Hoşgeldiniz!

refarandum

Cem Yılmaz'ın Elektrikli Bisikleti 00:26
Cem Yılmaz'ın Elektrikli Bisikleti 2.361 izlenme - 11 ay önce Ünlü komedyen Cem Yılmaz, elektrikli bisikletiyle Lütfi Banat İlkokuluna gelerek oyunu kullandı. Oldukça sinirli olduğu gözlenen Yılmaz, basın mensuplarına “Müsaade eder misiniz?” diye tepki gösterdi. Ünlü komedyen Cem Yılmaz, oyunu kullanmak için elektrikli bisikletiyle Lütfi Banat İlkokuluna geldi.
İbrahim Tatlıses'den Evet Kampanyasına Destek 00:07
İbrahim Tatlıses'den Evet Kampanyasına Destek 627 izlenme - 1 yıl önce İbrahim Tatlıses, referandum için başlatılan akıma uydu ve sosyal medya hesabından yayınladığı videoyla kampanyaya destek verenlerden oldu Ünlü sanatçı Rıdvan Dilmen’in referanduma destek vermek için başlattığı akıma ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses de katıldı. SİBEL CAN'I DAVET ETTİ Sosyal medya hesabından video paylaşan Tatlıses, "Güçlü bir Türkiye için ben de varım , sen de var mısın Sibel Can" dedi. Tatlıses, ünlü sanatçı Sibel Can’a da çağrı da bulunmayı ihmal etmedi.
Uğur Işılak - EVET Diyoruz (Referandum Şarkısı) 02:12
Uğur Işılak - EVET Diyoruz (Referandum Şarkısı) 689 izlenme - 1 yıl önce Uğur Işılak - EVET Diyoruz (Referandum Şarkısı) 2017 Şarkı Sözleri________________________________________: Düşündük inceden ince Evet, biz evet diyoruz Vatan ve millet deyince Evet, biz evet diyoruz Artık bahar gelsin diye Bütün yüzler gülsün diye Kavga değil kardeşliğe Evet, biz evet diyoruz Bayrak bizim, millet biziz Vatan bizim, devlet biziz Memlekettir tek derdimiz Evet, biz evet diyoruz Bitecek tüm dayatmalar Artık büyük Türkiye var Madem milletindir karar Evet, biz evet diyoruz .............................. Güçlü lider, güçlü devlet Hedefe hız katar elbet Bize düşen son bir gayret Evet, biz evet diyoruz On beş Temmuz bize ne der İyi düşün, bir karar ver Rahat uyusun şehitler Evet, biz evet diyoruz Bayrak bizim, millet biziz Vatan bizim, devlet biziz Memlekettir tek derdimiz Evet, biz evet diyoruz Bitecek tüm dayatmalar Artık büyük Türkiye var Madem milletindir karar Evet, biz evet diyoruz Söz-Beste: Uğur Işılak
AK Parti Referandum Reklamı 03:03
AK Parti Referandum Reklamı 279 izlenme - 1 yıl önce Türkiye yeni anayasa için referanduma gidiyor. AK Parti referandum için yeni reklam filmi hazırladı. Sosyal medyada kısa sürede yayılan 'Milyonlarca Evet' sloganlı reklam filmi büyük beğeni topladı.
Hayır Çıkarsa 2 Dairesini Verecek Olan Vatandaş 03:30
Hayır Çıkarsa 2 Dairesini Verecek Olan Vatandaş 96 izlenme - 11 ay önce Referanduma sayılı günler kala, partiler ve vatandaşlar evet-hayır yarışına girerken, Eskişehir’de bir vatandaş ‘Hayır’ çıkması halinde kendisiyle bahse girecek kişiye iki dairesini vereceğini belirtti.
refarandum 03:32
refarandum 200 izlenme - 8 yıl önce refarandum
Vapurda Evetçi Amcaya Karşı İzmir Marşı Söylemek 01:24
Vapurda Evetçi Amcaya Karşı İzmir Marşı Söylemek 74 izlenme - 11 ay önce Beşiktaş Üsküdar vapurunda telefonundan İzmir Marşı çalan gence tepki gösteren adama tüm vapur marşı söylemesi.
Hülya Avşar Referandumu O Yarışmaya Benzetti 01:27
Hülya Avşar Referandumu O Yarışmaya Benzetti 51 izlenme - 11 ay önce Hülya Avşar, anayasa değişikliği için yapılan referandumda oyunu Sarıyer Kız Teknik ve Meslek Lisesinde kullandı. Basın mensuplarının sorusu üzerine Avşar, "Aklıma Erkan Yolaç’ın yarışması geldi. O iki kelimeyi söylemeyeceksin diye”" dedi.
Engelli Vatandaşın Oy Kullanma Çabası 00:42
Engelli Vatandaşın Oy Kullanma Çabası 11 izlenme - 11 ay önce Oy kullanmaya gittiği okulda asansörün arızalı olması nedeniyle merdivenleri kendisi çıkmak zorunda kalan adama bir de üzerine bozuk asansörü 'kendiniz gidin yaptırtın' denmiş.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Oy Kullandıktan Sonra Açıklama Yaptı 05:26
Cumhurbaşkanı Erdoğan Oy Kullandıktan Sonra Açıklama Yaptı 7 izlenme - 11 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye, sandıklar açılıp sayımlar yapılınca inşallah geleceğe yürüyecektir" -"Bu değişim dönüşüm sürecinde halkımız süratle çok daha hızlı bir kalkınmanın yolunu açmaya karar verecektir" ============================ Türkiye Gazetesi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: http://bit.ly/Turkiye-Gazetesi Türkiye Gazetesi Resmi Web Sitesi http://www.turkiyegazetesi.com.tr Türkiye Gazetesi Sosyal Medya Adresleri https://facebook.com/turkiyegazetesi https://twitter.com/turkiyegazetesi https://plus.google.com/+turkiyegazetesi https://instagram.com/turkiyegazetesi... Türkiye Gazetesi Haber Akışı http://www.turkiyegazetesi.com.tr/rss...
Emre Belözoğlu’na Tahmini Soruldu 00:40
Emre Belözoğlu’na Tahmini Soruldu 3 izlenme - 11 ay önce Medipol Başakşehir oyuncusu Emre Belezoğlu, Beykoz’da bulunan Sedat Simavi İlkokulunda oyunu kullandı. Sabah saat 10:05’de eşi Tuğba Belezoğlu ile birlikte okula gelen ünlü futbolcu, 1248 numaralı sandıkta vatandaşlık görevini yerine getirdi. Oy kullandıktan sonra okulun bahçesinde vatandaşlarla hatıra fotoğraf çektiren Belezoğlu, “Vatandaşlık görevimizi yerine getirdik.