Hoşgeldiniz!

Ramazanoğlu Videoları İzle

Kılıçdaroğlu'ndan Bakan Sema Ramazanoğlu'na Hakaret 01:28
Kılıçdaroğlu'ndan Bakan Sema Ramazanoğlu'na Hakaret 11.606 izlenme - 11 ay önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında Ensar Vakfı'nda yaşanan çocuk tevacüzlerinden bahsederken Aile ve sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na çok sert tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu "Aileden Sorumlu Bakan da birilerini önüne yatmış o da konuşmuyor" dedi.
Aile Bakanının 00:51
Aile Bakanının "Ensar Vakfı" Açıklaması (22 Mart Salı 2016) 7.382 izlenme - 11 ay önce Aile Bakanı : '' Bir kerelik rastlanan tecavüz olayı Ensar Vakfını karalamak için gerekçe olamaz '' Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu'ndan Karaman'da Ensar Vakfında 45 erkek çocuğa tecavüz edilmesi olayını böyle değerlendirdi.
Aile Bakanı Ramazanoğlu; Tacize Uğramış Çocukları Cezalandıracağız 00:09
Aile Bakanı Ramazanoğlu; Tacize Uğramış Çocukları Cezalandıracağız 5.102 izlenme - 11 ay önce Bakanı Sema Ramazanoğlu, Van’da yaptığı konuşmada büyük bir gafa imza atarak “İhmal, istismar ve tacize uğrayan çocukların cezalandırılması konusu da gündeme alacağımız konulardan bir tanesi” dedi.
Sema Ramazanoğlu: Kadına Yönelik Şiddet Yok Algıda Seçicilik Var 00:20
Sema Ramazanoğlu: Kadına Yönelik Şiddet Yok Algıda Seçicilik Var 4.002 izlenme - 10 ay önce Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu bir televizyon programında muhabirin "Kadına yönelik şiddetin önüne geçilemiyor acaba o yüzden mi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın adı bu kadar çok anılıyor?" diyerek soru sorması üzerine Sema Ramazanoğlu "Burada algıda seçicilik var neden kadına şiddeti kadının merkezine koyuyoruz?" dedi.
Şamil Tayyar: Kılıçdaroğlu'nu Adam Yerine Koymayacaksın (Son Söz - 5 Nisan Salı) 03:15
Şamil Tayyar: Kılıçdaroğlu'nu Adam Yerine Koymayacaksın (Son Söz - 5 Nisan Salı) 2.574 izlenme - 11 ay önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ' nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu ' na yönelik kullandığı ifadeler Şamil Tayyar'ın da tepkisini çekti.
Davutoğlu: 'Kılıçdaroğlu Adam Olmadığını Göstermiştir' 01:32
Davutoğlu: 'Kılıçdaroğlu Adam Olmadığını Göstermiştir' 2.467 izlenme - 11 ay önce Başbakan Davutoğlu, Kılıçdaroğlu'nu Aile Bakanı Ramazanoğlu'na yönelik sözleri dolayısıyla sert bir dille eleştirerek, "Bu yapılan hakaret, bütün kadınlara yapılan hakarettir. Bu yapılan hakaret insanlık dışı bir şeydir. Kınama, lanetleme lafını hafif buluyorum. Adam olmadığını göstermiştir, insan olmadığını göstermiştir" dedi.
Önüne Yatmak Argo Bir Deyim midir? 00:53
Önüne Yatmak Argo Bir Deyim midir? 2.598 izlenme - 11 ay önce Kemal Kılıçdaroğlu 27 Şubat 2014 tarihli "Aykırı Sorular" programında Enver Aysever'in "Önüne Yatmak Argo mudur" sorusuna verdiği cevapla Aile Bakanına aynı kelimeyle yaptığı eleştirinin ne anlama geldiğini açıklamış oluyor.
Ensar Vakfı Neden Korunuyor? - Türkiye'nin Dinden Çıkışı 31:51
Ensar Vakfı Neden Korunuyor? - Türkiye'nin Dinden Çıkışı 3.308 izlenme - 10 ay önce Nihat Genç, din istismarcılarının rezilliğini anlatıyor.
