Hoşgeldiniz!

refah partisi

Masonlar Ankara'da Ordumuzdadır - Şevki Yılmaz 09:50
Masonlar Ankara'da Ordumuzdadır - Şevki Yılmaz 3.791 izlenme - 2 yıl önce Eski Milletvekili Şevki Yılmaz yıllar öncesinden,sanki bugünleri açıklarcasına konuma yapmış yurttaşlarına.İzliyoruz
Şevki Yılmaz (1998 - Küfür İçerir) 00:57
Şevki Yılmaz (1998 - Küfür İçerir) 4.054 izlenme - 3 yıl önce Efendim internetin hayatımıza yeni yeni hakim olmaya başladığı , "berber.wav", "hellori ve böcek.mp3" gibi ses dosyalarıyla yeni tanıştığımız 90'lı yılların sonunda efsane olmuş bir mp3 de o dönemin aykırı siyasetçilerinden Şevki Yılmaz'ın ti ye alındığı bu kayıttır..
Necmettin Erbakan Parti Liderlerine Faiz ve Köle Düzenini Anlatıyor (1991) 05:28
Necmettin Erbakan Parti Liderlerine Faiz ve Köle Düzenini Anlatıyor (1991) 2.602 izlenme - 2 yıl önce Yıl 1991 nasıl olmuşsa tüm parti liderleri bir araya gelebilmişler. Bir yanda Rahmetli Erbakan; diğer yanda Mesut yılmaz,Süleyman Demirel,Bülent Ecevit,Erdal İnönü ve Doğu Perinçek,Erbakan Hoca Faiz ve Köle Düzeni hakkındaki görüşlerini hem millete hemde parti liderlerine anlatıyor,izliyoruz.
Hizmette Üç Yıl (1997) - Recep Tayyip Erdoğan 43:01
Hizmette Üç Yıl (1997) - Recep Tayyip Erdoğan 2.603 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin 1994 - 1997 yılları arası yapmış olduğu hizmetleri içeren ve nostaljik bir değer taşıyan görüntülerin yer aldığı tanıtım filmi.
İsmail Türüt - Şevki Yılmaz & Refah Partisi Türküsü 05:49
İsmail Türüt - Şevki Yılmaz & Refah Partisi Türküsü 1.679 izlenme - 3 yıl önce Yakın zamanda benzeri bir şarkı olayı ile gündeme gelen,mütemadiyen terleyen adam İsmail Türüt daha Tarabya'da uşaklar, Etiler'de yumuşaklar söyleminde bulunmadan önce dönemin ünlü siyasi figürlerinden Şevki YIlmaz'a ve Refah Partisi'ne bir türkü yapmış ve gündeme oturmuştu.
Necmettin Erbakan - Bush Fıkrası 04:04
Necmettin Erbakan - Bush Fıkrası 2.084 izlenme - 3 yıl önce Türkiye siyasetinin eski ve popüler yüzlerinden Necmettin Erbakan'ın, 1991 yılında dönemin ABD Başkanı baba Bush'un politikalarına karşılık fıkra ile verdiği cevabı izliyoruz. Günümüz politikacılarının açıklamalarına ve tutumlarına bakınca, Erbakan'ın üslubunun farkını daha iyi anlayabiliyoruz. Not: 'gulu gulu' dansı
Tayyip Erdoğan - 1994 İstanbul Belediye Başkanlığı Süreci 04:01
Tayyip Erdoğan - 1994 İstanbul Belediye Başkanlığı Süreci 1.825 izlenme - 3 yıl önce Tayyip Erdoğan'ın medyaya ve diğer engellere rağmen nasıl bir seçim stratejisi belirleyerek başarılı olduğuna değiniliyor efenim.
Şevki Yılmaz Taklidi 02:33
Şevki Yılmaz Taklidi 293 izlenme - 8 ay önce Bir Saadet Partisi üyesi, 90'ların Refah Partili provokatör siyasetçisi Şevki Yılmaz'ı taklit ediyor.
