Hoşgeldiniz!

rating

Beşiktaşlı Kaleci Fevzi'nin Mutlu Zamanları (Sakıp Sabancı İçerir)  02:51
Beşiktaşlı Kaleci Fevzi'nin Mutlu Zamanları (Sakıp Sabancı İçerir) 1.688 izlenme - 8 ay önce Beşiktaş'ın eski kalecisi Fevzi Tuncay'ın kafayı direklere vurmadan iki üç yıl önceki mutlu zamanları. Eşi ve çocuğuyla ne kadar da güzel bir hayatı varmış keşke hep öyle kalsaymış
Sergen Yalçın'ın Spor Araba Sevdası 01:59
Sergen Yalçın'ın Spor Araba Sevdası 4.192 izlenme - 2 yıl önce Ünlü futbolcu Sergen Yalçın televole muhabirlerine verdiği röportajda spor araba ve hız sevdasından bahsediyor.
Emrah'ı Öpmeden Bırakmayan Çılgın Hayranı  - Televole Nostalji 03:21
Emrah'ı Öpmeden Bırakmayan Çılgın Hayranı - Televole Nostalji 2.688 izlenme - 2 yıl önce İzmir konserinde sevenleri ile buluşan ünlü Şarkıcı Emrah'a sahneye fırlayan bir hayranı sımsıkı sarılarak zor anlar yaşatıyor.
Mirkelam Konseri ve Çılgın Hayranları 01:58
Mirkelam Konseri ve Çılgın Hayranları 3.279 izlenme - 3 yıl önce Mirkelam'ın verdiği konserde bir hayranı adeta ona dokunabilmek için çıldırıyor Şimdi Magazin Zamanı! Bundan yıllar önce; “Gündem Kanatlarımızın Altında” sloganıyla, hayatın içinden her konuyu ekrana taşıyan Uçankuş TV, tüm Türkiye’yi yepyeni ve bol eğlenceli bir dünya ile tanıştırmıştı. Aktüel, güncel, sosyal medya, müzik, magazin, dizi, moda, sinema, tiyatro, kültür-sanat, cemiyet hayatı, spor-magazin, eğlence sektörü, Türkiye’nin dört bir yanından canlı bağlantılar...
Atilla Taş'ın Eğlenceli Dans Dersleri 02:41
Atilla Taş'ın Eğlenceli Dans Dersleri 2.188 izlenme - 3 yıl önce Ham Çökelek şarkısı ile büyük çıkış yakalayan ünlü şarkıcı Atilla Taş bir sonraki klibi için dans dersleri alıyor.
İmparator Dizisi Kamera Arkası Görüntüleri (Aydemir Akbaş İçerir) 08:04
İmparator Dizisi Kamera Arkası Görüntüleri (Aydemir Akbaş İçerir) 1.945 izlenme - 2 yıl önce İbrahim Tatlıses ve Aydemir Akbaş'ın rol aldığı İmparator dizisinin set halleri. Koyu Galatasaray'lı Aydemir Akbaş ve Levent İnanır'ın Juve-Cimbom maçını izlerken aut'u gol, golü aut olarak gördüğü saçma görüntüler mevcuttur. (uçankuş tv'den alıntıdır)
Galatasaraylı Futbolcuların 1998 Yılı Katalog Çekimleri 03:55
Galatasaraylı Futbolcuların 1998 Yılı Katalog Çekimleri 1.855 izlenme - 2 yıl önce 1999 yılı kataloğu için objektiflerin karşısına geçen Galatasaraylı ünlü futbolcular kamera karşısında eğlenceli bir gün geçiriyorlar. İçerik var mı diye baktım ama bulamadım.
Mustafa Topaloğlu Yeni Albüm - Prestij Müzik (1998) 02:07
Mustafa Topaloğlu Yeni Albüm - Prestij Müzik (1998) 679 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Topaloğlu yeni albümünü kutlamak üzere Prestij Müzik şirketindeki sanatçılar bir araya geliyor. Hatırlamayanlar için Prestij Müzik 90'lı yıllardaki bir oluşumdu. Kurucusu da şaşırtıcı olsa da uzaylı zannedilen Mustafa Topaloğlu'dur. O dönemki çocuk sanatçılar, maço arebesk sanatçıların hepsi bir araya gelip böyle bir grup kurdular. ekşi sözlükte dediği gibi: "bir garip felsefeleri ise, şarkıcılarını "sesi güzel olan gelsin" diyerek değil de, hayatı boyunca acılar yaşamış, parayı sonradan bulmuş, kendisinden "delikanlı" "alemin kralı" diye bahseden tiplerden seçmekti. mesela kol kanat gerdikleri küçük onur annesinin tuvaletçi olduğu bir mekanda tesadüfen keşfedilmişti, alişan tek vuruşta soğanı ikiye bölebiliyordu. özcan deniz 13 yaşında batakhanelerde şarkı söylüyordu... felsefe burada bitmiyordu. bu seçilmişler, komün bir şekilde takılıyordu. birinin albümü çok satarsa, bu hepsinin başarısı oluyordu; birisinin albümü başarısız olursa, hepsi başarısız olmuş sayılıyordu. birinin düşmanı da hepsinin düşmanı sayılıyordu. mesela mahsun, ibrahim tatlıses'i sevmediği için, hepsi ibo düşmanıydı. seda sayan mahsun'la beraberken yengeleriydi ama mahsun kırmızıgül seda sayan'dan ayrılınca, hepsi ayrılmış sayıldılar. aynı gömlekleri giyer, aynı yemekleri yer, aynı dilden konuşurlardı." Sonradan o dönemim tek müzik kanalı olan Kral Tv'yle araları bozuldu ve bu gurup da işlevini yitirip dağıldı...
