Hoşgeldiniz!

reaksiyon

Bilye ve Mıknatısla Zincirsiz Reaksiyon 04:04
Bilye ve Mıknatısla Zincirsiz Reaksiyon 2.985 izlenme - 6 ay önce Mıknatıs ve bilye kullanılarak oluşturulan zincirsiz reaksiyon sonucu oluşan görsel şölen.
4k Kimyasal Reaksiyonlar 06:30
4k Kimyasal Reaksiyonlar 2.642 izlenme - 3 ay önce Çin de birkaç üniversite birleşerek 8 farklı kimyasal reaksiyonu 4K UltraHD kamera ve özel lensler sayesinde güzel bir gösterim hazırlamışlar. http://www.beautifulchemistry.net/
Kızgın Nikeli Suya Atarsanız Ne Olur? 00:27
Kızgın Nikeli Suya Atarsanız Ne Olur? 9.753 izlenme - 3 yıl önce Nikel son derece kızgınken onu suya atarsanız ne mi olur.Gayet ilginç olur denemek lazım. Nikel elementi, periyodik tablonun d bloğunda yer alan, atom numarası 28 olan bir geçiş metalidir. Oksitlenmeye karşı direnci nedeniyle bozuk para üretiminde ve bazı metal alaşımlarının eldesinde kullanılmaktadır. Ayrıca nikel; paslanmaz çelik ve mıknatıs gibi birçok endüstriyel ürünlerde kullanılmaktadır. Videoda göreceğiniz nikel topu ısıtılıp suya atıldığında kısmen su içindeki maddelerle reaksiyona girmekte ve kısa sürede soğumaktadır.
Reaksiyon Ekibi'nin Kalamara Verdiği Tepkiler 05:46
Reaksiyon Ekibi'nin Kalamara Verdiği Tepkiler 1.068 izlenme - 12 ay önce Ekibimize yeni katılan arkadaşlar ile Reaksiyon Ekibi'nin gözleri kapalı bir şekilde fanusun içerisine konulmuş kalamara verdikleri tepkiler. Videomuzu keyifle izlemeniz dileği ile, iyi seyirler.
bir başka komik reaksiyon daha 01:25
bir başka komik reaksiyon daha 2.958 izlenme - 6 yıl önce
Reaksiyon 02:03
Reaksiyon 700 izlenme - 2 yıl önce Reaksiyon
SINAVO - Kimya - Kimyasal Reaksiyonlarda Ürün Verimi 00:37
SINAVO - Kimya - Kimyasal Reaksiyonlarda Ürün Verimi 1.022 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı KİMYA -Kimyasal Reaksiyonlarda Ürün Verimi soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Sürat Antrenmanları 03:15
Sürat Antrenmanları 3.254 izlenme - 8 yıl önce sürat antrenmanları
Bok Şakasına Verilen Tepkiler 03:58
Bok Şakasına Verilen Tepkiler 527 izlenme - 11 ay önce Reaksiyon Ekibi bu videoda oyun hamurundan yapılmış, içerisinde bol miktarda fındık,fıstık,zeytin yağı ve pis koku içeren el yapımı C4 BOK tipi şaka ile karşılaşmaktadır
İlk Kez Beyaz İnsan Gören Afrikalı Çocuklar 02:02
İlk Kez Beyaz İnsan Gören Afrikalı Çocuklar 656 izlenme - 2 yıl önce Belgeselci bir ağabeyimiz Kongo'nun televizyonu bırak elektrik bile girmemiş bir köyüne gidiyor. Ve hayatlarında ilk kez beyaz insan, kamera gören Kongolu çocukların reaksiyonlarıyla sizi baş başa bırakıyorum. İyi seyirler.
Sinan Demirer- Tabip Sen Elleme Benim Yaramı 02:47
Sinan Demirer- Tabip Sen Elleme Benim Yaramı 730 izlenme - 2 yıl önce Reaksiyon dizisinde rol alan Sinan Demirer (Abbas'ın) söylediği türkü herkesi duygulandırdı "Şarkı Sözzleri" Tabib Sen Elleme Benim Yaramı Beni Bu Dertlere Salanı Getir Kabul Etmem Birgün Eksik Olursa Benden Bu Ömrümü Çalanı Getir Git Ara Bul Getir Saçlarını Yol Getir Bir Kor Oldu Görülüyor Özümden Name Name İnliyor Sazımdan Dünyayı Verseler Yoktur Gözümden Dili Bülbül Kaşı Kemanı Getir Git Ara Bul Getir Saçlarını Yol Getir Merhamet Et Karşısından Bıkmadan Hatırını Gönlünü Yıkmadan Çabuk Getir Can Bedenden Çıkmadan Fakirin Derdine Dermanı Getir Git Ara Bul Getir Saçlarını Yol Getir Yoksulun Derdine Dermanı Getir Git Ara Bul Getir Saçlarını Yol Getir Benden Bu Ömrümü Çalanı Getir Git Ara Bul Getir Saçlarını Yol Getir Keyifli Dinlemeler...
