Hoşgeldiniz!

Referandum Videoları İzle

Meşazını Aldım Evet Diyorum 01:15
Meşazını Aldım Evet Diyorum 36.004 izlenme - 3 hafta önce Büyük Türkiye için desteklerlerini ifade eden yurdum gençlerinin bir birlerine ilettikleri görüntülü meşazları izliyoruz efendim.
Kahvehanede Hayır Klibi Çekmek 02:20
Kahvehanede Hayır Klibi Çekmek 7.179 izlenme - 4 gün önce Nar Kadın Dayanışması'nın 'ha ha ha hayır' şarkısının ardından, bu kez de erkeklerden 'hayırlara sözümüz var' diye bir video geldi. Ankara Nar Kadın Dayanışması, Anayasa değişikliği ile getirilmeye çalışılan 'tek adam rejimine' karşı geçtiğimiz günlerde 'ha ha ha hayır' adıyla bir video yayınlamıştı. Video sosyal medyada gündem olmuş, binlerce kez paylaşılmıştı. Bu videonun ardından bu kez de erkeklerden 'Hayırlara sözümüz var' diye bir video geldi. Bir kahvede çekilen videoda erkekler, "Yeter ulan! Biz de varız, buradayız. Söz konusu vatansa, ayaktayız! Biz de hayırlısı diyoruz" dedi. Kadınlar tarafından "ha ha ha hayır" olarak çekilen videoya destek olarak gelen bu eğlenceli video, epey ses getireceğe benziyor. 'Hayırlara sözümüz var' videosundaki şarkının sözleri: Bazı adamlar bir araya geldik, bir cevabımız olmalı. Pişti olmak bize yakışmaz, fikre saygısızlık olmaz. Yüreğimizin gücünü, haydi al gel özünü! İşsizlik tavanda, çarşıda pazarda.. Yeter ulan! Biz de varız, buradayız. Söz konusu vatansa, ayaktayız! Biz de hayırlısı diyoruz. Sözümüz yürüsün her an ha ha ha ha Çayı da fazla içeriz, Yeter ki neşeli olunsun ha ha ha ha. Hatta; savur tesbihi! Biz isyanın kendisiyiz! Ha ha ha ha. Alemin adamları geliyor! Ayaktayız inatla, her an ha ha ha ha. HAYIR! Dolana, ay dolana Dolana, gün dolana. Bir oyum var vereyim; HAYIR'lı olana.
Referanduma Evet mi Hayır mı? (Scorp) 03:17
Referanduma Evet mi Hayır mı? (Scorp) 8.979 izlenme - 2 hafta önce Referandumda oy kullanacak gençlerin düşüncelerini dinliyoruz.
Meşazını Aldım Oscar Versiyonu 00:44
Meşazını Aldım Oscar Versiyonu 10.437 izlenme - 3 hafta önce Meşazlarıyla evet desteğini belirten vatandaşların konuşmaları Oscar ödül törenlerinde konuşma yapan Hollywood ünlüleri üzerine montajlanmış. Hollywood da evet diyor. Siz de var mısınız?
Başkanlığa Evet Diyenlere Thug Life Yapan Dayı 01:19
Başkanlığa Evet Diyenlere Thug Life Yapan Dayı 13.778 izlenme - 2 hafta önce Daha güçlü ve istikrar dolu (!) bir Türkiye için Başkanlık Anayasası'na Evet diyenlere ufak bir matematik hesabıyla cevap veren dayı...
Parlamenter Sistem Canımıza Yetti 01:38
Parlamenter Sistem Canımıza Yetti 12.514 izlenme - 4 hafta önce Osmanlı torunu Nilhan Osmanoğlu chp başındaki zat'a cevap verdi ve parlamenter sistem canımıza yetti dedi. Ve oyunun #EVET olacağını söyledi.
İzmir Referandum Röportajı 06:25
İzmir Referandum Röportajı 3.933 izlenme - 2 hafta önce Referandum röportajında görüyoruz ki halkın kafası bi hayli karışık. inşallah Ttürkiye hakkında hayırlısı olur.
Referandum Şarkısı - Köle Olmaz Sana Benden 02:34
Referandum Şarkısı - Köle Olmaz Sana Benden 2.709 izlenme - 2 hafta önce Kulu kulluk edilir mi yahu müslümanlar? Evet mi Hayır mı?
