Hoşgeldiniz!

redhack

Suavi - Redhack Marşı 03:33
Suavi - Redhack Marşı 45.196 izlenme - 4 yıl önce
Suavi - Redhack 03:33
Suavi - Redhack 21.682 izlenme - 3 yıl önce Suavi'nin hacker grubu Redhack için yaptığı marş...
RED! Filmi Fragman 01:37
RED! Filmi Fragman 12.742 izlenme - 3 yıl önce Red!'in yeni fragmanı yayınlandı! BSM- Bağımsız Sinema merkezi tarafından hazırlanan Red! belgeseli 15 Şubat'ta izleyicisiyle buluşuyor. Red!, dünya gündemin...
 Tayyip Erdoğanın Kanseri Karaciğere Sıçradı - Redhack İddiası 01:08
Tayyip Erdoğanın Kanseri Karaciğere Sıçradı - Redhack İddiası 7.765 izlenme - 2 yıl önce kızılhackerlar redhack, bir açıklama yaptı ve meydan okudu. 'sıvacı' olduğunu söyleyen redhack sözcüsü tarafından yapılan açıklamada, akp genel başkanı ve başbakan recep tayyip erdoğan’ın kanserinin karaciğere sıçradığı iddia edildi. açıklamada oyuncu barış atay’ın redhack üyesi olarak gözaltına alınması 'geri zekalılık' olarak nitelendirildi. redhack sözcüsü, çocuklara yönelik cinsel istismarla ilgili emniyet müdürlüğü ile bir dönem ortak çalışma yaptıklarını da söyledi.
RedHack Halk TV Canlı Yayının'da 7 Haziran 2013 06:10
RedHack Halk TV Canlı Yayının'da 7 Haziran 2013 4.663 izlenme - 3 yıl önce RedHack Halk TV Canlı Yayın Açıklaması 7 Haziran 2013 izleyebilirsiniz.
Tuncel Kurtiz - Diren Gezi Parkı 00:28
Tuncel Kurtiz - Diren Gezi Parkı 1.261 izlenme - 1 yıl önce Tuncel Kurtiz'in Gezi Parkı Direnişine verdiği desteği izliyoruz! Sağ ol var ol Tuncel Kurtiz!
Redhack Halk Tv Canlı Yayın Konuşması 7 Haziran 2013 03:49
Redhack Halk Tv Canlı Yayın Konuşması 7 Haziran 2013 3.091 izlenme - 3 yıl önce Redhack gene Halk tv'de canlı yayında Taksim Gezi Parkı hakkında açıklama yaptı.
Tayyip feat. Bülent - Everyday I'm Chapulling 02:39
Tayyip feat. Bülent - Everyday I'm Chapulling 4.077 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki bir yaratıcı video ile daha karşılaşmayalım bu sefer başrol oyuncularımız Tayyip ve Bülent. Hep beraber izliyoruz, i'm chapulling.
Redhack Ulusal Kanal Canlı Yayına Çıktı 01:00
Redhack Ulusal Kanal Canlı Yayına Çıktı 1.756 izlenme - 3 yıl önce Yaptıkları Eylemlerle "akp'nin Dokunulmaz" Olmadığını Söyleyen Redhack 15. Yılında İlk Kez Ekrana Çıktı.
Barış Atay: 'Bu Bir Barış Atay Meselesi Değildir' 01:53
Barış Atay: 'Bu Bir Barış Atay Meselesi Değildir' 1.182 izlenme - 3 yıl önce Redhack operasyonu kapsamında gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan oyuncu Barış Atay için Sanat Meclisi basın açıklaması yaptı.
Barış Atay Serbest Bırakıldı 01:03
Barış Atay Serbest Bırakıldı 1.161 izlenme - 3 yıl önce Ankara'da 'Redhack' ve 'Anonymous' soruşturması kapsamında gözaltına alınan 14 kişiden 5'i tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edilirken, aralarında oyuncu Barış Atay'ın da bulunduğu 9 kişi serbest bırakıldı.
geliyoruz zincirleri kıra kıra.. 02:02
geliyoruz zincirleri kıra kıra.. 782 izlenme - 4 yıl önce geliyoruz zincirleri kıra kıra..
