Hoşgeldiniz!

reenkarnasyon

Reenkarnasyonla Yeniden Dünyaya Gelmek - Tahsin Hasoğlu 01:00
Reenkarnasyonla Yeniden Dünyaya Gelmek - Tahsin Hasoğlu 4.241 izlenme - 2 yıl önce Dünyaya yeniden gelmek sıkıntı değil de, aynen gelmek sıkıntı olabilir. Bu ütopyayı sizin için derledik iyi seyirler.
Kendini Türk Hisseden İrlandalı Şair 07:18
Kendini Türk Hisseden İrlandalı Şair 40 izlenme - 1 hafta önce 19. yüzyılda yaşamış İrlandalı şair James Clarence Mangan hiç Osmanlı topraklarına ayak basmamasın rağmen Konya'nın Karaman'ın ve daha nice bize özgü şeylerin hakında yazar. Üstelik hiç Türk tanıdığı olmamasına rağmen inatla Osmanlıca öğrenir ve şiirlerini Türkçe yazar. Bazılarına göre bir önceki yaşamında belki bir Osmanlıydı. İlginç bir şair , bilmeyenlere anlatalım dedik bu videomuzda. Hep gizem olacak değil ya? İyi seyirler. Açıklama kanaldan alıntılanmıştır.
Barış Manço Olduğunu İddaa Eden Çocuk 08:00
Barış Manço Olduğunu İddaa Eden Çocuk 3.415 izlenme - 4 yıl önce Star TV'deki bir magazin programında bir haber dönüyor. Veletin biri Barış Manço olduğunu iddaa ediyor. Hatta bu benim evim, bu benim arabam, karımın adı şu falan filan diyor. Bu durum karşısında şaşkınlıkla izliyor bizler de tabii ki. Barış manço gibi, sadece bizim değil dünyanın kabul ettiği bir sanatçının adı, böyle inanılmaz saçma bir gerekçe ile magazin malzemesi yapılması çok yazıktır diyor kınıyoruz efenim. Not: Görüntü kalitesi için kusura bakmayın alkışlarla yaşayanlar.
Depomarder Cem Yılmaz Gösteri 06:59
Depomarder Cem Yılmaz Gösteri 6.875 izlenme - 9 yıl önce cem yılmazın gösterisinden reenkarnasyon
Cem Yılmaz - Reenkarnasyon Yok! 06:08
Cem Yılmaz - Reenkarnasyon Yok! 3.835 izlenme - 5 yıl önce Cem Yılmaz - CMYLMZ (2007) Gösterisinden "Ben bir daha geleceğim.", bak..." bölümü
Cübbeli Ahmet Hoca - Reenkarnasyon Var mıdır? - [Soru/Cevap] 02:03
Cübbeli Ahmet Hoca - Reenkarnasyon Var mıdır? - [Soru/Cevap] 235 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca - Reenkarnasyon Var mıdır? - [Soru/Cevap] İmam-ı Rabbani hazretleri buyuruyor ki: Kalbleri hasta, bilgileri az olan bazı kimseler, hatta kendilerini, şeyh olarak tanıtan bazı dinsizler, tenasühe inanıyor. Ruhlar olgunlaşmadan önce, bir bedenden ayrılınca, başka bir bedene geçer. Kemale geldikten sonra, insanlara gelmez, tenasüh yolu ile olgunlaşmış olurlar diyor ve tenasühle ilgili birçok hikayeler uyduruyorlar. Tenasühe inanan dinden çıkar kâfir olur. Tenasüh ile ruhlar kemale gelirse, Cehennem kimler için olur, kimler azap görür? Buna inanmak, Cehennemi inkâr etmek ve hatta öldükten sonra tekrar dirilmeye inanmamak olur. Çünkü onlara göre, ruhun olgunlaşmasına vasıta olan bedene ihtiyacı kalmamıştır ki, bedenle haşr olunsun. Bu yalancıların sözleri, eski felsefecilerin [ve şimdiki medyumların] sözlerine benziyor. Eski felsefeciler, bedenin tekrar dirileceğine inanmıyordu. "Cennet nimetleri ve Cehennem azapları yalnız ruhlara olacak" diyordu. Bunlar, o felsefecilerden de kötüdür. Çünkü, onlar tenasühü reddedip, azabın sadece ruha olacağını