Söz Fato da Jenerik - Erbakan Dosyası (Kanal D - 1997) 14:54
Söz Fato da Jenerik - Erbakan Dosyası (Kanal D - 1997) 1.521 izlenme - 3 yıl önce Programın açılış jeneriği ve Fatma Girik'in ortaya çıkardığı Refah Partisi ile Kanal 7 Televizyonu arasındaki ilişkiyi belgeleyen kasetin montaj olduğunu öne süren parti yetkilileri ile alakalı bir haber. Necmettin Erbakan'ın Refah Partisi Grubunda konuşmasını yaparken hakkındaki ortaya atılan kasetlerle ilgili olarak "Bunlar fotomontajlardır, bunlar Televolelerdir!.." diye kendini savunmaya çalışması. Peki söz konusu kasette Erbakan ne demişti? Erbakan, Kanal 7'nin yemekli bir toplantısında şöyle konuşmuştu: "Televizyonu olmayan bir davanın yürümesi mümkün değildir. Cihadı televizyonsuz yapmak mümkün değil. Ölümden sonra zifiri karanlıkta eğer size bir şeyin yol göstermesini istiyorsanız, bilesiniz ki o bugün inançla Kanal 7 için vereceğiniz para olacaktır." Bu konuşmanın Kanal D'de yayınlanmasının ardından RP'li belediyelerin Kanal 7'ye ayda 40 - 200 milyon lira arasında değişen sürekli katkılarını ortaya koyan faturalarla diğer kanıtlar televizyonlarda ve gazetelerde yer aldı. Sanayi ve Ticaret Bakanı Yalım Erez, skandala el koyarken, İstanbul Valisi Kutlu Aktaş da Kanal 7'ye para akıtan RP'li belediyeler için soruşturma istedi. Skandalın bir başka ayağını da Kanal 7'nin hesaplarını, "RP'nin kasası" olarak bilinen Süleyman Mercümek'in tuttuğunun ortaya çıkması oluşturdu. Mercümek'in Kanal 7'ye akan faturaları kontrol ettikten sonra altına "fasulye" koduyla paraf attığı belirlendi.
Refah Partisi Seçim Şarkısı 02:13
Refah Partisi Seçim Şarkısı 1.083 izlenme - 3 yıl önce Kimi zaman mehter marşları, kimi zaman da ümmetçi özelliklerini ortaya koydukları ezgilerle yol alan Refah Partisi, popüler kültürden uzak durmasına rağmen muhafazakâr kimliğiyle bilinen sanatçı Yıldırım Gürses’e teklif götürmüş ve “Müjdeler olsun/ Refah geliyor/ Adil düzen geliyor/ Refah geliyor” sözlerine halk destek vermişti.
Refah'ın Vakti Geldi! 05:19
Refah'ın Vakti Geldi! 800 izlenme - 3 yıl önce Rahmetli Refah Partisi'nin meşhur cingılı! Dinlendikçe gülünesi, oy atmak için sandık arattıran o parça... Seçim otobüsünden alkisliyorum
Ahmet Hakan Erbakan'ın Evinde (1996) 01:00
Ahmet Hakan Erbakan'ın Evinde (1996) 954 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Hakan Kanal 7'de çalışırken başbakan olan Necmetttin Erbakan ile başbakanlığın ilk gününde röportaj yapmıştı. O röportajın giriş kısmını izliyeceğiz.
Erbakan ve Türkeş'in Çorum Mitingi 04:11
Erbakan ve Türkeş'in Çorum Mitingi 772 izlenme - 3 yıl önce Seçim itiifakının yapıldığı günlerde Prof. Dr.Necmettin Erbakan, Alpaslan Türkeş ve Aykut Edebali Çorum mitinginde aynı kürsüden halka seslenmişlerdir. Ses biraz kötü olabilir ama nostaljik kategorisinde bulunması gereken bir video.
Müjdeler olsun Refah geliyor!!! 02:13
Müjdeler olsun Refah geliyor!!! 476 izlenme - 3 yıl önce "Müjdeler olsun, müjdeler olsun refah geliyor!" nakaratıyla hafızalara yer etmiştir. En azından benim etti. diğer seçim konulu içerikler için tıkla: http://alkislarlayasiyorum.com/?page=search&search_keyword=seçim
Refah Partisi Tanıtım Filmi 21:43
Refah Partisi Tanıtım Filmi 378 izlenme - 3 yıl önce refah partisinin fırtına gibi esmesine bir kaç yıl kala kendileri filmleriyle kampanyalarıyla gümbür gümbür geliyorlardı. öyle karamsar bir tablo çizmişlerdi ki refah partisi son seçenek gibi duruyordu belki millet için . işte o korkunç videolardan bir tanesi!
