Hoşgeldiniz!

recep tayyip erdoğan şarkısı

Recep Tayyip Erdoğan Şarkısıyla Kendisinden Geçen Teyze 01:30
Recep Tayyip Erdoğan Şarkısıyla Kendisinden Geçen Teyze 2.354 izlenme - 3 yıl önce Kim demiş AKP sanata sanatçıya kapalı bi parti diye, izleyelim.
Sultanbekov - Eserimi Siyasete Alet Etmesinler (Ak Parti Seçim Şarkısı) 04:21
Sultanbekov - Eserimi Siyasete Alet Etmesinler (Ak Parti Seçim Şarkısı) 1.594 izlenme - 3 yıl önce Uğur Işılak'ın evirip çevirip Ak Parti adına bestelediği şarkının Sultanbekov tarafından duyulmasından sonra kendisi şarkının haklarını MESAM a devretmiş ve adli sürecin onlar tarafından takip edileceğini söylemiş. Belki Türkçesinin ülkemiz Türkçesinden ayrı olması dolayısıyla anlayamamış olabilirsiniz o yüzden özetle haberi yapan tarafta açıklama şu şekilde; kopyala yapıştır - Sultanbekov her şeyden önce şarkısının ve müziğin siyasete alet edilmesini istemediğini dile getirdi. Bu şarkıyı kullanmak için başka siyasi partilerden de teklif aldığını belirten ünlü sanatçı Sultanbekov, kesinlikle hiç kimseye bu konuda izin vermediğini kaydetti. Sultanbekov, AK Parti ile şarkının kullanılması konusunda hiçbir temaslarının olmadığını beyan etti. Eserlerinin telif haklarını MESAM’a devrettiğini, bu yüzden de kanuni süreci onların takip etmesi gerektiğini dile getiren ünlü sanatçı, "Bu, halka mal olmuş bir eser; bu şarkıyı bir partinin seçim kampanyasında kullanmasını etik bulmuyorum.” dedi.
Uğur Işılak'ın Orijinal Dombra'yı Söylemesi 03:41
Uğur Işılak'ın Orijinal Dombra'yı Söylemesi 955 izlenme - 3 yıl önce Kazak dilinde Dombrayı seslendirmiş ne güzel, videoyu izleyince ne gerek vardı da diğer işlere girdin be adam demekten kendimi alamıyorum.