Hoşgeldiniz!

refleks

Ferrari ile Kılpayı Kurtulmak 00:27
Ferrari ile Kılpayı Kurtulmak 6.659 izlenme - 2 ay önce Ferrari ile son sürat giden abimiz, inanılmaz refleksleri sayesinde kazadan kılpayı kurtuluyor, tabi arabanın da hakkını vermek lazım.
Geç Refleks Veren Adam 00:06
Geç Refleks Veren Adam 140.471 izlenme - 4 yıl önce Geç Refleks Veren Adam Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Fren Refleksi ile Otobüs Şoförünün Yolcuları Coşturması 00:34
Fren Refleksi ile Otobüs Şoförünün Yolcuları Coşturması 5.882 izlenme - 4 ay önce Rusya'da bir otoyolda aniden savrulan arabayı erken fark eden otobüs şoförü 100 km hızla giden otobüsü kaza yapmadan durdurmayı başarmış. Şoförünün dikkati ve fren refleksi yolcuları alkışa boğmuş.
Refleskte Sınırları Zorlamak 00:31
Refleskte Sınırları Zorlamak 6.886 izlenme - 9 ay önce İnanılmaz bir refleks gösteren sürücü,tıra ve motora son anda çarpmaktan kurtulsa da kaza yapmaktan kurtulamıyor.
Hayat Kurtaran Refleks 00:19
Hayat Kurtaran Refleks 26.405 izlenme - 4 yıl önce 12.09.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Hayat Kurtaran Refleks' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dünyanın En İyi Refleksli Babası 00:24
Dünyanın En İyi Refleksli Babası 22.359 izlenme - 5 yıl önce Çocuğunu Son Anda Öyle Bir Kurtarıyor Ki ...
Çocuktan Hayat Kurtaran Refleks 00:22
Çocuktan Hayat Kurtaran Refleks 16.763 izlenme - 4 yıl önce Çocuktan Hayat Kurtaran Refleks 03.09.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Çocuktan Hayat Kurtaran Refleks' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Top Yakalayıcı Çocukların Efsane Refleksleri 02:07
Top Yakalayıcı Çocukların Efsane Refleksleri 5.088 izlenme - 1 yıl önce Tenis maçlarında top Yakalayıcı olarak görev yapan çocuklardan efsane ve bir o kadar da cool top yakalama hareketleri.
Eliyle Kuş Tutan Adam 00:21
Eliyle Kuş Tutan Adam 12.746 izlenme - 5 yıl önce Gelecek Bölümlerde Ağzıyla Kuş Tutan Adam
Arabayla Füzeden Kaçan Şoför 00:48
Arabayla Füzeden Kaçan Şoför 8.168 izlenme - 2 yıl önce Suriye ordusuna ait olduğu düşünülen aracın şoförü kesin İstanbul trafiğinde araç kullanmış. Yoksa bu refleks öyle kolay değil...
Nazi Refleksi 00:07
Nazi Refleksi 5.262 izlenme - 1 yıl önce Almanya'da arabalarıyla seyahat eden iki kişiden erkek olanı, akli dengesi bozuk yahut cidden Neonazi bir adama "Kamerad!" (Yoldaş!) diye sesleniyor ve adam "Heil Hitler!" cevabını veriyor.
İnsanların Refleksini Ölçen Şaka 01:26
İnsanların Refleksini Ölçen Şaka 10.028 izlenme - 4 yıl önce İnsanların Refleksini Ölçen Şaka
Babanın Düşen Çocuğuna Gösterdiği Muazzam Refleks 00:34
Babanın Düşen Çocuğuna Gösterdiği Muazzam Refleks 593 izlenme - 2 ay önce Çin'de kameraya yansıyan görüntülerde, bebek arabasındaki çocuk tam yere düşeceği sırada babanın refleksi sayesinde kurtulmuş.
Top Toplayıcı Kızdan Müthiş Refleks 00:36
Top Toplayıcı Kızdan Müthiş Refleks 9.725 izlenme - 4 yıl önce Padres beyzbol takımının top toplayıcı kızından müthiş refleks.
Muhammed Ali Müdafaası 04:41
Muhammed Ali Müdafaası 6.245 izlenme - 3 yıl önce Çoğu insan tarafından tüm zamanların en iyi ağır siklet boks şampiyonu olarak görülen Muhammed Ali'nin bazı savunma reflekslerini izliyoruz.
İki Kişiye Karşı Dövüş Teknikleri 01:40
İki Kişiye Karşı Dövüş Teknikleri 7.238 izlenme - 3 yıl önce adam gerçekten mükemmel bir hızda hünerlerini sergiliyor. Elbette karşındaki de mal gibi durmayacak ama yine de işe yarar teknikler öğretiyor Öğrenciler bazen nasibin alsa da öğrendikleri çok şey olsa gerek.