Şevki Yılmaz - Ceksın Maykıl Mitingi  (Uzun Versiyon) 09:37
Şevki Yılmaz - Ceksın Maykıl Mitingi (Uzun Versiyon) 526 izlenme - 3 yıl önce Efendim sitede kısa bir versiyonu bulunan, Şevki Yılmaz'ın 1992 yılı belediye başkanlığı seçimleri öncesi Başçiftlikte yaptığı efsanevi konuşmanın uzun versiyonunu sizlere sunuyorum. Konuşmadan kısa bir anektod; - Şevki Yılmaz: Bu Yusuf'ları düşünün, kumar kuyusundaki Yusuf'umu! Futbolcu Maradona kadar, ResulAllah'ın hayatını bilmiyor oğlun. Cinsi sapık, maymunkolik Ceksın Maykıl denen fahişe kadını tebrik eder, senin kızın, benim kızım Hz. Hatice'yi, Fatıma anamı tanımıyor! - Dış Ses 1: Tanımıyor! - Dış Ses 2: Tanıtacağııııız!
Erbakan - Kaddafi Tartışması 13:47
Erbakan - Kaddafi Tartışması 408 izlenme - 3 yıl önce Erbakan Hoca, esprili kişiliği ve değişik teşbihleriyle özellikle 90 lı yıllar olmak üzere türk siyasetinde iz bırakmış şahıslardandır. Başbakanlığı sırasında birçok eleştiriye maruz kalmıştı, fakat bunlardan en ciddisi, Libya'ya yaptığı gezide, Kaddafi'nin çadırında PKK'yı gerekçe göstererek Türkiye'yi yerden yere vurmasıydı.
Erbakan'ın Makam Arabasının Hız Limitini Aşması 00:51
Erbakan'ın Makam Arabasının Hız Limitini Aşması 369 izlenme - 3 yıl önce Dönemin refah partisi genel başkanı necmettin erbakanın antalya gezisini takip eden habercilerin makam arabasının hız limitini aşmasını konu alan haberi izliyoruz erbakanın arabanız çok hızlıydı sorusuna utangaç bir genç gibi cevap vermesi de ayrı bir konu
Abullah Gül'ün Avrupa Birliği Hakkındaki Görüşleri (1995) 07:24
Abullah Gül'ün Avrupa Birliği Hakkındaki Görüşleri (1995) 400 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül'ün 1995 yılında Avrupa Birliğ hakkında görüşleri. Onu bilmeyiz ancak AKP'nin Avrupa Birliğ hakkındaki görüşleri gezi parkı eylemleri sayesinde bu videodakine dönüyor. Döne döne ne hale geldi Türk sağı.
Milli Görüşün Lideri Erbakan'ın RTE Hakkındaki Görüşleri 02:42
Milli Görüşün Lideri Erbakan'ın RTE Hakkındaki Görüşleri 299 izlenme - 2 yıl önce Erbakan, kendi yetiştirdiği öğrencisi Tayyip Erdoğan hakkında katıldığı bir konferansta konuşuyor, BOP eşbaşkanlığından, ABD ile ilişkilerine kadar değindiği konferansta çok iyi tanıdığı öğrencisinin notunu veriyor..
Erbakan'dan Kürt Sorununa Alternatif Bakış (1994) 00:37
Erbakan'dan Kürt Sorununa Alternatif Bakış (1994) 236 izlenme - 2 yıl önce Necmettin Erbakan'ın Bingöl'de Kürt sorununun nedenleri hakkında konuşurken Andımız'ın ilk cümlesini işaret etmesi "Sahi ya, ben hiç öyle düşünmemiştim(¿)" dedirtecek cinstendi. Erbakan bu konuşmasından dolayı DGM'lik olmuştu...
Hasan Mezarcı - Yiyin Laıkler Yiyin 1993 2/6 10:00
Hasan Mezarcı - Yiyin Laıkler Yiyin 1993 2/6 287 izlenme - 4 yıl önce Hasan Mezarci 1993 Senesinde Refah Partisi İl Kongresindeki Konusmasi. Kemalizmin Çürümeğe Mahkum Kaldığını Anlatıyor. Laiklik Milletin İlkesi Değildir Chp O...
