Hoşgeldiniz!

redhack

Suavi - Redhack Marşı 03:33
Suavi - Redhack Marşı 45.735 izlenme - 6 yıl önce
Suavi - Redhack 03:33
Suavi - Redhack 22.018 izlenme - 5 yıl önce Suavi'nin hacker grubu Redhack için yaptığı marş...
RED! Filmi Fragman 01:37
RED! Filmi Fragman 12.938 izlenme - 5 yıl önce Red!'in yeni fragmanı yayınlandı! BSM- Bağımsız Sinema merkezi tarafından hazırlanan Red! belgeseli 15 Şubat'ta izleyicisiyle buluşuyor. Red!, dünya gündemin...
 Tayyip Erdoğanın Kanseri Karaciğere Sıçradı - Redhack İddiası 01:08
Tayyip Erdoğanın Kanseri Karaciğere Sıçradı - Redhack İddiası 8.397 izlenme - 4 yıl önce kızılhackerlar redhack, bir açıklama yaptı ve meydan okudu. 'sıvacı' olduğunu söyleyen redhack sözcüsü tarafından yapılan açıklamada, akp genel başkanı ve başbakan recep tayyip erdoğan’ın kanserinin karaciğere sıçradığı iddia edildi. açıklamada oyuncu barış atay’ın redhack üyesi olarak gözaltına alınması 'geri zekalılık' olarak nitelendirildi. redhack sözcüsü, çocuklara yönelik cinsel istismarla ilgili emniyet müdürlüğü ile bir dönem ortak çalışma yaptıklarını da söyledi.
RedHack Halk TV Canlı Yayının'da 7 Haziran 2013 06:10
RedHack Halk TV Canlı Yayının'da 7 Haziran 2013 4.686 izlenme - 5 yıl önce RedHack Halk TV Canlı Yayın Açıklaması 7 Haziran 2013 izleyebilirsiniz.
Tuncel Kurtiz - Diren Gezi Parkı 00:28
Tuncel Kurtiz - Diren Gezi Parkı 2.049 izlenme - 3 yıl önce Tuncel Kurtiz'in Gezi Parkı Direnişine verdiği desteği izliyoruz! Sağ ol var ol Tuncel Kurtiz!
Redhack Halk Tv Canlı Yayın Konuşması 7 Haziran 2013 03:49
Redhack Halk Tv Canlı Yayın Konuşması 7 Haziran 2013 3.119 izlenme - 5 yıl önce Redhack gene Halk tv'de canlı yayında Taksim Gezi Parkı hakkında açıklama yaptı.
Tayyip feat. Bülent - Everyday I'm Chapulling 02:39
Tayyip feat. Bülent - Everyday I'm Chapulling 4.218 izlenme - 5 yıl önce Gün geçmiyor ki bir yaratıcı video ile daha karşılaşmayalım bu sefer başrol oyuncularımız Tayyip ve Bülent. Hep beraber izliyoruz, i'm chapulling.
Geliyoruz Zincirleri Kıra Kıra.. 02:02
Geliyoruz Zincirleri Kıra Kıra.. 942 izlenme - 6 yıl önce geliyoruz zincirleri kıra kıra..
Redhack Ulusal Kanal Canlı Yayına Çıktı 01:00
Redhack Ulusal Kanal Canlı Yayına Çıktı 1.767 izlenme - 5 yıl önce Yaptıkları Eylemlerle "akp'nin Dokunulmaz" Olmadığını Söyleyen Redhack 15. Yılında İlk Kez Ekrana Çıktı.
Adnan Oktar - RedHack'e Selam 01:19
Adnan Oktar - RedHack'e Selam 1.292 izlenme - 3 yıl önce Saygı değer, muhteşem, bebeğim Adnan Hoca'mın Redhack hakkındaki görüşlerini size sunuyorum, dostlar, İnşallah, Maşaallah...
Barış Atay: 'Bu Bir Barış Atay Meselesi Değildir' 01:53
Barış Atay: 'Bu Bir Barış Atay Meselesi Değildir' 1.216 izlenme - 4 yıl önce Redhack operasyonu kapsamında gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan oyuncu Barış Atay için Sanat Meclisi basın açıklaması yaptı.
