Hoşgeldiniz!

Reçete Videoları

Ege Çubukçu - Reçete 02:28
Ege Çubukçu - Reçete 4.979 izlenme - 2 ay önce Yeni single çalışması “Reçete” ile 2016 yılının son günlerine hareketlilik getirecek olan Ege Çubukçu, günümüzde global eksende yaşanan özgürlük kısıtlamalarına dikkat çekiyor. Parçanın protest yapısı ve Harun Işık yönetmenliğinde çekilen estetik klibi ile yenilikçi bir sokak dili yaratıyor. Video klip, sokak sanatçısı Rasta Rules tarafından hazırlanan enstelasyonlar ile görsel ve işitsel anlamda farklı disiplinleri bir araya getiren, zengin içerikli bir sanat ürünü olma özelliği taşıyor. Söz: Ege Çubukçu Müzik: Tunç Çakır Düzenleme: Tunç Çakır & Efe Çakır Yönetmen: Harun Işık Sanat Yönetmeni: Efe Işıldaksoy
Cash Flow - Reçete 03:06
Cash Flow - Reçete 58.183 izlenme - 9 yıl önce Cash FLow Reçete Cash FLow Cash FLow Cash FLow Cash FLow Cash FLow Cash FLow
İlber Ortaylı Cehaletin İlacını Söyledi Reçetesini Yazdı 03:49
İlber Ortaylı Cehaletin İlacını Söyledi Reçetesini Yazdı 3.613 izlenme - 11 ay önce Prof. Dr. İlber Ortaylı CNN TÜRK'te Duygu Demirdağ ile İnsanlık Hali'nin konuğu oldu. Türkiye'de eğitimin son 50 yılının kötü karnesini anlatan, Ortaylı, karşısındaki tutumu zaman zaman sosyal medyada esprili olarak ele alınan cehaletle ilgili görüşlerini paylaştı. Ortaylı sosyal medya ile ilgili düşüncelerini, takip edip etmediğini de anlattı. Kendi adıyla sosyal medyada hesap açıp mesaj yazanlara seslendi. Bir konferanstaki "Cahil olabilirsiniz yarı cahil olmaya hakkınız yok" sözlerine değinen Ortaylı, "cehaletin ilacını" da söyledi.
Acı Reçete Türkçe Altyazılı Fragman 01:53
Acı Reçete Türkçe Altyazılı Fragman 13.208 izlenme - 4 yıl önce Steven Soderbergh'in yönettiği, başrollerinde Channing Tatum, Catherine Zeta-Jones, Rooney Mara ve Jude Law'ı bulunduran Acı Reçete (Side Effects) filminin Türkçe Altyazılı fragmanı.
Diyar Pala Feat. Cashflow - İsrar Cash 04:09
Diyar Pala Feat. Cashflow - İsrar Cash 8.297 izlenme - 7 yıl önce
Tüyleri Diken Diken Eden İbretlik Namaz Öyküsü - Sözler Köşkü 02:09
Tüyleri Diken Diken Eden İbretlik Namaz Öyküsü - Sözler Köşkü 3.432 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar hep bahane buluyorsunuz namaz konusunda. Ama videoda anlatılan kahramanı hepimiz iyi dinleyelim. Namaz kılacak yeri olmamasına rağmen tuvalete seczade serip namazını aksatmadan kılıyor. Bla, bla, bla tipik acıtasyon tipik ezilmişlik sömürüsü buyrun izliyoruz.
