Hoşgeldiniz!

rama

Köpekler De Sörf Yapar 01:53
Köpekler De Sörf Yapar 370 izlenme - 1 yıl önce Avustralyalı bir eski sörf şampiyonu ve aynı zamanda bir köpek eğitimcisi olan Chris de Aboitiz, günlerini farklı bir uğraşla geçiriyor. Rama and Millie isimli iki köpeğini de yanına alan usta sörfçü, Sydney açıklarında okyanusun dev dalgalarına köpekleriyle birlikte meydan okuyor.
Beşiktaş'ın radarına giren Kosovalı... 02:25
Beşiktaş'ın radarına giren Kosovalı... 657 izlenme - 3 yıl önce İspanya'nın Valladolid takımında forma giyen Valdet Rama, Beşiktaş'ın radarına girdi.
Rama Reklamı 00:35
Rama Reklamı 445 izlenme - 2 yıl önce "Daha fazla süt daha fazla lezzet" sloganı ve süt döken sarı kızıyla zihinlerimize kazınmış reklam, o kız sonra meşhur oldu da kimdi unuttum.
Asansörde Margarin Fantezisi - Rama (1995) 00:44
Asansörde Margarin Fantezisi - Rama (1995) 325 izlenme - 2 yıl önce Doksanlı yılların meşhur yağ markası olan Rama'nın aşırı derecede yağlı aşk içeren nostaljik reklamını tüm site sakinlerinin ve nostalji sever tüm dostların beğenisine sunarım. İyi seyirler.
Tuba Önal - Umut Sürdükçe (1999) 03:40
Tuba Önal - Umut Sürdükçe (1999) 209 izlenme - 2 yıl önce Tuba Önal'ın, zamanında rama reklamında kullandığı şarkıdır. Sözleri sıradan olsa da altyapısı ve sounduyla zamanının ötesinde bir şarkıdır. Sanatçı aynı zamanda 99 senesinde eurovisionda ülkemizi temsil etmiştir. Bazı disney çizgi filmlerinin şarkılarını da seslendirmiştir.
mimshrink msfok su paketleme makinası 02:50
mimshrink msfok su paketleme makinası 310 izlenme - 7 yıl önce 40/45 pak/dak kapasiteli
Dj Fırtına & Mc Hayalet 02:41
Dj Fırtına & Mc Hayalet 145 izlenme - 7 yıl önce guzel
Ata düet Nur-Bendeki Sen 01:35
Ata düet Nur-Bendeki Sen 248 izlenme - 5 yıl önce Önümüzdeki günlerde yeni albümü çıkaracak olan Ata'nın Nur ile düeti. İletişim içinataaa_35hotmail.com
Gazi Ft  Buqe Rama -Deri Ketu Paska Qen  2015 04:32
Gazi Ft Buqe Rama -Deri Ketu Paska Qen 2015 129 izlenme - 2 yıl önce Gazi ft Buqe Rama -Deri ketu paska qen 2015
Www.bademlininsesi.com 08:30
Www.bademlininsesi.com 282 izlenme - 8 yıl önce bademliköyü slayt 5
Köpekler De Sörf Yapar 01:53
Köpekler De Sörf Yapar 52 izlenme - 1 yıl önce Avustralyalı bir eski sörf şampiyonu ve aynı zamanda bir köpek eğitimcisi olan Chris de Aboitiz, günlerini farklı bir uğraşla geçiriyor. Rama and Millie isimli iki köpeğini de yanına alan usta sörfçü, Sydney açıklarında okyanusun dev dalgalarına köpekleriyle birlikte meydan okuyor.
İskender Şencemal - Rama Yana 04:08
İskender Şencemal - Rama Yana 172 izlenme - 5 yıl önce İskender Şencemal - Rama Yana - Turkey Percussion - Oryantal
_morfin_ 05:11
_morfin_ 163 izlenme - 9 yıl önce
Maha Mantra Hare Rama Hare Krishna Song 05:29
Maha Mantra Hare Rama Hare Krishna Song 13 izlenme - 6 ay önce This 6 minute song video is inspired from the 16 word “MAHA MANTRA” (Great Mantra or Most Important Mantra) in the Vedas. As per scriptures, repeating Hare Rama - Hare Krishna mantra multiple times will make the singer closer to the God and also gives peace and satisfaction to the body, mind and soul. Please watch and SHARE the "Maha Mantra" inspired 6 minute song video. https://youtu.be/PNJ1XvjCpBo
Ramazan4206 04:32
Ramazan4206 70 izlenme - 8 yıl önce ( ' . ' ) :xddd ( ' . ' )
Cizrespor'un 7 Yıl Sonra Gelen Şampiyonluğu Halkı Sokağa Döktü 02:34
Cizrespor'un 7 Yıl Sonra Gelen Şampiyonluğu Halkı Sokağa Döktü 74 izlenme - 2 yıl önce Terör ve toplumsal olaylara adından sıkça söz ettirip ülke gündeminden düşmeyen Cizre'de bu kez, Cizrespor'un şampiyonluk sevinci nedeni ile vatandaşlar sokağa döküldü.
