Hoşgeldiniz!

Referandum Videoları İzle

Nejat Uygur - Oy Mevzusu 09:32
Nejat Uygur - Oy Mevzusu 148.290 izlenme - 6 yıl önce Öğretmen bir annenin ve subay bir babanın üç çocuğundan ortancası olan Uygur, Kilisli sanatçı İsmail Dümbüllü tarafından keşfedilmiş ve meşhur edilmiştir. Eğitimini Anadolu'nun çeşitli bölgelerinde tamamlamıştır. İlkokulu Siirt, Ezine ve İntepe'de okumuş ve bu dönemde tiyatroya müsamerelerle başlamıştır. Sarıyer, Çanakkale ve Manisa'da ortaokulu tamamladıktan sonra Güzel Sanatlar Akademisi'nin Heykel bölümüne girmiş; fakat mezun olamamıştır.
Cumhurbaşkanından Müthiş Brexit Referandum Oylaması Tahmini 00:35
Cumhurbaşkanından Müthiş Brexit Referandum Oylaması Tahmini 3.114 izlenme - 7 ay önce müthiş bir siyasi deha olan, uyguladığı denge politikasıyla çıkarları doğrultusunda bütün devletlerle iyi geçinen ve stratejik deha olmasıyla tanınan Cumhurbaşkanından müthiş Brexit öngörüsü.
Atatürk Heykeli Yerine Çay Bardağı Koymak (Rize) 02:17
Atatürk Heykeli Yerine Çay Bardağı Koymak (Rize) 3.922 izlenme - 1 yıl önce Türkiye yine bir heykel tartışmasıyla karşı karşıya. Tartışmanın merkezi bu kez Rize. Kentte belediye, Cumhuriyet Meydanı'nın yeniden düzenlenmesi projesi kapsamında taşınacak olan Atatürk heykelinin yerine konulup konulmayacağına halk oylaması ile karar verileceğini açıkladı. Eğer heykel yerine konulmazsa, alternatif olarak meydana bir çay bardağı figürü konulması da tartışılıyor.İyi seyirler.
Esad Kardeşimle Anlaştık 02:11
Esad Kardeşimle Anlaştık 2.446 izlenme - 10 ay önce Esad Kardeşimle anlaştık. Kim kazandı? Vatandaş kazandı. 12 Eylül 2010 referandum öncesi Gaziantep Mitingi...
(Dj Hüzünbaz)süper Bir Şiir  Ve Ses... 05:40
(Dj Hüzünbaz)süper Bir Şiir Ve Ses... 15.384 izlenme - 9 yıl önce dj hüzünbaz denizlide oturan ve 12 yıldır radyoculuk yapan ınanılmaz güzel şiir okuyan gercek radyo sunucusudur. ve su an da dinliyorsunuz lütfen taklitleriyle karıstırmayınız.dj hüzünbaz yakında ulusal medyada sesini duyurmak adına bir şiir albümü hazırlıgı içerisinde ve cok yakında tüm müzik marketlerde dj hüzünbazın o ınanılmaz ve ortalıgı yıkacak şiir albümünü bulabilirsiniz.lütfen yorumlarınızı yazmayı ve yıldızları tıklamayı unutmayın.bize ulaşmak için
ölüm cehennemi - 12 eylül 1980 02:40
ölüm cehennemi - 12 eylül 1980 5.718 izlenme - 6 yıl önce 12 eylül 1980 tarihi milli iradenin yerle bir edildiği çok hazin ve etkileri hala da bütün şiddetiyle devam eden bir darbenin yapıldığı gündür. milletin kendilerine silah ve yetki verdiği adamlar bu silahları millete de çevirmekten zerre kadar tereddüt göstermemişlerdir.
Süleyman Demirel'in Siyasi Yasağının Kalkması (1987) 00:53
Süleyman Demirel'in Siyasi Yasağının Kalkması (1987) 1.086 izlenme - 11 ay önce 12 Eylül 1980'deki askeri müdahaleyle başbakanlığı sona eren Demirel Hamzakoy'da yaklaşık bir ay gözetim altında tutuldu. Partisi 16 Ekim 1981'de kapatılıncaya kadar başkanlıktan ayrılmyaan Demirel, 7 Kasım 1982 halkoylamasında kabul edilen 1982 Anayasası'nın geçici 4. maddesi ile 10 yıl siyaset yasaklıları kapsamına alındı. 6 Eylül 1987'deki halk oylaması sonucunda siyaset yasağı kalkan Demirel, DYP'nin o tarihteki genel başkanı Hüsamettin Cindoruk'un istifası ile 24 Eylül 1987'de DYP'nin genel başkanlığına seçildi. 29 Kasım 1987 seçimlerinde Isparta'dan milletvekili seçilerek TBMM'ye girdi. 1988 ve 1990 yıllarında yapılan büyük kongrelerde DYP genel başkanlığına yeniden seçildi. Bu dönemde, 24 Ocak Kararları'nı beraber hazırladığı Turgut Özal'a karşı sert bir muhalefet yürüttü.
