Hoşgeldiniz!

referandum 2017

Sandıkta Hile 2 00:07
Sandıkta Hile 2 33 izlenme - 2 yıl önce
Sandıkta Hile 3 00:25
Sandıkta Hile 3 28 izlenme - 2 yıl önce
Demet Akbağ Referandum Oyunu Kullandı 02:17
Demet Akbağ Referandum Oyunu Kullandı 23 izlenme - 2 yıl önce eni anayasa sisteminin halkoyuna sunulduğu referandumda ünlü oyuncu Demet Akbağ da oyunu kullandı. Akbağ, “Vatandaşlık görevimizi yaptık. En büyük ümidim oy kullanma oranının çokluğu” dedi. Ünlü oyuncu Demet Akbağ yeni anayasa sisteminin halkoyuna sunulduğu referandumda oyunu öğlen saatlerinde Beşiktaş Tevfik Fikret İlkokulu’nda kullandı. Oy kullanmaya eşi Zafer Çika ile birlikte gelen ünlü sanatçı oyunu kullanacağı sandığı öğrenerek sıraya girdi. Oyunu kullanacağı sırada mührü unutan Akbağ’ı yetkililer uyardı. Ardından oyunu kullanan ünlü oyuncu, sandık yetkililerinin fotoğrafı çektirme isteğini de kırmadı. Akbağ, çıkışta hayranlarıyla selfie çektirerek okuldan ayrıldı. “En büyük ümidim oy kullanma oranının çokluğu” Referandumda oyunu kullanan Demet Akbağ,“ Vatandaşlık görevimizi yaptık. En büyük ümidim oy kullanma oranının çokluğu hem çok yazın ortasında değiliz. Bir bahar ayı bütün Türk vatandaşları vatandaşlık görevlerini yapar diye umuyorum. Çünkü bu bizim bir vatandaş olarak yapabileceğimiz çok küçük ama yegane şey umarım bunu değerlendirirler ve memleketimiz içinde hayırlısı olur” diye konuştu.
Erdoğan ile Rizeli Vatandaşın Referandum Muhabbeti 01:00
Erdoğan ile Rizeli Vatandaşın Referandum Muhabbeti 22 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TRT ortak yayınında gündemi değerlendirdi. Yayın çıkışı vatandaşlarla muhabbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Rizeli bir vatandaş ile gerçekleştirdiği referandum muhabbetini izliyoruz.
Referandum Sonuçları 2017 13:18
Referandum Sonuçları 2017 10 izlenme - 2 yıl önce Like Atmayı ve Abone Olmayı Unutmayın.:) Abone Olmak İstermisin?:https://goo.gl/DWQ2Zo Facebook Hesabım:https://goo.gl/sym89U Çekiliş Yaptığım Site:https://goo.gl/DsP8Vr Kanala göz gezdirmeyi unutmayın,önerilen videoları izlemeyi unutmayın.Ara ara yaptığımız yayınlarıda kaçırmayın. Sizlerin desteği olmadan asla ilerleyemem videoları paylaşmayı unutmayın,yeni bir youtuber gelsin değil mi? :) Arkadaşlar hepiniz kendinize iyi bakın,hiçbişey sizlerden önemli değil. :) ETİKETLER :referandum, referandum 10. madde, referandum 100 avro, referandum 15 temmuz,referandum akp, referandum ankara, referandum anket sonuçları, referandum anketi, referandum anketi başkanlık, referandum anketleri, referandum anketleri 2017, referandum açıklaması, referandum bahçeli, referandum bakırköy, referandum bağcılar, referandum bağdat caddesi, referandum başakşehir, referandum başkanlık, referandum belgesel, referandum beylikdüzü, re
Sandıkta Hile1 01:49
Sandıkta Hile1 8 izlenme - 2 yıl önce sandık, hile,rezalet,