Hoşgeldiniz!

Referandum Videoları İzle

Muhabiri Trolleyen Dayılar 00:20
Muhabiri Trolleyen Dayılar 25.633 izlenme - 4 hafta önce Referandum için sorulan soruya şahane cevap veren vatandaşlar.
Dombra'yla Hunharca Dans Eden Pendikli Bayan 01:22
Dombra'yla Hunharca Dans Eden Pendikli Bayan 14.468 izlenme - 3 hafta önce Pendik'te seçim kampanyaları için standların bulunduğu bölgede dombra şarkısını duyan bayan arkadaşımız kendisini hunharca dans etmekten alı koyamıyor.
Meşazını Aldım Evet Diyorum 01:15
Meşazını Aldım Evet Diyorum 38.194 izlenme - 3 ay önce Büyük Türkiye için desteklerlerini ifade eden yurdum gençlerinin bir birlerine ilettikleri görüntülü meşazları izliyoruz efendim.
Referandum İçin Eğvle Eğvle Diyen Dayı 00:07
Referandum İçin Eğvle Eğvle Diyen Dayı 10.204 izlenme - 4 hafta önce Muhabirin ''referandum için ne diyorsunuz?'' sorusuna verdiği cevap anlaşılmayan dayının komik tavırlarını izliyoruz. Keyifli seyirler...
Yayınlanacak Referandum Reklamını Açıklayan Yılmaz Özdil 02:15
Yayınlanacak Referandum Reklamını Açıklayan Yılmaz Özdil 13.975 izlenme - 1 ay önce Bugünlerde yaşadığımız Avrupa mağduriyetini anlatan ancak Şubat ayının başında çekilmiş olan, referandum reklam filmi Mart ayı sonunda yayınlanacakmış. Bu hikayeyi anlatan ise Yılmaz Özdil !
Neden Evet Demeliyiz Uyumayalım! 00:54
Neden Evet Demeliyiz Uyumayalım! 25.183 izlenme - 2 ay önce Reis sevdalısı genç tarafından neden evet dememiz ne yapmamız gerektiği hakkında yapılan açıklama
Israrla Evet Demeyen Gelin 01:14
Israrla Evet Demeyen Gelin 6.688 izlenme - 2 hafta önce Gelinin 'Evet' dememek için bulduğu yöntem. Çifte Hayır'lı olsun diyorum.
Beyin Yakan Evetler 01:03
Beyin Yakan Evetler 10.313 izlenme - 1 ay önce
Konuşma Sırasında Sinan Oğan'a Saldırılması 01:26
Konuşma Sırasında Sinan Oğan'a Saldırılması 8.427 izlenme - 2 ay önce Bahçeşehir üniversitesinde Hayır Konferansına konuşmacı olarak giden Sinan Oğan'a saldırgan '' Hareketin Lideri Devlet Bahçeli'' sloganı atarak saldırıldı. Kapıda oluşan diğer saldırganlar güvenlik güçleri tarafından göz altına alınmış. Saldırganların öğrenci olup olmadıkları ise halen araştırılıyormuş.
Taylan Kaya - Muğla Konser Provası (13.04.2017) 01:58
Taylan Kaya - Muğla Konser Provası (13.04.2017) 3.933 izlenme - 1 hafta önce Taylan Kaya - Muğla Konser Provası (13.04.2017)
Referanduma Evet mi Hayır mı? (Scorp) 03:17
Referanduma Evet mi Hayır mı? (Scorp) 10.423 izlenme - 2 ay önce Referandumda oy kullanacak gençlerin düşüncelerini dinliyoruz.
Meşazını Aldım Oscar Versiyonu 00:44
Meşazını Aldım Oscar Versiyonu 10.783 izlenme - 3 ay önce Meşazlarıyla evet desteğini belirten vatandaşların konuşmaları Oscar ödül törenlerinde konuşma yapan Hollywood ünlüleri üzerine montajlanmış. Hollywood da evet diyor. Siz de var mısınız?
Hayırcılara Evet Dedirten Klip 00:56
Hayırcılara Evet Dedirten Klip 6.327 izlenme - 4 hafta önce 18 maddenin değilde hizmetler için oy kullanılacağını sanan arkadaşların hazırladığı klip. Referandumda anayasa değişikliğinin oylanacağını biri bu arkadaşlara anlatsın.