söylüyorlar. Bunlar ise, hem tenasühe inanıyor, hem de ahiret azabını inkâr ediyor. Bu dinsizlere göre azap, sadece dünyadadır. Allahü teâlâ, din büyüklerinin ruhlarını insan şekline sokmuş, bu şekiller, insan gibi iş görmüştür. Yoksa, mübarek ruhları, başka bedenlere girmiş değildir. Bir ruhun, beden şekli alması, tenasüh değildir. Melekler ve cin de, insan şekline girip birçok şey yapıyorlar ki bu da tenasüh değildir. Tenasühe inananlar, kabir azabına ve Kıyamet gününe iman ediyorlar mı? Yazıklar olsun ki, böyle imansızlar, kendilerini din adamı tanıtmış, yayın vasıtaları ile, millete Müslümanlık öğretmeye kalkışıyorlar, gençleri, dinsiz, imansız yapmaya çalışıyorlar. Mektubatı Rabbani (2/58) reenkarnasyon
Ş-Üstat Muzaffer Kınalı-Reenkarnasyon Bölüm A 10:22
Ş-Üstat Muzaffer Kınalı-Reenkarnasyon Bölüm A 816 izlenme - 6 yıl önce Ş-Üstat Muzaffer KINALI-Reenkarnasyon Bölüm A
Caner Taslaman / Reenkarnasyon  - Bi Konuşmak Lazım / Ayla Çetinkaya 01:14:20
Caner Taslaman / Reenkarnasyon - Bi Konuşmak Lazım / Ayla Çetinkaya 692 izlenme - 3 yıl önce http://www.canertaslaman.com/ https://twitter.com/ctaslaman http://www.kuantum.gen.tr/ http://www.bigbang.gen.tr/ http://www.evrim.gen.tr/ http://www.facebook.com/canertaslaman (Tek Parça-14.04.2014)
Reenkarnasyon Üzerine İbretlik Anı! 03:00
Reenkarnasyon Üzerine İbretlik Anı! 574 izlenme - 3 yıl önce Şinasi sen ıspanaktan geldin ! Öldükten sonra dirilmeye dair bey amcamızın ibretlik hatırasını izliyoruz efendim... Atayizler bugda kalabilir.
Cübbeli Hoca & Cem Yılmaz & Ömer Çelakıl Buluşması 03:00
Cübbeli Hoca & Cem Yılmaz & Ömer Çelakıl Buluşması 525 izlenme - 3 yıl önce Hayatın Şifrelerı adı altında bu kadar absürd bı olayın yaşanacağı tek yer Türkıye'dir. Alt yazıda cmylmz ın reankarnasyon açıklaması da ayrı bir olay sanki adam toplamış basın mensuplarını da reankarnasyonla ilgili tezini açıklamış. Not: Ekrandakı gülücükler bana aıt değıldır videoyu çaldığım şahısa aıttir.
Robotic Dark - Reenkarnasyon 03:08
Robotic Dark - Reenkarnasyon 731 izlenme - 7 yıl önce DOWNLOAD LINK: http://www.mediafire.com/?7g6hw8ksd2m33eg robotıc dark offıcıal facebook page http://www.facebook.com/theroboticdark
Okan Bayülgen: Reenkarnasyon, Rüyalar, Astral Seyahat / Caner Taslaman(16.10.2013 - Tek Parça) 01:57:45
Okan Bayülgen: Reenkarnasyon, Rüyalar, Astral Seyahat / Caner Taslaman(16.10.2013 - Tek Parça) 311 izlenme - 3 yıl önce Okan Bayülgen makinakafa programında konukları Pelin Batu, Prof. Dr. Caner Taslaman, Ebru Yaşar Reenkarnasyon, Rüyalar ve Astral Seyehat hakkında konuşuyorlar, melek terapisi nedir ?, gizemli olaylar, astral seyahat nasıl yapılır ?, rüyaların anlamları var mı ?, astral seyehat yapanlar hakkında açıklamalar nelerdir ?, astral seyehat ne demek ?, ruh neye benzer ?, ruh var mı ?, ruh bilimsel midir ?, ruh 21 gram mı ?, Tuğçe Işınsu melek terapisi nedir ?, makinakafa programı izle, Okan Bayülgen talk show, komedi programları izle, gece programları, kuranda gizemli olaylar var mı ?, makina kafa programı, makina kafa izle, karabasanlar neden basar, karabasanlar neden gelir ?, Talk Show izle, karabasan nedir ? http://www.canertaslaman.com/ https://twitter.com/ctaslaman http://www.kuantum.gen.tr/ http://www.bigbang.gen.tr/ http://www.evrim.gen.tr/ http://www.facebook.com/canertaslaman
