Hoşgeldiniz!

recep akdağ

Tek Bahçeli'ye Karşı Güleni Topyekün Müdafaa Eden AKP 02:43
Tek Bahçeli'ye Karşı Güleni Topyekün Müdafaa Eden AKP 2.164 izlenme - 1 yıl önce Çok değil 4-5 sene kadar önce Bahçeli'nin Gülen hareketine yönelik bir TV kanalında söylediği faaliyetleri durdurulsun sözüne şuan bakanlık milletvekilliği yapan AK Partililerin tepkisini Hizmet hareletini müdafaalarını ve finalde en büyük tepkiyi koyan reisi izliyoruz.
Bakan Akdağ'ın İşaret Diliyle Konuşması 00:16
Bakan Akdağ'ın İşaret Diliyle Konuşması 1.019 izlenme - 1 yıl önce Sağlık Bakanı Recep Akdağ, işaret dilini kullanarak konuşuyor. Sanırım bize bi şeyler anlatmak istiyor.
Recep Akdağ İspir 01:00
Recep Akdağ İspir 1.555 izlenme - 9 yıl önce 25 şubat ispirin kulturuşunda recep akdağ ispir deydi.
sağlık bakanı recep akdagın ambulans denetlemesi 00:46
sağlık bakanı recep akdagın ambulans denetlemesi 760 izlenme - 8 yıl önce sağlık bakanı recep akdagın ambulans denetlemesi
Recep Akdağ - Detone Olmak 00:18
Recep Akdağ - Detone Olmak 292 izlenme - 3 yıl önce Recep Akdağ, sağlık bakanı. Onu engelli vatandaşı azarlamasından tanıyor olabilirsiniz. Peki ya sanatçı kişiliğini biliyor muydunuz? Mehdi Eker, Faruk Çelik ve Recep Akadğ bir düğünde ve ısrarlara dayanamayan Recep beyin performansını gördükten sonra, 'o ses Türkiye' yarışmasında neden o yok? diyebilirsiniz. Ya da demeyebilirsiniz. Seviye çok yükseldi yeter ya. Öhm.. Sesi kapatınca güzel.
Mecliste Yumruklu Kavga - 12 Aralık 2016 02:36
Mecliste Yumruklu Kavga - 12 Aralık 2016 82 izlenme - 1 yıl önce Meclis Genel Kurulu'nda AKP'li ve HDP'li vekiller arasında yumruklu kavga yaşandı. Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Meclis Genel Kurulu'nda HDP'lilerin eleştirilerine aynı sertlikte yanıt verince kavga çıktı. Meclis'te yumruklaşmalar oldu, CHP'lilerin araya girmesiyle kavganın daha fazla büyümesi engellendi. Öte yandan HDP Adıyaman Milletvekili Behçet Yıldırım'ın yaşanan kavga sonrası revire kaldırıldığı ifade edildi
Recep Akdağ İspir De 00:28
Recep Akdağ İspir De 466 izlenme - 9 yıl önce ispirin kulturuşunda sağlık bakanı ispirdeydi
Bakan Akdağ: 04:38
Bakan Akdağ: "İbrahim Erkal'ın Maalesef Durumu Ciddiyetini Muhafaza Ediyor" 65 izlenme - 10 ay önce Bakan Akdağ: "İbrahim Erkal'ın maalesef durumu ciddiyetini muhafaza ediyor" Bakan Arslan: "Ülkenin bugünü dünden çok iyi.
Başbakan Yardımcısı Akdağ, Milletvekili Aydemir'in Annesinin Cenazesine Katıldı 02:26
Başbakan Yardımcısı Akdağ, Milletvekili Aydemir'in Annesinin Cenazesine Katıldı 30 izlenme - 7 ay önce Başbakan Yardımcısı Akdağ, Milletvekili Aydemir'in annesinin cenazesine katıldıRZURUM - Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, annesinin cenaze namazından ayakta durmakta güçlük çeken AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir'i elinden tutarak teselli etti.