Numan Kurtulmuş - En Büyük Sıkıntımız İçimizdeki Gizli ve Sinsi Akp'lillerdir 02:38
Numan Kurtulmuş - En Büyük Sıkıntımız İçimizdeki Gizli ve Sinsi Akp'lillerdir 149 izlenme - 3 yıl önce Bülent Arınç: "Erbakan ANAP'a gitse biz gitmeyiz.", Tayyip Erdoğan:"Liderimin peşinden gideceğim.", Numan Kurtulmuş:"En büyük sıkıntımız içimizdeki gizli ve sinsi AKP'lilerdir."
Çankaya Yokuşu - 5. Bölüm - Recep Tayyip Erdoğanın 40 Yılık Siyasi Hayatı 37:33
Çankaya Yokuşu - 5. Bölüm - Recep Tayyip Erdoğanın 40 Yılık Siyasi Hayatı 128 izlenme - 3 yıl önce Kasımpaşa’dan Çankaya’ya. NTV 12. Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan’ın 40 yıllık siyaset öyküsünü ekrana taşımış. Ak Partili bakanlar, danışmanlar, yol arkadaşları, siyaset bilimciler, kamuoyu araştırmacıları, gazeteciler Erdoğan’ın siyasi yolculuğunu anlatıyor.Erdoğan’ın imam hatip yılları nasıldı ? Sınıf arkadaşı Mehmet Müezzinoğlu o günleri aktarıyor.Ak Parti kurulurken, hangi isimler ve logolar gündeme geldi ? Ak Parti yerine hangi isim seçilecekti ? Erdoğan’ın reklamcısı Erol Olçak anlatıyor.Başbakanlık’ta geçen 12 yılda en sıkıntılı anlar nelerdi ? Başbakanlık Başdanışmanı Yalçın Akdoğan NTV’ye konuştu. Erdoğan’ın cumhurbaşkanlığı adaylığına ismi açıklanmadan neler yaşandı ? Mehmet Ali Şahin o geceyi anlatıyor. Yağız Şenkal’ın hazırladığı “ Çankaya Yokuşu “ belgeselinde tüm bunların cevabı birarada.
Hasan Hüseyin Ceylan - Dinamit 11.05.2012.ts 03:16:10
Hasan Hüseyin Ceylan - Dinamit 11.05.2012.ts 89 izlenme - 4 yıl önce Hasan Hüseyin Ceylan 28 Subat tarihinde Refah Partisini karalama kampanyalari acikliyor.
Hatipoğlu: Refah Partisi Türkiye'nin Birliğinin Teminatıdır. Hatta Bölgedeki Barışın Teminatıdır. 01:13
Hatipoğlu: Refah Partisi Türkiye'nin Birliğinin Teminatıdır. Hatta Bölgedeki Barışın Teminatıdır. 71 izlenme - 4 yıl önce
'Türkiyeyi Bölmek Kimsenin Haddine Değildir' Ömer Vehbi Hatipoğlu, TBMM 1996 13:32
'Türkiyeyi Bölmek Kimsenin Haddine Değildir' Ömer Vehbi Hatipoğlu, TBMM 1996 71 izlenme - 4 yıl önce Dönemin Refah Partisi Milletvekili Ömer Vehbi Hatipoğlu'nun Terör Sorunu Ve Ohal'in Uzatılmasına Dair Partisi Adına Tbmm Kürsüsünden Yaptığı Çok Sayıdaki Çarpıcı…
26:05
"Mağdur ve mazlum halka özür borçluyuz" Hatipoğlu 64 izlenme - 4 yıl önce Refah Partisi Diyarbakır milletvekili Ömer Vehbi Hatipoğlu'nun Güneydoğuda yıllar süren OHAL uygulaması ve insan hakları ihlalleriyle ilgili bölge halkının içinde bulunduğu şartları dile getiren çarpıcı meclis konuşması.. 1997
Recep Tayyip Erdoğan - Nostalji(1) 00:39
Recep Tayyip Erdoğan - Nostalji(1) 8 izlenme - 10 ay önce Recep Tayyip Erdoğan - Nostalji(1)
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak 03:18
Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak 50 izlenme - 4 yıl önce Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili cumartesi günü tüm teşkilatla geniş katılımlı toplantı yapacaklarını, buradan çıkan sonuca göre açıklama yapacaklarını belirtti.