Hoşgeldiniz!

ralph fiennes

Quiz Show (1994) Fragman 01:31
Quiz Show (1994) Fragman 593 izlenme - 2 yıl önce 1994 yapımı Şike (Quiz Show) filminin fragmanı. Robert Redford'un yönettiği filmde Ralph Fiennes başrolde.
Strange Days Fragman 02:57
Strange Days Fragman 762 izlenme - 5 yıl önce Ralph Fiennes, Angela Bassett, Juliette Lewis gibi oyuncuların yer aldığı bilim kurgu tarzındaki Strange Days filminin resmi fragmanı.
Yeroushalaim Chel Zahav - Jerusalem of Gold 02:17
Yeroushalaim Chel Zahav - Jerusalem of Gold 156 izlenme - 3 yıl önce Steven Spielberg'in başyapıtlarından biri olan Schindler's List filminin sonunda çalan ve dinlerken insanın içini acıtan bir yahudi ilahisidir Yeroushalaim Chel Zahav. Bu film ile birlikte sinema dünyası canlandırdığı psikopat SS subayı Amon Goeth karakteriyle Ralph Fiennes ismide hafızalara kazımıştır. Schinler's List kazandığı 7 oscar ödülü ile sinema tarihinin unutulmazları arasına girmiştir.
Chromophobia 03:56
Chromophobia 190 izlenme - 5 yıl önce Yönetmeninin New York hassaslığında bir Londra filmi olarak tanımladığı Chromophobia için dramatik bir gerilim deniyor. Tüm değerlerin giderek yitirilmekte olduğu Londra’da burjuva kökenli bir ailenin yaşadıklarının anlatıldığı filmde İngilizlerin yitirmeye başladıkları değerler ön planda.. Dürüstlük, güven ve sadakatin aile hayatından çıkması ve yerini kişisel hırsların almasının aileye getirdiği yıkımı gözler önüne seriyor.. İMDB : 6.0  
Harry Potter Actors Say Thanks And Goodbye At London Premıere For Deathly Hallows Part 2 02:46
Harry Potter Actors Say Thanks And Goodbye At London Premıere For Deathly Hallows Part 2 116 izlenme - 7 yıl önce harry potter actors daniel radcliffe rupert grint and emma watson talk at the london premiere about the fans showing up and say thanks and goodbye.