Hoşgeldiniz!

Refah

Norveç'te Çocukları Elinden Alınan Türk Aile 01:08
Norveç'te Çocukları Elinden Alınan Türk Aile 4.382 izlenme - 5 gün önce Eski haber olmasına karşın site ahalisinin yorumlarını merak ettiğim için yüklüyorum. Bence hükümet haklı yani haklı dediğim Norveç'te çocuklara bağırmak bile suç sebebi iken böyle bir olayda kurallara uymuşlar demek düşer.
Türkiye Yunanistan Fiyat Karşılaştırması 06:21
Türkiye Yunanistan Fiyat Karşılaştırması 3.482 izlenme - 7 ay önce Youtube'de gezinirken denk geldiğim videolardan birisi.Yunanistan'da yaşayan bir Türk kardeşimiz Yunanistandaki ve Türkiyedeki fiyatları,asgari ücreti baz alarak bir karşılaştırma yapmış.Gerçekleri ortaya döken bir video olmuş.İyi seyirler.
Masonlar Ankara'da Ordumuzdadır - Şevki Yılmaz 09:50
Masonlar Ankara'da Ordumuzdadır - Şevki Yılmaz 3.811 izlenme - 2 yıl önce Eski Milletvekili Şevki Yılmaz yıllar öncesinden,sanki bugünleri açıklarcasına konuma yapmış yurttaşlarına.İzliyoruz
Kemal Kılıçdaroğlu - Şimdi Açıkla, SGK'yı Kim Batırmış 03:13
Kemal Kılıçdaroğlu - Şimdi Açıkla, SGK'yı Kim Batırmış 5.195 izlenme - 2 yıl önce Benim genel müdürlüğümde açık 2 milyar 750 milyon liraydı, şimdi açık 80 milyar 629 milyon lira. Üstelik benim dönemimde emeklilik yaşı kadınlarda 38, erkeklerde 43'dü. Şimdi emeklilik yaşını 65’e çıkardın ve 80 milyar 629 milyon liralık bir açık kapatmaya çalışıyorsun. Şimdi söyle bakalım; Sosyal Güvenlik Kurumunu kim batırdı?
Kemal Kılıçdaroğlu - IŞİD Soruları 03:26
Kemal Kılıçdaroğlu - IŞİD Soruları 4.494 izlenme - 2 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisinin Lideri Sayın Kemal Kılıçdaroğlunun halkı için sorduğu soruları izliyoruz sizinde görüşlerinizi merak ediyorum.
Artık Her Ailenin İki Üç Arabası Var 00:49
Artık Her Ailenin İki Üç Arabası Var 2.629 izlenme - 2 yıl önce Kentsel Dönüşüm Konseyinde konuşan Cumhurbaşkanı: "artık refah ülkesi bir Türkiye var.evde beyefendi ve hanımın birer aracı var şimdi çocuklarında var" dedi. Sırf koskoca Cumhurbaşkanını yalancı çıkarmak için tıklım tıkış metrobüslere yığılanlar haindir.niye fakir numarası yapıyosunuz geziciler.
Şevki Yılmaz (1998 - Küfür İçerir) 00:57
Şevki Yılmaz (1998 - Küfür İçerir) 4.128 izlenme - 3 yıl önce Efendim internetin hayatımıza yeni yeni hakim olmaya başladığı , "berber.wav", "hellori ve böcek.mp3" gibi ses dosyalarıyla yeni tanıştığımız 90'lı yılların sonunda efsane olmuş bir mp3 de o dönemin aykırı siyasetçilerinden Şevki Yılmaz'ın ti ye alındığı bu kayıttır..
İsviçre'de Yaz 05:15
İsviçre'de Yaz 3.279 izlenme - 3 yıl önce Lafı çok fazla uzatmıyacağım arkadaşlar İsviçre'de yaz'ın nasıl geçtiğini konu alan kısa bir video ben bilgisayar başında bile izlerken içim rahatladı huzurla dolu inşallah sizinde öyle olur.İyi seyirler.
Hasan Mezarcı Öldü Ben İsa'yım 00:18
Hasan Mezarcı Öldü Ben İsa'yım 2.698 izlenme - 3 yıl önce Tüm insanların kurtuluşu olan KUR'AN-I MECİD'in yazarı Mesih Hz Hasan Mezarcı(r.v.a)'ın sıradan insan kimliğinin ölüp Mesih olmasını açıklaması.