Funda Kılıç - Reçete - Beyaz Show Canlı Performans 03:27
Funda Kılıç - Reçete - Beyaz Show Canlı Performans 2.177 izlenme - 4 yıl önce Funda Kılıç - Reçete (Beyaz Show Canlı Performans) Şarkı Sözleri: Uyan uyan uçuyorsun havada Durur deme bana zaman durmaz Yanına yakışanı arama Bir elbisemi bu beden sorma Ne araya arabaya bakma aşk yüreğinin hazinesi İnsanın güzelliği gözde bebeği okunur reçetesi Takliklermi aslını yaşatan Yaşadık bakalım sonuca bakarım Taktiklermi insani büyüten İnsanı rezil eden gün gelir vezir eder sarkisozu.acikgoz.org Aşkta moda arayanı tanıma Aşkı moda sananıda arama Uyan uyan uçuyorsun havada Durur deme bana zaman durmaz Yanına yakışanı arama Bir elbisemi bu beden sorma Ne araya arabaya bakma aşk yüreğinin hazinesi İnsanın güzelliği gözde bebeği okunur reçetesi Takliklermi aslını yaşatan Yaşadık bakalım sonuca bakarım Taktiklermi insani büyüten İnsanı rezil eden gün gelir vezir eder Aşkta moda arayanı tanıma Aşkı moda sananıda arama Twitterdan Takip Edin: twitter.com/TURGUTMmm
Sagopa Kajmer - İhtiva Reçetesi (G.O.R.A) 02:59
Sagopa Kajmer - İhtiva Reçetesi (G.O.R.A) 535 izlenme - 2 yıl önce Sagopa Kajmer tarafından söylenmiş, Gora'nın soundtrack cdsinde 30. şarkıdır. Sagopa Kajmer sample olarak Gora soundtrack cdsindeki "14 temmuz 1789 flashback" müziğini kullanmıştır.
Funda Kılıç - Reçete 03:27
Funda Kılıç - Reçete 671 izlenme - 4 yıl önce Funda Kılıç - Reçete (Beyaz Show)
Side Effects Kamera Arkası 08:26
Side Effects Kamera Arkası 381 izlenme - 4 yıl önce Emily Hawkins, kocası hapse girdikten sonra depresyon ve anksiyete belirtileriyle boğuşmakta olan sorunlu bir kadındır. Kocasının hapisten çıkmasına az kalmıştır ve bu esnada psikiyatrları var gücüyle genç kadını iyileştirmeye çalışır. İlaçların sayesinde yaşamaya çalışan kadın için doktoruyla arasında başlayan ilişki sonrasında işler iyiden iyiye zorlaşacaktır. Ünlü yönetmen Steven Soderbergh tarafından yönetilen filmin başrollerinde Channing Tatum, Jude Law, Catherine Zeta-Jones ve yakın zamanda 'Sosyal Ağ' ve 'Ejderha Dövmeli Kız' gibi filmlerle yıldızı parlayan Rooney Mara yer alıyor. Filmin senaryosu ise yönetmenin 'Contagion' filminde de birlikte çalıştığı Scott Z. Burns'e ait.
Reçete Yazma 03:57
Reçete Yazma 182 izlenme - 3 yıl önce
Reçete 29:40
Reçete 144 izlenme - 5 yıl önce
Ceza'nın Peder - Ben Bir Gün Woodstock'tayken... 00:40
Ceza'nın Peder - Ben Bir Gün Woodstock'tayken... 88 izlenme - 2 yıl önce Filmdeki performansında evladından bi kaç kademe üst seviyelerde seyreden peder beyden "PR" tadında şahane bir açıklama. Dayı sen şimdi boşver Jimmy'i, Eric'i zamanında Cengiz'in Müslüm'ün dibine vurdun mu vurmadın mı hele onu bi de bize?
Bro Gam yemedim (reçete) vidyo klıb 02:30
Bro Gam yemedim (reçete) vidyo klıb 112 izlenme - 7 yıl önce reçete albumunden guzel sade bır klıp bazı sorunlar oldu ama bı klıp daha cekecem ve ıns o daha guzel olacak.ıstedıgım o klıpde olacak.album 30 mayis’da cıkacak ve sımdılık gam yemedim’le idare edeceksınız saglıcakla kalın bro batıbirlik
İlber Ortaylı Cehaletin ilacını Söyledi, Reçetesini Yazdı (İnsanlık Hali 25 Mart Cuma) 03:20
İlber Ortaylı Cehaletin ilacını Söyledi, Reçetesini Yazdı (İnsanlık Hali 25 Mart Cuma) 19 izlenme - 11 ay önce Prof. Dr. İlber Ortaylı CNN TÜRK'te Duygu Demirdağ ile İnsanlık Hali'nin konuğu oldu. Türkiye'de eğitimin son 50 yılının kötü karnesini anlatan, Ortaylı, karşısındaki tutumu zaman zaman sosyal medyada esprili olarak ele alınan cehaletle ilgili görüşlerini paylaştı. Ortaylı sosyal medya ile ilgili düşüncelerini, takip edip etmediğini de anlattı. Kendi adıyla sosyal medyada hesap açıp mesaj yazanlara seslendi. Bir konferanstaki "Cahil olabilirsiniz yarı cahil olmaya hakkınız yok" sözlerine değinen Ortaylı, "cehaletin ilacını" da söyledi.