Cicişler Rating Arayışına Düştü 01:45
Cicişler Rating Arayışına Düştü 872 izlenme - 5 yıl önce Loser Mehmet Ali Erbil, Cicişler Esra Ve Ceyda Kardeşlerle Rating Arayışına Düştü..
Ben de Özledim -17 Reyting (2010'lar) 02:25
Ben de Özledim -17 Reyting (2010'lar) 290 izlenme - 3 yıl önce
İbrahim Erkal - Gavurun Kızı - Televole 01:47
İbrahim Erkal - Gavurun Kızı - Televole 390 izlenme - 2 yıl önce İbrahim Erkal ikinci klibi için Milas'ta Şimdi Magazin Zamanı! Bundan yıllar önce; “Gündem Kanatlarımızın Altında” sloganıyla, hayatın içinden her konuyu ekrana taşıyan Uçankuş TV, tüm Türkiye’yi yepyeni ve bol eğlenceli bir dünya ile tanıştırmıştı. Aktüel, güncel, sosyal medya, müzik, magazin, dizi, moda, sinema, tiyatro, kültür-sanat, cemiyet hayatı, spor-magazin, eğlence sektörü, Türkiye’nin dört bir yanından canlı bağlantılar... Kısacası hayata dair eskilerden ve yenilerden dolu her şey, artık Türkiye’nin ilk ve tek sosyal yaşam kanalı “Uçankuş TV” YouTube kanalında. Sosyal Medya Hesaplarımız: Twitter: http://goo.gl/6KwBJd Facebook: http://goo.gl/Hjzl5z Insyagram: http://goo.gl/A57f3B Uçankuş.com: http://goo.gl/6uHkjn
Esra Erol ile Kolpa Sürpriz Yapmaca 03:32
Esra Erol ile Kolpa Sürpriz Yapmaca 337 izlenme - 3 yıl önce Esra ablamız sürprizli bir şeyler yapıp ratingleri az daha artıralım demiş ama az çalışılmış bir olay olmuş belli ki. Kıza söylerkenki kendini zor tutması, kızın ayağa kalkınca çıkışa yönelip lan burdaydı oğlan dur öbür taraftan çıkıyomuş gibi yapayım halleri falanlar filanlar işte...
Cicişlerle Rating Arayışı - Aşka Gel 01:34
Cicişlerle Rating Arayışı - Aşka Gel 336 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Ali Erbil'in TV8'deki yeni programı Aşka Gel ile geri dönüş arayışlarında. Mehmet Ali Erbil, Cicişler Esra ve Ceyda kardeşlerle rating arayışına düştü. Bol Dekolte ve frikik Programdaki kadın yarışmacıları dans ettiren Mehmet Ali Erbil, cicişler olarak ünlenen Esra ve Ceyda kardeşleri programına konuk etti. Süper mini etekleri ve dekolteleriyle cicişleri rating kaygısı için sürekli yakın plana alan Mehmet Ali Erbil, bol göğüs dekoltesi ve bacak frikiğiyle eski günlerine dönmeye çalışıyor.
Ahmet Çakar'dan Fatih Terim'e Twitter Üzerinden Ayar 02:21
Ahmet Çakar'dan Fatih Terim'e Twitter Üzerinden Ayar 288 izlenme - 2 yıl önce Geçen hafta yapılan antrenörler gelişim seminerinde türk futbolunun gelişimiyle ilgili bir çok etmenin konuşulduğu etkinlikte izleyenler bilir Fatih Terim konuşmasının bir bölümünde spor programlarına da değindi ve isim vermeden beyaz futbol programını ve ekibini yerden yere vurmuştu. Maç görüntüleri dahi olmayan bu programların reytinglerde ilk 100e bile giremediğini,sadece yancıların izlediğini, 10uncu tekrarları yayınlanan dizilerin bile bu spor programlarından daha çok izlendiğini söyleyen Terim’e cevap dün geceki programda Ahmet Çakar’dan geldi. Videonun başında yok ama program ortalarında Ahmet Çakar izleyenlere gelin twitter da Fatih Terimin fotoğrafçılık deyimini TT yapalım dedikten 10 dakka geçmedi ki gece 01.00 sularında oramı çekme buramı çek dünya gündemine girdi.