Ş-Üstat Muzaffer Kınalı-Reenkarnasyon Bölüm B 14:53
Ş-Üstat Muzaffer Kınalı-Reenkarnasyon Bölüm B 368 izlenme - 6 yıl önce Ş-Üstat Muzaffer KINALI-Reenkarnasyon Bölüm B
Ahirete Gidip, Dönüşte Müjdeler Getiren Adam 03:13
Ahirete Gidip, Dönüşte Müjdeler Getiren Adam 255 izlenme - 3 yıl önce Bir kaza sonucunda ameliyat edilen, operasyona esnasında öldüğünü sanarak öbür tarafa gidip gelen, gelirken de müjdeli haberler getiren Risale-i Nur Hocasının ahiret anıları
Havada Asılı Kalabiliyorum - Doğan Canku 05:39
Havada Asılı Kalabiliyorum - Doğan Canku 216 izlenme - 3 yıl önce Uzun yıllardır yoga ve levitasyonla ilgilendiğini söyleyen 1970’lerin sevilen gruplarından Modern Folk Üçlüsü’nün üyesi Doğan Canku, reenkarnasyonun Kur'an'da da geçtiğini söyleyerek yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Reenkarnasyona da inandığını dile getiren Canku, “Ruhsal varlığın bir bedende mükemmel hale gelmesinin mümkün olmayacağını Kur’an da söylüyor. Sanırım Yunus Suresi’nde bir ifade var. ‘Biz sizi varlık alanına defalarca getiririz’ diyor” sözlerini söyledi.
Ş-Üstat Muzaffer Kınalı-Reenkarnasyon Bölüm C 17:37
Ş-Üstat Muzaffer Kınalı-Reenkarnasyon Bölüm C 257 izlenme - 6 yıl önce Ş-Üstat Muzaffer KINALI-Reenkarnasyon Bölüm C
Reenkarnasyon Var mı -  Çıkmaz Sokak 03:13
Reenkarnasyon Var mı - Çıkmaz Sokak 165 izlenme - 3 yıl önce Evet ruh göçü var mıdır? Medyum necla bu olayı tüm çıplaklığıyla açıklıyor. Necla'da kütür kütür gideri var.
Bu Ünlüler Reenkarnasyonun İspatı Gibi 01:53
Bu Ünlüler Reenkarnasyonun İspatı Gibi 299 izlenme - 5 yıl önce Bu Ünlüler Reenkarnasyonun İspatı Gibi
Reenkarnasyon ve Zaza - Kurtlar Vadisi 03:02
Reenkarnasyon ve Zaza - Kurtlar Vadisi 224 izlenme - 3 yıl önce Artık iyice çizgi roman tadında bir hal alan Kurtlar Vadisi'nde son birkaç bölümde Zaza karakteri ölümden korkmakta ve de reenkarnasyonla ilglilenmektedir. Vurulup hastanede yoğun bakımda yatan Zaza'nın hayal dünyasını da reenkarnasyon rüyaları süslemektedir. Bunlardan bir tanesi olan aslan olduğu kısmı izleyip ibret alacağız "Bu bir mafya dizisidir" den "Çılgın bediş" formatına nasıl gelinmiş nolmuş diye düşünürekten...
Doctor Who'nun 10 Reenkarnasyonu (1963-2013) 06:32
Doctor Who'nun 10 Reenkarnasyonu (1963-2013) 199 izlenme - 3 yıl önce Tanımayanlar için kısaca tanımlamak gerekirse, Doctor Who BBC'nin 1963'ten beri yayınladığı, dünyanın en uzun süredir yayında olan bilim kurgu dizisidir. 50. yıldönümüne kadar Doctor Who karakterini 11 aktör canlandırdı. Diziye çok akılcı bir şekilde, ana karakter, yani zamanın efendisi Doktor, bir bedende belli süre kalıp reenkarne (ya da rejenerasyon) olan bir varlık olarak yansıtıldı. Kuşkusuz bu da dizinin bu kadar uzun soluklu olmasını sağladı. İşte 1963'ten bu yana o 10 değişim sahnesi.