Doktor Adnan Aybaba'dan Türk Futboluna Reçete 03:32
Doktor Adnan Aybaba'dan Türk Futboluna Reçete 48 izlenme - 2 yıl önce Adnan Aybaba Serbest Vuruş programına bu sefer doktor kılığıyla çıkıyor. Türk futboluna neşter vurup, reçeteyi kesiyor.
REÇETE 01:43
REÇETE 19 izlenme - 4 yıl önce REÇETE
Bahçeli'nin Reçetesi Paylaşım Rekoru Kırıyor 00:23
Bahçeli'nin Reçetesi Paylaşım Rekoru Kırıyor 20 izlenme - 2 yıl önce MHP lideri Devlet Bahçeli, ilginç seçim hesaplarının ardından bu kez de doktor reçetesi yazdı. MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman da twitter hesabından paylaştı. MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman'ın sosyal paylaşım sitesinde paylaştığı 'Dr. Devlet Bahçeli' imzalı reçete, ülkücüler arasında paylaşım rekoru kırdı. Bahçeli'nin imzasının yer aldığı reçete de MHP'nin 7 Haziran seçimleri için hazırladığı sloganlardan biri olan "Tek çare MHP" yazıyor. SOSYAL MEDYAYI KULLANACAK 7 Haziran seçimleri için AKP bu dönem de daha önceki seçimlerde olduğu gibi reklam kampanyası konusunda Erol Olçak'la çalışacak. CHP ise daha önce Cem Uzan'ın Genç Partisi'ne 3 ayda yüzde 7.5 oy kazandıran Ali Taran ile anlaştı. MHP'nin ise seçim kampanyasını hangi reklamcı ile yürüteceği henüz açıklanmadı ama, seçim bütçesi konusunda AKP'nin ve CHP'nin oldukça gerisine olan MHP, özellikle sosyal medyayı aktif olarak kullanacak. ÜLKÜCÜ GENÇLER HAZIRLAMIŞ Bu konuda ise en büyük görev MHP'nin yaratıcı gençlerine düşüyor. MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman'ın paylaştığı reçetenin de MHP'ye gönül veren gençlerin hazırladığı ve seçim döneminde benzer başka yaratıcı çalışmaların da arkasının geleceği öğrenildi.
Ege Çubukçu - Reçete (Official Video) 02:28
Ege Çubukçu - Reçete (Official Video) 3 izlenme - 2 ay önce Ege Çubukçu - Reçete (Official Video) Yeni single çalışması “Reçete” ile 2016 yılının son günlerine hareketlilik getirecek olan Ege Çubukçu, günümüzde global eksende yaşanan özgürlük kısıtlamalarına dikkat çekiyor. Parçanın protest yapısı ve Harun Işık yönetmenliğinde çekilen estetik klibi ile yenilikçi bir sokak dili yaratıyor. Video klip, sokak sanatçısı Rasta Rules tarafından hazırlanan enstelasyonlar ile görsel ve işitsel anlamda farklı disiplinleri bir araya getiren, zengin içerikli bir sanat ürünü olma özelliği taşıyor. Söz: Ege Çubukçu Müzik: Tunç Çakır Düzenleme: Tunç Çakır & Efe Çakır Yönetmen: Harun Işık Sanat Yönetmeni: Efe Işıldaksoy Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
 REÇETE 01:43
REÇETE 15 izlenme - 4 yıl önce REÇETE
goci & gecel - reçete (ft lodoss) 02:39
goci & gecel - reçete (ft lodoss) 88 izlenme - 8 yıl önce goci & gecel - kanal34 g & g fm www.myspace.com/gecel34 www.myspace.com/wkgoci
Hastane Yöneticisinden E-Reçete açıklaması 02:24
Hastane Yöneticisinden E-Reçete açıklaması 9 izlenme - 4 yıl önce Hastane Yöneticisinden E-Reçete açıklaması