Korkusuzlar - İsmail Yk 00:47
Korkusuzlar - İsmail Yk 183 izlenme - 3 yıl önce Bilinçsiz televizyon izleyicileri yüzünden hak ettiği yere gelememiş, kıymeti bilinmemiş bir yapıt. Türk müziğinin mihenk taşı ismail yk polisiye bir diziyle izleyicisiyle buluşur. Buluşur buluşur da bir kaç bölüm sonra dizi yayından kaldırılır. Benim çözemediğim çılgın yk severlerin bu duruma bu kadar tepkisiz kalabilmeleri. Neyse tüm sevenleri için bir dakikalık saygı duruşu mahiyetinde dizinin fragmanı sunmaktan gurur duyarım.
Azer Bülbül'ün Bjk - Gs Maçı Heyecanı - Televole 01:51
Azer Bülbül'ün Bjk - Gs Maçı Heyecanı - Televole 262 izlenme - 2 yıl önce Şimdi Magazin Zamanı! Bundan yıllar önce; “Gündem Kanatlarımızın Altında” sloganıyla, hayatın içinden her konuyu ekrana taşıyan Uçankuş TV, tüm Türkiye’yi yepyeni ve bol eğlenceli bir dünya ile tanıştırmıştı. Aktüel, güncel, sosyal medya, müzik, magazin, dizi, moda, sinema, tiyatro, kültür-sanat, cemiyet hayatı, spor-magazin, eğlence sektörü, Türkiye’nin dört bir yanından canlı bağlantılar... Kısacası hayata dair eskilerden ve yenilerden dolu her şey, artık Türkiye’nin ilk ve tek sosyal yaşam kanalı “Uçankuş TV” YouTube kanalında. Sosyal Medya Hesaplarımız: Twitter: http://goo.gl/6KwBJd Facebook: http://goo.gl/Hjzl5z Insyagram: http://goo.gl/A57f3B Uçankuş.com: http://goo.gl/6uHkjn
Futbolculardan Kış Kreasyonu Kataloğu 02:32
Futbolculardan Kış Kreasyonu Kataloğu 105 izlenme - 2 yıl önce Hakan Şükür, Mehmet Özdilek ve Arif Erdem'in de aralarında olduğu ünlü futbolcular bir giyim firmasının kış kreasyonunun tanıtımı için kamera karşısına geçmişler . İyi Seyirler efenim..
Umutsuz Ev Kadınları Hayranı Genç 01:35
Umutsuz Ev Kadınları Hayranı Genç 110 izlenme - 3 yıl önce Kardeşler, dostlar ve arkadaşlar gün geçmiyor ki bir gencimiz televizyon karşısında heba olmasın... Efendim direkt olarak özet geçiyorum bu arkadaşımız ilerleyen dönemlerde burayı kasıp kavuracak gibi düşünüyorum, en normal videosu bu varın siz düşünün gerisini...
Dizi Reytingleri 29. Hafta (13-19 Temmuz 2015) 01:10
Dizi Reytingleri 29. Hafta (13-19 Temmuz 2015) 60 izlenme - 3 yıl önce Dizi Reytingleri 29. Hafta (13-19 Temmuz 2015) En çok izlenen yerli diziler ve izlenme oranları hakkında bilgiler.
Nazifoğlu İle Kütahtyalı Arasında Geçen Rating Diyaloğu... - Sporx 01:17
Nazifoğlu İle Kütahtyalı Arasında Geçen Rating Diyaloğu... - Sporx 9 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu Beyaz Futbol programına telefon ile bağlandı. Nazifoğlu ile Rasim Ozan Kütahyalı arasında geçen rating diyaloğu ise dikkat çekti.
İstanbul Hangi Koşullarda Finans Merkezi Olabilir? 02:04
İstanbul Hangi Koşullarda Finans Merkezi Olabilir? 9 izlenme - 3 yıl önce JCR Eurasia Rating Pazarlama ve Yatırımcılı İlişkileri Direktörü Nesrin Sirvan, ekonomik düzenlemeler, reformlar ve finansal yeniliklerin Avrupa seviyesine gelmesiyle ülkemizin bir finans merkezi olacağını belirtti.