Hoşgeldiniz!

Real Garcilaso

Irkçılıkta Son Nokta 01:25
Irkçılıkta Son Nokta 4.803 izlenme - 4 yıl önce Dün akşam Cruzerio ve Real Garcilaso arasında oynanan maçta, Brezilyalı tecrübeli oyuncu Tinga'ya ırkçı tezahüratta bulunuldu. Taraftarlar, oyuna sonradan giren Tinga'nın ayağına her top gelişinde maymun sesi çıkardı. Maçın ardından konuşan 36 yaşındaki futbolcu, "Yıllarca Almanya'da oynadım ve hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım. Önce normal tezahürat sandım, ancak daha sonra ırkçı bir tepki verdiklerini fark ettim. Irkçılığa karşı olmalı ve eşitlik içinde yaşamalıyız" ifadelerini kullandı.
Libertadores'e Şimşek Arası! 00:43
Libertadores'e Şimşek Arası! 77 izlenme - 2 ay önce Copa Libertadores'te Estudiantes ile Real Garcilaso arasındaki karşılaşmaya çakan şimşek dolayısıyla ara verildi.
Bomba Patladı, Hakem Maçı Tatil Etti 02:24
Bomba Patladı, Hakem Maçı Tatil Etti 674 izlenme - 2 yıl önce Peru Ligi'nde oynanan bir karşılaşmada tribünde patlayan ses bombası nedeniyle hakem karşılaşmayı tatil etti. FutbolArena – Peru Ligi'nin 8. haftasında Real Garcilaso sahasında Universitario'yu ağırladı. Maçın ilk bölümünde tribünde üst üste patlayan ses bombaları nedeniyle hakem Victor Hugo Carrillo oyunu durdu ve saha komiserleriyle konuşarak önlem alınmasını istedi. Maçın 16. dakikasında tribünde bir kez daha ses bombası patlayınca Victor Hugo hiç tereddüt etmeden karşılaşmayı tatil etti. Bu karar sonrası iki takım futbolcuları da mücadelenin devam etmesi için hakemi ikna etmeye çalıştılar fakat tecrübeli hakem kararından vazgeçmedi.
Akıl Almaz Kaleci Hatası 01:08
Akıl Almaz Kaleci Hatası 866 izlenme - 3 yıl önce Peru'da Universitario forması giyen kaleci Raul Fernandez, Real Garcilaso karşısında yaptığı inanılmaz hata ile takımını geriye düşürdü.
Bomba Patladı, Hakem Maçı Tatil Etti 02:24
Bomba Patladı, Hakem Maçı Tatil Etti 150 izlenme - 2 yıl önce Peru Ligi'nde oynanan bir karşılaşmada tribünde patlayan ses bombası nedeniyle hakem karşılaşmayı tatil etti. FutbolArena – Peru Ligi'nin 8. haftasında Real Garcilaso sahasında Universitario'yu ağırladı. Maçın ilk bölümünde tribünde üst üste patlayan ses bombaları nedeniyle hakem Victor Hugo Carrillo oyunu durdu ve saha komiserleriyle konuşarak önlem alınmasını istedi. Maçın 16. dakikasında tribünde bir kez daha ses bombası patlayınca Victor Hugo hiç tereddüt etmeden karşılaşmayı tatil etti. Bu karar sonrası iki takım futbolcuları da mücadelenin devam etmesi için hakemi ikna etmeye çalıştılar fakat tecrübeli hakem kararından vazgeçmedi.
Carando'nun golü maçı gölgede bıraktı 00:45
Carando'nun golü maçı gölgede bıraktı 166 izlenme - 3 yıl önce Peru Ligi takımlarından Real Garcilaso’nun Sport Loreto’ya karşı oynadığı mücadelede, Real Garcilaso golcüsü Danilo Carando, mükemmel bir rövaşata golüyle maça damgasını vurdu
Akıl Almaz Kaleci Hatası 01:08
Akıl Almaz Kaleci Hatası 35 izlenme - 3 yıl önce Peru'da Universitario forması giyen kaleci Raul Fernandez, Real Garcilaso karşısında yaptığı inanılmaz hata ile takımını geriye düşürdü.
Carando'nun golü maçı gölgede bıraktı 00:45
Carando'nun golü maçı gölgede bıraktı 19 izlenme - 3 yıl önce Peru Ligi takımlarından Real Garcilaso’nun Sport Loreto’ya karşı oynadığı mücadelede, Real Garcilaso golcüsü Danilo Carando, mükemmel bir rövaşata golüyle maça damgasını vurdu
5 Dakikada 4 Kırmızı Kart! 05:06
5 Dakikada 4 Kırmızı Kart! 14 izlenme - 3 yıl önce Allianza Lima ile Real Garcilaso arasında oynanan Peru 1. Lig maçında maçın hakemi Ramon Blanco 5 dakika içerisinde 4 futbolcuyu kırmızı kartla oyun dışında bıraktı.
Akıl almaz kaleci hatası 01:08
Akıl almaz kaleci hatası 6 izlenme - 3 yıl önce Peru'da Universitario forması giyen kaleci Raul Fernandez, Real Garcilaso karşısında yaptığı inanılmaz hata ile takımını geriye düşürdü.