Adnan Oktar - RedHack'e Selam 01:19
Adnan Oktar - RedHack'e Selam 771 izlenme - 1 yıl önce Saygı değer, muhteşem, bebeğim Adnan Hoca'mın Redhack hakkındaki görüşlerini size sunuyorum, dostlar, İnşallah, Maşaallah...
Barış Atay: Redhack Soruşturması 03:34
Barış Atay: Redhack Soruşturması 1.157 izlenme - 2 yıl önce CNN TÜRK'te Enver Aysever'in sunduğu Aykırı Sorular programına katılan Barış Atay, 17 Aralık Operasyonu'nu değerlendirdi. Atay, "Olayları buraya kadar getiren "tek adamcı ve ne istersem onu yaparımcı" bir şey. Ben cemaatin yaptırdığını kişisel olarak düşünebilirim. Ama şunu da söyleyemem "Cemaat iyi yapmış. Ben cemaati de iktidarı da istemiyorum. Tek adamcı bir zihniyeti kabul edemem" dedi.
Red Filmi 01:06:32
Red Filmi 1.620 izlenme - 3 yıl önce Red! Filmi
Redhack Sözcüsünden Barış Atay Açıklaması 08:33
Redhack Sözcüsünden Barış Atay Açıklaması 1.235 izlenme - 2 yıl önce redhack'in sözcüsü olduğunu belirten bir kişi dün hayat tv'ye bağlandı ve barış atay'ın gözaltına alınmasını eleştirip, 'yüzüme hasret ölecekler' dedi.
İETT Ekranlarının Hacklenmesi 00:30
İETT Ekranlarının Hacklenmesi 698 izlenme - 1 yıl önce Bu gün sabah saatlerinde, İstanbul'da İETT durak ve araçlarındaki bilgilendirme sistemi haklandı. Yapanlar şimdilik bilinmiyor.
Ddos ile site hack'leme. 04:06
Ddos ile site hack'leme. 763 izlenme - 2 yıl önce Ddos ile site hack'leme.. Daha fazlası ve sorularınız için; https://www.facebook.com/ismet.bozkurt.50552
Cemaatı da İktidarı da İstemiyorum -  Barış Atay 01:14
Cemaatı da İktidarı da İstemiyorum - Barış Atay 380 izlenme - 1 yıl önce CNNTürk'te Enver Aysever'in hazırlayıp sunduğu Aykırı Sorular programına katılan oyuncu Barış Atay, 17 Aralık operasyonunu değerlendirdi. Daha önce RedHack soruşturmasında gözaltına alınıp serbest bırakılan Atay, olayların bu noktaya gelmesinde tek adam zihniyetinin etkin olduğunu belirterek, 'kişisel olarak iktidar da istemiyorum, cemaati de istemiyorum' dedi.
RedHack - Belgesel 2013 01:06:32
RedHack - Belgesel 2013 767 izlenme - 2 yıl önce Direniş Belgeseli...
Barış Atay - Medya Gerçekleri 01:34
Barış Atay - Medya Gerçekleri 567 izlenme - 1 yıl önce İlk olarak Arka Sıralardan tanıdığımız Barış Atay malumunuz geçen günlerde göz altına alındı. Neden alındı niye alındı olay ney tamamen bilgi dışı olan bu durum karşısında kendiside sitem ediyor doğal olarak. Ayrıca medya patronlarına da basıyor fırçayı.
RED! Filmi Fragman 01:37
RED! Filmi Fragman 1.246 izlenme - 3 yıl önce Red!'in yeni fragmanı yayınlandı! BSM- Bağımsız Sinema merkezi tarafından hazırlanan Red belgeseli 15 Şubat'ta izleyicisiyle buluşuyor. Red!, dünya gündemin...