Necmettin Erbakan Parti Liderlerine Faiz ve Köle Düzenini Anlatıyor (1991) 05:28
Necmettin Erbakan Parti Liderlerine Faiz ve Köle Düzenini Anlatıyor (1991) 2.614 izlenme - 2 yıl önce Yıl 1991 nasıl olmuşsa tüm parti liderleri bir araya gelebilmişler. Bir yanda Rahmetli Erbakan; diğer yanda Mesut yılmaz,Süleyman Demirel,Bülent Ecevit,Erdal İnönü ve Doğu Perinçek,Erbakan Hoca Faiz ve Köle Düzeni hakkındaki görüşlerini hem millete hemde parti liderlerine anlatıyor,izliyoruz.
Hizmette Üç Yıl (1997) - Recep Tayyip Erdoğan 43:01
Hizmette Üç Yıl (1997) - Recep Tayyip Erdoğan 2.614 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin 1994 - 1997 yılları arası yapmış olduğu hizmetleri içeren ve nostaljik bir değer taşıyan görüntülerin yer aldığı tanıtım filmi.
CHP Milletvekili Özgür Özer - Cumhurbaşkanlığı İftarına Eleştiri 02:27
CHP Milletvekili Özgür Özer - Cumhurbaşkanlığı İftarına Eleştiri 2.085 izlenme - 2 yıl önce CHP'li Özgür Özel, Cumhurbaşkanlığı Sarayında verilen ve birtakım ünlülerin davet edildiği iftarın maddi maliyetlerinin devlet hazinesinden ödenmesini tenkit etti. Devletin parasıyla birilerine gövde gösterisi yapmanın doğru olmadığını söyleyen Özel, iftara meclisten sadece AKP'li hükumet görevlilerinin davet edilmesini de kınadı.
İsmail Türüt - Şevki Yılmaz & Refah Partisi Türküsü 05:49
İsmail Türüt - Şevki Yılmaz & Refah Partisi Türküsü 1.737 izlenme - 3 yıl önce Yakın zamanda benzeri bir şarkı olayı ile gündeme gelen,mütemadiyen terleyen adam İsmail Türüt daha Tarabya'da uşaklar, Etiler'de yumuşaklar söyleminde bulunmadan önce dönemin ünlü siyasi figürlerinden Şevki YIlmaz'a ve Refah Partisi'ne bir türkü yapmış ve gündeme oturmuştu.
İsviçre Grindelwald'da Kış (Araç Kamerasın'dan) 08:56
İsviçre Grindelwald'da Kış (Araç Kamerasın'dan) 1.906 izlenme - 3 yıl önce Grindelwald, İsviçre'de Bern kantonuna bağlı Interlaken-Oberhasli idari bölgesinde içerisinde bir köy'dür.Grindelwald köyü Bern Alplerinde 3.392 ft, deniz seviyesinden 1.034 metre yükseklikte bulunmaktadır.Video'da ise araç kemarasın'dan bu köyü izliyoruz. Video Kış mevsimin'de çekilmiş bir videodur.Ama köy'ün gelişmişliğini,refahını ve ne kadar huzurlu bir köy olduğunu görebiliyoruz.İyi seyirler.
Tayyip Erdoğan - 1994 İstanbul Belediye Başkanlığı Süreci 04:01
Tayyip Erdoğan - 1994 İstanbul Belediye Başkanlığı Süreci 1.906 izlenme - 3 yıl önce Tayyip Erdoğan'ın medyaya ve diğer engellere rağmen nasıl bir seçim stratejisi belirleyerek başarılı olduğuna değiniliyor efenim.