Nejat Uygur - Oy Mevzusu 09:32
Nejat Uygur - Oy Mevzusu 150.160 izlenme - 6 yıl önce Öğretmen bir annenin ve subay bir babanın üç çocuğundan ortancası olan Uygur, Kilisli sanatçı İsmail Dümbüllü tarafından keşfedilmiş ve meşhur edilmiştir. Eğitimini Anadolu'nun çeşitli bölgelerinde tamamlamıştır. İlkokulu Siirt, Ezine ve İntepe'de okumuş ve bu dönemde tiyatroya müsamerelerle başlamıştır. Sarıyer, Çanakkale ve Manisa'da ortaokulu tamamladıktan sonra Güzel Sanatlar Akademisi'nin Heykel bölümüne girmiş; fakat mezun olamamıştır.
Göksel Görgülü Ft Taylan Kaya - Kocana Sarıl 03:54
Göksel Görgülü Ft Taylan Kaya - Kocana Sarıl 2.022 izlenme - 3 hafta önce Göksel Görgülü Ft Taylan Kaya - Kocana Sarıl Söz & Müzik: Göksel Görgülü Göksel Görgülü'nün kanalına Abone Olmayı Unutmayın Kanal Linki: https://www.youtube.com/user/MsPerfectattack SOSYAL MEDYA HESAPLARIM İnstagram : http://instagram.com/taylankayaofficial/ Facebook Profil: http://www.facebook.com/1taylankaya Facebook Sayfa: http://www.facebook.com/taylankayabestehatti İzlesene: http://www.izlesene.com/taylankayaofficial Twitter: http://twitter.com/tkayaofficial BU HESAPLAR GERÇEK HESAPLARIMDIR. BUNLARIN DIŞINDA OLAN HESAPLAR ADIMA AÇILMIŞ SAHTE HESAPTIR. SÖYLEDİKLERİNDEN VE YAPTIKLARINDAN KESİNLİKLE SORUMLU DEĞİLİM.
Referandumda Evet Dersek Ne Olur? Hayır Dersek Ne Olur? 02:17
Referandumda Evet Dersek Ne Olur? Hayır Dersek Ne Olur? 312 izlenme - 2 hafta önce Anayasa değişikliği teklifinin Mecliste kabul edilmesinden sonra gözler muhtemelen Nisan ayında yapılması planlanan Referanduma çevrildi. Vatandaşlarımız yapılacak olan referandumda verecekleri kararların neleri etkileyip neleri değiştireceği hakkında ne yapacağına şuan itibari ile kararsız gibi gözükmektedir. Pekala Referandumda Evet Dersek Ne Olur? Referandumda Hayır Dersek Ne Olur ? bu soruların cevabını bulabilmemiz için öncelikle yapmamız gereken hazırlanan 18 anayasa maddesinin tam olarak neler olduğunu, neleri kapsadığını ve neleri değiştireceğini bilmemiz gerekmektedir.
Düşük Bütçeli Anayasa Reklamı 00:58
Düşük Bütçeli Anayasa Reklamı 46 izlenme - 2 gün önce Neden hiç anayasa reklamı olmaz? Çünkü anayasa bedavadır. Düşük bütçeli anayasa reklamı
AK Parti Referandum Şarkısı - Evet ile Güçlü Türkiye 03:04
AK Parti Referandum Şarkısı - Evet ile Güçlü Türkiye 44 izlenme - 2 gün önce AK Parti'nin referandum kampanyasında kullanacağı "Evet ile Güçlü Türkiye" şarkısı ilk kez duyuruldu. AK Parti Referandum Şarkısı " Evet ile Güçlü Türkiye " (Başbakanın Torunu Seslendirdi)
Uğur Işılak - Evet Diyoruz (Referandum Şarkısı) 02:12
Uğur Işılak - Evet Diyoruz (Referandum Şarkısı) 76 izlenme - 2 gün önce Uğur Işılak - Evet Diyoruz (Referandum Şarkısı) Şarkı Sözleri: Düşündük inceden ince Evet, biz evet diyoruz Vatan ve millet deyince Evet, biz evet diyoruz Artık bahar gelsin diye Bütün yüzler gülsün diye Kavga değil kardeşliğe Evet, biz evet diyoruz Bayrak bizim, millet biziz Vatan bizim, devlet biziz Memlekettir tek derdimiz Evet, biz evet diyoruz Bitecek tüm dayatmalar Artık büyük Türkiye var Madem milletindir karar Evet, biz evet diyoruz .............................. Güçlü lider, güçlü devlet Hedefe hız katar elbet Bize düşen son bir gayret Evet, biz evet diyoruz On beş Temmuz bize ne der İyi düşün, bir karar ver Rahat uyusun şehitler Evet, biz evet diyoruz Bayrak bizim, millet biziz Vatan bizim, devlet biziz Memlekettir tek derdimiz Evet, biz evet diyoruz Bitecek tüm dayatmalar Artık büyük Türkiye var Madem milletindir karar Evet, biz evet diyoruz Söz-Beste: Uğur Işılak
Cumhurbaşkanından Müthiş Brexit Referandum Oylaması Tahmini 00:35
Cumhurbaşkanından Müthiş Brexit Referandum Oylaması Tahmini 3.128 izlenme - 8 ay önce müthiş bir siyasi deha olan, uyguladığı denge politikasıyla çıkarları doğrultusunda bütün devletlerle iyi geçinen ve stratejik deha olmasıyla tanınan Cumhurbaşkanından müthiş Brexit öngörüsü.