Bakan Ramazanoğlu'ndan Skandal Gaf: Tacize Uğramış Çocukları Cezalandıracağız 01:10
Bakan Ramazanoğlu'ndan Skandal Gaf: Tacize Uğramış Çocukları Cezalandıracağız 762 izlenme - 11 ay önce Bakanı Sema Ramazanoğlu, Van’da yaptığı konuşmada büyük bir gafa imza atarak “İhmal, istismar ve tacize uğrayan çocukların cezalandırılması konusu da gündeme alacağımız konulardan bir tanesi” dedi.
Mardin - Bakan Ramazanoğlu: Temel Hedefimiz Kız Çocuklarını 12 Yıl Okulda Tutmak 10:05
Mardin - Bakan Ramazanoğlu: Temel Hedefimiz Kız Çocuklarını 12 Yıl Okulda Tutmak 463 izlenme - 1 yıl önce Bakan Ramazanoğlu: Temel hedefimiz kız çocuklarını 12 yıl okulda tutmak (2) BAKAN RAMAZANOĞLU'DAN POLİSE MORAL ZİYARETİ Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Mardin Valiliği'ni ziyaret ettikten sonra Artuklu Polis Merkezi'ne geçti.
Davutoğlu: Kılıçdaroğlu'nu Adam Olarak Görmüyorum 01:35
Davutoğlu: Kılıçdaroğlu'nu Adam Olarak Görmüyorum 295 izlenme - 11 ay önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Bakan Sema Ramazanoğlu'na yönelik sözlerine ilişkin konuşan Davutoğlu, 'Siyasi hayatın esası edeptir, üsluba dikkattir.
Sema Ramazanoğlu'ndan Çok Konuşulacak 'Taciz' Gafı 01:10
Sema Ramazanoğlu'ndan Çok Konuşulacak 'Taciz' Gafı 260 izlenme - 11 ay önce Ramazanoğlu'nun 'Dili Sürçtü': İstismara Uğrayan Çocukların Cezalandırılması Gündemimizde Sosyal politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Van’da çocuklara yönelik cinsel istismar ve kadına yönelik şiddet konusunda yaptığı konuşmada “İhmal, istismar ve tacize uğrayan çocukların cezalandırılması konusu da gündeme alacağımız konulardan bir tanesi” dedi.
Hasan Lütfü Ramazanoğlu Kuran 08:19
Hasan Lütfü Ramazanoğlu Kuran 1.169 izlenme - 4 yıl önce Trabzon Araklı Yeşilyurt Belediyesinin organize etmiş olduğu 3.geleneksel İstiklal Savaşı Şehitlerini Anma Töreninde Türkiye Kur-anı Güzel Okuma Hocalarından Hasan Lütfü RAMAZANOĞLU Hoca Kur-an Okuyor.