Barış Atay Serbest Bırakıldı 01:03
Barış Atay Serbest Bırakıldı 1.185 izlenme - 4 yıl önce Ankara'da 'Redhack' ve 'Anonymous' soruşturması kapsamında gözaltına alınan 14 kişiden 5'i tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edilirken, aralarında oyuncu Barış Atay'ın da bulunduğu 9 kişi serbest bırakıldı.
Barış Atay: Redhack Soruşturması 03:34
Barış Atay: Redhack Soruşturması 1.278 izlenme - 4 yıl önce CNN TÜRK'te Enver Aysever'in sunduğu Aykırı Sorular programına katılan Barış Atay, 17 Aralık Operasyonu'nu değerlendirdi. Atay, "Olayları buraya kadar getiren "tek adamcı ve ne istersem onu yaparımcı" bir şey. Ben cemaatin yaptırdığını kişisel olarak düşünebilirim. Ama şunu da söyleyemem "Cemaat iyi yapmış. Ben cemaati de iktidarı da istemiyorum. Tek adamcı bir zihniyeti kabul edemem" dedi.
İett Ekranlarının Hacklenmesi 00:30
İett Ekranlarının Hacklenmesi 1.004 izlenme - 3 yıl önce Bu gün sabah saatlerinde, İstanbul'da İETT durak ve araçlarındaki bilgilendirme sistemi haklandı. Yapanlar şimdilik bilinmiyor.
Redhack Sözcüsünden Barış Atay Açıklaması 08:33
Redhack Sözcüsünden Barış Atay Açıklaması 1.283 izlenme - 4 yıl önce redhack'in sözcüsü olduğunu belirten bir kişi dün hayat tv'ye bağlandı ve barış atay'ın gözaltına alınmasını eleştirip, 'yüzüme hasret ölecekler' dedi.
Ddos ile site hack'leme. 04:06
Ddos ile site hack'leme. 815 izlenme - 4 yıl önce Ddos ile site hack'leme.. Daha fazlası ve sorularınız için; https://www.facebook.com/ismet.bozkurt.50552
Ayyıldız Timden RedHacke Diss - Nerde Küçük Hacker 02:19
Ayyıldız Timden RedHacke Diss - Nerde Küçük Hacker 1.120 izlenme - 3 yıl önce Agagagahagahag... açıklamaya böyle başladığım için kusura bakmayın sevgili alkışlarla yaşayan sitenin güzel insanları ama insan kendini tutamıyor. Ayyıldız tim denen hack grubunun RedHack'e yaptığı şarkı, diss, rap... artık ne derseniz. Adamlar hack saldırısı yapamadığı için RedHack'e böyle bi yol denemişler, kıyamam :s Not: işbu video Ayyıldız tim'in facebook sayfasından alınmış olup açıklama aynen şu şekildedir: "Kendini Hacker sanip Ayyildiz Tim' e rakip olmaya calisan sübyan takimlarina gelsin :)) Nerde küçük heykırım nerde :))"
Erdoğan'ın Kolon Kanseri Olan Hastaya Hastadaş Demesi 01:07
Erdoğan'ın Kolon Kanseri Olan Hastaya Hastadaş Demesi 748 izlenme - 3 yıl önce Görüntüler 2012 yılından.Erdoğan hasta ziyaretinde kolon kanseri olan hastaya hastadaş demişti.Kendisi daha sonra kanser iddalarını kameralar önünde reddetti.Fakat spekülasyonlar devam etti. Geçtiğimiz gün hayat tv'deki programa katılan Redhack sözcüsü Erdoğan'ın kolon kanserinin karaciğerine sıçradığını iddaa etti. http://www.izlesene.com/video/tayyip-erdoganin-kanseri-karacigere-sicradi-redhack-iddiasi/7129958
Redhack Lideri Manyak 01:51
Redhack Lideri Manyak 656 izlenme - 3 yıl önce Polisler aylardır RedHack lideri olduğu söylenen 'MaNYaK' isimini kullanan hackerın peşinde. Polis, son olarak 'MaNYaK' diye oyuncu Barış Atay'ı gözaltına almış, Atay'la birlikte 14 kişi dört gün sonra serbest bırakılmıştı. Serbest bırakılanlardan yine 'MaNYaK' olduğu iddia edilen Taylan K.'nın hakkında savcılığın itirazı üzerine tutuklama kararı çıkartıldı ve cezaevine kondu. Emniyet'in herkesi 'MaNYaK' yapmasından esinlenen hackerlar, bu kez sürekli maskeyle dolaşan Meksika'nın devrimci lideri Marcos'un videosuna özenerek bir video hazırladı. Marcos, "Yüzümü gösteriyorum" videosunda her maskeyi çıkarışında, ayrı bir yüz ortaya çıkan bir klip hazırlamıştı.