Celal Kılıçdaroğlu: Kemal Abi Sen De Var Mısın? 00:13
Celal Kılıçdaroğlu: Kemal Abi Sen De Var Mısın? 356 izlenme - 1 ay önce CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, referanduma ilişkin 'evet' kampanyasına katılarak abisine, "Kemal abi sen de var mısın?" diye sordu.
Kocaman Yürekli İnsan Aykut Kocaman 01:15
Kocaman Yürekli İnsan Aykut Kocaman 202 izlenme - 1 ay önce Rıdvan Dilmen'in başlattığı Arda Turan, Murat Boz ve Burak Yılmaz'ın devam ettirdiği, anayasa değişikliği referandumuna 'evet' kampanyası için Aykut Kocaman'ın yaptığı yorum sosyal medyayı salladı...
Turkiye  Referandum  Sarkisi - Tabiki Evet 2017 YeNi 02:14
Turkiye Referandum Sarkisi - Tabiki Evet 2017 YeNi 96 izlenme - 2 hafta önce Turkiye Referandum Sarkisi Yeni Görsel ile izleyelim..
Mehmet Okur'un Hayır Paylaşımı 00:13
Mehmet Okur'un Hayır Paylaşımı 235 izlenme - 1 ay önce Mehmet Okur'un Hayır Paylaşımı Eşiyle birlikte referandumda hayır diyeceklerini ifade ettikleri paylaşım.
Ceyhun Çelikten - Tabii Ki Evet 02:20
Ceyhun Çelikten - Tabii Ki Evet 92 izlenme - 1 hafta önce Ak Parti 2017 referandum şarkısı İşte 2017 AK Parti referandum şarkısı! Dinle... İşte AK Parti nın referandum şarkısı: Tabi ki Evet. Söz ve müziği Yalçın Polat ait olan şarkıyı Ceyhun Çelikten seslendirdi. Referandum şarkısı ilk kez doğal gaz depolama tesisi açılışı için Aksaray'da bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım platforma çıkarken meydanda seslendirildi. Tabii ki Evet seçim şarkısı orijinal Şarkının sözleri ise şöyle: "Büyük bir millet güçlü bir devlet Son güne kadar biz varız elbet Haydi büyük ülkem haydi tam gayret Gelecek nesiller için tabii ki evet Tek millet tek vatan için toprağında yatan için Tüm ecdadın vatan için tabii ki evet Temmuza şahitler için kahraman yiğitler için gaziyer şehitler için tabii ki evet Tarafsız bir yargı için Her görüşe saygı için Tarihinin hatrı için tabii ki evet Göklerden gelen bir karar vardır Yüce milletini bekası için Sanma başka bir kurtuluş vardır Tam özgürlük için Tabii ki evet Tek millet tek vatan için toprağında yatan için Tüm ecdadın vatan için tabii ki evet"
Tabiki Evet - Ak Parti Yeni Referandum Şarkısı 02:30
Tabiki Evet - Ak Parti Yeni Referandum Şarkısı 106 izlenme - 1 hafta önce Ak Parti Referandum Şarkısı Tabiki Evet [Tabi ki Evet şarkısının sözleri] Büyük bir millet güçlü bir devlet Son güne kadar biz varız elbet Haydi büyük ülkem haydi tam gayret Gelecek nesiller için tabii ki evet Tek millet tek vatan için toprağında yatan için Tüm ecdanın vatan için tabii ki evet Temmuza şahitler için kahraman yiğitler için gaziler şehitler için tabii ki evet Tarafsız bir yargı için Her görüşe saygı için Tarihinin hatrı için tabii ki evet Göklerden gelen bir karar vardır Yüce milletini bekası için Sanma başka bir kurtuluş vardır Tam özgürlük için Tabii ki evet Tek millet tek vatan için toprağında yatan için Tüm ecdanın vatan için tabii ki evet
Atatürk Heykeli Yerine Çay Bardağı Koymak (Rize) 02:17
Atatürk Heykeli Yerine Çay Bardağı Koymak (Rize) 3.934 izlenme - 1 yıl önce Türkiye yine bir heykel tartışmasıyla karşı karşıya. Tartışmanın merkezi bu kez Rize. Kentte belediye, Cumhuriyet Meydanı'nın yeniden düzenlenmesi projesi kapsamında taşınacak olan Atatürk heykelinin yerine konulup konulmayacağına halk oylaması ile karar verileceğini açıkladı. Eğer heykel yerine konulmazsa, alternatif olarak meydana bir çay bardağı figürü konulması da tartışılıyor.İyi seyirler.
