Hoşgeldiniz!

recep akdağ

Tek Bahçeli'ye Karşı Güleni Topyekün Müdafaa Eden AKP 02:43
Tek Bahçeli'ye Karşı Güleni Topyekün Müdafaa Eden AKP 2.141 izlenme - 10 ay önce Çok değil 4-5 sene kadar önce Bahçeli'nin Gülen hareketine yönelik bir TV kanalında söylediği faaliyetleri durdurulsun sözüne şuan bakanlık milletvekilliği yapan AK Partililerin tepkisini Hizmet hareletini müdafaalarını ve finalde en büyük tepkiyi koyan reisi izliyoruz.
Bakan Akdağ'ın İşaret Diliyle Konuşması 00:16
Bakan Akdağ'ın İşaret Diliyle Konuşması 1.017 izlenme - 10 ay önce Sağlık Bakanı Recep Akdağ, işaret dilini kullanarak konuşuyor. Sanırım bize bi şeyler anlatmak istiyor.
Başbakan Yardımcısı Akdağ, Milletvekili Aydemir'in Annesinin Cenazesine Katıldı 02:26
Başbakan Yardımcısı Akdağ, Milletvekili Aydemir'in Annesinin Cenazesine Katıldı 22 izlenme - 4 gün önce Başbakan Yardımcısı Akdağ, Milletvekili Aydemir'in annesinin cenazesine katıldıRZURUM - Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, annesinin cenaze namazından ayakta durmakta güçlük çeken AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir'i elinden tutarak teselli etti.
Recep Akdağ İspir 01:00
Recep Akdağ İspir 1.554 izlenme - 8 yıl önce 25 şubat ispirin kulturuşunda recep akdağ ispir deydi.
Bakan Akdağ: 04:38
Bakan Akdağ: "İbrahim Erkal'ın Maalesef Durumu Ciddiyetini Muhafaza Ediyor" 65 izlenme - 3 ay önce Bakan Akdağ: "İbrahim Erkal'ın maalesef durumu ciddiyetini muhafaza ediyor" Bakan Arslan: "Ülkenin bugünü dünden çok iyi.
Mecliste Yumruklu Kavga - 12 Aralık 2016 02:36
Mecliste Yumruklu Kavga - 12 Aralık 2016 80 izlenme - 7 ay önce Meclis Genel Kurulu'nda AKP'li ve HDP'li vekiller arasında yumruklu kavga yaşandı. Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Meclis Genel Kurulu'nda HDP'lilerin eleştirilerine aynı sertlikte yanıt verince kavga çıktı. Meclis'te yumruklaşmalar oldu, CHP'lilerin araya girmesiyle kavganın daha fazla büyümesi engellendi. Öte yandan HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım'ın yaşanan kavga sonrası revire kaldırıldığı ifade edildi
sağlık bakanı recep akdagın ambulans denetlemesi 00:46
sağlık bakanı recep akdagın ambulans denetlemesi 760 izlenme - 8 yıl önce sağlık bakanı recep akdagın ambulans denetlemesi
Recep Akdağ - Detone Olmak 00:18
Recep Akdağ - Detone Olmak 241 izlenme - 2 yıl önce Recep Akdağ, sağlık bakanı. Onu engelli vatandaşı azarlamasından tanıyor olabilirsiniz. Peki ya sanatçı kişiliğini biliyor muydunuz? Mehdi Eker, Faruk Çelik ve Recep Akadğ bir düğünde ve ısrarlara dayanamayan Recep beyin performansını gördükten sonra, 'o ses Türkiye' yarışmasında neden o yok? diyebilirsiniz. Ya da demeyebilirsiniz. Seviye çok yükseldi yeter ya. Öhm.. Sesi kapatınca güzel.