RedHack Halk Tv Konuşması 43:01
RedHack Halk Tv Konuşması 216 izlenme - 9 ay önce Redhack'in bugün Halk tv'de yaptığı kayıtlarda tutulması, arşivlik efsane konuşmanın birinci bölümü. devamı için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/125687/redhack-halk-tv-konusmasi-2
Melih Gökçek - Ulusa Sesleniş - Gezi Parkı 09:11
Melih Gökçek - Ulusa Sesleniş - Gezi Parkı 273 izlenme - 1 yıl önce Melih Gökçek adeta bir Hasan Cihat Örter edasıyla taksim olaylarını , davide martello nun konserini, bikinili kadını felan yorumluyor ve bunlara hala ' dış güçlerin oyunu' diyor ciddi ciddi. Muazzam bir komedi arka plandaki izlesene.com da gözlerden kaçmıyor
Redhack Lideri Manyak 01:51
Redhack Lideri Manyak 369 izlenme - 1 yıl önce Polisler aylardır RedHack lideri olduğu söylenen 'MaNYaK' isimini kullanan hackerın peşinde. Polis, son olarak 'MaNYaK' diye oyuncu Barış Atay'ı gözaltına almış, Atay'la birlikte 14 kişi dört gün sonra serbest bırakılmıştı. Serbest bırakılanlardan yine 'MaNYaK' olduğu iddia edilen Taylan K.'nın hakkında savcılığın itirazı üzerine tutuklama kararı çıkartıldı ve cezaevine kondu. Emniyet'in herkesi 'MaNYaK' yapmasından esinlenen hackerlar, bu kez sürekli maskeyle dolaşan Meksika'nın devrimci lideri Marcos'un videosuna özenerek bir video hazırladı. Marcos, "Yüzümü gösteriyorum" videosunda her maskeyi çıkarışında, ayrı bir yüz ortaya çıkan bir klip hazırlamıştı.
Ayyıldız Timden RedHacke Diss - Nerde Küçük Hacker 02:19
Ayyıldız Timden RedHacke Diss - Nerde Küçük Hacker 492 izlenme - 1 yıl önce Agagagahagahag... açıklamaya böyle başladığım için kusura bakmayın sevgili alkışlarla yaşayan sitenin güzel insanları ama insan kendini tutamıyor. Ayyıldız tim denen hack grubunun RedHack'e yaptığı şarkı, diss, rap... artık ne derseniz. Adamlar hack saldırısı yapamadığı için RedHack'e böyle bi yol denemişler, kıyamam :s Not: işbu video Ayyıldız tim'in facebook sayfasından alınmış olup açıklama aynen şu şekildedir: "Kendini Hacker sanip Ayyildiz Tim' e rakip olmaya calisan sübyan takimlarina gelsin :)) Nerde küçük heykırım nerde :))"
Redhack Canlı Yayına Çıktı! O Bilgileri Açıklarız! 01:00
Redhack Canlı Yayına Çıktı! O Bilgileri Açıklarız! 496 izlenme - 3 yıl önce Yaptıkları eylemlerle "AKP'nin dokunulmaz" olmadığını söyleyen Redhack 15. yılında ilk kez ekrana çıktı.
RedHack - Ali İsmail Korkmaz Belgeseli 24:50
RedHack - Ali İsmail Korkmaz Belgeseli 215 izlenme - 9 ay önce Ali İsmail "vurmayın, öldüm" demesine rağmen polislerin ona son tekmeyi atıp öldürmesinin bugün 1.yılı ve yine hepimizin içi kapkaranlık. Geçen sene bugün bir çiçek gitti hayattan, hayatımızdan. Daha yaşayacak onca şeyi varken o hep 19'unda kalmayı seçti. Korkaklar her gün, cesurlar sadece bir gün ölür. Elbet onun öldüğü yerde de çiçekler açacak! Unutma, unutturma!
Doğu Akdeniz - Reddet 06:54
Doğu Akdeniz - Reddet 213 izlenme - 8 ay önce Bağımsız Sinema Merkezi’nin hazırladığı RED filmi için Doğu Akdeniz grubunun hazırladığı Seidi, KC ve Acarkhan'ın seslendirdiği “Reddet” isimli rap şarkısı Türkiye’deki siyasal sistemi tümüyle eleştirirken, yargının işleyişinden haksız tutuklamalara, maden işçilerinin ölümünden Türkiye’de terörist ilan edilen birçok isme kadar birçok meseleyi anlatıyor. Yükleyici yorumu : Böyle rap yapın canımı yiyin...
Redhack Operasyonu Başladı 03:18
Redhack Operasyonu Başladı 325 izlenme - 3 yıl önce Redhack Operasyonu Başladı