Hollanda'yı Protesto Eden Türk Vatandaşları 02:30
Hollanda'yı Protesto Eden Türk Vatandaşları 10.498 izlenme - 1 ay önce Malumunuz referandum yaklaşırken yeni yönetim sisteminin güzelliklerini ülke dışında da anlatmak isteyen devlet büyüklerimiz yurtdışında da referandum kampanyası yapmak istediler. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun Hollanda'ya yapacağı uçuş izninin Hollanda hükumeti tarafından iptal edilmesiyle beraber Hollanda ile Türkiye arasında başlayan gerilim Hollanda sokaklarına ve aynı zamanda OHAL uygulaması olmasına rağmen İstanbul ve Ankara sokaklarına da taştı. Görüntülerde de göreceğiniz üzere bazı parti liderlerinin ve bazı devlet büyüklerinin emri üzerine Hollanda'nın Rotterdam şehrinde yaşayan Türk vatandaşları sokağa çıkmış. Çıkmış çıkmasına da Hollanda polisi Rotterdam'da yaşayan Türk vatandaşlarına şöyle biraz ittirerek müdahalede bulunmuş. Ülkemiz vatandaşlarına yapılan bu sert müdahaleyi kınıyor, iki ülke arasındaki gerilimin en kısa zamanda bitmesini temenni ediyorum.
İzmir'de Broşür Dağıtan Kadın Topluluğuna Saldırı 02:20
İzmir'de Broşür Dağıtan Kadın Topluluğuna Saldırı 4.882 izlenme - 1 ay önce İzmir'de Ak Partili olduğu kuvvetle muhtemel bir kadın topluluğu vatandaşa referandum ile ilgili broşür dağıtıyor. Bir grup İzmirli ise sözlü ve fiziki saldırıda bulunuyor. Olmaması gereken görüntüler. Hayır broşürü dağıtan bir gruba Evetçiler saldırsa yine aynı tepkiyi verirdim şahsen.
Başkanlığa Evet Diyenlere Thug Life Yapan Dayı 01:19
Başkanlığa Evet Diyenlere Thug Life Yapan Dayı 14.382 izlenme - 2 ay önce Daha güçlü ve istikrar dolu (!) bir Türkiye için Başkanlık Anayasası'na Evet diyenlere ufak bir matematik hesabıyla cevap veren dayı...
Parlamenter Sistem Canımıza Yetti 01:38
Parlamenter Sistem Canımıza Yetti 12.665 izlenme - 3 ay önce Osmanlı torunu Nilhan Osmanoğlu chp başındaki zat'a cevap verdi ve parlamenter sistem canımıza yetti dedi. Ve oyunun #EVET olacağını söyledi.
Röportajda Küfürleşen Amcalar - Referandum 10:45
Röportajda Küfürleşen Amcalar - Referandum 7.373 izlenme - 2 ay önce İzmir Karşıyaka halkına sorulan Referandum sorularına yanıt veren vatandaşlar arasında iki amcamız, kavgaya tutuşuyor. Küfürlerin havada uçuştuğu anlar 3:55'den sonra gelişiyor. İzliyoruz efendim.
Devlet İçin Evet Saç Traşı 00:31
Devlet İçin Evet Saç Traşı 5.354 izlenme - 2 ay önce Devlet için saç traşı olan çocuğun hiç tepki almaması.
Yıldırım Demirören'den 'Evet' Vurgusu 00:17
Yıldırım Demirören'den 'Evet' Vurgusu 3.939 izlenme - 1 ay önce 2. Futbol Zirvesi'nde söz alan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören şöyle konuştu: "2. Futbol Zirvesi'ne hoşgeldiniz. Hepinizi saygıyla selamlıyorum. Ekonomisi güçlü olan ülkeler futbolda başarılı oluyorlar. Ekonomimiz düzelmeye başladıkça futbolumuz düzelmeye başladı. Artık tesadüfen değil planlı bir şekilde büyüyoruz. Ülkemiz güçlü olduğu için futbolumuza bu yatırım yapılmıştır. Sayın Cumhurbaşkanım futbol ailesi adına size minettarım. DEMİRÖREN 'EVET' DEDİ İnsanların aileleriyle geldiği bir tribün ortamı yaratacağız. En büyük şansımız sizin gibi futbolu seven bir Cumhurbaşkanımız olması. Biz artık UEFA seçimlerinde söz sahibi ülke haline geldik. Bizim önerdiğimiz kişi UEFA Başkanı oldu. Nisan ayı seçimlerinde bir Türk arkadaşımız yönetim kuruluna seçilecek. Artık Avrupa'da ve dünyada söz sahibi ülkeyiz. Sizin dünyadaki gücünüzle bizim de gücümüz artıyor. Bir Türk olarak bundan gurur duyuyorum. Daha güçlü bir Türkiye için evet diyen bir 17 Nisan sabahında uyanmak dileğiyle hepinizi selamlıyorum."
