Hoşgeldiniz!

ray stevenson

G.i. Joe: Misilleme - Türkçe Fragman 01:40
G.i. Joe: Misilleme - Türkçe Fragman 125.969 izlenme - 5 yıl önce G.I.JOE: MİSİLLEME 29 Mart 2013'te Sinemalarda!
Outpost (Sığınak) Fragmanı 01:51
Outpost (Sığınak) Fragmanı 9.400 izlenme - 4 yıl önce "Zaten ölü olan bir şeyi öldüremezsin" Savaş Doğu Avrupa’yı yakıp yıkarken, paralı askerlerden oluşan son derece güçlü bir grup, ölümcül bir görev üstlenmiştir. Fakat karşılaştıkları düşman, onları korkudan titretmek için yeteri kadar sert ve korkunç olacaktır. Kendi yöntemleriyle savaşan yarım asırlık Nazi savaşçıları tarafından etrafları sarılan askerler neye uğradıklarını şaşırır. Çünkü bu ordu, üzerlerinde kimyasal deneyler yapılmış ve insan üstü güce sahip askerlerden oluşan bir ordudur. Bu deneyin ardından hayatta kalan korkunç Nazi askerleri, şimdi diğer askerler ve tüm dünya için bir kabusun başrolünü oynamak için hazırdır.
G.I. Joe: Misilleme: Centilmen Fragman 00:32
G.I. Joe: Misilleme: Centilmen Fragman 3.387 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Channing Tatum, Dwayne Johnson ve Ray Park gibi isimlerin yer aldığı G.I. Joe: Misilleme filminin televizyonlarda yayınlanan Centilmen isimli kısa fragmanı.
G.I. Joe: Retaliation TV Fragmanı: Retaliate Again 00:32
G.I. Joe: Retaliation TV Fragmanı: Retaliate Again 3.254 izlenme - 5 yıl önce G.I. Joe: Retaliation filminin başrollerinde Bruce Willis, Dwayne 'The Rock' Johnson, Channing Tatum ve Byung-hun Lee gibi isimlerin yer aldığı filmin tv fragmanı.
G.I. Joe: Misilleme: Yumruk 00:32
G.I. Joe: Misilleme: Yumruk 3.113 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Channing Tatum, Dwayne Johnson ve Ray Park gibi isimlerin yer aldığı G.I. Joe: Misilleme filminin televizyonlarda yayınlanan Yumruk isimli kısa fragmanı.
G.I. Joe: Retaliation TV Fragman: Güven 00:32
G.I. Joe: Retaliation TV Fragman: Güven 1.659 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Bruce Willis, Dwayne 'The Rock' Johnson, Channing Tatum and Byung-hun Lee gibi isimlerin yer aldığı gi joe: retaliation filminin resmi fragmanı.
Taşıyıcı: Son Hız - The Transporter Refueled - Türkçe Altyazılı Fragman 01:40
Taşıyıcı: Son Hız - The Transporter Refueled - Türkçe Altyazılı Fragman 179 izlenme - 2 yıl önce Frank Martin, Fransa’nın güneyinde yaşamakta ve sadece bazı çok gizli teslimatlarla ilgilenmektedir. Ancak yaptığı son teslimat başına büyük iş açacaktır. 3 güzel kadına şoförlük yaptıktan sonra, onu ziyarete gelmiş babasının Rus mafyası tarafından kaçırıldığını öğrenir. Babasını kurtarabilmek için Anna önderliğindeki kadınlarla tehlikeli bir işbirliğine girişir. http://www.filmbankasi.com
GI Joe Misilleme - Girls with Guns Kısa Klip 00:35
GI Joe Misilleme - Girls with Guns Kısa Klip 598 izlenme - 5 yıl önce GI Joe Misilleme filminin girls with guns isimli kısa klibi.
G.i. Joe: Misilleme  - Snake Eyes vs Storm Shadow 01:08
G.i. Joe: Misilleme - Snake Eyes vs Storm Shadow 694 izlenme - 5 yıl önce Devam filminde G.I. Joe’lar sadece ölümcül düşmanları Kobra’ya karşı mücadele etmekle kalmıyor, aynı zamanda devletin içinden kendi varlıklarını tehlikeye atan tehditlere karşı da mücadele vermek zorunda kalıyor.
Gi Joe Misilleme - Storm Shadow Karakter Fragmanı 02:13
Gi Joe Misilleme - Storm Shadow Karakter Fragmanı 552 izlenme - 5 yıl önce Byung-hun Lee'un canlandırdığı Storm Shadow karakterinin özel fragmanı.
G.i. Joe: Misilleme - Lady Jaye Karakter Fragman 00:16
G.i. Joe: Misilleme - Lady Jaye Karakter Fragman 501 izlenme - 5 yıl önce G.I. Joe: Misilleme filminde Adrianne Palick canlandırdığı Lady Jaye karakterinin özel videosu.