Bakan Akdağ: 02:38
Bakan Akdağ: "15 Temmuz Ruhundan Kılıçdaroğlu Bir Şeyler Öğrenir Diye Umut Ediyorduk. Öğrenememiş,.. 43 izlenme - 11 ay önce Bakan Akdağ: "15 Temmuz ruhundan Kılıçdaroğlu bir şeyler öğrenir diye umut ediyorduk. Öğrenememiş, maalesef öğrenememiş"ERZURUM - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, 16 Nisan'da yapılacak olan referandum öncesinde Erzurum'un Horasan ilçesinde miting düzenledi.
Başbakan Yardımcısı Akdağ, Reyhanlı'da 08:27
Başbakan Yardımcısı Akdağ, Reyhanlı'da 4 izlenme - 4 hafta önce Başbakan Yardımcısı Akdağ, Reyhanlı'da Füze saldırılarının zararları devlet tarafından giderilecek Başbakan Yardımcısı Akdağ: "Tüm dost ve müttefiklerimizi yanımızda görmek istiyoruz.
Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ: 01:23
Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ: "Öğrencilerin Önünü Açacak Üniversiteler Kurmalıyız" 2 izlenme - 3 hafta önce Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ: "Öğrencilerin önünü açacak üniversiteler kurmalıyız" -'Yeni Nesil Tasarım ve Dönüşüm Projesi' Atatürk Üniversitesi'nde başladıERZURUM - Atatürk Üniversitesi'nde başlatılan 'Yeni Nesil Tasarım ve Dönüşüm Projesi' kapsamında geniş katılımlı bir ortak akıl...
Bakan Göbeği Ölçmek - Dr. Mehmet Öz 00:34
Bakan Göbeği Ölçmek - Dr. Mehmet Öz 91 izlenme - 3 yıl önce Dünyaca ünlü doktorumuz Amerikalı abimiz Dr. Mehmet Öz doğum günü pastasını kesecektir lakin kriter bellidir göbek büyüklüğü ile pastadan alınacak dilim ters orantılıdır. Ve hemen de ilk iş Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın göbeğe davranır ve ölçer. Sayın Bakanımızdan da tepki "idare eder ama değil mi?"
Bakan Akdağ'dan Canan Karatay'a Yanıt 01:24
Bakan Akdağ'dan Canan Karatay'a Yanıt 39 izlenme - 1 yıl önce Sağlık Bakanı Prf. Dr. Recep Akdağ basın mensuplarının Canan Karatay ile ilgili sorduğu soruya, “Bütün bilim insanlarının aksine şeyler söylüyor. İlla orijinal olacağım diye bilim insanlarıyla çatışarak, hele hele tıbbın kabul ettiği hususlara karşı çıkarak vatandaşlara mesajlar vermek çok yanlış” dedi.
Sağlık Bakanı Akdağ: 04:21
Sağlık Bakanı Akdağ: "12 Bin 500 Sağlık Personeli Ataması 2 Ay İçerisinde Yapılacak" 24 izlenme - 11 ay önce Sağlık Bakanı Akdağ: "12 bin 500 sağlık personeli ataması 2 ay içerisinde yapılacak" "CHP, FETÖ'cülerin savunucusu haline geldi" Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Ceyhan Kültür Merkezi'nde 'Gençlik Kürsüsü' programı kapsamında gençlerle bir araya geldiADANA - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, 2017 yılı için...
Başbakan Yardımcısı Akdağ ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Demiröz, Aziziye Kongresi'ne Katıldı 04:59
Başbakan Yardımcısı Akdağ ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Demiröz, Aziziye Kongresi'ne Katıldı 11 izlenme - 5 ay önce Başbakan Yardımcısı Akdağ ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Demiröz, Aziziye Kongresi'ne katıldı Vedat Demiröz: "Çok değil 15-20 sene sonra Almanya yine bize muhtaç olacak, bizim onlara ihtiyacımız yok"ERZURUM - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, "Yunanistan'a yaptıkları şeyi...
Başbakan Yardımcısı Akdağ: 06:08
Başbakan Yardımcısı Akdağ: "Kudüs, Altın Harflerle Tarihe Geçmiş Bir Hadisedir" 4 izlenme - 2 ay önce Başbakan Yardımcısı Akdağ: "Kudüs, altın harflerle tarihe geçmiş bir hadisedir" "CHP'nin ABD'de yürütülen davayla alakalı olarak tutumu çok garip"ERZURUM - AK Parti Yakutiye ve Palandöken 4.
Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ: (Abd Vize Kararı) 02:57
Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ: (Abd Vize Kararı) "Bu Anlamsız Tutumdan Bir An Önce Vazgeçilmesi... 4 izlenme - 2 ay önce Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ: (ABD vize kararı) "Bu anlamsız tutumdan bir an önce vazgeçilmesi lazım" -"Kılıçdaroğlu, uğraşa uğraşa hesap kitap yapmayı öğrenecek.
Sağlık Bakanı Akdağ: 03:59
Sağlık Bakanı Akdağ: "(Sma İlacı ile İlgili Açıklama) Durumları Müsait Olan Hastaları Bu İlaçları... 14 izlenme - 10 ay önce Sağlık Bakanı Akdağ: "(SMA ilacı ile ilgili açıklama) Durumları müsait olan hastaları bu ilaçları kullanmak üzere firmayla görüştük"İSTANBUL - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, SMA hastası çocukların tedavisinde kullanılan ilaçla ilgili açıklama yaptı.
Sağlık Bakanı Recep Akdağ'dan Önemli Açıklamalar - Hafta Sonu 6 Mayıs 2017 Cumartesi 44:41
Sağlık Bakanı Recep Akdağ'dan Önemli Açıklamalar - Hafta Sonu 6 Mayıs 2017 Cumartesi 13 izlenme - 10 ay önce Türkiye’de neden fazla ilaç tüketiliyor? Şehir hastaneleri ile hangi alanlarda daha iyi hizmet sağlanması hedefleniyor? Merdiven altı hizmet veren sağlık merkezlerine karşı vatandaş nasıl tedbir almalı? Sağlık Bakanı Recep Akdağ gündemdeki önemli gelişmeleri Hafta Sonu’nda değerlendirdi.
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Yenilenen Doğa Park'ın Açılışını Yaptı 03:48
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Yenilenen Doğa Park'ın Açılışını Yaptı 14 izlenme - 11 ay önce Sağlık Bakanı Recep Akdağ, yenilenen Doğa Park'ın açılışını yaptı Sağlık Bakanı Akdağ, "Güçlü bir hükümet onu kontrol eden, denetleyen güçlü bir meclis yapıyoruz"İSTANBUL - Çekmeköy Belediyesi tarafından yenilenen Doğa Park'ın açılışı Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın katılımı ile gerçekleşti.
Sağlık Bakanı Akdağ, Ispir'de 06:41
Sağlık Bakanı Akdağ, Ispir'de 14 izlenme - 11 ay önce - Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın İspir Kaymakamlığını ziyareti Akdağ'ın mitingdeki konuşması ERZURUM - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, partisinin İspir'de düzenlediği mitingde halka hitap etti.
Recep Akdağ: 02:10
Recep Akdağ: "Dünyanın Takip Ettiği Bu Harekat, Türk Ordusunun Ne Kadar Güçlü Olduğunu Bir 1 izlenme - 3 hafta önce Recep Akdağ: "Dünyanın takip ettiği bu harekat, Türk ordusunun ne kadar güçlü olduğunu bir kere daha gösterdi"ANKARA - Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, yatırım ortamını iyileştirmek amacıyla hazırlanan reform paketini açıkladı.
Başbakan Yardımcısı Akdağ, Erzurum Afad'ta İncelemelerde Bulundu 04:47
Başbakan Yardımcısı Akdağ, Erzurum Afad'ta İncelemelerde Bulundu 6 izlenme - 5 ay önce Başbakan Yardımcısı Akdağ, Erzurum AFAD'ta incelemelerde bulunduERZURUM - Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Erzurum İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü'nde AFAD Kampüsünü gezerek incelemeler de bulundu.