Doğan Canku: Reenkarnasyon Kuran'da Var 05:39
Doğan Canku: Reenkarnasyon Kuran'da Var 186 izlenme - 5 yıl önce Doğan Canku: Reenkarnasyon Kuran'da Var Doğan Canku Reenkarnasyonun Kuran'da Geçtiğini Söyleyerek Çok Konuşulacak Bir İddia Ortaya Attı.
Oo1dark1oo 01:37
Oo1dark1oo 326 izlenme - 9 yıl önce edanaa reenkarnasyon
Ritmin Reenkarnasyon ile Dansı 01:36
Ritmin Reenkarnasyon ile Dansı 149 izlenme - 4 yıl önce Bildiğiniz gibi reenkarnasyon (ruh göçü) geçmişte yaşayan kişilerin, ânın yaşandığı dünyada yeniden hayat bulması olarak adlandırılabilir. Peki site sakinleri şimdi sorum size acaba bu adam eskiden hangi bedende hayat bulmuştur ? a)Katerina b)Nesrin Topkapı c)Carla Bruni d)Mehmet Topuz Rearkarnasyona inananların sitesi.
Reenkarnasyona İnandırmak İçin Çarpıttırılan Ayetler ve Cevap; Duhân, 56 - Mü’min, 11 13:06
Reenkarnasyona İnandırmak İçin Çarpıttırılan Ayetler ve Cevap; Duhân, 56 - Mü’min, 11 100 izlenme - 4 yıl önce Reenkarnasyona İnandırmak İçin Çarpıttırılan Ayetler ve Cevap; Duhân, 56 - Mü’min, 11
Reenkarnasyon ve karma yanılgıları 07:23
Reenkarnasyon ve karma yanılgıları 48 izlenme - 3 yıl önce "Budizm yanılgısı" belgeselinden http://www.a9.com.tr/izle/24420/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Reenkarnasyon-ve-karma-yanilgilari A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Adnan Oktar Reenkarnasyon Hakkında Neler Söyledi? 01:51
Adnan Oktar Reenkarnasyon Hakkında Neler Söyledi? 15 izlenme - 10 ay önce Adnan Oktar’ın 8 Temmuz 2017 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/253022/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Adnan-Oktar-reenkarnasyon-hakkinda-neler-soyledi A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Batıl öğretiler üzerine kurulu bir yaşam: Hinduizm 05:43
Batıl öğretiler üzerine kurulu bir yaşam: Hinduizm 51 izlenme - 3 yıl önce "Batıl bir din: Hinduizm" belgeselinden http://www.a9.com.tr/izle/24399/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Batil-ogretiler-uzerine-kurulu-bir-yasam-Hinduizm A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Karma inancına göre ahiret hayatı 03:40
Karma inancına göre ahiret hayatı 35 izlenme - 3 yıl önce "Karma felsefesi ve reenkarnasyon yanılgısı" belgeselinden http://www.a9.com.tr/izle/24690/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Karma-inancina-gore-ahiret-hayati A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Reenkarnasyona inanmak neden yanlıştır? 02:24
Reenkarnasyona inanmak neden yanlıştır? 16 izlenme - 3 yıl önce Adnan Oktar’ın 9 Ekim 2015 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/210525/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Reenkarnasyona-inanmak-neden-yanlistir A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Karma felsefesi ve reenkarnasyon yanılgısı 42:08
Karma felsefesi ve reenkarnasyon yanılgısı 22 izlenme - 3 yıl önce Başkalarından "farklı" ve "orijinal" olmak... Yaşam tarzıyla, kıyafetiyle, saç şekliyle diğer insanlar arasında ilgi çekmeye çalışmak... Hemen her dönemde ve her toplumda bu şekilde dikkatleri üzerlerine toplamaya çalışan kişiler ve akımlar ortaya çıkmıştır. Bu kişi ve akımlar zaman zaman insanların ilgisini çekmeyi de başarmışlardır. Son yıllarda, Batılı toplumlarda "alışılmışın dışında" yaşam tarzıyla dikkat çeken yeni bir akım görülmekte:  "Karma Felsefesi"... Karma, Hinduizm, Budizm ve Caynizm gibi batıl Doğu dinlerinde çok önemli yer tutan yanlış bir inançtır. Bu dinler gerçekte batıl öğretilerden, akla ve mantığa aykırı uygulamalardan ibarettir. http://www.a9.com.tr/izle/2970/HD-Belgeseller/Karma-felsefesi-ve-reenkarnasyon-yanilgisi A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo