Hoşgeldiniz!

Red Bull Leipzig Videoları İzle

Atınç Nukan Futbolda Çığır Açtı! 00:26
Atınç Nukan Futbolda Çığır Açtı! 1.048 izlenme - 1 yıl önce Beşiktaş'tan Red Bull Leipzig'e transfer olan milli futbolcu Atınç Nukan, sezon hazırlıklarına başladı. 1.96 boyundaki genç oyuncu, kurduğu sistemle kafa toplarını kimseye kaptırmamaya niyetli görünüyor.
Atınç Nukan Futbolda Çığır Açtı 00:26
Atınç Nukan Futbolda Çığır Açtı 182 izlenme - 1 yıl önce Beşiktaş'tan Red Bull Leipzig'e transfer olan milli futbolcu Atınç Nukan, sezon hazırlıklarına başladı. 1.96 boyundaki genç oyuncu, kurduğu sistemle kafa toplarını kimseye kaptırmamaya niyetli görünüyor.
Bruma Leipzig'e Ne Kadara Transfer Oldu 00:59
Bruma Leipzig'e Ne Kadara Transfer Oldu 11 izlenme - 4 hafta önce Galatasaray ile Leipzig, Bruma için ne kadara anlaştı? Bonus maddelerindeki detay ne?
Eski Kartal'dan Müthiş Frikik! 00:17
Eski Kartal'dan Müthiş Frikik! 150 izlenme - 1 yıl önce Bundesliga 2 ekiplerinden RB Leipzig forması giyen Atınç Nukan antrenmanda müthiş bir frikiğe imza attı!
Atınç Nukan ders verdi 03:20
Atınç Nukan ders verdi 75 izlenme - 1 yıl önce Sezon başında Beşiktaş'tan Red Bull Leipzig'e transfer olan milli futbolcumuz Atınç Nukan, takım arkadaşları Emil Forsberg ile Massimo Bruno'ya Türkçe'yi öğretti.
Red Bull Leipzig - PSG 4-2 Maç Özeti 11:25
Red Bull Leipzig - PSG 4-2 Maç Özeti 73 izlenme - 3 yıl önce Red Bull Leipzig vs PSG 4-2 All Goals & Highlights HD (Friendly Match) 2014 sportrend.blogcu.com
Dünyanın en organize golü! 00:27
Dünyanın en organize golü! 62 izlenme - 4 yıl önce Almanya 2. liginde oynanan Red Bull Leipzig-Stuttgart II maçı sahalarda ender görülen bir gole sahne oldu. Santrayla birlikte 7 oyuncusuyla birden hücuma çıkan Salzburg, saniyeler içinde gole ulaştı.
Leipzig Maçını Statta İzleyen Bir Taraftar, Kalp Krizi Geçirerek Vefat Etti 00:56
Leipzig Maçını Statta İzleyen Bir Taraftar, Kalp Krizi Geçirerek Vefat Etti 3 izlenme - 2 ay önce Bundesliga'da Red Bull Leipzig-Freiburg maçını izlemek için gelen ev sahibi takım taraftarlarından birisi maç esnasında kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.
Atınç Nukan Almanya'ya gitti! 02:41
Atınç Nukan Almanya'ya gitti! 9 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'tan Almanya 2.lig takımı Red Bul Leipzig'e transfer olan Atın Nukan Almanya'ya gitti.