Kahvehanede Hayır Klibi Çekmek 02:20
Kahvehanede Hayır Klibi Çekmek 7.661 izlenme - 2 ay önce Nar Kadın Dayanışması'nın 'ha ha ha hayır' şarkısının ardından, bu kez de erkeklerden 'hayırlara sözümüz var' diye bir video geldi. Ankara Nar Kadın Dayanışması, Anayasa değişikliği ile getirilmeye çalışılan 'tek adam rejimine' karşı geçtiğimiz günlerde 'ha ha ha hayır' adıyla bir video yayınlamıştı. Video sosyal medyada gündem olmuş, binlerce kez paylaşılmıştı. Bu videonun ardından bu kez de erkeklerden 'Hayırlara sözümüz var' diye bir video geldi. Bir kahvede çekilen videoda erkekler, "Yeter ulan! Biz de varız, buradayız. Söz konusu vatansa, ayaktayız! Biz de hayırlısı diyoruz" dedi. Kadınlar tarafından "ha ha ha hayır" olarak çekilen videoya destek olarak gelen bu eğlenceli video, epey ses getireceğe benziyor. 'Hayırlara sözümüz var' videosundaki şarkının sözleri: Bazı adamlar bir araya geldik, bir cevabımız olmalı. Pişti olmak bize yakışmaz, fikre saygısızlık olmaz. Yüreğimizin gücünü, haydi al gel özünü! İşsizlik tavanda, çarşıda pazarda.. Yeter ulan! Biz de varız, buradayız. Söz konusu vatansa, ayaktayız! Biz de hayırlısı diyoruz. Sözümüz yürüsün her an ha ha ha ha Çayı da fazla içeriz, Yeter ki neşeli olunsun ha ha ha ha. Hatta; savur tesbihi! Biz isyanın kendisiyiz! Ha ha ha ha. Alemin adamları geliyor! Ayaktayız inatla, her an ha ha ha ha. HAYIR! Dolana, ay dolana Dolana, gün dolana. Bir oyum var vereyim; HAYIR'lı olana.
Recep Tayyip Erdoğan'ın Referandum Sonrası Konuşması (16 Nisan 2017) 13:29
Recep Tayyip Erdoğan'ın Referandum Sonrası Konuşması (16 Nisan 2017) 1.327 izlenme - 7 gün önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Referandum oylamasının ardından Huber Köşkünde bir basın toplantısı düzenleyerek teşekkür konuşması yaptı
Ben Genelkurmayın Kendisiyim - Mersinli Dayı 01:15
Ben Genelkurmayın Kendisiyim - Mersinli Dayı 5.758 izlenme - 2 ay önce Daha önce referandum röportajı ile hafızalara kazınan Mersinli Dayı,bu seferde başka bir sohbette kameralara takılmış.
Tarafsızlar İçin Animasyonlu Bilgilendirme 02:45
Tarafsızlar İçin Animasyonlu Bilgilendirme 3.105 izlenme - 1 ay önce Geleceğimizle ilgili bilgilendiren , tarafsızlara yönelik güzel bir çalışma
Evet Mi Hayır Mı? - Karabük Halk Röportajı 08:18
Evet Mi Hayır Mı? - Karabük Halk Röportajı 4.478 izlenme - 2 ay önce Evet mi Hayır mı Ülkenin kaderi de kederi de elinizde . İyi seyirler efenim.
İzmir Referandum Röportajı 06:25
İzmir Referandum Röportajı 4.312 izlenme - 2 ay önce Referandum röportajında görüyoruz ki halkın kafası bi hayli karışık. inşallah Ttürkiye hakkında hayırlısı olur.
1923'te Darbe Yaptılar - Esenyurt Belediye Başkanı 01:55
1923'te Darbe Yaptılar - Esenyurt Belediye Başkanı 4.124 izlenme - 1 ay önce Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, referandum panelinde ‘hayır’ı ihanetle bağdaştırdı, Cumhuriyet’i ‘darbe’ olarak niteledi.
Nejat Uygur - Oy Mevzusu 09:32
Nejat Uygur - Oy Mevzusu 154.173 izlenme - 7 yıl önce Öğretmen bir annenin ve subay bir babanın üç çocuğundan ortancası olan Uygur, Kilisli sanatçı İsmail Dümbüllü tarafından keşfedilmiş ve meşhur edilmiştir. Eğitimini Anadolu'nun çeşitli bölgelerinde tamamlamıştır. İlkokulu Siirt, Ezine ve İntepe'de okumuş ve bu dönemde tiyatroya müsamerelerle başlamıştır. Sarıyer, Çanakkale ve Manisa'da ortaokulu tamamladıktan sonra Güzel Sanatlar Akademisi'nin Heykel bölümüne girmiş; fakat mezun olamamıştır.
Ağlayarak Hayır Diyen Teyze 00:59
Ağlayarak Hayır Diyen Teyze 4.876 izlenme - 2 ay önce Kendine ilişilmeyen 15 yıl işin kaymağını kaymağını yiyen sonra ucu kendine dokununca aklı başına gelen bir teyzenin feryatları...
Referandum Şarkısı - Köle Olmaz Sana Benden 02:34
Referandum Şarkısı - Köle Olmaz Sana Benden 3.027 izlenme - 2 ay önce Kulu kulluk edilir mi yahu müslümanlar? Evet mi Hayır mı?