Hoşgeldiniz!

rasmussen

Kaleci uzatmalarda takımına 1 puanı getirdi 00:30
Kaleci uzatmalarda takımına 1 puanı getirdi 1.416 izlenme - 2 yıl önce Kaleci Steffan Rasmussen uzatmalarda attığı kafa golüyle takımına 1 puanı getirdi.
yİgİt bulut 01:00
yİgİt bulut 2.885 izlenme - 9 yıl önce yİgİt bulut
Danimarka Ligi'nde  Danimarkalı Kaleciden 1 Puan Getiren Gol! 00:59
Danimarka Ligi'nde Danimarkalı Kaleciden 1 Puan Getiren Gol! 768 izlenme - 2 yıl önce Danimarka Ligi'nde oynanan Aalborg - AGF Aarhus maçında konuk ekip kalecisi Steffen Rasmussen, 90.dakikada attığı golle skoru 2-2'ye getirdi ve takımına 1 puan kazandırdı.
Angel-A - Haydi Aynaya Bak Ne Görüyorsun 04:49
Angel-A - Haydi Aynaya Bak Ne Görüyorsun 648 izlenme - 3 yıl önce jamel debbouze ve rie rasmussen' in bulunduğu 2005 yapımı çok güzel luc besson filmi. borçları olan ve en önemlisi kendini işe yaramaz ve küçük gören bir adamın intihar etmek üzereyken güzel bir kadınla karşılaşması sonucu hayatının değişmesini konu alan, siyah beyaz görüntülerle paris sokaklarının güzelliğini gözler önüne seren zevkli ve güzel bir filmin insanı kendisinden alan harika bir sahnesi
Kaleci meslektaşını 90+4'te avladı 00:51
Kaleci meslektaşını 90+4'te avladı 200 izlenme - 2 yıl önce Danimarka Süper Ligi'nde AAB ile AGF takımları arasında oynanan maçın son dakikası inanılmaz anlara sahne oldu. Ev sahibi ekip AAB 90+3'te öne geçerken, AGF 90+4'te beraberliği kalecisi Steffen Rasmussen'in attığı golle yakaladı.
Nato Sekreterine Canlı Yayında Şerefsiz Demek 01:00
Nato Sekreterine Canlı Yayında Şerefsiz Demek 206 izlenme - 3 yıl önce HaberTürk kanalındaki kim haklı programında konuşan Yiğit Bulut, Nato Sekreteri rasmussen'e içinde biriktirdiği en derin duyguları ifade etmek istedi fakat canlı yayında olduğunu son anda hatırlayıp sadece şerefsiz demekle yetindi.
Kaleci Meslektaşını 90+4'te Avladı 00:51
Kaleci Meslektaşını 90+4'te Avladı 68 izlenme - 2 yıl önce Danimarka Süper Ligi'nde AAB ile AGF takımları arasında oynanan maçın son dakikası inanılmaz anlara sahne oldu. Ev sahibi ekip AAB 90+3'te öne geçerken, AGF 90+4'te beraberliği kalecisi Steffen Rasmussen'in attığı golle yakaladı.
Angel-A - Aşk 00:56
Angel-A - Aşk 105 izlenme - 3 yıl önce Ama birgün hayatıma bir melek girdi gözlerimi açan muhteşem bir kadın gözlerinin açılması harika bir duygu frenk paris üstünde yükselen güneşe bakabiliyorsun tüm lambalar teker teker kapanıyor Hepsini Görüyorum Frenk Onun Sayesinde beni yargılamayan iyiligi sayesinde Hiç Değerim Olmasada o beni böyle sevdi jamel debbouze ve rie rasmussen' in bulunduğu 2005 yapımı çok güzel luc besson filmi. borçları olan ve en önemlisi kendini işe yaramaz ve küçük gören bir adamın intihar etmek üzereyken güzel bir kadınla karşılaşması sonucu hayatının değişmesini konu alan, siyah beyaz görüntülerle paris sokaklarının güzelliğini gözler önüne seren zevkli ve güzel bir filmin harika duygusallak içeren sahnesi
Daniel Tarkan 04:38
Daniel Tarkan 51 izlenme - 9 yıl önce guitar show
Davutoğlu ve Rasmussen ile Bir Arada 00:50
Davutoğlu ve Rasmussen ile Bir Arada 9 izlenme - 4 yıl önce Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, NATO Genel Sekreteri Anders Fogh Rasmussen ile çalışma kahvaltısında bir araya geldi.
Rasmussen: 02:40
Rasmussen: 5 izlenme - 4 yıl önce Nato Genel Sekreteri Anders Fogh Rasmussen, Irak'taki Gelişmeler Bağlamında, Türkiye'nin Savunulması Ve Korunması Konusunda Gerekli Adımları Atmakta Tereddüt Etmeyeceklerini Belirtti.