Hoşgeldiniz!

reflektör

Reflektörü Açamayınca ! 01:07
Reflektörü Açamayınca ! 89.810 izlenme - 10 yıl önce kadın reflektörü açamayınca bakın napıyor
lazrail 2 05:07
lazrail 2 8.980 izlenme - 10 yıl önce lazrail serisinin ikincisi lazrail yeni nesil ajan
Seat Leon Reflektör Çakar Yapılması 01:07
Seat Leon Reflektör Çakar Yapılması 961 izlenme - 4 yıl önce Seat leon reflektör çakar yapılması. SCW farkı ile yapılmıştır.
Yeni Seat Leon Reflektör Çakar Yapımı 01:07
Yeni Seat Leon Reflektör Çakar Yapımı 581 izlenme - 4 yıl önce Yeni Seat Leon Reflektör Led Çakar Yapılması ScW Katkılarıyla
Reflektör Nedir, Ne İşe Yarar? 07:00
Reflektör Nedir, Ne İşe Yarar? 148 izlenme - 3 yıl önce Reflektörlerin beyaz, siyah, gümüş, altın vb. gibi renk seçenekleri mevcuttur. Fotoğrafçılar tarafından en çok kullanılanları gümüş, altın ve beyazdır… Gümüş Reflektör : Işık miktarının büyük çoğunluğunu yansıtır ve kendisine vuran ışığın rengini değiştirmez. Profesyoneller ışığın rengini değiştirmediği için genelde bu reflektörü kullanır. Beyaz Reflektör : Gümüş reflektörler kadar ışık yansıtmazlar. Genelde çekilen konuya yakın tutulmak kaydıyla işe yarar. Portre veya ürün çekimlerinde kullanılabilir. Altın Reflektör : Güneş ışığının rengiyle eşleştiği için genel olarak dış mekan çekimlerinde kullanılır. Stüdyoda kullanılması tavsiye edilmez çünkü stüdyoda kullanılan beyaz ışığı altın reflektör ile yansıtırsak sarı bir ton elde ederiz. Aynı obje üzerinde 2 renk elde etmiş oluruz. youtube : goo.gl/DJ2G8Y google + : goo.gl/xH37s1 facebook : goo.gl/VMfeB5 twitter : goo.gl/pWwQKL
Bizim İşimiz Harita (Müzik Klibi) 03:50
Bizim İşimiz Harita (Müzik Klibi) 122 izlenme - 3 yıl önce Bu şarkı harita mühendislerinin o aletlerle ne yaptığını merak edenler için geliyor... -Ya yolun kenarındaki adamlar o dürbünlü aletlerden nereye bakıyolar acaba? -Fotoğraf mı çekiyolar yoksa? -Ne jeodezi mi? deprem falan o işlerle ilgili bişey değil miydi o? -Hayır bizim işimiz harita! =)
Reflektör Yerine Yolun Ortasına Büyük Tüp Koymak 01:42
Reflektör Yerine Yolun Ortasına Büyük Tüp Koymak 87 izlenme - 3 yıl önce Yolda aracı arıza yapan amcamız aracının bakımı sırasında reflektör vazifesi görsün diye bir şişman tüpü kullanıyor, dha da böyle şeyleri hiç kaçırmaz izliyoruz.