8-Ssß 03:09
8-Ssß 1.140 izlenme - 8 yıl önce 8ß işte
Vayne Flash Reaksiyonu 00:22
Vayne Flash Reaksiyonu 681 izlenme - 2 yıl önce Vayne Flash Reaksiyonu
Reaksiyon Bol Aksiyonlu Operasyon Sahnesi 03:46
Reaksiyon Bol Aksiyonlu Operasyon Sahnesi 443 izlenme - 2 yıl önce Reaksiyon Bol Aksiyonlu Operasyon Sahnesi
Yaşlı İnsanlara Mortal Kombat Fatalty'lerini İzletmek 04:28
Yaşlı İnsanlara Mortal Kombat Fatalty'lerini İzletmek 116 izlenme - 5 ay önce Öncelikle merhaba arkadaşlar. Amerikalı yaşlı amcalarımıza, teyzelerimize mortal kombat oyunun fatlty'lerini izletip reaksiyonlarını ölçmeleri sonucu eğlenceli bir video meydana gelmiş. İçeriği bulduğum kanalıda paylaşacağım. Adilik emek hırsızlığı olmasın. https://www.youtube.com/channel/UC0v-tlzsn0QZwJnkiaUSJVQ Not: Aynı kanalda, sonra bu teyzelerimize amcalarmıza oyunu oynatıp minin bir turnuva yapılıyor. O da çok eğlenceli iyi seyirler.
Reaksiyon Yeni Dizi Yeni Fragman 00:39
Reaksiyon Yeni Dizi Yeni Fragman 596 izlenme - 2 yıl önce Star Tv Ekranlarında Eylül Ayında Başlayacak Olan Yeni Dizi Reaksiyon Müthiş Kadrosu Ve İlgi Çeken Fragmanları İle İzleyici Karşısına Çıktı.
Limon Yalayınca Reaksiyon Veren Köpek 01:02
Limon Yalayınca Reaksiyon Veren Köpek 425 izlenme - 1 yıl önce Sahilde ırkını henüz tanımlayamadığım bir köpek cinsi, sahilde toparlandıktan sonra çöp olarak unuttukları limonu yalayan köpeğin verdiği reaksiyon sonucu hazin hallleri
alkali metallerin su ile reaksiyonları 01:08
alkali metallerin su ile reaksiyonları 1.172 izlenme - 6 yıl önce fenbilimleri.blogspot.com
Reaksiyon Ekibi'nin Acılı Sakıza Verdiği Tepkiler 05:28
Reaksiyon Ekibi'nin Acılı Sakıza Verdiği Tepkiler 215 izlenme - 11 ay önce Reaksiyon Ekibi'nin gözleri kapalı bir şekilde, önlerine konulan acılı sakıza(şaka sakızına) verdiği tepkileri :). Videomuzu keyifle izlemeniz dileği ile, iyi seyirler :) Videolarımız takip etmek için abone olmayı unutmayın :) Bizi diğer ağlardan takip etmek için; Facebook : https://www.facebook.com/yt.reaksiyontv İnstagram: https://instagram.com/reaksiyon.tv Twitter: https://twitter.com/reaksiyontv_ Kevin MacLeod sanatçısının Hidden Agenda adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/...) altında lisanslıdır. Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-... Sanatçı: http://incompetech.com/
SINAVO - Kimya - Derişimler ve Reaksiyon Hız Bağıntıları 01:47
SINAVO - Kimya - Derişimler ve Reaksiyon Hız Bağıntıları 537 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı KİMYA - Derişimler ve Reaksiyon Hız Bağıntıları soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Amonyum Dikromat ve Civa II Tiyosiyanatın İlginç Reaksiyonu 01:02
Amonyum Dikromat ve Civa II Tiyosiyanatın İlginç Reaksiyonu 373 izlenme - 2 yıl önce Daha fazla dayanamayıp yandığı yerden çıkan yaratığı izliyoruz. Ahtapot olarak çıkıyor sonra sarmaşığa dönüşüyor.