Necmettin Erbakan - Bush Fıkrası 04:04
Necmettin Erbakan - Bush Fıkrası 2.104 izlenme - 3 yıl önce Türkiye siyasetinin eski ve popüler yüzlerinden Necmettin Erbakan'ın, 1991 yılında dönemin ABD Başkanı baba Bush'un politikalarına karşılık fıkra ile verdiği cevabı izliyoruz. Günümüz politikacılarının açıklamalarına ve tutumlarına bakınca, Erbakan'ın üslubunun farkını daha iyi anlayabiliyoruz. Not: 'gulu gulu' dansı
Uyan Türkiye! 04:30
Uyan Türkiye! 1.645 izlenme - 2 yıl önce Efendim sizinde bildiğiniz gibi son günlerde bazıları Cumhuriyet Halk Partisinin teröre destek verdiğini ileri sürmektedir. Bazılarımızın aklında da '80 yıldır iktidar olamayan bir parti nasıl artan terörün müsebbibi olabilir?' sorusu mevcuttur. CHP birkaç gün önce iddialara cevap olarak Youtube hesabından bu videoyu yayınlamış.
Dağın Tepesinde Konser Vermek - Norveç 04:13
Dağın Tepesinde Konser Vermek - Norveç 883 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyorki refah seviyesi yüksekliğinden dolayı Norveç'ten değişik bir haber gelmiyor olsun. Bu şarkıyı söyleyen Sondre Justad yeni isim yapmış bir arkadaşmış. Haberi de buradan buldum, emek geçmesin şimdi: http://nordiksimit.org/2016/02/sondre-justad-tilbake/
Şevki Yılmaz Taklidi 02:33
Şevki Yılmaz Taklidi 306 izlenme - 10 ay önce Bir Saadet Partisi üyesi, 90'ların Refah Partili provokatör siyasetçisi Şevki Yılmaz'ı taklit ediyor.
Söz Fato da Jenerik - Erbakan Dosyası (Kanal D - 1997) 14:54
Söz Fato da Jenerik - Erbakan Dosyası (Kanal D - 1997) 1.529 izlenme - 3 yıl önce Programın açılış jeneriği ve Fatma Girik'in ortaya çıkardığı Refah Partisi ile Kanal 7 Televizyonu arasındaki ilişkiyi belgeleyen kasetin montaj olduğunu öne süren parti yetkilileri ile alakalı bir haber. Necmettin Erbakan'ın Refah Partisi Grubunda konuşmasını yaparken hakkındaki ortaya atılan kasetlerle ilgili olarak "Bunlar fotomontajlardır, bunlar Televolelerdir!.." diye kendini savunmaya çalışması. Peki söz konusu kasette Erbakan ne demişti? Erbakan, Kanal 7'nin yemekli bir toplantısında şöyle konuşmuştu: "Televizyonu olmayan bir davanın yürümesi mümkün değildir. Cihadı televizyonsuz yapmak mümkün değil. Ölümden sonra zifiri karanlıkta eğer size bir şeyin yol göstermesini istiyorsanız, bilesiniz ki o bugün inançla Kanal 7 için vereceğiniz para olacaktır." Bu konuşmanın Kanal D'de yayınlanmasının ardından RP'li belediyelerin Kanal 7'ye ayda 40 - 200 milyon lira arasında değişen sürekli katkılarını ortaya koyan faturalarla diğer kanıtlar televizyonlarda ve gazetelerde yer aldı. Sanayi ve Ticaret Bakanı Yalım Erez, skandala el koyarken, İstanbul Valisi Kutlu Aktaş da Kanal 7'ye para akıtan RP'li belediyeler için soruşturma istedi. Skandalın bir başka ayağını da Kanal 7'nin hesaplarını, "RP'nin kasası" olarak bilinen Süleyman Mercümek'in tuttuğunun ortaya çıkması oluşturdu. Mercümek'in Kanal 7'ye akan faturaları kontrol ettikten sonra altına "fasulye" koduyla paraf attığı belirlendi.
Refah Partisi Seçim Şarkısı 02:13
Refah Partisi Seçim Şarkısı 1.102 izlenme - 3 yıl önce Kimi zaman mehter marşları, kimi zaman da ümmetçi özelliklerini ortaya koydukları ezgilerle yol alan Refah Partisi, popüler kültürden uzak durmasına rağmen muhafazakâr kimliğiyle bilinen sanatçı Yıldırım Gürses’e teklif götürmüş ve “Müjdeler olsun/ Refah geliyor/ Adil düzen geliyor/ Refah geliyor” sözlerine halk destek vermişti.
