Hoşgeldiniz!

Rambo Okan Videoları İzle

Rambo Okan A Spor Ekranlarında Galatasaraylıları Trolledi 00:19
Rambo Okan A Spor Ekranlarında Galatasaraylıları Trolledi 6.301 izlenme - 8 ay önce Rambo Okan Fenerbahçe Kayserispor maçının öncesinde a spor canlı yayınında 6-0 hareketi yaparak Galatasarylıları trolledi
Üçlü Çekemeyen Fenerbahçeliler 00:14
Üçlü Çekemeyen Fenerbahçeliler 3.210 izlenme - 5 ay önce Fenerbahçe taraftarının IQ seviyesinin yerlerde olduğunu görüyoruz. Yeter artık bu insanlarla tribünde yanyana izlemek istemiyorum. #imamhatiplerkapatılsın
Fenerli Rambo Okan'ın Maraton Birinciliği :) 03:36
Fenerli Rambo Okan'ın Maraton Birinciliği :) 29.987 izlenme - 8 yıl önce fenerli rambo okan'ın maraton birinciliği :)
Rambo Okan'ın Fenerbahçe Şampiyonluk Kutlamasını Basması 02:48
Rambo Okan'ın Fenerbahçe Şampiyonluk Kutlamasını Basması 3.140 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe takımının taraftar kitlesinin adeta temsilcisi olan Rambo Okan Fenerbahçe'nin şampiyonluk kutlamasının yapıldığı gece kulübünün önüne giderek futbolcular ile yakın temas ve ilişki kuruyor. Özellikle öpücükleri futbolculara ikincibahar yaşatan Rambo Okan'ın şuan nerede olduğu tam bilinmiyor bazı kaynaklara göre cezaevinde halen yatmakta nede olsa başkanı bile hapse giren bir kulübün taraftarının da hapiste olması garip değil. Bununla ilgili atalarımız imam osurursa cemaat sıçar diye bir atasözü bil bulmuşlar.
Rambo Okan'ın Tuğba Özay'ı Öpmesi 01:04
Rambo Okan'ın Tuğba Özay'ı Öpmesi 2.056 izlenme - 2 yıl önce Fenerli Amigo Rambo'nun Tuğba Özay'a hallendiği görüntüleri izliyoruz. E hadi öp, hadi...
Rambo Okan'ın Ali Sami Yen Operasyonu (2002) 01:51
Rambo Okan'ın Ali Sami Yen Operasyonu (2002) 1.491 izlenme - 2 yıl önce Rambo Okan'ın efsane bayrak operasyonu. 12 Ağustos 2002'de ki Galatasaray - Samsunspor maçı öncesi oyuncular ısınırken sahaya dalan Rambo santraya bayrağı dikiyor ve tribünlere bıçak çekiyordu.
En Büyük Fenerli - Rambo Okan 01:18
En Büyük Fenerli - Rambo Okan 1.949 izlenme - 2 yıl önce Uzun zamandır görmedik Rambo Okan'ı tvlerde değil mi? Bir hatırlayalım istedim derken bu videosuna ulaştım. Emre'ye ve Ali Koç'a olan aşkını anlatmış, hele ki Carlos'un kafayı öpüp baba demesi beni aldı götürdü başka diyarlara.
Avrasya Fatihi Rambo Okan 03:25
Avrasya Fatihi Rambo Okan 1.532 izlenme - 2 yıl önce Uluslararası Avrasya maratonu organizasyon ekibini kündeye getirip birincilik kürsüsüne çıkan ve kupayı kaldıran Rambo Okan\\\'ın o kupayı sonuna kadar hak ettiğine inanıyorum.Okulda hocalarımız kopya çekmek serbest ama yakalanmak yasak derlerdi madem yarış esnasında yakalayamadın anasının ak sütü gibi helaldir o kupa.
I Love You Ali Koç Uuuu - Rambo Okan 00:46
I Love You Ali Koç Uuuu - Rambo Okan 903 izlenme - 2 yıl önce Defalarca gündeme gelen Fenerbahçeli çılgın amigo Rambo Okan, bu kez de bir polisin 'MP5' silahını çaldı. Uzun uğraşlar sonucunda bir köpek klübesinde kıstırılan Rambo, Aziz Yıldırım'ı protesto için bunu yaptığını söyledi ve sözlerine şunu ekledi. "I love you Ali Koç!uuuu"
Nickname İs Rambo: Crazy Fenerbahçe Fan 00:39
Nickname İs Rambo: Crazy Fenerbahçe Fan 500 izlenme - 2 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/27665/rambodan-yabanci-tv-acilimi Yukarıdaki linkle hayatımızın akışını ve dünyanın kaderini değiştiren Rambo'nun bu belgeseldeki en önemli anlarının atlanmamasını istedim, kader tekrar değişmeli, haluk ulusoy bu sese kulak vermeli.
Rambo Okan Maç Saatini Bekliyor. 01:13
Rambo Okan Maç Saatini Bekliyor. 199 izlenme - 1 yıl önce Koyu Fenerbahçe taraftarı Rambo Okan, Osmanlıspor maçını sabırsızlıkla bekliyor.
Rambo Okan'ı İntihara Sürükleyen Nedenler 00:54
Rambo Okan'ı İntihara Sürükleyen Nedenler 252 izlenme - 2 yıl önce Bir Galatasaraylı olarak bu adam ölürse üzüleceğimi belirtirim, ayrıca kendisi Galatasaraylı olursa gurur duyarım ve yaptığı aksiyonlarda yanında kameraman olabilirim.
Rambo Okan'ın A Spor'u Trollemesi 00:19
Rambo Okan'ın A Spor'u Trollemesi 87 izlenme - 8 ay önce 29.08.2016 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Rambo Okan'ın A Spor'u Trollemesi ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
rambo okan-fenerbahçe düşmanlari akilli olsun 00:27
rambo okan-fenerbahçe düşmanlari akilli olsun 521 izlenme - 5 yıl önce
Avrasya Fatihi Rambo Okan 03:25
Avrasya Fatihi Rambo Okan 149 izlenme - 5 yıl önce
Dünyanın En Çılgın Taraftarı Bir Fenerbahçeli! 02:51
Dünyanın En Çılgın Taraftarı Bir Fenerbahçeli! 19 izlenme - 2 yıl önce Spor Müsabakalarının En Önemli Öğelerinden Olan Taraftarlar Kimi Zaman Tezahüratları, Kimi Zaman Koreografileri İle Gündem Yaratıyor. Copa 90 Ekibi De Spor Müsabakalarındaki En Çılgın Taraftarı Seçti.