RedHack - Belgesel 2013 01:06:32
RedHack - Belgesel 2013 799 izlenme - 4 yıl önce Direniş Belgeseli...
RED! Filmi Fragman 01:37
RED! Filmi Fragman 1.251 izlenme - 5 yıl önce Red!'in yeni fragmanı yayınlandı! BSM- Bağımsız Sinema merkezi tarafından hazırlanan Red belgeseli 15 Şubat'ta izleyicisiyle buluşuyor. Red!, dünya gündemin...
Barış Atay - Medya Gerçekleri 01:34
Barış Atay - Medya Gerçekleri 773 izlenme - 3 yıl önce İlk olarak Arka Sıralardan tanıdığımız Barış Atay malumunuz geçen günlerde göz altına alındı. Neden alındı niye alındı olay ney tamamen bilgi dışı olan bu durum karşısında kendiside sitem ediyor doğal olarak. Ayrıca medya patronlarına da basıyor fırçayı.
Cemaatı da İktidarı da İstemiyorum -  Barış Atay 01:14
Cemaatı da İktidarı da İstemiyorum - Barış Atay 478 izlenme - 3 yıl önce CNNTürk'te Enver Aysever'in hazırlayıp sunduğu Aykırı Sorular programına katılan oyuncu Barış Atay, 17 Aralık operasyonunu değerlendirdi. Daha önce RedHack soruşturmasında gözaltına alınıp serbest bırakılan Atay, olayların bu noktaya gelmesinde tek adam zihniyetinin etkin olduğunu belirterek, 'kişisel olarak iktidar da istemiyorum, cemaati de istemiyorum' dedi.
Melih Gökçek - Ulusa Sesleniş - Gezi Parkı 09:11
Melih Gökçek - Ulusa Sesleniş - Gezi Parkı 472 izlenme - 3 yıl önce Melih Gökçek adeta bir Hasan Cihat Örter edasıyla taksim olaylarını , davide martello nun konserini, bikinili kadını felan yorumluyor ve bunlara hala ' dış güçlerin oyunu' diyor ciddi ciddi. Muazzam bir komedi arka plandaki izlesene.com da gözlerden kaçmıyor
RedHack Halk Tv Konuşması 43:01
RedHack Halk Tv Konuşması 413 izlenme - 3 yıl önce Redhack'in bugün Halk tv'de yaptığı kayıtlarda tutulması, arşivlik efsane konuşmanın birinci bölümü. devamı için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/125687/redhack-halk-tv-konusmasi-2
Redhack Canlı Yayına Çıktı! O Bilgileri Açıklarız! 01:00
Redhack Canlı Yayına Çıktı! O Bilgileri Açıklarız! 500 izlenme - 5 yıl önce Yaptıkları eylemlerle "AKP'nin dokunulmaz" olmadığını söyleyen Redhack 15. yılında ilk kez ekrana çıktı.
Redhack Operasyonu Başladı 03:18
Redhack Operasyonu Başladı 328 izlenme - 4 yıl önce Redhack Operasyonu Başladı
Tayyip feat. Bülent - Everyday I'm Chapulling 02:39
Tayyip feat. Bülent - Everyday I'm Chapulling 345 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki bir yaratıcı video ile daha karşılaşmayalım bu sefer başrol oyuncularımız Tayyip ve Bülent. Hep beraber izliyoruz, i'm chapulling.
Ay Yıldız Team; Redhack ve Twitteri Bitireceğiz 09:48
Ay Yıldız Team; Redhack ve Twitteri Bitireceğiz 502 izlenme - 5 yıl önce Programa Norveç'ten bağlanan Ayyıldız -Tim siber savaş uzmanı Atakan da, Gezi Parkı eylemleri sırasında sosyal medya üzerinden halkı provoke eden Hacker çetesi Redhack hakkında çok çarpıcı bilgiler verdi. Atakan "Redhack devrimci söylemleri kullanıyor, fakat Siyonist bir gruptur.Türkiye'ye zarar veriyorlar.Bunları Facebook'ta yaşatmadık.Twitter'da da yaşatmayacağız." diyerek meydan okudu....