Hoşgeldiniz!

ramazanoğlu

Hocanın(!) Mest Lastiğindeki Çamurlu Karı Yalayıp Yutmak 01:02
Hocanın(!) Mest Lastiğindeki Çamurlu Karı Yalayıp Yutmak 3.600 izlenme - 7 gün önce Erenköy cemaatinin kurucusu Ramazanoğlu Mahmud Sami'nin torunu Mahmud Sami Kirazoğlu babasının küçükken dedesinin mübârek(!) dostlarından birinin mest lastiğindeki çamurlu karı yalayıp yutmasının ne kadar fazîletli bir şey olduğunu, bu emeğine karşılık nasıl ödüllendirildiğini(!) anlatıyor.
Kılıçdaroğlu'ndan Bakan Sema Ramazanoğlu'na Hakaret 01:28
Kılıçdaroğlu'ndan Bakan Sema Ramazanoğlu'na Hakaret 11.736 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında Ensar Vakfı'nda yaşanan çocuk tevacüzlerinden bahsederken Aile ve sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na çok sert tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu "Aileden Sorumlu Bakan da birilerini önüne yatmış o da konuşmuyor" dedi.
Aile Bakanının 00:51
Aile Bakanının "Ensar Vakfı" Açıklaması (22 Mart Salı 2016) 7.563 izlenme - 2 yıl önce Aile Bakanı : '' Bir kerelik rastlanan tecavüz olayı Ensar Vakfını karalamak için gerekçe olamaz '' Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu'ndan Karaman'da Ensar Vakfında 45 erkek çocuğa tecavüz edilmesi olayını böyle değerlendirdi.
Aile Bakanı Ramazanoğlu; Tacize Uğramış Çocukları Cezalandıracağız 00:09
Aile Bakanı Ramazanoğlu; Tacize Uğramış Çocukları Cezalandıracağız 5.213 izlenme - 2 yıl önce Bakanı Sema Ramazanoğlu, Van’da yaptığı konuşmada büyük bir gafa imza atarak “İhmal, istismar ve tacize uğrayan çocukların cezalandırılması konusu da gündeme alacağımız konulardan bir tanesi” dedi.
Sema Ramazanoğlu: Kadına Yönelik Şiddet Yok Algıda Seçicilik Var 00:20
Sema Ramazanoğlu: Kadına Yönelik Şiddet Yok Algıda Seçicilik Var 4.163 izlenme - 2 yıl önce Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu bir televizyon programında muhabirin "Kadına yönelik şiddetin önüne geçilemiyor acaba o yüzden mi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın adı bu kadar çok anılıyor?" diyerek soru sorması üzerine Sema Ramazanoğlu "Burada algıda seçicilik var neden kadına şiddeti kadının merkezine koyuyoruz?" dedi.
Şamil Tayyar: Kılıçdaroğlu'nu Adam Yerine Koymayacaksın (Son Söz - 5 Nisan Salı) 03:15
Şamil Tayyar: Kılıçdaroğlu'nu Adam Yerine Koymayacaksın (Son Söz - 5 Nisan Salı) 2.608 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ' nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu ' na yönelik kullandığı ifadeler Şamil Tayyar'ın da tepkisini çekti.
Davutoğlu: 'Kılıçdaroğlu Adam Olmadığını Göstermiştir' 01:32
Davutoğlu: 'Kılıçdaroğlu Adam Olmadığını Göstermiştir' 2.486 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Davutoğlu, Kılıçdaroğlu'nu Aile Bakanı Ramazanoğlu'na yönelik sözleri dolayısıyla sert bir dille eleştirerek, "Bu yapılan hakaret, bütün kadınlara yapılan hakarettir. Bu yapılan hakaret insanlık dışı bir şeydir. Kınama, lanetleme lafını hafif buluyorum. Adam olmadığını göstermiştir, insan olmadığını göstermiştir" dedi.
