Hoşgeldiniz!

redbul resul

Romanstar Deniz & Redbul Resul - Gayda (Roman Havası) 03:06
Romanstar Deniz & Redbul Resul - Gayda (Roman Havası) 276 izlenme - 2 yıl önce Romanstar Deniz & Redbul Resul - Gayda (Roman Havası) Roman havası olarak da bilinen bu dans Roman halkının geleneksel dansının adıdır. 9/8’lik ritmi ile bilinen bu türün varoluşunun en önemli sebebi halkın gördüğü baskı, şiddet, acı ve sefalettir. Bütün bu olumsuzluklara rağmen hareketli figürleri ve şarkıları ile dikkat çeken roman dansı, bu halkın en önemli ürünüdür.
Romanstar Deniz & Redbul Resul - Bu Tarz Benim (Roman Havası) 03:35
Romanstar Deniz & Redbul Resul - Bu Tarz Benim (Roman Havası) 212 izlenme - 2 yıl önce Romanstar Deniz & Redbul Resul - Bu Tarz Benim (Roman Havası) Roman havası olarak da bilinen bu dans Roman halkının geleneksel dansının adıdır. 9/8’lik ritmi ile bilinen bu türün varoluşunun en önemli sebebi halkın gördüğü baskı, şiddet, acı ve sefalettir. Bütün bu olumsuzluklara rağmen hareketli figürleri ve şarkıları ile dikkat çeken roman dansı, bu halkın en önemli ürünüdür.
Redbul Resul - Kim Güzel (Roman Havası) 02:58
Redbul Resul - Kim Güzel (Roman Havası) 159 izlenme - 2 yıl önce Redbul Resul - Kim Güzel (Roman Havası) Şarkı Sözleri: Roman havası olarak da bilinen bu dans Roman halkının geleneksel dansının adıdır. 9/8’lik ritmi ile bilinen bu türün varoluşunun en önemli sebebi halkın gördüğü baskı, şiddet, acı ve sefalettir. Bütün bu olumsuzluklara rağmen hareketli figürleri ve şarkıları ile dikkat çeken roman dansı, bu halkın en önemli ürünüdür.
Romanstar Deniz & Redbul Resul - Vermicem Vermicem (Roman Havası) 03:19
Romanstar Deniz & Redbul Resul - Vermicem Vermicem (Roman Havası) 58 izlenme - 2 yıl önce Romanstar Deniz & Redbul Resul - Vermicem Vermicem (Roman Havası) Roman havası olarak da bilinen bu dans Roman halkının geleneksel dansının adıdır. 9/8’lik ritmi ile bilinen bu türün varoluşunun en önemli sebebi halkın gördüğü baskı, şiddet, acı ve sefalettir. Bütün bu olumsuzluklara rağmen hareketli figürleri ve şarkıları ile dikkat çeken roman dansı, bu halkın en önemli ürünüdür.
Romanstar Deniz & Redbul Resul - Cazibeli Güzel (Roman Havası) 03:35
Romanstar Deniz & Redbul Resul - Cazibeli Güzel (Roman Havası) 21 izlenme - 2 yıl önce Romanstar Deniz & Redbul Resul - Cazibeli Güzel (Roman Havası) Roman havası olarak da bilinen bu dans Roman halkının geleneksel dansının adıdır. 9/8’lik ritmi ile bilinen bu türün varoluşunun en önemli sebebi halkın gördüğü baskı, şiddet, acı ve sefalettir. Bütün bu olumsuzluklara rağmen hareketli figürleri ve şarkıları ile dikkat çeken roman dansı, bu halkın en önemli ürünüdür.