Hoşgeldiniz!

Recep Gürkan Videoları İzle

Recebin Gerçekleri -  Animasyon - Bölüm 1 01:22
Recebin Gerçekleri - Animasyon - Bölüm 1 173 izlenme - 2 yıl önce Chp'li Edirne Belediye Başkan'ı Hamdi Sedefçi'nin yakın arkadaşı Chp Edirne milletvekili Recep Gürkan son güne kadar Sedefçi'ye belediye başkan adayı sen olacaksın demesine rağmen ve kendisi aday adaylığı başvurusu yapmadığı halde belediye başkan adayı olunca bu animasyon ortaya çıkar. Yayınlanan video hiç bir kişi kurum veya kuruluşu temsil etmemektir tamamen yaşanmış olaylardan esinlenmiş ve kurgulanmıştır.
Recebin Gerçekleri - Animasyon - Bölüm 3 01:43
Recebin Gerçekleri - Animasyon - Bölüm 3 115 izlenme - 2 yıl önce Yayınlanan video hiç bir kişi kurum veya kuruluşu temsil etmemektir tamamen yaşanmış olaylardan esinlenmiş ve kurgulanmıştır.
Recebin Gerçekleri Animasyon - Bölüm 2 02:01
Recebin Gerçekleri Animasyon - Bölüm 2 100 izlenme - 2 yıl önce Yayınlanan video hiç bir kişi kurum veya kuruluşu temsil etmemektir tamamen yaşanmış olaylardan esinlenmiş ve kurgulanmıştır.
653. Kırkpınar Tarihi Yağlı Güreşleri'ne doğru - 01:37
653. Kırkpınar Tarihi Yağlı Güreşleri'ne doğru - 140 izlenme - 3 yıl önce 653. Kırkpınar Tarihi Yağlı Güreşleri kapsamında 14. Edirne Ticaret Sanayi ve İş Fuarı (ETSİF) açıldı.
Trakya Ev Yemekleri Yarışması - 03:16
Trakya Ev Yemekleri Yarışması - 54 izlenme - 3 yıl önce 653. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri etkinlikleri kapsamında yöresel etli, tatlı ve hamur işi yemeklerinin yer aldığı Trakya Ev Yemekleri Yarışması düzenlendi.
CHP'li Edirne Belediye Başkanı: FETÖ Okullarına Oy İçin Gittim 01:59
CHP'li Edirne Belediye Başkanı: FETÖ Okullarına Oy İçin Gittim 3 izlenme - 7 ay önce Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, FETÖ okullarına oy için gittiğini belirterek, "Cemaatin okuluna gidip oy istediğinizde cemaatçi olmazsınız. Türk adaleti, uzun yıllardır yaptığı gibi perdelerin gerisinden devamlı ipleri ellerinde oynatan kuklacıları da ortaya çıkaracak" dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak 01:54
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztrak 5 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, "Parlamenter demokrasiye, laikliğe, Atatürk'e, cumhuriyete, tarihi değerlere saygılı ve bunları bir potada birbirleriyle kaynaştırabilecek bir cumhurbaşkanı adayını Türk halkının tercihlerine sunmuş bulunuyoruz" dedi.