Önüne Yatmak Argo Bir Deyim midir? 00:53
Önüne Yatmak Argo Bir Deyim midir? 2.633 izlenme - 2 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu 27 Şubat 2014 tarihli "Aykırı Sorular" programında Enver Aysever'in "Önüne Yatmak Argo mudur" sorusuna verdiği cevapla Aile Bakanına aynı kelimeyle yaptığı eleştirinin ne anlama geldiğini açıklamış oluyor.
Ensar Vakfı Neden Korunuyor? - Türkiye'nin Dinden Çıkışı 31:51
Ensar Vakfı Neden Korunuyor? - Türkiye'nin Dinden Çıkışı 3.378 izlenme - 2 yıl önce Nihat Genç, din istismarcılarının rezilliğini anlatıyor.
Bakan Ramazanoğlu'ndan Skandal Gaf: Tacize Uğramış Çocukları Cezalandıracağız 01:10
Bakan Ramazanoğlu'ndan Skandal Gaf: Tacize Uğramış Çocukları Cezalandıracağız 769 izlenme - 2 yıl önce Bakanı Sema Ramazanoğlu, Van’da yaptığı konuşmada büyük bir gafa imza atarak “İhmal, istismar ve tacize uğrayan çocukların cezalandırılması konusu da gündeme alacağımız konulardan bir tanesi” dedi.
Mardin - Bakan Ramazanoğlu: Temel Hedefimiz Kız Çocuklarını 12 Yıl Okulda Tutmak 10:05
Mardin - Bakan Ramazanoğlu: Temel Hedefimiz Kız Çocuklarını 12 Yıl Okulda Tutmak 463 izlenme - 2 yıl önce Bakan Ramazanoğlu: Temel hedefimiz kız çocuklarını 12 yıl okulda tutmak (2) BAKAN RAMAZANOĞLU'DAN POLİSE MORAL ZİYARETİ Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Mardin Valiliği'ni ziyaret ettikten sonra Artuklu Polis Merkezi'ne geçti.
Davutoğlu: Kılıçdaroğlu'nu Adam Olarak Görmüyorum 01:35
Davutoğlu: Kılıçdaroğlu'nu Adam Olarak Görmüyorum 297 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Bakan Sema Ramazanoğlu'na yönelik sözlerine ilişkin konuşan Davutoğlu, 'Siyasi hayatın esası edeptir, üsluba dikkattir.
Hasan Lütfü Ramazanoğlu Kuran 08:19
Hasan Lütfü Ramazanoğlu Kuran 1.197 izlenme - 6 yıl önce Trabzon Araklı Yeşilyurt Belediyesinin organize etmiş olduğu 3.geleneksel İstiklal Savaşı Şehitlerini Anma Töreninde Türkiye Kur-anı Güzel Okuma Hocalarından Hasan Lütfü RAMAZANOĞLU Hoca Kur-an Okuyor.
Aile Bakanı Ramazanoğlu: Bir Tecavüz Olayı Ensar Vakfını Karalamak İçin Gerekçe Olamaz 00:51
Aile Bakanı Ramazanoğlu: Bir Tecavüz Olayı Ensar Vakfını Karalamak İçin Gerekçe Olamaz 323 izlenme - 2 yıl önce Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu : '' Bir tecavüz olayı Ensar Vakfını karalamak için gerekçe olamaz '' Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Karaman'da çocuk öğrencilere tecavüz skandalıyla ilgili "Karaman'da olan konuyla ilgili olarak ilk vaka ortaya çıkar çıkmaz hemen hukuki açıdan bakanlığımız müdahil oldu. Bu olay bizim hizmetleriyle her zaman gurur duyduğumuz vakıfla ilişkilendirilmek istendi ki bu vakfımızda bir süre görev yapmış onun da ne kadar olduğunu vakıf çalışanları açıkladı. Bu, bir kere rastlanmış olması, hizmetleriyle ön plana çıkmış bir kurumumuzu karalamak için gerekçe olamaz," dedi. Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu'ndan Karaman'da Ensar Vakfında 45 erkek çocuğa tecavüz edilmesi olayını böyle değerlendirdi. Aile Bakanı tecavüze uğrayan çocuklar yerine Ensar Vakfı'na sahip çıktı
Sema Ramazanoğlu'ndan Çok Konuşulacak 'Taciz' Gafı 01:10
Sema Ramazanoğlu'ndan Çok Konuşulacak 'Taciz' Gafı 264 izlenme - 2 yıl önce Ramazanoğlu'nun 'Dili Sürçtü': İstismara Uğrayan Çocukların Cezalandırılması Gündemimizde Sosyal politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Van’da çocuklara yönelik cinsel istismar ve kadına yönelik şiddet konusunda yaptığı konuşmada “İhmal, istismar ve tacize uğrayan çocukların cezalandırılması konusu da gündeme alacağımız konulardan bir tanesi” dedi.