Bakan Akdağ: 02:38
Bakan Akdağ: "15 Temmuz Ruhundan Kılıçdaroğlu Bir Şeyler Öğrenir Diye Umut Ediyorduk. Öğrenememiş,.. 42 izlenme - 4 ay önce Bakan Akdağ: "15 Temmuz ruhundan Kılıçdaroğlu bir şeyler öğrenir diye umut ediyorduk. Öğrenememiş, maalesef öğrenememiş"ERZURUM - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, 16 Nisan'da yapılacak olan referandum öncesinde Erzurum'un Horasan ilçesinde miting düzenledi.
Recep Akdağ İspir De 00:28
Recep Akdağ İspir De 466 izlenme - 8 yıl önce ispirin kulturuşunda sağlık bakanı ispirdeydi
Sağlık Bakanı Akdağ: 04:21
Sağlık Bakanı Akdağ: "12 Bin 500 Sağlık Personeli Ataması 2 Ay İçerisinde Yapılacak" 23 izlenme - 4 ay önce Sağlık Bakanı Akdağ: "12 bin 500 sağlık personeli ataması 2 ay içerisinde yapılacak" "CHP, FETÖ'cülerin savunucusu haline geldi" Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Ceyhan Kültür Merkezi'nde 'Gençlik Kürsüsü' programı kapsamında gençlerle bir araya geldiADANA - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, 2017 yılı için...
Sağlık Bakanı Recep Akdağ'dan Önemli Açıklamalar - Hafta Sonu 6 Mayıs 2017 Cumartesi 44:41
Sağlık Bakanı Recep Akdağ'dan Önemli Açıklamalar - Hafta Sonu 6 Mayıs 2017 Cumartesi 13 izlenme - 3 ay önce Türkiye’de neden fazla ilaç tüketiliyor? Şehir hastaneleri ile hangi alanlarda daha iyi hizmet sağlanması hedefleniyor? Merdiven altı hizmet veren sağlık merkezlerine karşı vatandaş nasıl tedbir almalı? Sağlık Bakanı Recep Akdağ gündemdeki önemli gelişmeleri Hafta Sonu’nda değerlendirdi.
Sağlık Bakanı Akdağ: 03:59
Sağlık Bakanı Akdağ: "(Sma İlacı ile İlgili Açıklama) Durumları Müsait Olan Hastaları Bu İlaçları... 13 izlenme - 3 ay önce Sağlık Bakanı Akdağ: "(SMA ilacı ile ilgili açıklama) Durumları müsait olan hastaları bu ilaçları kullanmak üzere firmayla görüştük"İSTANBUL - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, SMA hastası çocukların tedavisinde kullanılan ilaçla ilgili açıklama yaptı.
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Yenilenen Doğa Park'ın Açılışını Yaptı 03:48
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Yenilenen Doğa Park'ın Açılışını Yaptı 13 izlenme - 4 ay önce Sağlık Bakanı Recep Akdağ, yenilenen Doğa Park'ın açılışını yaptı Sağlık Bakanı Akdağ, "Güçlü bir hükümet onu kontrol eden, denetleyen güçlü bir meclis yapıyoruz"İSTANBUL - Çekmeköy Belediyesi tarafından yenilenen Doğa Park'ın açılışı Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın katılımı ile gerçekleşti.
Bakan Akdağ'dan Canan Karatay'a Yanıt 01:24
Bakan Akdağ'dan Canan Karatay'a Yanıt 32 izlenme - 9 ay önce Sağlık Bakanı Prf. Dr. Recep Akdağ basın mensuplarının Canan Karatay ile ilgili sorduğu soruya, “Bütün bilim insanlarının aksine şeyler söylüyor. İlla orijinal olacağım diye bilim insanlarıyla çatışarak, hele hele tıbbın kabul ettiği hususlara karşı çıkarak vatandaşlara mesajlar vermek çok yanlış” dedi.
Bakan Akdağ'dan Diyabet Hastalarına Sensör Müjdesi 08:52
Bakan Akdağ'dan Diyabet Hastalarına Sensör Müjdesi 10 izlenme - 4 ay önce - Bakan Akdağ'dan diyabet hastalarına sensör müjdesi "CHP ve HDP seçmeninden evet diyecek olanlar vardır" "Sağlıkta dönüşümünün 2. dönemine başlayacağız" "Cumhurbaşkanlığı sistemi işleri hızlandıracak"ERZURUM - Sağlık Bakanı Prof. Dr.