Recep Akdağ'dan Malatya açıklaması 01:03
Recep Akdağ'dan Malatya açıklaması 4 izlenme - 3 ay önce Malatya'da Alevi vatandaşlarının kapılarının işaretlenmesiyle ilgili Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ konuştu, 'Böyle bir şey asla kabul edilemez' dedi. Hakan Çelik'in CNN TÜRK'te sunduğu Hafta Sonu programına katılan Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Malatya'da Alevi vatandaşların kapılarının işaretlenmesiyle ilgili konuştu. 'Böyle bir şey asla kabul edilemez' diyen Akdağ, savcıların gerekli işlemleri başlattığını açıkladı. Akdağ, konuyla ilgili şunları söyledi: "Bu hangi ahlaksızlık veya provakatif yaklaşım neticesinde yapılıyor bence bu bilgi yok. Emniyetimiz, savcılarımız bu meselenin üstüne gidecektir. Allah’a binlerce defa şükürler olsun, Kürt ile Türk’ün arasında, Sünni ile Alevi arasında halk olarak hiçbir sorun yok. Biz Erzurum’da yaşadık senelerce, komşuluklarımız oldu. Ve gerçekten samimi komşuluklardı. Dolayısıyla elbette böyle bir durum asla kabul edilemez. İlgili savcılıklar bu işin peşini mutlaka takip etmeliler, gerekeni yapmalılar. Bu insana zulümdür. Bizi birbirimizden ayıramazlar. İnsanlar şu mezhebe ya da bu mezhebe kendilerini bağımlı hissedebilirler. Bu onların en tabii insanlık hakkıdır."
Bakan Akdağ'dan Diyabet Hastalarına Sensör Müjdesi 08:52
Bakan Akdağ'dan Diyabet Hastalarına Sensör Müjdesi 10 izlenme - 11 ay önce - Bakan Akdağ'dan diyabet hastalarına sensör müjdesi "CHP ve HDP seçmeninden evet diyecek olanlar vardır" "Sağlıkta dönüşümünün 2. dönemine başlayacağız" "Cumhurbaşkanlığı sistemi işleri hızlandıracak"ERZURUM - Sağlık Bakanı Prof. Dr.
Recep Akdağ: Atık Sulardan Uyuşturucu Analizi Yapacağız 01:41
Recep Akdağ: Atık Sulardan Uyuşturucu Analizi Yapacağız 5 izlenme - 3 ay önce Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, CNN TÜRK'te Hakan Çelik ile Hafta Sonu programında uyuşturucu ile nasıl mücadele ettiklerini anlattı. Atık sulardan uyuşturucu analizi yaptıklarını belirten Akdağ, bunun ilk olarak Adana'da yapıldığını, diğer illerde de bu analizin yapılacağını ve hangi bölgelerde uyuşturucunun kullanıldığını bu şekilde tespit edileceğini açıkladı.
Akdağ: 06:13
Akdağ: "Kktc'ye Yapacağımız Hastanenin Kapalı Alanı Yaklaşık 200 Bin Metre Kare Olacak"- Başbakan... 6 izlenme - 6 ay önce - Akdağ: "KKTC'ye yapacağımız hastanenin kapalı alanı yaklaşık 200 bin metre kare olacak" Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ: "KKTC'deki sağlık hizmetlerini ayağa kaldırmak için elimizden gelen desteği vereceğiz"LEFKOŞA - Başbakan Yardımcısı ve Kıbrıs İşleri Koordinasyon Sorumlusu Recep...
Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, KKTC'de- Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ: - 06:05
Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, KKTC'de- Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ: - "Türkiye'nin Nezdinde.. 6 izlenme - 6 ay önce - Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, KKTC'de Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ: "Türkiye'nin nezdinde KKTC, bir göz bebeği mesafesinde"LEFKOŞA - Türkiye Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, Türkiye'nin nezdinde KKTC'nin bir göz bebeği mesafesinde olduğunu belirterek, "Göz bebeğimiz bizim için ne...