İlhan İrem - The Best Of 1 - Sevgililer Günü 01:04:26
İlhan İrem - The Best Of 1 - Sevgililer Günü 8.386 izlenme - 2 yıl önce İlhan İrem şarkılarından oluşan bir müzik dosyası dinleyeceğiz. Şarkı isimleri sırasıyla; Anlasana Ay Tozları Bir Yıldız Buruk Esinti Gemiler Döner Geriye Günden Güne Hoşgeldin Kızım için Olanlar Olmuş Samanyolu Şartlı Refleks Sazlıklardan Havalanan Sevecen Son Selam Yazık Oldu Yarınlara
Muhammad Ali (reflex) 00:11
Muhammad Ali (reflex) 5.873 izlenme - 4 yıl önce Muhammad Ali (reflex)
Pitbull Sahibinin Refleksi 00:25
Pitbull Sahibinin Refleksi 267 izlenme - 2 ay önce Adam kahve içip sohbet ederken pitbull cinsi köpeğinin sokaktan geçen bir köpeğe saldırmasını son anda engellemiş. Adamın refleksi köpekten hızlı.
Araba ile Refleks Testi - Engele Sakın Vurma! 09:27
Araba ile Refleks Testi - Engele Sakın Vurma! 1.353 izlenme - 9 ay önce Autodrom hakkında bilgi almak için tıklayın: https://goo.gl/yfL47L Facebook linki: https://www.facebook.com/autodrom.turkiye Bu videoda ileriş sürüş teknikleri eğitimi alıyoruz ve bu kapsamda refleks testi yapıyoruz. Amaç en uygun zamanda frene basıp engele vurmamak. Yani bir tür kapışma yapıyoruz. Bakalım aramızda en başarılı kim olacak? Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
refleks - sen hep benimsin 04:27
refleks - sen hep benimsin 8.697 izlenme - 9 yıl önce
Arsız Bela - Ayrılık Yoktu Hani 2013 03:08
Arsız Bela - Ayrılık Yoktu Hani 2013 5.965 izlenme - 5 yıl önce Arsız Bela Ft Safsata Refleks - Ayrılık Yoktu Hani
Mario'nun Zıplama Sesiyle Refleks Yapan Kedi 01:22
Mario'nun Zıplama Sesiyle Refleks Yapan Kedi 3.139 izlenme - 4 yıl önce Refleks Yapan Kedi.
Ailemizin Gizli Kahramanları 01:11
Ailemizin Gizli Kahramanları 2.386 izlenme - 2 yıl önce İzlediğiniz zaman sizleri şaşırtacak , bir o kadar da durgunluk verecek olan bir video . Sakar babaların nasıl süper kahramana dönüştüğüne şahit olacaksınız.
Onun Adı Iker Casillas - Tribünden Atılan Şişeyi Havada Yakaladı! 00:21
Onun Adı Iker Casillas - Tribünden Atılan Şişeyi Havada Yakaladı! 3.351 izlenme - 4 yıl önce Real Madrid Kalecisi Iker Casillas, Maç Esnasında Tribünden Atılan Su Şişesini Reflekslerini Konuşturarak Havada Yakaladı. Şişeyi Atan Taraftara Da Sert Bir Bakış Atmayı İhmal Etmedi...
Refleks Topu ile Reflekslerimizi Test Ettik  - Bol Yumruklu Test - Oha Diyorum 04:57
Refleks Topu ile Reflekslerimizi Test Ettik - Bol Yumruklu Test - Oha Diyorum 2.036 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuzda hem refleks topunu, hem de reflekslerimizi test ediyoruz. Bakalım ne kadar başarılı olacağız? Bir şeyleri test ettiğimiz tüm videolar şurada: https://www.youtube.com/playlist?list=PLrLROxA9vVb2z26KkozNmP4EFie2aAhJg Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Forklift Operatörünün İnanılmaz Refleksi 00:10
Forklift Operatörünün İnanılmaz Refleksi 1.490 izlenme - 1 yıl önce Kamyondan bira fıçılarını forklift ile indiren forklift operatörünün düşen bir bira fıçısını inanılmaz bir refleksle yakalamasını izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ferrari Test Sürüşünde İnanılmaz Refleks 00:32
Ferrari Test Sürüşünde İnanılmaz Refleks 1.502 izlenme - 3 yıl önce Ferrari Test Sürüşünde İnanılmaz Refleks Ferrari'nin test sürüşünde yolda ilerlerken önünden aniden duran arabaya çarpmamak için müthiş bir reflekse imza atan adamı izliyoruz.
Top Toplayıcı Çocuktan Muhteşem Refleks 00:11
Top Toplayıcı Çocuktan Muhteşem Refleks 3.162 izlenme - 6 yıl önce roger federer'in auto çıkan topunu inanılmaz bir refleks hareketiyle havada tutan top toplayıcı çocuk seyirciden alkış aldı
Top Toplayıcı Kız Refleksi 00:37
Top Toplayıcı Kız Refleksi 1.397 izlenme - 3 yıl önce Padres beyzbol takımının top toplayıcısı kızın inanılmaz refleksi topun seyircilere çarpmasını engelliyor.