Hoşgeldiniz!

Real Star Tarkan Videoları

Tarkan Erdoğan İlk Albümünün Adı Neden Geçiş 02:14
Tarkan Erdoğan İlk Albümünün Adı Neden Geçiş 38 izlenme - 3 yıl önce Tarkan Erdoğan Ankaranın Yıldızları Müzik Grubunun Kurucu Üyesidir.gruptaki İlk Albüm Adı Geçiştir. Bu Albümün Adını Real Star Tarkan Erdoğan "geçiş" Koymuştur.2002de Bu Albümün Adını Koydum Demesi Ve Şarkının Sözlerin'de Yeni Yapılacak Kavşaklar,köprüler Ve Tünellerden Bahsetmiştir.şarkının Sözü Ve Müziğini Kendisi Yapmıştır.merak Edilen Geçiş İsimli Bu Albümün Adı Bu Videoda Saklı
Tarkan Erdoğan Dan Maden Faciasına Mesaj 01:11
Tarkan Erdoğan Dan Maden Faciasına Mesaj 43 izlenme - 3 yıl önce Ünü Afrika Ülkelerine Açılmış,üst Akıl,siyasetçi,dj Aranjör Besteci Ses Uzmanı, İnternational Real Star Tarkan Erdoğan,bu Konuda Mesaj Yayınladı Ve Somaya Gitti.Ülkede Kargaşa Yaratan İstismarcı Ve Fırsatçıların bu Olay Üzerinden rant Sağlamalarını kabul edilemez bir anlayış olarak Vurgululadı.kimse Kimseyi Bu Durumdan Cinayet Sorumlusu Tutamaz Diye De Açıklamaya Ekleme Yaptı.Ünü Afrika Ülkelerine Açılmış,üst Akıl,siyasetçi,dj Aranjör Besteci Ses Uzmanı, İnternational Real Star Tarkan Erdoğan,bu Konuda Mesaj Yayınladı Ve Somaya Gitti.Ülkede Kargaşa Yaratan İstismarcı Ve Fırsatçıların Bu Olay Üzerinden Rant Sağlamalarının Kabul Edilemez Bir Anlayış olduğunu vurguladı. ,Kimse kimseyi bu durumdan "Cinayet Sorumlusu" tutamaz,sokakları tahkir ederek protesto ederek bir yere varılmaz.İş kazasındaki acıların yaraların sarılması için birlik olmak gerekir.Milletimizin başı sağolsun. diye de açıklamalarına ekleme yaptı.
Ankaralı Tarkan Tanıtım 00:31
Ankaralı Tarkan Tanıtım 40 izlenme - 4 yıl önce Oyun Havalarında Farklı Bir Ses Farklı Bir Tarz Yaratan Uluslararası Üne Sahip Sanatçıdır.
Tarkan Erdoğan Concert Recordings 03:50
Tarkan Erdoğan Concert Recordings 15 izlenme - 3 yıl önce The Real Star Tarkanerdogan "no I Do Not Want A Deeper Meaning" Song As You Read Had Fun Who Fill The Concert Area. Tarkan Erdogan Was Very High Energy. His Songs Do Not Stand İn The Place. Checking Dance.
Başbakanın Yeğeni Kızdı 00:59
Başbakanın Yeğeni Kızdı 15 izlenme - 3 yıl önce Başbakanın Yeğeni 6 Mayıs Radyocular Gününde Radyocuları Kızdıracak Bir Açıklama Yaparken Trtnin Yıldönümü Ayrı Kutladı.
Tarkan Erdoğan - Derin Bir Anlam İstemiyorum 03:50
Tarkan Erdoğan - Derin Bir Anlam İstemiyorum 13 izlenme - 3 yıl önce Tarkan Erdoğan No Deeper Meaning,house,daha Derin Bir Anlam İstemiyorum(bir Rulo Üzerinde)en Çok United States,colombia,paraguay,sudan,niğer,angola,south Africa,pakistan,saudiarabia,kazakistan,ermenistan,ındonesia,tanzania,malawi,malezia,korea ,china, Yerlilerin Tanıdığı Sanatçının Konserinde Sevenleri Coştu.konser Kayıdı,bir Rulo Üzerinde.yüksek Enerjiye Sahip Tarkan Erdoğan'la Yerinde Kimse Duramıyor.dans'la Derin Anlamı Yaşatıyor.ne Kadar Söylediklerinde Ve Karşı Tarafdan Gelecek Anlamlarda Başka Bir Anlam İstemesede...tarkan Erdogan Was Very High Energy. His Songs Do Not Stand İn The Place. Checking Dance.tarkan Erdogan The Energy Was Very High.tarkan Erdogan "no I Do Not Want A Deeper Meaning" Song As You Read Had Fun Who Fill The Concert Area.international Real Startarkan Erdogan No Deeper Meaning That I Do Not Want Folks As You Read The Song Boomed.