Sağlık Bakanı Açıkladı 03:41
Sağlık Bakanı Açıkladı 12 izlenme - 1 yıl önce Sağlık Bakanı Recep Akdağ, sağlık sektöründeki dönüşümün önümüzdeki yıldan itibaren hız kazanacağına dikkat çekerek, “2017 yılından itibaren sağlıkta dönüşüm programının ikinci fazılını yürürlüğe koyacağız. Şuanda sahada arkadaşlarımız harıl harıl çalışıyor ve veri topluyor” dedi. Sağlık Bakanı Recep Akdağ, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Türk Tıp Dünyası Kurultayı’na katıldı. Yurtiçi ve yurtdışından çok sayıda sağlık politika belirleyicisi, bilim insanı ve öğretim üyesi ile araştırmacının katılımıyla gerçekleştirilen kurultay, The Marmara Otel’de başladı. Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen ve iki gün sürecek olan “3’üncü Türk Tıp Dünyası Kurultayı”nın açılışında konuşan Bakan Akdağ, “2017 yılından itibaren sağlıkta dönüşüm programının ikinci fazılını yürürlüğe koyacağız. Şuanda sahada arkadaşlarımız harıl harıl çalışıyor ve veri topluyor” şeklinde açıklama yaptı. Sağlık Bakanı Recep Akdağ, kurultaydaki katılımcılara yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Cumhuriyetimizin 93'üncü yılında 15 Temmuz gecesi büyük bir felaketin eşiğine geldik. Büyük bir felaketin eşiğinden döndük. Bir kere daha bu milletin 93 yıl sonra kurtuluş savaşından çıkan bir milletin cumhuriyetin 93. Yılında yine aynı ruhu taşıdığını gördük.İnşallah bu darbeci zihniyet, Türkiye’yi geri bırakan ufka baktığımızda bizi geri bırakan bu darbeci zihniyet, ümit ediyorum ki artık bu ülkede sona ermiş olsun.” Bakan Akdağ, anne ve bebek ölümleri verileri Anne ölümlerinin yüz binde 70 civarından, yüz binde 15’lere gerilediğini, bebek ölümlerinin ise binde 30’lardan, binde 7 civarına gerilediğini anlatan Bakan Akdağ, “Türkiye’de ne oldu sağlıkta dönüşüm programıyla. Anne ve bebek ölümlerine baktığımızda anne ölüm oranları 2000’li yılların başında AK Parti hükümetleri göreve başladığında yüz binde 70 civarındaydı. Bugün 100 binde 15’lere gerilemiş durumda. Bebek ölümleri de binde 30’lar civarındaydı. Şuanda binde 7 civarında. Açıkça ifade etmeliyim ki son 3-4 senedir de bu durumu artık iyileştiremiyoruz. Demek ki yeni bir şeyler yapmak lazım. Onun günü geldi. Nasıl 2002’de büyük bir dönüşüme giriştiysek şimdi de sağlıkta dönüşümün ikinci faslına geçmek yeni bir şeyler yapmak gerekiyor” şeklinde konuştu "Hedefler koymuş durumdayız" 2002 yılında ağır sağlık harcaması yapan, yıllık gelirinin yüzde 40’ını sağlığa harcayan aile sayısının 160 binin üzerinde olduğunu, ancak bu sayının 2012’de 30 binlere indiğini kaydeden Akdağ, “2015’te 60 binlerde. Biraz artmış. 160 binle kıyasladığınızda aza ama burada da yapacaklarımız var. Vatandaşımızı yıkıcı harcamadan kurtarmak lazım. Vatandaşın memnuniyeti 2013’ün sonunda yüzde 39’dan şuanda yüzde 70’lerin üstünde. Hedefler koymuş durumdayız. Bu memnuniyeti yüzde 80’lere yaklaştırmak, yıkıcı harcamayı 0’a indirmek lazım ama realitede zor. En azından 10 bin ailenin altına çekmek anne ölümlerini yüz binde 10’un bebek ölümlerini ise binde 6’nın altına çekmek istiyoruz. Nereye kadar Cumhuriyet'imizin 100'üncü yılı 2023’e kadar. 2017 yılından itibaren sağlıkta dönüşüm programının ikinci fazılını yürürlüğe koyacağız. Şuanda sahada arkadaşlarımız harıl harıl çalışıyor ve veri topluyor” dedi. Sağlık Bakanı Akdağ, konuşmasının ardından ‘3’üncü Türk Tıp Dünyası Kurultayı’na yurtiçi ve yurtdışından katılan sağlık politika belirleyicisi, bilim insanı ve öğretim üyesi ile araştırmacılar ile aile fotoğrafı çektirdi. Akdağ, daha sonra kurultaydan ayrıldı.