Davutoğlu: Yüksek Hızlı Tren 04:06
Davutoğlu: Yüksek Hızlı Tren 39 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ramada Otel'de düzenlenen "Trakya Sivil Toplum Buluşması"na katılarak konuşma yaptı.
İskender Şencemal - Rama Yana Remix 04:05
İskender Şencemal - Rama Yana Remix 57 izlenme - 5 yıl önce İskender Şencemal - Rama Yana Remix - Turkey Percussion - Oryantal
Clash-A-Rama! Deve Karşı Dev Problemi 10:38
Clash-A-Rama! Deve Karşı Dev Problemi 2 izlenme - 4 hafta önce Bir Yaban Domuzu Binicisi, Yaban Domuzunu çalan Goblini görür. Haksız yere suçlanan Goblin hapse girer. Yaban Domuzu Binicisi, hatasını fark edip açıklamak istediğinde Goblin ona ne kadar minnettar olduğunu söyler. Ejderha Ivan’ın boğazı ağrır. Büyücü Doktor ona bir hafta boyunca alev çıkarmamasını söyler. Ivan, diğer Ejderhaların gazına gelip Laboratuvarın arkasındaki kazları yakacak gibi olsa da vazgeçer. Yaşlı bir Okçuya yeni bir şeyler öğretebilir misin? Bir saldırı sırasında Kule Okçularının okları biter ve daha genç, eski bir Kara Okçusunun hünerlerine güvenmek zorunda kalırlar. Bazı İnşaatçılar diğerlerinden daha mı iyidir? Kötü bir İnşaatçıyla karşılaştığında neler olacağını gör. Bir Belediye Binası yerine Duvara saldırıp büyük bir hezimete uğrayan bir Dev, bir Duvar Yıkıcının da yardımıyla savaşmayı öğrenir. Ardından Ivan’ın alevsiz geçen haftasının dolmasına bir saat kala Köy saldırıya uğrar. Bu Ejderha ne yapsın? CLASH-A-RAMA! en sevdiğin Clash of Clans ve Clash Royale karakterleriyle dolu, orijinal bir komedi dizisidir. Bir Belediye Binası yerine Duvara saldıran Dev’e ne olduğunu merak ediyor musun? Köyden biri Ganimet Arabası çalmış olabilir mi? Bir Duvar Yıkıcı bir Köylüye aşık olabilir mi? Yoksa bombası kıskanıp onları ayırmaya mı çalışır? CLASH-A-RAMA! izleyenlere savaş yokken Köy ve Arenanın içinde hayatın nasıl aktığını gösterir. Karşınızda The Simpsons ve Rough Draft Studios’un üç yazar/yapımcısının yarattığı, Futurama’yı çizen animasyon ekibinin elinden çıkan CLASH-A-RAMA!
Edi Rama ile Jean-Claude Juncker Biraraya Geldi 00:27
Edi Rama ile Jean-Claude Juncker Biraraya Geldi 25 izlenme - 2 yıl önce Brüksel'e gelen Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, Avrupa Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker ile bir araya geldi.
Mc Deli Feat - Mc Cihan Beat By The Rama 02:35
Mc Deli Feat - Mc Cihan Beat By The Rama 44 izlenme - 4 yıl önce Süper olmuş valla ağzınıza Sağlık ... Studio Colemerg Production 2013
Dum Maro Dum - Asha Bhosle 02:31
Dum Maro Dum - Asha Bhosle 10 izlenme - 2 yıl önce Ünlü Bollywood aktristi Asha Bhosle'un "Hare Ram Hare Krishna" isimli filmdeki "Dum maro dum" performansı. Şarkının ne anlattığını biraz dikkatli dinlerseniz anlayacaksınız. Hadi bir ipucu "Dünya" kelimesi Hintçe'de de aynı anlamdadır.
Edi Rama-Donald Tusk İkili Basın Açıklaması 03:49
Edi Rama-Donald Tusk İkili Basın Açıklaması 15 izlenme - 2 yıl önce Temaslarda bulunmak üzere Brüksel'e gelen Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, AB Konseyi Başkanı Donald Tusk ile görüştü.
Davutoğlu: Türkiye Yüzde 5 Kalkındı, Dünyanın Hedefi Yüzde 2ye Ulaşmak 05:18
Davutoğlu: Türkiye Yüzde 5 Kalkındı, Dünyanın Hedefi Yüzde 2ye Ulaşmak 5 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ramada Otel'de düzenlenen "Trakya Sivil Toplum Buluşması"na katılarak konuşma yaptı.