Hoşgeldiniz!

recep akdağ

Bakan Akdağ'ın İşaret Diliyle Konuşması 00:16
Bakan Akdağ'ın İşaret Diliyle Konuşması 989 izlenme - 4 hafta önce Sağlık Bakanı Recep Akdağ, işaret dilini kullanarak konuşuyor. Sanırım bize bi şeyler anlatmak istiyor.
Tek Bahçeli'ye Karşı Güleni Topyekün Müdafaa Eden AKP 02:43
Tek Bahçeli'ye Karşı Güleni Topyekün Müdafaa Eden AKP 2.031 izlenme - 1 ay önce Çok değil 4-5 sene kadar önce Bahçeli'nin Gülen hareketine yönelik bir TV kanalında söylediği faaliyetleri durdurulsun sözüne şuan bakanlık milletvekilliği yapan AK Partililerin tepkisini Hizmet hareletini müdafaalarını ve finalde en büyük tepkiyi koyan reisi izliyoruz.
Bakan Akdağ'dan Canan Karatay'a Yanıt 01:24
Bakan Akdağ'dan Canan Karatay'a Yanıt 30 izlenme - 1 hafta önce Sağlık Bakanı Prf. Dr. Recep Akdağ basın mensuplarının Canan Karatay ile ilgili sorduğu soruya, “Bütün bilim insanlarının aksine şeyler söylüyor. İlla orijinal olacağım diye bilim insanlarıyla çatışarak, hele hele tıbbın kabul ettiği hususlara karşı çıkarak vatandaşlara mesajlar vermek çok yanlış” dedi.
Recep Akdağ İspir 01:00
Recep Akdağ İspir 1.554 izlenme - 8 yıl önce 25 şubat ispirin kulturuşunda recep akdağ ispir deydi.
sağlık bakanı recep akdagın ambulans denetlemesi 00:46
sağlık bakanı recep akdagın ambulans denetlemesi 760 izlenme - 7 yıl önce sağlık bakanı recep akdagın ambulans denetlemesi
Recep Akdağ - Detone Olmak 00:18
Recep Akdağ - Detone Olmak 201 izlenme - 2 yıl önce Recep Akdağ, sağlık bakanı. Onu engelli vatandaşı azarlamasından tanıyor olabilirsiniz. Peki ya sanatçı kişiliğini biliyor muydunuz? Mehdi Eker, Faruk Çelik ve Recep Akadğ bir düğünde ve ısrarlara dayanamayan Recep beyin performansını gördükten sonra, 'o ses Türkiye' yarışmasında neden o yok? diyebilirsiniz. Ya da demeyebilirsiniz. Seviye çok yükseldi yeter ya. Öhm.. Sesi kapatınca güzel.
Recep Akdağ İspir De 00:28
Recep Akdağ İspir De 465 izlenme - 8 yıl önce ispirin kulturuşunda sağlık bakanı ispirdeydi
Bakan Göbeği Ölçmek - Dr. Mehmet Öz 00:34
Bakan Göbeği Ölçmek - Dr. Mehmet Öz 59 izlenme - 2 yıl önce Dünyaca ünlü doktorumuz Amerikalı abimiz Dr. Mehmet Öz doğum günü pastasını kesecektir lakin kriter bellidir göbek büyüklüğü ile pastadan alınacak dilim ters orantılıdır. Ve hemen de ilk iş Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın göbeğe davranır ve ölçer. Sayın Bakanımızdan da tepki "idare eder ama değil mi?"
Sağlık Bakanı'ndan Nurşen Mazıcı'ya Tepki 01:11
Sağlık Bakanı'ndan Nurşen Mazıcı'ya Tepki 4 izlenme - 3 ay önce Sağlık Bakanı'ndan Nurşen Mazıcı'ya tepki Recep Akdağ "Yazar, çizer takımının yüzde 99’u yanımızda duruyor ama yanımızda durmayan bazı reziller de var" değerlendirmesinde bulundu.
Bakan Akdağ: 41 Kişi Yoğun Bakımda 01:04
Bakan Akdağ: 41 Kişi Yoğun Bakımda 5 izlenme - 4 ay önce Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Atatürk Havalimanı’nda meydana gelen bombalı saldırıda yaralanan 128 kişinin hastanelerde tedavi gördüğünü, bunlardan 41’inin yoğun bakımda bulunduğunu açıkladı.
Davutoğlu'ndan 3 Dönem Kuralına Takılanlara Jest 01:17
Davutoğlu'ndan 3 Dönem Kuralına Takılanlara Jest 42 izlenme - 2 yıl önce AK Parti yönetimi, 3 dönem kuralına takılan 70'e yakın isim için özel bir etkinlik düzenleyecek. Ağır abilerin de olacağı etkinlikte her isme özel plaket verilecek.
Sağlık Bakanı Recep Akdağ Damacana Sularda Kirliliği teşhir etti (www beyazgazete com) YouTube 2 02:33
Sağlık Bakanı Recep Akdağ Damacana Sularda Kirliliği teşhir etti (www beyazgazete com) YouTube 2 36 izlenme - 4 yıl önce
Erdoğan, Koltuğunu Mehmet Ali Şahin'e Bırakacak 02:05
Erdoğan, Koltuğunu Mehmet Ali Şahin'e Bırakacak 22 izlenme - 2 yıl önce AK Parti'de cumhurbaşkanı adayı olan Başbakan Erdoğan'ın koltuğunu 40 yılı aşan dostlukları bulunan Şahin'e teslim etmesine kesin gözüyle bakılıyor.
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Akdağ: 05:16
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Akdağ: "birçok Yerde Terör Örgütünün Nefesi Kesildi" 3 izlenme - 9 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: AK Partide düzenlenen toplantıdan görüntü AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Recep Akdağ'ın konuşması "Birçok yerde terör örgütünün nefesi kesildi" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Akdağ: "Özellikle son 6 aydır çok başarılı bir mücadele sürdürülüyor.