Refah'ın Vakti Geldi! 05:19
Refah'ın Vakti Geldi! 808 izlenme - 3 yıl önce Rahmetli Refah Partisi'nin meşhur cingılı! Dinlendikçe gülünesi, oy atmak için sandık arattıran o parça... Seçim otobüsünden alkisliyorum
Ahmet Hakan Erbakan'ın Evinde (1996) 01:00
Ahmet Hakan Erbakan'ın Evinde (1996) 966 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Hakan Kanal 7'de çalışırken başbakan olan Necmetttin Erbakan ile başbakanlığın ilk gününde röportaj yapmıştı. O röportajın giriş kısmını izliyeceğiz.
Erbakan ve Türkeş'in Çorum Mitingi 04:11
Erbakan ve Türkeş'in Çorum Mitingi 789 izlenme - 3 yıl önce Seçim itiifakının yapıldığı günlerde Prof. Dr.Necmettin Erbakan, Alpaslan Türkeş ve Aykut Edebali Çorum mitinginde aynı kürsüden halka seslenmişlerdir. Ses biraz kötü olabilir ama nostaljik kategorisinde bulunması gereken bir video.
Gemilerin Kardeşliği 13:55
Gemilerin Kardeşliği 739 izlenme - 2 yıl önce 23 Haziran 1941'de Akdeniz'de batan Refah Şilebi, Çanakkale'de 14 Temmuz 1942'de batan Atılay ve 4 Nisan 1953'te batan Dumlupınar denizaltılarının ortak noktalarının anlatıldığı belgesel.
Müjdeler olsun Refah geliyor!!! 02:13
Müjdeler olsun Refah geliyor!!! 481 izlenme - 3 yıl önce "Müjdeler olsun, müjdeler olsun refah geliyor!" nakaratıyla hafızalara yer etmiştir. En azından benim etti. diğer seçim konulu içerikler için tıkla: http://alkislarlayasiyorum.com/?page=search&search_keyword=seçim
Refah Partisi Tanıtım Filmi 21:43
Refah Partisi Tanıtım Filmi 379 izlenme - 3 yıl önce refah partisinin fırtına gibi esmesine bir kaç yıl kala kendileri filmleriyle kampanyalarıyla gümbür gümbür geliyorlardı. öyle karamsar bir tablo çizmişlerdi ki refah partisi son seçenek gibi duruyordu belki millet için . işte o korkunç videolardan bir tanesi!
Şevki Yılmaz - Ceksın Maykıl Mitingi  (Uzun Versiyon) 09:37
Şevki Yılmaz - Ceksın Maykıl Mitingi (Uzun Versiyon) 532 izlenme - 3 yıl önce Efendim sitede kısa bir versiyonu bulunan, Şevki Yılmaz'ın 1992 yılı belediye başkanlığı seçimleri öncesi Başçiftlikte yaptığı efsanevi konuşmanın uzun versiyonunu sizlere sunuyorum. Konuşmadan kısa bir anektod; - Şevki Yılmaz: Bu Yusuf'ları düşünün, kumar kuyusundaki Yusuf'umu! Futbolcu Maradona kadar, ResulAllah'ın hayatını bilmiyor oğlun. Cinsi sapık, maymunkolik Ceksın Maykıl denen fahişe kadını tebrik eder, senin kızın, benim kızım Hz. Hatice'yi, Fatıma anamı tanımıyor! - Dış Ses 1: Tanımıyor! - Dış Ses 2: Tanıtacağııııız!
Erbakan - Kaddafi Tartışması 13:47
Erbakan - Kaddafi Tartışması 432 izlenme - 3 yıl önce Erbakan Hoca, esprili kişiliği ve değişik teşbihleriyle özellikle 90 lı yıllar olmak üzere türk siyasetinde iz bırakmış şahıslardandır. Başbakanlığı sırasında birçok eleştiriye maruz kalmıştı, fakat bunlardan en ciddisi, Libya'ya yaptığı gezide, Kaddafi'nin çadırında PKK'yı gerekçe göstererek Türkiye'yi yerden yere vurmasıydı.
Huzur ve Refahı Nasıl Sağlayabiliriz 01:29
Huzur ve Refahı Nasıl Sağlayabiliriz 2 izlenme - 2 gün önce Huzur ve refahı nasıl sağlayabiliriz?