Hoşgeldiniz!

Rebecca Adlington

Canlı Yayında Taciz Şoku 01:20
Canlı Yayında Taciz Şoku 13.095 izlenme - 11 ay önce Rio Olimpiyatları yayınına konuk olan altın madalyalı eski yüzücü Rebecca Adlington canlı yayında programın konuk sunucusu Mark Foster’ın bacağını masanın altından sıktı. Canlı yayın sırasında şaşırtan taciz masanın altından da olsa izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Adlington’ın Foster’ı sıkıştırdığı an sosyal medyada hızla yayıldı. Olaylı yayının bir diğer tarafında ise kadın sunucu Helen Skelton vardı. Yüksek sandalyede oturan sunucunun kısa eteği öyle bir hal almıştı ki bluzunun altından hiç görünmüyordu. 33 yaşındaki sunucuya sosyal medyadan “eteğini giymemiş” yorumları yağdı.
Kadın Sporcu, Erkek Sunucuyu Canlı Yayında Taciz Etti - Sporx 00:20
Kadın Sporcu, Erkek Sunucuyu Canlı Yayında Taciz Etti - Sporx 468 izlenme - 11 ay önce İngiltere?nin en saygın televizyon kuruluşlarından BBC?nin yayınladığı 2016 Rio Olimpiyat Oyunları özel yayınında şok bir taciz olayına sahne oldu. Eski yüzücü Rebecca Adlington'un konuk sunucusu Mark Foster?ın bacağını sıktığı görüntüyü fark eden izleyiciler bu görüntüyü sosyal medya platformlarından yayınladılar. İşte o taciz anları...
Şov programında hastanelik oldu 00:29
Şov programında hastanelik oldu 184 izlenme - 1 yıl önce Olimpiyat madalyalı eski yüzücü Rebecca Adlington, bir TV programı için kayakla atlamaya kalkınca hastanelik oldu.
Şov programında hastanelik oldu.. 00:28
Şov programında hastanelik oldu.. 60 izlenme - 1 yıl önce Olimpiyat madalyalı eski yüzücü Rebecca Adlington, bir TV programı için kayakla atlamaya kalkınca hastanelik oldu. ÇIKIK OMUZLA ACILAR İÇİNDE KIVRANDI Channel 4'te canlı yayınlanan ve ülkenin 12 önemli isminin yer aldığı "Jump 2016" adlı program için piste çıkan Adlington, atlayışı sonrasında omzundan sakatlandı. Tam 40 dakika boyunca çıkık bir omuzla acılar içinde kıvranan Adlington, ambulansla hastaneye kaldırıldı.
 Rebecca Adlington,  Kayakla Atmaya Kalktı, Hastanelik Oldu 00:33
Rebecca Adlington, Kayakla Atmaya Kalktı, Hastanelik Oldu 3 izlenme - 1 yıl önce Olimpiyat madalyalı eski yüzücü Rebecca Adlington, bir TV programı için kayakla atlamaya kalkınca hastanelik oldu.