Aile Bakanı Ramazanoğlu: Bir Tecavüz Olayı Ensar Vakfını Karalamak İçin Gerekçe Olamaz 00:51
Aile Bakanı Ramazanoğlu: Bir Tecavüz Olayı Ensar Vakfını Karalamak İçin Gerekçe Olamaz 175 izlenme - 11 ay önce Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu : '' Bir tecavüz olayı Ensar Vakfını karalamak için gerekçe olamaz '' Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Karaman'da çocuk öğrencilere tecavüz skandalıyla ilgili "Karaman'da olan konuyla ilgili olarak ilk vaka ortaya çıkar çıkmaz hemen hukuki açıdan bakanlığımız müdahil oldu. Bu olay bizim hizmetleriyle her zaman gurur duyduğumuz vakıfla ilişkilendirilmek istendi ki bu vakfımızda bir süre görev yapmış onun da ne kadar olduğunu vakıf çalışanları açıkladı. Bu, bir kere rastlanmış olması, hizmetleriyle ön plana çıkmış bir kurumumuzu karalamak için gerekçe olamaz," dedi. Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu'ndan Karaman'da Ensar Vakfında 45 erkek çocuğa tecavüz edilmesi olayını böyle değerlendirdi. Aile Bakanı tecavüze uğrayan çocuklar yerine Ensar Vakfı'na sahip çıktı
Sema Ramazanoğlu Ensar Vakfı'nı Savundu 00:42
Sema Ramazanoğlu Ensar Vakfı'nı Savundu 134 izlenme - 11 ay önce Karaman’da 10 erkek öğrenciye yönelik cinsel istismar vakasının ‘takipçisi’ olacağını söyleyen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, tutuklu öğretmen Muammer B.’nin bağlantılı olduğu Ensar Vakfı’na ‘sahip çıktı’. Bakan, “Hizmetleriyle ön plana çıkmış bir kurumumuzu karalamak için gerekçe olamaz” dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Siyasi Sapık 01:25
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Siyasi Sapık 76 izlenme - 11 ay önce Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Karaman'daki tecavüz skandalı üzerinden başlayan tartışmayla ilgili Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu için "Birilerinin önüne yatmış vaziyette" diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na ağır ifadelerle tepki gösterdi. Erdoğan, "Dinime küfreden Müslüman olsa bari. Cinsi sapık şu an cezaevinde ve yaptıklarının hesabını adalete veriyor, peki bu siyasi sapıklarını ne yapacağız" dedi. Cumhurbaşkanına ve hükümete hakaret edelim. Rahat koltuklarımızda oturalım. Dışarıdan bir güç gelsin, üst akıl diyorum ya ben onlar bir talimat versin, onları devirsin diye bekliyorlar. Cinsi sapıklara dahil bel bağlamış durumdalar. Bakınız Ana muhalefet partisinin başkanı çıkıyor bir konuşma yapıyor. Bu konuşmayı onun şahsına değil, onun şahsında başında bulunduğu partinin mensubu hanımefendilere ve o partinin mensuplarına ve milletime bu çağrıyı yapıyorum. Karaman'dan sonra Türkiye'nin dört bir yanında olaylar patladı diyor, bunlar sabah akşam dinden imandan bahsediyorlar diyor. Dinime küfreden müslüman olsa diyor. Değerli kardeşlerim, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı olan hanımefendiye terbiyemin el vermeyeceği ifadelerle saldırıyor. Bu sözler sansürlenerek verildi medyada. Bakan hanım hakkında çok çirkin ifadeler kullanıyor, Cinsi sapık şu an cezaevinde ve yaptıklarının hesabını adalete veriyor, peki bu siyasi sapıklarını ne yapacağız? Ahlaksızlığın çıtasını sürekli yükseltiyorlar, söylenecek her söz fuzilidir, tıpkı kendisi gibi gereksizdir. Bu kişi, başında bulunduğu partinin yüz karasıdır. Kaset olayı olmasa bu partinin başına gelecek mecali yoktu. Bunda yalanın, takiyenin her türlüsü var. Kendi Genel Başkanı'nın yanından ayrılıyor, "Aday değilim" diyor, ertesi gün adaylığını ilan ediyor, bunlardan siyasetçi olmaz. Benim milletim "Adam gibi adam olana prim veririz" diyor, milletimiz böyle bir zihniyete itibar ediyor. Muhalefet partilerinin iktidar olup, rahatlarını bozmak gibi bir niyetleri yok zaten. İktidar olursan ekonomiyle, bölgedeki krizlerle, sağlıklarla, fakir fukarayla ilgileneceksin, iş çok. Bu kadar sorumluluk bizim muhalefeti bozar. Hakikatlerle yüzleşmek hiçbirinin işine gelmez
Kılıçdaroğlu'ndan Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu'na Ağır söz... 02:28
Kılıçdaroğlu'ndan Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu'na Ağır söz... 53 izlenme - 11 ay önce CHP liderinin "Aileden Sorumlu Bakan da zaten birilerinin önüne yatmış vaziyette" ifadesi tepki topladı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugünkü grup toplantısında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'nu eleştirirken uygunsuz ifadeler kullandı. Karaman'daki cinsel istismar olayıyla ilgili Hükümet'e, Milli Eğitim Bakanı'na yüklenen CHP lideri, Bakan Sema Ramazanoğlu için de "Aileden Sorumlu Bakan da zaten birilerinin önüne yatmış vaziyette" ifadesini kullandı. Kılıçdaroğlu'nun bu ifadeleri sosyal medyada büyük tepki topladı.