İbo Show Yalanmis 2009 04:28
İbo Show Yalanmis 2009 6.602 izlenme - 7 yıl önce süper elektro baĞlama İle süper İbo
Cübbeli Ahmet Hoca - Minareler Nerenize Girdi 01:36
Cübbeli Ahmet Hoca - Minareler Nerenize Girdi 1.680 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca'nın İsviçre'deki minare referandumuyla ilgili yorumlarını izliyoruz.
Hülya Avşar'ın Referandum Cevabı 01:06
Hülya Avşar'ın Referandum Cevabı 3.020 izlenme - 6 yıl önce hülya avşar referandum ile ilgili görüşlerini açıkladı.
bunlar mı üniversite öğrencisi 03:37
bunlar mı üniversite öğrencisi 2.370 izlenme - 6 yıl önce
Kurtulmuş'tan Referandum Açıklaması 01:15
Kurtulmuş'tan Referandum Açıklaması 1 izlenme - 1 gün önce
referandum sonrası en çok izlenen video 01:27
referandum sonrası en çok izlenen video 2.224 izlenme - 6 yıl önce eskilerden bir video ama şu sıralarda çok izleniyor
İngilizler Avrupa Birliğini Böyle Aşağıladı 01:38
İngilizler Avrupa Birliğini Böyle Aşağıladı 240 izlenme - 7 ay önce Avrupa Birliği'nden ayrılmak isteyen İngilizler, üye ülkelere hakaret edebilecek kadar rahat.. Birleşik Krallık'ta seçmenler ülkenin Avrupa Birliği (AB) üyeliğini oylamak üzere sandık başına giderken medyada zıt kutupların görüşlerini yansıtan içerikler yer yayınlanıyor. Bunlara damga vuran ise komedyen John Oliver'ın yayınladığı bir video oldu. Video Avrupa Birliği marşının "aşağılama" marşına uyarlanmış halini gösteriyor. Önce bir çocuk daha sonra katılan 4 kişi koro halinde Avrupa Birliği teşkilatını ve üye ülkeleri aşağılıyor. Aslında küfürlü bir şekilde olan fakat "Canın cehenneme, Avrupa Birliği!" diye çevirebileceğimiz şekilde başlayan şarkı, Avrupalıların İngiliz erkeklerinin cinsel organlarını yemesini bile söylüyor.
İlber Ortaylı: Ne Başkanlığı Kardeşim Ya, Burası Uruguay mı? 01:36
İlber Ortaylı: Ne Başkanlığı Kardeşim Ya, Burası Uruguay mı? 330 izlenme - 1 yıl önce Ünlü tarihçi İlber Ortaylı, katıldığı TV programında başkanlık sistemiyle ilgili "Ne başkanlığı kardeşim ya? Burası Uruguay mı? Bizde başkanlık sistemi olmaz "dedi.
ozan arif referandum açıklaması 1 19:30
ozan arif referandum açıklaması 1 736 izlenme - 6 yıl önce ozan ariften referandum
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AB ile Müzakerelere Referandum Resti 02:07
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AB ile Müzakerelere Referandum Resti 102 izlenme - 7 ay önce İngiltere'yi hedef alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Biz de miletimize AB ile müzakerelere devam mı tamam mı diye sorarız" dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi mezuniyet töreninde katıldı. Konuşmada Avrupa Birliği'ne ve AP'ye sert sözlerle yüklenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi: "Ey Başkan sen Türk milletini tanımadın daha. bu millet oradan gelecek vizeymiş, geri kabulmuş bunların peşinde değil. Siz şu anda Türkiye'nin peşindesiniz. 'Eğer Türkiye kapıları açar mülteciler geçerse bizim halimiz ne olur?' diye düşünüyorsunuz. Erdoğan, bu çirkin yüzünüzü ortaya koyduğu için çılgına dönüyorsunuz. Biz İngiltere gibi de değiliz onu da söyliyim. Bize de sinyal gönderiyorlar '3 bin yılına kadar Avrupa'ya giremez' diyorlar. BİR ARAYA GELDİĞİMİZ ZAMAN BÖYLE DEMİYORDUN CAMERON Bir araya geldiğimiz zaman böyle demiyordun Cameron. E ne oldu şimdi? Yarın bizi gerekçe göstererek oradan Avrupa Birliği'nden çekilmeme kararı çıkacak. Türkiye bu değil. Türkiye'ye resmen sene 1963 söz verdiniz. Hala oyalıyorsunuz. Niye oyalıyorsunuz? Söyliyim, ey Avrupa siz bizi halkının büyük çoğunluğunun Müslüman olduğu için istemiyorsunuz. Bize açık açık söylemişlerdi. Biz de biliyorduk ama samimiyetimizi göstermek için denedik. Ayrımcılık bunlarda var. Şimdi sıkıntı farklı yerlerde.
12 Eylül 2010 Referandum Rap Şarkısı 03:29
12 Eylül 2010 Referandum Rap Şarkısı 669 izlenme - 6 yıl önce
Referandum 2010 Karar Halkındır. 03:37
Referandum 2010 Karar Halkındır. 673 izlenme - 6 yıl önce
bu video referandumdan sonra izlenme rekoru kırdı. 01:18
bu video referandumdan sonra izlenme rekoru kırdı. 288 izlenme - 6 yıl önce referandumdan sonra izlenme rekoru kıran video.
