Hoşgeldiniz!

ranza

Ranzayla şaka olmaz 00:08
Ranzayla şaka olmaz 219.972 izlenme - 4 yıl önce
Kadın Ve Erkek Askerlerin Aynı Ranzada Yatması 01:49
Kadın Ve Erkek Askerlerin Aynı Ranzada Yatması 8.390 izlenme - 2 yıl önce Burası dünyada eşine rastlanmadık bir ordu.. Norveç'te kadın ve erkek askerler aynı koğuşta alt alta ranzalarda yatıyor. Birlikte soyunup birlikte giyinen kadın ve erkek askerler durumlarından oldukça memnun.. 500 askerin bulunduğu kışlada 25 gönüllü kadın asker bulunuyor. Cinsiyet ayrımcılığı konusunda bir araştırma için gönüllü olan kadın askerler herhangi bir tacize uğramadıklarını söyledi. (AA)
Mapushane Ranzaları - Aşık Gülabi 04:34
Mapushane Ranzaları - Aşık Gülabi 821 izlenme - 1 yıl önce Asıl adı Gültekin olan, ama kullandığı mahlas nedeniyle daha ziyade Aşık Gülabi olarak bilinen ustanın duru bir şekilde çaldığı ve söylediği duygulu eseri...
Hapishane Ranzaları 02:17
Hapishane Ranzaları 2.840 izlenme - 7 yıl önce
Mapushane Temalı Program Yapmak (Flash Tv) 11:00
Mapushane Temalı Program Yapmak (Flash Tv) 678 izlenme - 1 yıl önce Dilberay'ın sunumu ile ekranlarda olan mapushane dekoru kullanılmış flash tv programı.O kadar gerçekçi yapmaya çalışmışlar ki ranzalar,ortada masa,volta atanlar...vs.Bir Flash Tv klasiği demek az bile geliyor..
Kadın ve Erkek Askerlerin Aynı Ranzada Yatması 01:49
Kadın ve Erkek Askerlerin Aynı Ranzada Yatması 1.124 izlenme - 2 yıl önce Burası dünyada eşine rastlanmadık bir ordu.. Norveç'te kadın ve erkek askerler aynı koğuşta alt alta ranzalarda yatıyor. Birlikte soyunup birlikte giyinen kadın ve erkek askerler durumlarından oldukça memnun.. 500 askerin bulunduğu kışlada 25 gönüllü kadın asker bulunuyor. Cinsiyet ayrımcılığı konusunda bir araştırma için gönüllü olan kadın askerler herhangi bir tacize uğramadıklarını söyledi. (AA)
ranza test 01:39
ranza test 1.150 izlenme - 5 yıl önce avensis ranza saglamlık testi
Yatk Şakası 00:42
Yatk Şakası 1.831 izlenme - 10 yıl önce yeşil yurtlarda oda arkadaşımız dj_nahite yapmış olduğumuz şaka
Pansiyon_Yatak_Ekibi 00:14
Pansiyon_Yatak_Ekibi 1.094 izlenme - 10 yıl önce Üç Yataga On Kişi Sıgmazmı...!!!
Süpriz Sonlu Asker Koğuşu Eğlencesi 01:12
Süpriz Sonlu Asker Koğuşu Eğlencesi 192 izlenme - 1 yıl önce Vatanımızın sadık bekçileri arkadaşlarımız koğuşlarında kendi aralarında eğlenirken video çekmişler. Nedenini bilmiyorum fakat bu tür videoları izlerken yüzümde hep bir sırıtmayla izledim ve sonunda kahkaha atmamak elde değildi. Sürpriz son dedim diye dansöz falan beklediniz değil mi dalyaraklar?
Ranzadan Düşen Sarhoş Adam 00:35
Ranzadan Düşen Sarhoş Adam 187 izlenme - 3 yıl önce Ranzadan Düşen Sarhoş Adam 24.03.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Ranzadan Düşen Sarhoş Adam' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Mehmetçik - Kurban Olduğum 04:07
Mehmetçik - Kurban Olduğum 115 izlenme - 2 yıl önce Askerdeki bir kardeşimizin söylediği türküyü hep beraber dinleyelim. Sesi Kıvırcık Ali'ye çok benziyor duygulandım. Kardeşimizin ismi Akın Yurtseven'dir. Son olarak Allah tüm asker kardeşlerimize sabır ve kolaylık versin, eyvallah...
Ranzadan Düşen Adam 01:02
Ranzadan Düşen Adam 97 izlenme - 4 yıl önce Allahın sopası yok
Ranza Reklamı Böyle Olur 01:39
Ranza Reklamı Böyle Olur 58 izlenme - 1 yıl önce Ecnebiler yuvarlak (köşeli de olabilir) masaları başında binlerce dolar maaşla çalışan reklam sektörü elemanları yetiştirip çuvalla paraları yönetmenlerin önüne serip reklam filmleri çekedursunlar, yerli reklam sektörümüz en inandırıcı, en hakiki ve en sağlam reklamları ufacık bütçelerle kotarmayı başarıyorlar. Bir ranza ne kadar dayanıklı olabilir?
Üst Ranzadan İneyim Derken Ranzayı Düşürdü 00:15
Üst Ranzadan İneyim Derken Ranzayı Düşürdü 66 izlenme - 3 yıl önce Yükseklik korkusu olan asker, üst ranzadan ineyim derken ranzayı üstüne düşürdü. Altlı üstlü ranzaları asker koğuşları ve yurt odalarında kalanlar bilir. Üstte yatmak her zaman risklidir. Gece uykuda düşme ihtimali bir yana Sabah inerken çekilen çile de cabası. Hele birde yükseklik korkunuz çok fazlaysa. İşte üstteki ranzadan inemeyen askerin zorlamasıyla başına gelenler.
Çılgın Tasarımlı Mobilyalar 03:28
Çılgın Tasarımlı Mobilyalar 51 izlenme - 1 yıl önce Birbirinden ilginç ürünlerin yer aldığı videoyu izlerken hayretlere düşecek vay anasını adamlar yapmış diyecek ve keşke bende bunlardan birine sahip olsam diye üzüleceksiniz.
Bellona ranza modelleri 2014 04:13
Bellona ranza modelleri 2014 15 izlenme - 11 ay önce Bellona ranza modelleri, bellona ranza çeşitleri, ranza modelleri, bellona mobilya 2014 https://www.facebook.com/pages/Ev-Dekorasyon-ve-Mobilya-Modelleri/1581825152091972 ranza modelleri
Sakarya'da cezaevinde  Bir Mahkum Kendisini Ranzaya Bağlayıp, Ateşe Verdi 00:39
Sakarya'da cezaevinde Bir Mahkum Kendisini Ranzaya Bağlayıp, Ateşe Verdi 16 izlenme - 7 ay önce Sakarya'da cezaevinde 22 yaşındaki bir mahkum, üzerine kolonya döküp kendisini bacaklarından ranzaya bağladı. Daha sonra çakmağı çakıp kendisini ateşe verdi.