Hoşgeldiniz!

Refarandum Videoları İzle

İbrahim Tatlıses'den Evet Kampanyasına Destek 00:07
İbrahim Tatlıses'den Evet Kampanyasına Destek 562 izlenme - 1 ay önce İbrahim Tatlıses, referandum için başlatılan akıma uydu ve sosyal medya hesabından yayınladığı videoyla kampanyaya destek verenlerden oldu Ünlü sanatçı Rıdvan Dilmen’in referanduma destek vermek için başlattığı akıma ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses de katıldı. SİBEL CAN'I DAVET ETTİ Sosyal medya hesabından video paylaşan Tatlıses, "Güçlü bir Türkiye için ben de varım , sen de var mısın Sibel Can" dedi. Tatlıses, ünlü sanatçı Sibel Can’a da çağrı da bulunmayı ihmal etmedi.
Uğur Işılak - EVET Diyoruz (Referandum Şarkısı) 02:12
Uğur Işılak - EVET Diyoruz (Referandum Şarkısı) 59 izlenme - 3 gün önce Uğur Işılak - EVET Diyoruz (Referandum Şarkısı) 2017 Şarkı Sözleri________________________________________: Düşündük inceden ince Evet, biz evet diyoruz Vatan ve millet deyince Evet, biz evet diyoruz Artık bahar gelsin diye Bütün yüzler gülsün diye Kavga değil kardeşliğe Evet, biz evet diyoruz Bayrak bizim, millet biziz Vatan bizim, devlet biziz Memlekettir tek derdimiz Evet, biz evet diyoruz Bitecek tüm dayatmalar Artık büyük Türkiye var Madem milletindir karar Evet, biz evet diyoruz .............................. Güçlü lider, güçlü devlet Hedefe hız katar elbet Bize düşen son bir gayret Evet, biz evet diyoruz On beş Temmuz bize ne der İyi düşün, bir karar ver Rahat uyusun şehitler Evet, biz evet diyoruz Bayrak bizim, millet biziz Vatan bizim, devlet biziz Memlekettir tek derdimiz Evet, biz evet diyoruz Bitecek tüm dayatmalar Artık büyük Türkiye var Madem milletindir karar Evet, biz evet diyoruz Söz-Beste: Uğur Işılak
refarandum 03:32
refarandum 199 izlenme - 7 yıl önce refarandum
İngiltere Başbakanı David Cameron Oyunu Kullandı 00:49
İngiltere Başbakanı David Cameron Oyunu Kullandı 39 izlenme - 8 ay önce İngiltere Başbakanı David Cameron ve eşi, bugün Birleşik Krallık’ın AB’de kalıp kalmamasının oylandığı referandum için oyunu kullandı. İngiltere, Galler, İskoçya ve Kuzey İrlanda'dan oluşan Birleşik Krallık'ın AB üyeliğinin oylanacağı referandum bugün gerçekleştiriliyor. Birleşik Krallık'ta halk uzun süredir üzerinde çeşitli tartışmaların yapıldığı referandum için bugün sandık başına gidiyor. Hem AB hem de Birleşik Krallık için sınav niteliğinde olan kritik referandumda oy verme işlemi başladı. TSİ 09:00'da başlayan oy verme işlemi TSİ 00.00'da son bulacak. Oy verme işlemi kapsamında İngiltere Başbakanı David Cameron ve eşi Samantha Cameron, Westminster kentindeki oy verme merkezine gelerek oyunu kullandı. Oy verme işleminin ardından mühürlü sandıklar toplanarak 382 yerel merkezde bulunan sayım noktalarına gönderilecek. Seçim komisyonunun Birleşik Krallık'ın kaderini belirleyen referandumun nihai sonuçlarını, yarın sabah saatlerinde açıklaması bekleniyor. Oyların yarısından fazlasını alan taraf kazanmış sayılacak.