Sema Ramazanoğlu Ensar Vakfı'nı Savundu 00:42
Sema Ramazanoğlu Ensar Vakfı'nı Savundu 147 izlenme - 2 yıl önce Karaman’da 10 erkek öğrenciye yönelik cinsel istismar vakasının ‘takipçisi’ olacağını söyleyen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, tutuklu öğretmen Muammer B.’nin bağlantılı olduğu Ensar Vakfı’na ‘sahip çıktı’. Bakan, “Hizmetleriyle ön plana çıkmış bir kurumumuzu karalamak için gerekçe olamaz” dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Siyasi Sapık 01:25
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Siyasi Sapık 105 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Karaman'daki tecavüz skandalı üzerinden başlayan tartışmayla ilgili Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu için "Birilerinin önüne yatmış vaziyette" diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na ağır ifadelerle tepki gösterdi. Erdoğan, "Dinime küfreden Müslüman olsa bari. Cinsi sapık şu an cezaevinde ve yaptıklarının hesabını adalete veriyor, peki bu siyasi sapıklarını ne yapacağız" dedi. Cumhurbaşkanına ve hükümete hakaret edelim. Rahat koltuklarımızda oturalım. Dışarıdan bir güç gelsin, üst akıl diyorum ya ben onlar bir talimat versin, onları devirsin diye bekliyorlar. Cinsi sapıklara dahil bel bağlamış durumdalar. Bakınız Ana muhalefet partisinin başkanı çıkıyor bir konuşma yapıyor. Bu konuşmayı onun şahsına değil, onun şahsında başında bulunduğu partinin mensubu hanımefendilere ve o partinin mensuplarına ve milletime bu çağrıyı yapıyorum. Karaman'dan sonra Türkiye'nin dört bir yanında olaylar patladı diyor, bunlar sabah akşam dinden imandan bahsediyorlar diyor. Dinime küfreden müslüman olsa diyor. Değerli kardeşlerim, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı olan hanımefendiye terbiyemin el vermeyeceği ifadelerle saldırıyor. Bu sözler sansürlenerek verildi medyada. Bakan hanım hakkında çok çirkin ifadeler kullanıyor, Cinsi sapık şu an cezaevinde ve yaptıklarının hesabını adalete veriyor, peki bu siyasi sapıklarını ne yapacağız? Ahlaksızlığın çıtasını sürekli yükseltiyorlar, söylenecek her söz fuzilidir, tıpkı kendisi gibi gereksizdir. Bu kişi, başında bulunduğu partinin yüz karasıdır. Kaset olayı olmasa bu partinin başına gelecek mecali yoktu. Bunda yalanın, takiyenin her türlüsü var. Kendi Genel Başkanı'nın yanından ayrılıyor, "Aday değilim" diyor, ertesi gün adaylığını ilan ediyor, bunlardan siyasetçi olmaz. Benim milletim "Adam gibi adam olana prim veririz" diyor, milletimiz böyle bir zihniyete itibar ediyor. Muhalefet partilerinin iktidar olup, rahatlarını bozmak gibi bir niyetleri yok zaten. İktidar olursan ekonomiyle, bölgedeki krizlerle, sağlıklarla, fakir fukarayla ilgileneceksin, iş çok. Bu kadar sorumluluk bizim muhalefeti bozar. Hakikatlerle yüzleşmek hiçbirinin işine gelmez
