Hoşgeldiniz!

reed

The Doberman Gang (Doberman Çetesi) Fragmanı 02:20
The Doberman Gang (Doberman Çetesi) Fragmanı 7.843 izlenme - 5 yıl önce The Doberman Gang After a failed bank robbery, an ex-con, an ex-waitress and a few of their friends train a pack of doberman dogs to rob a bank for them..
Lou Reed's Berlin Fragman 01:23
Lou Reed's Berlin Fragman 6.948 izlenme - 7 yıl önce Julian Schnabel'in yönettiği Lou Reed's Berlin adlı konser filminin fragmanı. Filmde, 1973 tarihli Berlin albümünün, New York'ta 2007 yılında yapılan konser serisinde çekilen görüntüleri yer alıyor.
Empire State Fragman 02:31
Empire State Fragman 5.193 izlenme - 5 yıl önce Oyuncu kadrosunda Dwayne Johnson, Liam Hemsworth, Emma Roberts, Nikki Reed, Shenae Grimes gibi isimlerin yer aldığı Empire State filminin resmi fragmanı.
Lou Reed - Perfect Day 03:44
Lou Reed - Perfect Day 4.435 izlenme - 9 yıl önce lou reed in harika şarkısı
Amelia 2002 08:40
Amelia 2002 2.902 izlenme - 8 yıl önce müzikal yönetmen david lang / şarkı sözleri lou reed / yönetmen edouard lock / ışık yönetmeni andre turpin / topluluk lalala human steps / http//www.lalalahumansteps.com/new/
Müziğin efsane isimlerinden Lou Reed yaşamını yitirdi 03:44
Müziğin efsane isimlerinden Lou Reed yaşamını yitirdi 1.217 izlenme - 5 yıl önce Efsanevi rock şarkıcısı Reed, hayatını kaybetti. Bütün zamanların en önemli ozanlarından Lou Reed bugün yaşamını yitirdi. Ölüm nedeni henüz açıklanmayan Reed´e Mayıs 2013´te karaciğer nakli yapılmıştı. ...
Lou Reed - Don't Talk To Me About Work 02:07
Lou Reed - Don't Talk To Me About Work 1.383 izlenme - 6 yıl önce
Dark Feed Fragmanı 01:42
Dark Feed Fragmanı 1.534 izlenme - 5 yıl önce 2013 ABD yapımı korku filmi Dark Feed 'in fragmanı.
Jerf - My Trip 06:46
Jerf - My Trip 2.377 izlenme - 7 yıl önce Jerf - My Trip | Jerf (Necati Kocabay), Reed Flute(Ney): Serpil Ceylan Youtube s0undplanet’ten alıntıdır.
Lou Reed - No Money Down 03:09
Lou Reed - No Money Down 931 izlenme - 6 yıl önce
i'm Reed Fish Trailer 02:28
i'm Reed Fish Trailer 615 izlenme - 6 yıl önce
I'm Reed Fish Fragman 01:32
I'm Reed Fish Fragman 496 izlenme - 4 yıl önce Jay Baruchel ve Alexis Bledel'in başrolde olduğu 2006 yapımı I'm Reed Fish (Ben Reed Fish) filminin fragmanı
Murder Of A Cat (2014) Fragman 02:25
Murder Of A Cat (2014) Fragman 508 izlenme - 4 yıl önce 2014 yılında çekimi tamamlanan komedi filmi, Murder of a Cat'in fragmanı. Filmde usta oyuncu J.K. Simmons başrolde, ona Nikki Reed ve Greg Kinnear eşlik ediyor.
Lou Reed - Legendary Hearts 03:16
Lou Reed - Legendary Hearts 553 izlenme - 6 yıl önce
Lou Reed - My Red Joystick 04:35
Lou Reed - My Red Joystick 532 izlenme - 6 yıl önce
Anaokulu Polisi Film Fragmanı (1990) 02:15
Anaokulu Polisi Film Fragmanı (1990) 389 izlenme - 3 yıl önce John Kimble (Schwarzenegger), zorlu Los Angeles sokaklarının üstesinden gelmeye her daim hazır kıdemli bir dedektiftir. Derken azılı bir suçluyu yakalamak üzere belki de şimdiye kadar karşılaştığı en zorlu görevlerinden biri verilir. Kimliğini saklayacak ve bir anaokulu öğretmeni olacaktır.Bir yandan 23 çocuğu kontrol altında tutmaya bir yandan da kimliğini saklamaya çalışan Kimble zamanla güzel öğretmen ile Joyce'la bir türlü anlaşamamasına rağmen tüm sınıfın saygısını kazanır. Bu arada hızla zaman tükenmekte ve Kimble'ın büyük karşılaşma için hazırlanması gerekmektedir.Farkında iseniz çocuklardan bazıları bir kaç filmden tanıdık gelebilir problem çocuk 2.serisi olması lazım ikiz kızlar,afacan köpek beethoven da ki küçük kız ve ikiz dadılarda ki ikizlerden birisi....