Esad Kardeşimle Anlaştık 02:11
Esad Kardeşimle Anlaştık 2.453 izlenme - 11 ay önce Esad Kardeşimle anlaştık. Kim kazandı? Vatandaş kazandı. 12 Eylül 2010 referandum öncesi Gaziantep Mitingi...
Referandum Da Kararınız Evet Mi Hayır Mı Olacak? 05:37
Referandum Da Kararınız Evet Mi Hayır Mı Olacak? 123 izlenme - 1 ay önce Bence hayır olmalı,sokak röportajında halka sordular.Referandum Da Kararınız Evet Mi Hayır Mı Olacak?
Nihat Doğan'dan Referanduma Evet Şarkısı 02:38
Nihat Doğan'dan Referanduma Evet Şarkısı 136 izlenme - 1 ay önce Nihat Doğan'dan Referanduma Evet Şarkısı Nihat Doğan'ın referandum için söylemiş olduğu şarkı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.
(Dj Hüzünbaz)süper Bir Şiir  Ve Ses... 05:40
(Dj Hüzünbaz)süper Bir Şiir Ve Ses... 15.385 izlenme - 9 yıl önce dj hüzünbaz denizlide oturan ve 12 yıldır radyoculuk yapan ınanılmaz güzel şiir okuyan gercek radyo sunucusudur. ve su an da dinliyorsunuz lütfen taklitleriyle karıstırmayınız.dj hüzünbaz yakında ulusal medyada sesini duyurmak adına bir şiir albümü hazırlıgı içerisinde ve cok yakında tüm müzik marketlerde dj hüzünbazın o ınanılmaz ve ortalıgı yıkacak şiir albümünü bulabilirsiniz.lütfen yorumlarınızı yazmayı ve yıldızları tıklamayı unutmayın.bize ulaşmak için
ölüm cehennemi - 12 eylül 1980 02:40
ölüm cehennemi - 12 eylül 1980 5.735 izlenme - 6 yıl önce 12 eylül 1980 tarihi milli iradenin yerle bir edildiği çok hazin ve etkileri hala da bütün şiddetiyle devam eden bir darbenin yapıldığı gündür. milletin kendilerine silah ve yetki verdiği adamlar bu silahları millete de çevirmekten zerre kadar tereddüt göstermemişlerdir.
Süleyman Demirel'in Siyasi Yasağının Kalkması (1987) 00:53
Süleyman Demirel'in Siyasi Yasağının Kalkması (1987) 1.107 izlenme - 12 ay önce 12 Eylül 1980'deki askeri müdahaleyle başbakanlığı sona eren Demirel Hamzakoy'da yaklaşık bir ay gözetim altında tutuldu. Partisi 16 Ekim 1981'de kapatılıncaya kadar başkanlıktan ayrılmyaan Demirel, 7 Kasım 1982 halkoylamasında kabul edilen 1982 Anayasası'nın geçici 4. maddesi ile 10 yıl siyaset yasaklıları kapsamına alındı. 6 Eylül 1987'deki halk oylaması sonucunda siyaset yasağı kalkan Demirel, DYP'nin o tarihteki genel başkanı Hüsamettin Cindoruk'un istifası ile 24 Eylül 1987'de DYP'nin genel başkanlığına seçildi. 29 Kasım 1987 seçimlerinde Isparta'dan milletvekili seçilerek TBMM'ye girdi. 1988 ve 1990 yıllarında yapılan büyük kongrelerde DYP genel başkanlığına yeniden seçildi. Bu dönemde, 24 Ocak Kararları'nı beraber hazırladığı Turgut Özal'a karşı sert bir muhalefet yürüttü.
İbo Show Yalanmis 2009 04:28
İbo Show Yalanmis 2009 6.612 izlenme - 7 yıl önce süper elektro baĞlama İle süper İbo
İşte AK Parti'nin referandum tanıtım filmi 11:05
İşte AK Parti'nin referandum tanıtım filmi 1 izlenme - 2 gün önce AK Parti, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Tanıtım Toplantısı'yla 16 Nisan'da yapılacak halk oylaması için kampanya startını verdi. Toplantıda AK Parti'nin seçim kampanyası için hazırladığı tanıtım filmi de ilk defa yayınlandı. İşte AK Parti'nin referandum tanıtım filmi.