24'ün Hassasiyeti Erdoğan'ın Gözünden Kaçmadı 02:01
24'ün Hassasiyeti Erdoğan'ın Gözünden Kaçmadı 46 izlenme - 11 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik edep dışı sözlerine tepki gösterirken 'Dün, baktım televizyon haberlerinde bu sözler biplenerek, yani sansürlenerek veriliyor. Bakan hanım hakkında çok çok çirkin ifadeler kullanıyor' demişti. İşte Erdoğan'ın bahsettiği o kanal 24'tü. 24 'sansürsüz' yayınlanamayacak kadar çirkin sözleri BİP tabir edilen efektle ekranına taşımıştı
Mahmut Sami Ramazan Oğlu 03:18
Mahmut Sami Ramazan Oğlu 170 izlenme - 4 yıl önce Mahmut Sami Ramazan Oğlu (k S) 2
Merve Şebnem Oruç: Bir Kadına Karşı Söylenmez 01:58
Merve Şebnem Oruç: Bir Kadına Karşı Söylenmez 39 izlenme - 10 ay önce Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yaptığı çirkin hakaretlerden dolayı Kılıçdaroğlu'na tepkiler çığ gibi büyüyor. A Haber'de yayınlanan Memleket Meselesi programına konuk olan Daily Sabah Gazetesi yazarı Merve Şebnem Oruç, Kılıçdaroğlu'nu sert sözlerle eleştirdi. Oruç "Bu ifadenin nasıl rahatsız edici olduğunun kimse altını çizmiyor. Üstü kapatılıyor" dedi.
Hasan Lütfü Ramazanoğlu Ve Resul Öztürkoğlu Hocadan Çiftli Ezan Okunması 06:21
Hasan Lütfü Ramazanoğlu Ve Resul Öztürkoğlu Hocadan Çiftli Ezan Okunması 155 izlenme - 4 yıl önce Trabzon Araklı Yeşilyurt Belediyesinin organize etmiş olduğu 3.geleneksel İstiklal Savaşı Şehitlerini Anma Töreninde Hasan Lütfü RAMAZANOĞLU ve Resul ÖZTÜRKOĞLU Hocadan Çiftli Ezan Okunması
Kılıçdaroğlu: Cinsel Ve Siyasi Sapıklığın Adresi Erdoğan'dır 00:59
Kılıçdaroğlu: Cinsel Ve Siyasi Sapıklığın Adresi Erdoğan'dır 25 izlenme - 11 ay önce CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu,Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik sözlerinin ardından gelen tepkilerle ilgili bir açıklama yaptı.