I Love You Like A Love Song (Selena Gomez) Cover By Reed Deming 03:11
I Love You Like A Love Song (Selena Gomez) Cover By Reed Deming 262 izlenme - 4 yıl önce My cover of "Love You Like A Love Song" by Selena Gomez. You can get this song and 5 New Originals on iTunes NOW! https://itunes.apple.com/album/ridiculous-e...
Lou Reed - Perfect Day 03:44
Lou Reed - Perfect Day 220 izlenme - 3 yıl önce Öldü. Biz de bir şarkıyla kendisini analım. Lewis Allen "Lou" Reed (2 Mart 1942 - 27 Ekim 2013[1]) ABD'li rock and roll şarkıcısı ve güftecisi, Brooklyn doğumludur. Özellikle 1960'larda The Velvet Underground üyesiyken rock müziğine yeni ufuklar açmış ve bu türü derinden etkilemiştir. Gitaristi ve vokalisti olduğu The Velvet Underground ile ilk defa üne kavuştu. Şarkı sözü yazarı olarak birçok tabu hakkında şarkı yazdı, en başta S&M ("Venus in Furs"), transseksüeller ("Lady Godiva's Operation"), fahişelik ("There She Goes Again") ve uyuşturucu bağımlılığı ("Heroin", "I`m Waiting for the Man") gibi konular sayılabilir. Kaba ve farklı tonladığı gitarıyla müzikal anlamda da yenilikler getirdi. Velvet Underground'dan ayrıldıktan sonra çıkardığı "Transformer" adlı albümü rock tarihinin en iyi albümlerindendir. 27 Ekim 2013 tarihinde 71 yaşında ölmüştür.
Kaykayıyla Playboy Mansion'da Kayan Kaykaycı 03:26
Kaykayıyla Playboy Mansion'da Kayan Kaykaycı 163 izlenme - 4 yıl önce Bizim çocuklar kaykay yapacak düz bir yol bulamazken elin Amekalısı gidiyor Playboy Malikanesinde kaykaya biniyor. Hayat batılıya güzel arkadaş vallahi.
Blue in the Face (1995) Fragman 01:26
Blue in the Face (1995) Fragman 94 izlenme - 2 yıl önce Oyuncular: Harvey Keitel, Lou Reed ve Michael J. Fox 1995 yapımı Blue in the Face filminin fragmanı.
Bu Dünyada Olduğuna İnanamayacağınız Muhteşem Yerler 02:43
Bu Dünyada Olduğuna İnanamayacağınız Muhteşem Yerler 249 izlenme - 3 yıl önce Herkese Sahte Arap kanalımdan merhabalar.Bugün sizlere Bu Dünyada Olduğuna İnanamayacağınız Muhteşem Yerlerden bahsedeceğim.dizi film tadında sahte arap kanalında iyi seyirler. SAHTE ARAP kanalına abone olmak için Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Instragram : @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv Salar De Uyuni, Bolivya Yağmur mevsiminde tuz gölü bir anda dünyanın en büyük aynasına dönüşüyor. Salar Gölü birçok antik küçük gölün birleşimi ile oluşmuş. Tuzlu yüzey o denli yansıtıcı ki uydular tarafından sinyal yansıtmak için bile kullanılıyor. Tianzi Dağları, Çin Bu uzun ve ince dağlar öylesine dünyadışı görünümlü ki James Cameron ‘ın AVATAR filminde de kullanılmış. 380 milyon yıl önce su altında oluşan bu dağların uzunlukları 1000 metreye kadar çıkabiliyor. Sentinels of the Arctic, Finlandiya Bu tepeler aslında buz ve kar kaplı dev ağaçlar. Bu görüntü genelde -40 ve -15 santigrat arası soğukluklarda kışları oluşuyor. Reed Flute Mağaraları, Çin 1200 yıldır Çin’in en popüler çekim merkezi olan 240 metre boyundaki mağara sistemleri suyun erozyonu ile oluşmuş. Antelope Kanyonu, Arizona, Amerika Bu kanyon akarsuyun milyonlarca yıldır derin ve dar bir alanı aşındırmasıyla oluşmuş. Bigar Waterfall, Romanya 8 metreden akan bu şelale, dünyanın en güzel şelalelerinden birisi olarak kabul edilmiş. Grand Prismatic Hot Spring, Wyoming Grand Prismatic Hot Spring Amerika’nın en büyük sıcak kaynak suyu. Kaynak suyunun bu canlı ve parlak renkleri içinde yaşayan mikropların ve bakterilerin renk pigmentlerine sahip olmasıyla açıklanıyor. Turquoise Ice, Baykal Gölü, Rusya Baykal Gölü dünyanın en eski temiz su kaynağı içeren gölü. Kışları bu göl donar, ama su o kadar temiz ve berraktır ki yüzeyin 40 metre altını çok net görebilirsiniz. Mart ayında buz, don ve güneş buz kabuğunda kırılmalara neden olur ve Turkuaz buz parçaları halini alır.
