Hoşgeldiniz!

Recep Çetin

Pascal Nouma ve Recep Çetin, Poyraz Karayel'de 04:33
Pascal Nouma ve Recep Çetin, Poyraz Karayel'de 1.642 izlenme - 11 ay önce Beşiktaş'ın eski futbolcuları Pascal Nouma ve Recep Çetin, Kanal D'de yayınlanan Poyraz Karayel dizisinin 34. bölümünde rol aldılar.
Akın Sel'den Beşiktaş Takımına Japon Parmağı Sorusu 00:34
Akın Sel'den Beşiktaş Takımına Japon Parmağı Sorusu 1.388 izlenme - 10 ay önce 1994-95 sezonu şampiyon olacak Beşiktaş takımına çocukluğumuzun iğrenç şakasını yapan televole günlerinden kalma görüntüler..yalnız o zamanlarda ne kadro varmış be ...
Recep Çetin - Kendi Kalesine Attığı Efsanevi Malmö Golünü Anlatıyor 01:45
Recep Çetin - Kendi Kalesine Attığı Efsanevi Malmö Golünü Anlatıyor 567 izlenme - 1 yıl önce Tarih 19 Eylül 1990, Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası birinci tur ilk maçı (şimdiki adı Şampiyonlar Ligi) Beşiktaş ın deplasmanda inanılmaz mücadele ettiği Malmö maçında durum 2-2 devam ederken sağ taraftan gelen ortayı uçarak tamamlayan ve dünya futbol tarihinin "kendi kalesine atılan" en güzel gollerinden birine imza atan Recep Çetin bilinen adıyla Takoz Recep , o golü ve sonrasında yaşananları anlatıyor... İlgili içerikler : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/52/takoz-recep
Yunanistan - Bir Recep Çetin Doğuyor 00:42
Yunanistan - Bir Recep Çetin Doğuyor 396 izlenme - 1 yıl önce Brezilya biletini almak için mücadele eden iki takımın karşılaşmasında Romanya ve Yunanistan maçında seyirciler ilginç bir gol izledi. Savunma tehlikeyi uzaklaştırmaya çalışırken yıllar önce atılan Recep Çetin misali kendi kalesine harika bir gol attı. Komşudan yoksa bir Takoz bu doğuyor nee..
Recep Çetin'in İsviçre'ye Attığı Gol 00:53
Recep Çetin'in İsviçre'ye Attığı Gol 270 izlenme - 1 yıl önce Yıllardır arayıp taranan ancak koskoca internet aleminde bulunamayan efsanevi gol, efendim. Alkışlarla yaşasın. Diğer ünlü golü için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/52/takoz-recep
Bir Zamanlar Şampiyonluk Kutlaması - Beşiktaş 02:34
Bir Zamanlar Şampiyonluk Kutlaması - Beşiktaş 307 izlenme - 2 yıl önce Futbol bir endüstri olduğundan beri bu güzellikleri kaybettik...Artık kimse teknik direktörlere para yapıştırmıyor,dansöz göremiyoruz...Birileri bunların kalitesiz olduğunu iddia etti...Akın Sel zaten kayboldu, Şansal Ağabey ise yabancı hakemlerle programlara başladı...Artık şampiyonluklar basit bir kliple geçiştiriliyor, mikrofona söylenenler ise hep aynı klişeler...Neyse kaybedilen güzelliklerin yerine başka güzelliklerin gelmesi dileklerimle...Rahmetli Cenk Koray ı anmadan geçemeyeceğim...
Pascal Nouma ve Recep Çetin, Poyraz Karayel'de 04:33
Pascal Nouma ve Recep Çetin, Poyraz Karayel'de 73 izlenme - 11 ay önce Beşiktaş'ın eski futbolcuları Pascal Nouma ve Recep Çetin, Kanal D'de yayınlanan Poyraz Karayel dizisinin 34. bölümünde rol aldılar.
Recep Çetin Hoca dan ilahi 03:39
Recep Çetin Hoca dan ilahi 74 izlenme - 2 yıl önce Recep Hocam Ağzına sağlık
Poyraz Karayel'de Beşiktaş Rüzgarı! 04:33
Poyraz Karayel'de Beşiktaş Rüzgarı! 15 izlenme - 11 ay önce Beşiktaş'ın efsane isimleri Recep Çetin ve Pascal Nouma, Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel'e konuk oldu!
Poyraz Karayel'de Beşiktaş rüzgarı! 04:33
Poyraz Karayel'de Beşiktaş rüzgarı! 10 izlenme - 11 ay önce Poyraz Karayel'de Beşiktaş rüzgarı! Poraz Karayel dizisinin bu haftaki konukları Beşiktaş'ın efsane isimleri oldu.
Süleyman Seba'nın vefatı - Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Ürkmezgil - 01:44
Süleyman Seba'nın vefatı - Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Ürkmezgil - 19 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil, vefat eden onursal başkanları Süleyman Seba'nın Türk sporu için çok önemli bir isim olduğunu ifade etti.