Mahmut Sami Ramazan Oğlu 03:18
Mahmut Sami Ramazan Oğlu 173 izlenme - 6 yıl önce Mahmut Sami Ramazan Oğlu (k S) 2
Kılıçdaroğlu'ndan Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu'na Ağır söz... 02:28
Kılıçdaroğlu'ndan Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu'na Ağır söz... 53 izlenme - 2 yıl önce CHP liderinin "Aileden Sorumlu Bakan da zaten birilerinin önüne yatmış vaziyette" ifadesi tepki topladı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugünkü grup toplantısında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'nu eleştirirken uygunsuz ifadeler kullandı. Karaman'daki cinsel istismar olayıyla ilgili Hükümet'e, Milli Eğitim Bakanı'na yüklenen CHP lideri, Bakan Sema Ramazanoğlu için de "Aileden Sorumlu Bakan da zaten birilerinin önüne yatmış vaziyette" ifadesini kullandı. Kılıçdaroğlu'nun bu ifadeleri sosyal medyada büyük tepki topladı.
24'ün Hassasiyeti Erdoğan'ın Gözünden Kaçmadı 02:01
24'ün Hassasiyeti Erdoğan'ın Gözünden Kaçmadı 51 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik edep dışı sözlerine tepki gösterirken 'Dün, baktım televizyon haberlerinde bu sözler biplenerek, yani sansürlenerek veriliyor. Bakan hanım hakkında çok çok çirkin ifadeler kullanıyor' demişti. İşte Erdoğan'ın bahsettiği o kanal 24'tü. 24 'sansürsüz' yayınlanamayacak kadar çirkin sözleri BİP tabir edilen efektle ekranına taşımıştı
Hasan Lütfü Ramazanoğlu Ve Resul Öztürkoğlu Hocadan Çiftli Ezan Okunması 06:21
Hasan Lütfü Ramazanoğlu Ve Resul Öztürkoğlu Hocadan Çiftli Ezan Okunması 156 izlenme - 6 yıl önce Trabzon Araklı Yeşilyurt Belediyesinin organize etmiş olduğu 3.geleneksel İstiklal Savaşı Şehitlerini Anma Töreninde Hasan Lütfü RAMAZANOĞLU ve Resul ÖZTÜRKOĞLU Hocadan Çiftli Ezan Okunması
Hasan Lütfü Ramazanoğlu Ve Resul Öztürkoğlundan Çiftli Ezan Okunması 06:21
Hasan Lütfü Ramazanoğlu Ve Resul Öztürkoğlundan Çiftli Ezan Okunması 135 izlenme - 6 yıl önce Trabzon Araklı Yeşilyurt Belediyesinin organize etmiş olduğu 3.geleneksel İstiklal Savaşı Şehitlerini Anma Töreninde Hasan Lütfü RAMAZANOĞLU Ve Resul ÖZTÜRKOĞLUNDAN çiftli ezan Okunması
2.geleneksel İstiklal Savaşı Şehitlerini Anma Töreninde H.lütfü Ramazanoğlu  Yeşilyurtta Kaside Okud 26:35:51
2.geleneksel İstiklal Savaşı Şehitlerini Anma Töreninde H.lütfü Ramazanoğlu Yeşilyurtta Kaside Okud 83 izlenme - 7 yıl önce trabzon ili araklı ilçesi yeşilyurt belediyesinin düzenlemiş olduğu 1916 osmanlı rus savaşında eski ismi ile horyan köyü yeni ismi ile yeşilyurt beldesinde şehit düşen 87 askerin ve tüm şehitlerimizin anısına düzenlenen 2.geleneksel istiklal savaşı şehitlerini anma töreninde türkiye kur-an okuma birincisi araklılı hasan lütfü ramazanoğlu kaside okuyor.