Troy Reed - Magnetic Motor 2 07:19
Troy Reed - Magnetic Motor 2 237 izlenme - 5 yıl önce Troy Reed - Magnetic Motor 2
Troy Reed - Magnetic Motor 1 09:18
Troy Reed - Magnetic Motor 1 231 izlenme - 5 yıl önce Troy Reed - Magnetic Motor 1
Lou Reed - Dirty Blvd. 03:29
Lou Reed - Dirty Blvd. 48 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Pedro lives out of the Wilshire Hotel He looks out a window without glass And the walls are made of cardboard, newspapers on his feet And his father beats him 'cause he's too tired to beg He's got 9 brothers and sisters They're brought up on their knees It's hard to run when a coat hanger beats you on the thighs Pedro dreams of being older and killing the old man But that's a slim chance He's going to the boulevard He's gonna end up on the dirty boulevard He's going out to the dirty boulevard He's going down to the dirty boulevard This room cost $2,000 a month You can believe it, man, it's true Somewhere there's a landlord's laughing till he wets his pants No one dreams of being a doctor or a lawyer or anything They dream of dealing on the dirty boulevard Give me your hungry, your tired, your poor I'll piss on 'em That's what the Statue of Bigotry says Your poor huddled masses Let's club 'em to death And get it over with and just dump 'em on the boulevard Get 'em out on the dirty boulevard Goin' out to the dirty boulevard They're going down on the dirty boulevard Goin' out Outside it's a bright night There's an opera at Lincoln Center Movie stars arrive by limousine The klieg lights shoot up over the skyline of Manhattan But the lights are out on the mean streets A small kid stands by the Lincoln Tunnel He's selling plastic roses for a buck The traffic's backed up to 39th Street The TV whores are calling the cops out for a suck And back at the Wilshire, Pedro sits there dreaming He's found a book on Magic in a garbage can He looks at the pictures And stares up at the cracked ceiling "At the count of 3," he says, "I hope I can disappear." And fly, fly away from this dirty boulevard I want to fly from the dirty boulevard I want to fly from the dirty boulevard I want to fly-fly-fly-fly from the dirty boulevard I want to fly away I want to fly Fly, fly away I want to fly Fly, fly away Fly, fly away Fly, fly away Fly, fly away I want to fly
Trainspotting - Perfect day - Lou Reed 03:21
Trainspotting - Perfect day - Lou Reed 73 izlenme - 3 yıl önce Beyin kıvrımlarımızda yara yapmış filmden sert hızlı bölümlerle tezat ağı şarkı. Hepimizin içinde çelişkiler yaşayan Renton, ukala dümbeleği Sick Boy, saldırgan Begbie,saftirik Spud var. Lou abimizi saygıyla dinlerken kimyasallardan da uzak duralım, hele oroyin hiç içmeyelim.
Brandon Hassan Ve Reed Deming (The-X-Factor-Usa) 00:40
Brandon Hassan Ve Reed Deming (The-X-Factor-Usa) 109 izlenme - 6 yıl önce Boot Camp 2: Brandon Hassan ve Reed Deming (THE-X-FACTOR-USA)
Morrissey - Satellite Of Love ( Lou Reed Cover) 03:53
Morrissey - Satellite Of Love ( Lou Reed Cover) 97 izlenme - 5 yıl önce
perfect day - lou reed  bono  dr. john  elton john  d. bowie  duran duran 04:03
perfect day - lou reed bono dr. john elton john d. bowie duran duran 101 izlenme - 7 yıl önce
lou reed - perfect day live jools holland 2003 03:37
lou reed - perfect day live jools holland 2003 82 izlenme - 7 yıl önce
Troy Reed - Electric Car Surge Technology 06:20
Troy Reed - Electric Car Surge Technology 114 izlenme - 5 yıl önce Troy Reed - Electric Car Surge Technology