Hoşgeldiniz!

realistik

1/1 Ölçekli Şişme Manken 06:08
1/1 Ölçekli Şişme Manken 14.332 izlenme - 2 yıl önce Sitedeki bilmem kaça bilmem kaç ölçekli videolardan bence en önemli olanı bu tank, araba, uçak, helikopter derken 1/1 ölçekli kadın olmazsa olmazdı, izliyoruz.
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 04:17
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 14.514 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de hemen her şehirde bulunan ve giderek daha da çoğalan Seks Şop (Sex Shop) mağazalarında satılan bir ürün Realistik Bebek... Realistik Bebek yani bir nevi kaliteli şişme bebek diyebiliriz. İşte bu seks oyuncağının imalatını üstlenen Çin'nin fabrikasında ufak bir tur atacaksınız. Videonun sonlarına doğru fabrika çalışanlarından bir adam üretmiş olduğu ürünleride kameralar önünde kontrol ediyor.
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 04:17
Realistik Bebek Fabrikası - Kalite Kontrol 16.863 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'de hemen her şehirde bulunan ve giderek daha da çoğalan Seks Şop (Sex Shop) mağazalarında satılan bir ürün Realistik Bebek... Realistik Bebek yani bir nevi kaliteli şişme bebek diyebiliriz. İşte bu seks oyuncağının imalatını üstlenen Çin'nin fabrikasında ufak bir tur atacaksınız. Videonun sonlarına doğru fabrika çalışanlarından bir adam üretmiş olduğu ürünleride kameralar önünde kontrol ediyor.
Eva Şişme Manken Kutu Açılımı Videosu 02:44
Eva Şişme Manken Kutu Açılımı Videosu 396 izlenme - 11 ay önce 3 Boyutlu Şişme Manken Eva modeli tanıtım videosu sizler için kutu açılım videosu çektik aklınıza takılan soruların tümünün cevabı bu videoda hemen sipariş vermek için bizi arayabilir 08503022100 yada internet sitemizden sipariş verebilirsiniz. http://www.bitmezki.com
Karakalemle Çizilen Realistik Kristal Küre 02:22
Karakalemle Çizilen Realistik Kristal Küre 432 izlenme - 2 yıl önce Sanat apayrı bir dünya elbette ama bu abimiz olayın suyunu çıkarmış artık bu kadarı da fazla mı ki sanki
Realistik Tablolar Çizen Adamın Harika Resimleri 00:49
Realistik Tablolar Çizen Adamın Harika Resimleri 80 izlenme - 6 ay önce Çizdiği resimlerle büyüleyen adamın mükemmel 3 boyutlu resimleri.
Hiper Realistik Görüntüsüyle Kafaları Karıştıran Kadın 00:09
Hiper Realistik Görüntüsüyle Kafaları Karıştıran Kadın 88 izlenme - 9 ay önce Saya isimli bu animasyon kadının gerçek mi değil mi olduğunu anlamak biraz zaman alıyor. Realistik CGI teknolojisini kullanan bir animasyon olan Saya'yı Tokyo’da yaşayan karı koca Teruyuki ve Yuka Ishikawa tasarladı. Cildinin yarı saydam görüntüsü ve onun yaşlarındaki kızlara has mimikleriyle ‘hiperrealistik’ sıfatının hakkını sonuna kadar veriyor. Saya’nın tasarımcıları, şimdilik onun bir okul kızı olduğu için daha çekingen göründüğünü ancak ilerde daha değişik görüneceğini söylüyor.
Silkroad  12 Realistik 00:13
Silkroad 12 Realistik 165 izlenme - 5 yıl önce Silkroad 12 Realistik
Papatya (Deisy) Tattoos, Tattomix Dövme Şişli 03:09
Papatya (Deisy) Tattoos, Tattomix Dövme Şişli 19 izlenme - 3 yıl önce Tattomix Dövme, Kalıcı Makyaj, Dövme Silme, Piercing, Dövme Kursu, Kalıcı Makyaj kursu. Uzun yıllardır Halaskargâzi Cad. No: 137/5 adresinde Dövme sanatı (Tattoo), Kalıcı makyaj uygulamaları (make-up), Dövme Silme (Tattoo removal) ve Dövme kursu konularında hizmet veren TATTOOMIX, Müşterilerine güven veren, alanının öncü kuruluşlarındandır.