Ramazanoğlu: 04:19
Ramazanoğlu: "(Cumhurbaşkanı Erdoğan) Dünyanın Neresinde Bir Zulüm Gören, Ezilen Müslüman Varsa... 9 izlenme - 1 yıl önce AK Parti Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu, dünyanın neresinde bir zulüm gören, ezilen Müslüman varsa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onların sesi olduğunu söyledi.
Ramazanoğlu: 05:34
Ramazanoğlu: "Cinsel İstismar ve Tecavüzlere Sıfır Toleransla Yaklaşıyoruz" 14 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'nun komisyon üyeleriyle selamlaşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'nun konuşması Bakan Ramzanoğlu'nun komisyon üyelerinin sorularını cevaplaması Aile Bütünlüğünün Korunmasını Araştırma Komisyonu Başkanı Ayşe Keşir'in konuşması Aile Bütünlüğünün Korunmasını Araştırma Komisyonu Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu: "Cinsel istismar ve tecavüzlere sıfır toleransla yaklaşıyoruz.
Ramazanoğlu: 05:24
Ramazanoğlu: "Göç Daire Başkanlığını Kurduk" 17 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : "Kalkınmada Girişimci Kadınlar ve Sosyal Etkileşim Konferansı" Konferansa katılanlar Suriye Dostluk Derneği Başkanı Kadriye Esra Aygün'ün konuşması Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Arif Şayık'ın konuşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'nun konuşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu: "Bakanlık olarak, özellikle kamp dışında yaşayan Suriyelilerin envanterini çıkarmaya başladık.
Bakan Ramazanoğlu Çocuklarla Sinemada Buluştu (2) 02:35
Bakan Ramazanoğlu Çocuklarla Sinemada Buluştu (2) 15 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Filmi izleyen çocukların açıklamaları-Sema Ramazanoğlu'nun film sonrası açıklamaları Bakan Ramazanoğlu çocuklarla sinemada buluştu- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu, "Sevgi Evleri"nde kalan 40 çocukla birlikte "Star Wars 7: Güç Uyanıyor" filmini izledi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, "Sevgi Evleri"nde kalan 40 çocukla, "Star Wars 7: Güç Uyanıyor" filmini izledi.
Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu, Antalya'da Bocce Oynadı 04:45
Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu, Antalya'da Bocce Oynadı 12 izlenme - 2 yıl önce Antalya'da düzenlenen 'Yetişkin Gençler Bocce Turnuvası' açılışına katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, ünlü isimler ve yaşlılarla Bocce oynadı.
Bakan Ramazanoğlu: Kemal Kılıçdaroğlu'nun Sözleriyle İlgili Hukuki Süreç Başlatacağım 07:26
Bakan Ramazanoğlu: Kemal Kılıçdaroğlu'nun Sözleriyle İlgili Hukuki Süreç Başlatacağım 12 izlenme - 2 yıl önce CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun sözleriyle ilgili konuşan Bakan Ramazanoğlu, "Çirkin ve edep dışı açıklamaları şiddetle kınıyorum. Hukuki süreç başlatacağım." dedi.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu Denizli'de 01:37
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu Denizli'de 12 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü : Bakan Ramazanoğlu'nun salona gelişi - Bakan Ramazanoğlu'nun Alperen Ersoy'un annesi Nursel Ersoy ile görüntüsü - Ersoy'un babası Mehmet Ersoy ve Annesi Nursel Ersoy'dan detay - Bakan Ramazanoğlu'nun konuşması ve duygulu anlar yaşaması - Bakan Ramazanoğlu'na plaket takdim edilmesi - Ramazanoğlu, seçim çalışmaları esnasında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Ersoy'un anısına düzenlenen programa katıldı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, seçim çalışmaları esnasında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Alperen Ersoy'un anısına düzenlenen programa katıldı.