Referanduma Özel Saç Modeli Tasarlayan Kuaför 01:05
Referanduma Özel Saç Modeli Tasarlayan Kuaför 0 izlenme - 4 saat önce Başkentte 34 yıldır kuaförlük yapan Münür Önkan, referanduma sunulması beklenilen anayasa değişikliğine desteğini ifade etmek için ilgi çekici bir saç modeli tasarladı.
İskoçya: Referandumunda Bir Oy Bile Önemli 01:22
İskoçya: Referandumunda Bir Oy Bile Önemli 194 izlenme - 2 yıl önce İskoçya tarihi günlerinden birini yaşıyor. Belki de Birleşik Krallık ile yüzyıllardır sürdürdüğü ortak kader yolculuğunun son gününü yaşıyor. İskoçya 18 Eylül 2014 günü bağımsızlık referandumu için sandık başına gitti.
Erdoğan: Avrupa Parlamentosu’nun kararını tanımıyorum 08:49
Erdoğan: Avrupa Parlamentosu’nun kararını tanımıyorum 461 izlenme - 4 yıl önce Gezi Parkı eylemleri hakkında konuşan Erdoğan ’Avrupa Parlamentosu’nun bizim hakkımızda alacağı kararı tanımıyorum’ dedi.
Burhan Kuzu'dan CHP'ye çağrı 03:01
Burhan Kuzu'dan CHP'ye çağrı 12 izlenme - 4 hafta önce AK Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge programına konuk oldu. Burhan Kuzu CHP'ye çağrıda bulunarak, 'referanduma destek verin dedi'
Miting'de Southpark Sessizliği 00:26
Miting'de Southpark Sessizliği 236 izlenme - 2 yıl önce Nihat Doğan'ın "eveeeyytt eveaağt evooeatt" diyerek kitlelerin beynini ele geçirme girişimi, kimi zamanlar istenmedik sonuçlar doğurabiliyor. Bu gibi durumlarda işi bilmeniz ve muhattabınıza ofsayt sorular sormanız, durumu kurtarmanızda size akıl almaz kolaylıklar sağlayacaktır. Bir alkışçı en zor durumda bile, olayı lehine çevirebildiği kadar alkışlanır ne de olsa.
Bir Referandum Örneği: Melih Gökçek ve Demokrasi 03:18
Bir Referandum Örneği: Melih Gökçek ve Demokrasi 188 izlenme - 1 yıl önce Şu sıra Gezi Parkı ile ilgili mevzunun referanduma kayması ile birlikte daha önce yapılmış bir referandumdan örneğin aydınlatıcı olacağını hissediyorum. İçimizi ısıtan sırıtışıyla Melih ve demokrasi anlayışı.
veyis ateş 00:59
veyis ateş 425 izlenme - 7 yıl önce veyis ateş fereranduma gidiş sürecini bakış açıçı özel programında ele aldı.
walla efkar bastı kirve 00:36
walla efkar bastı kirve 431 izlenme - 6 yıl önce
Levent Kırca Anayasa'ya Hayır 00:58
Levent Kırca Anayasa'ya Hayır 158 izlenme - 1 yıl önce Bodrum'da bir dövmecide tiyatro sanatçısı Levent Kırca, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün imzasını, sağ koluna dövme olarak yaptırdı. Bodrumlulara dövmesini gösteren ve sohbet eden Kırca, basın mensuplarını da görünce 12 Eylül'de yapılacak referandum için ``Anayasaya Hayır' mesajı verdi. Bodrum'un Yalıkavak beldesinde tatilini geçiren ünlü tiyatrocu Levent Kırca, Cumhuriyet Caddesi'ndeki bir dövmecide Atatürk'ün imzasını koluna dövme olarak yaptırdı. Aynı dövmeden kolunda bulunan bir kişi dövmesini gösterince, Kırca, ``Seninki çakma, benimkini kendi çaktı' diyerek espri yaptı. Esprili ve güler yüzlü tavırlarıyla dikkat çeken Kırca, esnaf ve hayranları ile bol bol fotoğraf çektirdi. Motosiklet ile esnafı ziyaret eden Levent Kırca, Bodrumlulara 12 Eylül'de yapılacak Referandum için ``Hayır' mesajı verdi. Kırca, yanına toplanan Bodrumlularla birlikte ``Anayasa'ya Hayır' sloganları attı.
Veysi Kaynak CNN TÜRK canlı yayınında konuştu 23:50
Veysi Kaynak CNN TÜRK canlı yayınında konuştu 0 izlenme - 6 gün önce Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak CNN TÜRK canlı yayınında Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı. Anayasa değişikliği oylaması hakkında da konuşan Veysi Kaynak, anayasa değişikliğinin referanduma gitmesi durumunda halkın oylarının yüzde 50'yi geçeceğini öngördüğünü ifade etti.