Kılıçdaroğlu 00:31
Kılıçdaroğlu "Önüne Yatmak" Deyimini 2 Yıl Önce de Açıklamış 27 izlenme - 11 ay önce Kemal Kılıçdaroğlu'nun, 2 yıl önce katıldığı "Aykırı Sorular" programında, "önüne yatmak" deyimini bugünküne paralel ifadelerle açıkladığı görüldü. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, AKP'li Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu için sarf ettiği; "Valisi konuşmuyor, emniyet müdürü konuşmuyor. Milli Eğitim Bakanı konuşmuyor. Aileden sorumlu bakan da zaten birilerinin önüne yatmış vaziyette o da konuşmuyor" ifadeleri tartışılmaya devam ediyor. Sözlerinin arkasında durduğunu belirten Kılıçdaroğlu'nun, 2 sene önce CNN Türk'te katıldığı Enver Aysever'in "Aykırı Sorular" programında "önüne yatmak" deyimini açıkladığı görülüyor. Kılıçdaroğlu'nun bugünküne paralel o açıklamasının görüntüleri şöyle;
Hasan Lütfü Ramazanoğlu Ve Resul Öztürkoğlundan Çiftli Ezan Okunması 06:21
Hasan Lütfü Ramazanoğlu Ve Resul Öztürkoğlundan Çiftli Ezan Okunması 132 izlenme - 4 yıl önce Trabzon Araklı Yeşilyurt Belediyesinin organize etmiş olduğu 3.geleneksel İstiklal Savaşı Şehitlerini Anma Töreninde Hasan Lütfü RAMAZANOĞLU Ve Resul ÖZTÜRKOĞLUNDAN çiftli ezan Okunması
2.geleneksel İstiklal Savaşı Şehitlerini Anma Töreninde H.lütfü Ramazanoğlu  Yeşilyurtta Kaside Okud 26:35:51
2.geleneksel İstiklal Savaşı Şehitlerini Anma Töreninde H.lütfü Ramazanoğlu Yeşilyurtta Kaside Okud 83 izlenme - 5 yıl önce trabzon ili araklı ilçesi yeşilyurt belediyesinin düzenlemiş olduğu 1916 osmanlı rus savaşında eski ismi ile horyan köyü yeni ismi ile yeşilyurt beldesinde şehit düşen 87 askerin ve tüm şehitlerimizin anısına düzenlenen 2.geleneksel istiklal savaşı şehitlerini anma töreninde türkiye kur-an okuma birincisi araklılı hasan lütfü ramazanoğlu kaside okuyor.
Ramazanoğlu: 05:34
Ramazanoğlu: "Cinsel İstismar ve Tecavüzlere Sıfır Toleransla Yaklaşıyoruz" 14 izlenme - 11 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'nun komisyon üyeleriyle selamlaşması Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'nun konuşması Bakan Ramzanoğlu'nun komisyon üyelerinin sorularını cevaplaması Aile Bütünlüğünün Korunmasını Araştırma Komisyonu Başkanı Ayşe Keşir'in konuşması Aile Bütünlüğünün Korunmasını Araştırma Komisyonu Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu: "Cinsel istismar ve tecavüzlere sıfır toleransla yaklaşıyoruz.
Numan Kurtulmuş’tan CHP Liderine 02:22
Numan Kurtulmuş’tan CHP Liderine "Ramazanoğlu" Tepkisi 13 izlenme - 11 ay önce Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu ile ilgili kullandığı ifadelere ilişkin "Kılıçdaroğlu Ramazanoğlu’ndan özür dilemelidir" dedi. Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından basın mensuplarının karşısına geçti. AB ile sığınmacı anlaşmasına ilişkin konuşan Kurtulmuş, "72 yükümlülükten 55’i büyük ölçüde tamamlandı.
Bakan Ramazanoğlu Çocuklarla Sinemada Buluştu (2) 02:35
Bakan Ramazanoğlu Çocuklarla Sinemada Buluştu (2) 14 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Filmi izleyen çocukların açıklamaları-Sema Ramazanoğlu'nun film sonrası açıklamaları Bakan Ramazanoğlu çocuklarla sinemada buluştu- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu, "Sevgi Evleri"nde kalan 40 çocukla birlikte "Star Wars 7: Güç Uyanıyor" filmini izledi Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, "Sevgi Evleri"nde kalan 40 çocukla, "Star Wars 7: Güç Uyanıyor" filmini izledi.
Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu, Antalya'da Bocce Oynadı 04:45
Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu, Antalya'da Bocce Oynadı 12 izlenme - 10 ay önce Antalya'da düzenlenen 'Yetişkin Gençler Bocce Turnuvası' açılışına katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, ünlü isimler ve yaşlılarla Bocce oynadı.
Şamil Tayyar'dan Kılıçdaroğlu'na Tepki (Son Söz 5 Nisan Salı) 03:15
Şamil Tayyar'dan Kılıçdaroğlu'na Tepki (Son Söz 5 Nisan Salı) 15 izlenme - 11 ay önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ' nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu ' na yönelik kullandığı ifadeler Şamil Tayyar'ın da tepkisini çekti.