Sağlık Bakanı Akdağ, Ispir'de 06:41
Sağlık Bakanı Akdağ, Ispir'de 13 izlenme - 5 ay önce - Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın İspir Kaymakamlığını ziyareti Akdağ'ın mitingdeki konuşması ERZURUM - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, partisinin İspir'de düzenlediği mitingde halka hitap etti.
Bakan Göbeği Ölçmek - Dr. Mehmet Öz 00:34
Bakan Göbeği Ölçmek - Dr. Mehmet Öz 78 izlenme - 2 yıl önce Dünyaca ünlü doktorumuz Amerikalı abimiz Dr. Mehmet Öz doğum günü pastasını kesecektir lakin kriter bellidir göbek büyüklüğü ile pastadan alınacak dilim ters orantılıdır. Ve hemen de ilk iş Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın göbeğe davranır ve ölçer. Sayın Bakanımızdan da tepki "idare eder ama değil mi?"
Sağlık Bakanı Akdağ Iğdır'da 05:03
Sağlık Bakanı Akdağ Iğdır'da 4 izlenme - 2 ay önce - Sağlık Bakanı Akdağ Iğdır'daIĞDIR - Sağlık Bakan'ı Recep Akdağ, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Iğdır'a geldi.
Bakan Recep Akdağ, Ümraniye'de Onkoloji Merkezi Açılış Törenine Katıldı 05:38
Bakan Recep Akdağ, Ümraniye'de Onkoloji Merkezi Açılış Törenine Katıldı 8 izlenme - 4 ay önce Bakan Recep Akdağ, Ümraniye'de Onkoloji Merkezi açılış törenine katıldıİSTANBUL - Sağlık Bakanı Recep Akdağ Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mustafa Cebir Onkoloji Merkezi'nin açılış törenine katıldı.
Sağlık Bakanı Recep Akdağ: 05:07
Sağlık Bakanı Recep Akdağ: "Kılıçdaroğlu Dilinin Altındaki Baklayı Çıkarsın" 1 izlenme - 2 hafta önce Sağlık Bakanı Recep Akdağ: "Kılıçdaroğlu dilinin altındaki baklayı çıkarsın"ERZURUM - Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, Kardelen TV'de gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
Bakan Recep Akdağ Ağız ve Diş Sağlığı Setlerinin Dağıtım Törenine Katıldı 06:01
Bakan Recep Akdağ Ağız ve Diş Sağlığı Setlerinin Dağıtım Törenine Katıldı 7 izlenme - 4 ay önce Bakan Recep Akdağ Ağız ve Diş Sağlığı Setlerinin Dağıtım Törenine KatıldıERZURUM - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, "Sağlıklı Dişler Sağlıklı Nesiller Kampanyası" Kapsamında Düzenlenen Ağız ve Diş Sağlığı Setlerinin Dağıtım Törenine Katıldı.
15 Temmuz Milli Irade Destanı Fotoğraf Sergisi 05:03
15 Temmuz Milli Irade Destanı Fotoğraf Sergisi" 1 izlenme - 2 hafta önce Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Fetullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişimine ilişkin "Cenabıhak bize bir daha 15 Temmuz yaşatmasın.
