon Ball, Son Goku'nun maceralarını konu alır. Hikayedeki olaylar, Goku'nun çocukluğundan yetişkinliğine hayatı boyunca dövüş sanatlarında kendini geliştirerek güçlenmesini ve herhangi bir dileği gerçekleştirecek güce sahip olan Ejder Topları'nı ararken dünyayı keşfedişi etrafında şekillenir. Toplamda 42 ciltlik manga serisinin, daha sonra Toei Animation tarafından biri diğerinin devamı niteliğinde olmak üzere iki anime uyarlaması yapılmıştır: Dragon Ball ve Dragon Ball Z. Bu iki anime serisi, Japonya'da 1986 - 1996 arasında yayınlanmıştır. Her bölüm ortalama 20 dakika olmak üzere toplam 153 bölümden oluşan Dragon Ball, Japonya'da 26 Şubat 1986 - 12 Nisan 1989 tarihleri arasında yayınlanmıştır. Hikayesi: 12 yaşındaki Son Goku, dedesini kaybetmiş ve ondan yadigar kalan 4 yıldızlı topu ile tek başına yaşamaktadır. Dileğini gerçekleştirmek isteyen bir çok kişi bu 7 ejder topunun peşindedir. Bulma adlı kız da bu topları aramaya kalkışır ve yolculuğuna devam ederken Son Goku ile tanışır. Kendisine dünyanın en yakışıklı erkek arkadaşını dilemek amacında olan Bulma, toplardan birine sahip olan Goku'yu kendisi ile topların geri kalanını bulmak için yola çıkmaya ikna eder. Böylelikle macera başlar. Karakterler: Son Goku, Bulma, Oolong Kame Sen-nin (Muten Rshi), Yamucha, Puar, Piccolo Daimao, Pilaf, Mai, Shu, Kuririn, Lunch, Gyumao, Chi Chi Eşyalar: Ejder Topları (Dragon Balls), Magic Fighting Stick (Nyoi-b), Kinto-un
Gizem Kerimoğlu ve Damla Arasında Soğuk Savaş Sürüyor! (Survivor 2016 - 15 Şubat Pazartesi) 02:42
Gizem Kerimoğlu ve Damla Arasında Soğuk Savaş Sürüyor! (Survivor 2016 - 15 Şubat Pazartesi) 254 izlenme - 1 yıl önce Damla, oyunlarda Gizem Kerimoğlu'nun zayıf rakipleri seçip kendisini ön plana çıkarmaya çalıştığını söyledi. Gizem Kerimoğlu ise Damla'nın bu iddialarını reddetti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
06vor37 kastamonu 05:15
06vor37 kastamonu 409 izlenme - 8 yıl önce nerde rakiplerii,,,,,
Nihal: Ünlü Kayması Yorumu? Takımlar Arasında Polemik... (Survivor 2016 - 12 Mart Cumartesi) 01:16
Nihal: Ünlü Kayması Yorumu? Takımlar Arasında Polemik... (Survivor 2016 - 12 Mart Cumartesi) 64 izlenme - 1 yıl önce Ödül oyunu sırasında Gönüllülerin açık ara fark etmesi iki takımın arasını açtı. Nihal'in sözlerine Atakan'dan yanıt gecikmedi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dev maç erken başlıyordu! - UFC Kafes Dövüşü 00:28
Dev maç erken başlıyordu! - UFC Kafes Dövüşü 61 izlenme - 1 yıl önce McGregor ve Nate Diaz arasında gerçekleşecek olan UFC Kafes Dövüşü karşılaşmasının basın toplantısında iki rakip birbirine girdi. İkiliyi çevredekiler güçlükle sakinleştirdi