Çocukların İlk Kez Tattıkları Yiyeceklere Verdikleri Tatlı Reaksiyonlar 02:36
Çocukların İlk Kez Tattıkları Yiyeceklere Verdikleri Tatlı Reaksiyonlar 207 izlenme - 11 ay önce Turşudan hamsiye bir çok farklı yiyeceği hayatlarında ilk kez tadan çocukların verdikleri tepkiler yavaş çekimle kaydedildi.
Amonyum Dikromat ve Civa 2 Tiyosiyanatın Reaksiyonu 01:02
Amonyum Dikromat ve Civa 2 Tiyosiyanatın Reaksiyonu 397 izlenme - 2 yıl önce Yakın zamana kadar havai fişek yapımında kullanılan ve zehirli olduğu anlaşıldığında kullanımından vazgeçilen "Amonyum Dikromat" ile "Civa 2 Tiyosiyanat" kimyasalları karıştırıldığında bakın neler oluyor! İyi Seyirler...
Jim Carrey - En İyi Çıkışlar ve Reaksiyonlar Derlemesi 07:37
Jim Carrey - En İyi Çıkışlar ve Reaksiyonlar Derlemesi 196 izlenme - 1 yıl önce Sitede Jim Carrey içeriklerini inceledim ve ne kadar az olduğunu görünce izleyip çok beğendiğim bir derlemeyi siteye yüklemeye karar verdim. Jim Carrey'nin karşılaştığı durumlar karşısında verdiği en komik tepkiler ve çıkışların yer aldığı bir derleme. Beğeneceğinizi umuyorum, iyi seyirler.
Reaksiyon 2. Fragman 00:40
Reaksiyon 2. Fragman 355 izlenme - 2 yıl önce Reaksiyon, Özel Kuvvetler Mensubu Bordo Bereli İstihbaratçı Bir Yüzbaşıyla (oğuz), Özel Harekât Kökenli Bir Başbakanlık Korumasının (tekin) Hikâyesidir. Güne...
Rusya'daki Düşen Meteora Verilen Reaksiyon 00:09
Rusya'daki Düşen Meteora Verilen Reaksiyon 265 izlenme - 2 yıl önce Geçenlerde Ruya'da düşen ve dünya gündemini meşgul eden o olaydan herkesin haberi vardır. İnternette konuyla ilgili düzinelerce video dönmekte. Bu videodaki abimiz de kendi çapında bir fenomen olmuş durumda. Meteorun düşüşüne verdiği tepki ile herkesin gönlüne taht kurdu bile.
Sabah Rutinini Otomatik Hale Getirmek 03:36
Sabah Rutinini Otomatik Hale Getirmek 158 izlenme - 1 yıl önce Zincirleme reaksiyon makinesi ile günlük sabah rutinini bir düzenek ile kontrol ederek vakitten kazanıyor fakat nakit için aynısı söylenemez. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kimyasal Reaksiyonlar Ve Enerji   3 (teknofem) 18:11
Kimyasal Reaksiyonlar Ve Enerji 3 (teknofem) 372 izlenme - 3 yıl önce Kimyasal Reaksiyonlar Ve Enerji
DJ Fahri Yılmaz - Reaksiyon 04:17
DJ Fahri Yılmaz - Reaksiyon 298 izlenme - 2 yıl önce DJ Fahri Yılmaz'a ait Reaksiyon adlı remix çalışması. Video klibinde ünlü DJ'lere ait görüntüler ve konser kayıtları yer alıyor.
Yaptığı Şakaya Reaksiyon Alamayan Ünyeli Ergen Dayı 01:13
Yaptığı Şakaya Reaksiyon Alamayan Ünyeli Ergen Dayı 240 izlenme - 2 yıl önce Ünye de Fatsa Arası isimli belgeselde rastladığım bu güzel abiler önce Ünye ile Fatsa arasını ölçüyorlar, arkasına da birlikte yemek yiyerek sohbet etmeye çalışıyorlar ki Ergen Dayı yapabildiği en komik şey olan su şakasında ısrar ediyor. Nitekim "Fatsalılar Damatlarını Çok Sever Dayı" da bu durumu hiç takmıyor görünüyor..