Sağlık Bakanı Açıkladı 03:41
Sağlık Bakanı Açıkladı 12 izlenme - 9 ay önce Sağlık Bakanı Recep Akdağ, sağlık sektöründeki dönüşümün önümüzdeki yıldan itibaren hız kazanacağına dikkat çekerek, “2017 yılından itibaren sağlıkta dönüşüm programının ikinci fazılını yürürlüğe koyacağız. Şuanda sahada arkadaşlarımız harıl harıl çalışıyor ve veri topluyor” dedi. Sağlık Bakanı Recep Akdağ, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Türk Tıp Dünyası Kurultayı’na katıldı. Yurtiçi ve yurtdışından çok sayıda sağlık politika belirleyicisi, bilim insanı ve öğretim üyesi ile araştırmacının katılımıyla gerçekleştirilen kurultay, The Marmara Otel’de başladı. Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen ve iki gün sürecek olan “3’üncü Türk Tıp Dünyası Kurultayı”nın açılışında konuşan Bakan Akdağ, “2017 yılından itibaren sağlıkta dönüşüm programının ikinci fazılını yürürlüğe koyacağız. Şuanda sahada arkadaşlarımız harıl harıl çalışıyor ve veri topluyor” şeklinde açıklama yaptı. Sağlık Bakanı Recep Akdağ, kurultaydaki katılımcılara yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Cumhuriyetimizin 93'üncü yılında 15 Temmuz gecesi büyük bir felaketin eşiğine geldik. Büyük bir felaketin eşiğinden döndük. Bir kere daha bu milletin 93 yıl sonra kurtuluş savaşından çıkan bir milletin cumhuriyetin 93. Yılında yine aynı ruhu taşıdığını gördük.İnşallah bu darbeci zihniyet, Türkiye’yi geri bırakan ufka baktığımızda bizi geri bırakan bu darbeci zihniyet, ümit ediyorum ki artık bu ülkede sona ermiş olsun.” Bakan Akdağ, anne ve bebek ölümleri verileri Anne ölümlerinin yüz binde 70 civarından, yüz binde 15’lere gerilediğini, bebek ölümlerinin ise binde 30’lardan, binde 7 civarına gerilediğini anlatan Bakan Akdağ, “Türkiye’de ne oldu sağlıkta dönüşüm programıyla. Anne ve bebek ölümlerine baktığımızda anne ölüm oranları 2000’li yılların başında AK Parti hükümetleri göreve başladığında yüz binde 70 civarındaydı. Bugün 100 binde 15’lere gerilemiş durumda. Bebek ölümleri de binde 30’lar civarındaydı. Şuanda binde 7 civarında. Açıkça ifade etmeliyim ki son 3-4 senedir de bu durumu artık iyileştiremiyoruz. Demek ki yeni bir şeyler yapmak lazım. Onun günü geldi. Nasıl 2002’de büyük bir dönüşüme giriştiysek şimdi de sağlıkta dönüşümün ikinci faslına geçmek yeni bir şeyler yapmak gerekiyor” şeklinde konuştu "Hedefler koymuş durumdayız" 2002 yılında ağır sağlık harcaması yapan, yıllık gelirinin yüzde 40’ını sağlığa harcayan aile sayısının 160 binin üzerinde olduğunu, ancak bu sayının 2012’de 30 binlere indiğini kaydeden Akdağ, “2015’te 60 binlerde. Biraz artmış. 160 binle kıyasladığınızda aza ama burada da yapacaklarımız var. Vatandaşımızı yıkıcı harcamadan kurtarmak lazım. Vatandaşın memnuniyeti 2013’ün sonunda yüzde 39’dan şuanda yüzde 70’lerin üstünde. Hedefler koymuş durumdayız. Bu memnuniyeti yüzde 80’lere yaklaştırmak, yıkıcı harcamayı 0’a indirmek lazım ama realitede zor. En azından 10 bin ailenin altına çekmek anne ölümlerini yüz binde 10’un bebek ölümlerini ise binde 6’nın altına çekmek istiyoruz. Nereye kadar Cumhuriyet'imizin 100'üncü yılı 2023’e kadar. 2017 yılından itibaren sağlıkta dönüşüm programının ikinci fazılını yürürlüğe koyacağız. Şuanda sahada arkadaşlarımız harıl harıl çalışıyor ve veri topluyor” dedi. Sağlık Bakanı Akdağ, konuşmasının ardından ‘3’üncü Türk Tıp Dünyası Kurultayı’na yurtiçi ve yurtdışından katılan sağlık politika belirleyicisi, bilim insanı ve öğretim üyesi ile araştırmacılar ile aile fotoğrafı çektirdi. Akdağ, daha sonra kurultaydan ayrıldı.
Akdağ: 03:33
Akdağ: "Suriyeli Misafirleri de Kendi Insanımızdan Ayırmayan Sağlık Anlayışı, Türkiye'yi Süper Lige. 1 izlenme - 2 hafta önce Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Türkiye'nin sağlık hizmetlerinde üçüncü ligden süper lige çıkmış bir ülke olduğunu belirterek, "Dünya ülkeleri ve uluslararası sağlık örgütleri tarafından Türkiye'nin sağlıkta dönüşümle oluşturduğu yeni sağlık sistemi, üstün hizmet anlayışı, yoksulu, zengini, köyü...
Şehitler İçin Pedal Çevren Bisikletçilerden Bakan Akdağ'a Ziyaret 05:32
Şehitler İçin Pedal Çevren Bisikletçilerden Bakan Akdağ'a Ziyaret 1 izlenme - 2 hafta önce Şehitler için pedal çevren bisikletçilerden Bakan Akdağ'a ziyaretANKARA - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, "15 Temmuz'u unutursak, başta şehitlerimize ve onların ailelerine, sonra da gazilerimiz ile ailelerine büyük haksızlık yapmış oluruz.
Sağlık Bakanı Akdağ'dan CNN TÜRK'e teşekkür 00:41
Sağlık Bakanı Akdağ'dan CNN TÜRK'e teşekkür 4 izlenme - 3 ay önce Hafta Sonu programına konuk olan ve Hakan Çelik'in sorularını yanıtlayan Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, sigaraya karşı mücadelede verdiği destek için canlı yayında CNN TÜRK'e teşekkür etti. Diğer basın kuruluşlarını da sigara ile mücadelede desteğe çağıran Sağlık Bakanı Recep Akdağ, gençleri bu kötü alışkanlıktan korumanın tek yolunun kamuoyunun bilinçlenmesi olduğuna dikkat çekti.
Bakan Akdağ'ın Eşi Depremzedeleri Yalnız Bırakmadı 01:49
Bakan Akdağ'ın Eşi Depremzedeleri Yalnız Bırakmadı 6 izlenme - 4 ay önce Bakan Akdağ'ın eşi depremzedeleri yalnız bırakmadıADIYAMAN - Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın eşi Şeyma Akdağ, Samsat ilçesini ziyaret ederek depremzedelerin sıkıntılarını dinledi.
Bakan Akdağ: 06:26
Bakan Akdağ: "İstanbul'un Önemli Ölçüde Sağlık Yatırımına İhtiyacı Var" 2 izlenme - 1 ay önce Bakan Akdağ: "İstanbul'un önemli ölçüde sağlık yatırımına ihtiyacı var"İSTANBUL - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, İstanbulSağlık Yatırımları Değerlendirme Toplantısı'na katıldı.
Sağlık Bakanı Açıkladı: Sigara İle Mücadelede Yeni Dönem 01:51
Sağlık Bakanı Açıkladı: Sigara İle Mücadelede Yeni Dönem 4 izlenme - 3 ay önce Türkiye'de her yıl binlerce insanın ölümünde pay sahibi olan sigara alışkanlığına karşı devletin eylem planı genişliyor. CNN TÜRK'te Hafta Sonu programına konuk olan ve Hakan Çelik'in sorularını yanıtlayan Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, sigaraya karşı mücadelede özellikle gençleri korumaya ve sigaraya başlayan sayısını azaltmaya yönelik çalıştıklarını açıkladı. Bu kapsamda sigara paketlerinin tek tip hale geleceğini ve açıkta sigara satışının yasaklanacağını belirten Sağlık Bakanı, sigara içilmesine göz yuman mekanlara kesilen cezaların da artacağına dikkat çekti.