Hoşgeldiniz!

Reggie Miller Videoları İzle

Nba'deki En İyi Thrash Talker'lar 06:53
Nba'deki En İyi Thrash Talker'lar 2.236 izlenme - 10 ay önce Nba'in eski efsanelerinin konuk olduğu Open Court programında thrash talk üstüne konuşulmuş. NBATRKY TV'de Türkçe'ye çevirmiş keyifli buldum sizlerle paylaşmak istedim. Adamların Youtube kanalını da takip etmenizi tavsiye ederim çok güzel Türkçe Nba içerikler var.
Reggie Miller Belgeseli - Winning Time (Kazanma Zamanı) 01:12:00
Reggie Miller Belgeseli - Winning Time (Kazanma Zamanı) 2.117 izlenme - 2 yıl önce ESPN'nin 2009 - 2010 yılları arasında yayınladığı bir belgesel serisi vardı 30 for 30 adında. Toplamda 30 farklı belgeselden oluşan seride (sonradan sayıyı arttırmışlar sanırım) farklı spor efsanelerinin hikayeleri anlatılmış. Ben sadece Reggie Miller ile ilgili olanını izlemiştim. Ntvspor da zamanında Türkçe dublaj ile yayınlamıştı. Özellikle basketbol severler için mükemmel bir film. Çocukluk yıllarımda nba ile yeni yeni ilgilenmeye başlamıştım ve mahalledeki potada oynadığımız oyuna modayı da katmaya başlamıştık. Herkes ya Michael Jordan yada Kobe Bryant forması giyerdi. Ben de yine bir michael jordan forması alma isteğiyle mağazaya gitmiştim ancak ellerinde olmadığı için o zamanlar çok da bilmediğim bir isim olan Reggie miller'in formasını almıştım. Yaş olarak da tam çocukluktan ergenliğe geçtiğim yıllardı ve Miller'ın forma numarası 31 idi. O ilk yıllar için kendine has bir karizması olduğunu söylemek lazım :) Oldukça da eğlenceli ve komik bir filmdir. Filmi youtube'da Alp Şahin isimli kullanıcı yüklemiş. Kendisine çok teşekkürler
Reggie Miller - Kobe Bryant Kavgası 00:42
Reggie Miller - Kobe Bryant Kavgası 3.334 izlenme - 9 yıl önce kobe çok pis dalıyo
Nba Fights- Reggie Miller Vs Michael Jordan 00:12
Nba Fights- Reggie Miller Vs Michael Jordan 1.230 izlenme - 9 yıl önce
Reggie Miller'dan 8 saniyede 8 sayı 00:34
Reggie Miller'dan 8 saniyede 8 sayı 321 izlenme - 2 yıl önce NBA efsanelerinden Reggie Miller'ın, 20 sene önce bugün New York karşısında 9 saniyede bulduğu 8 sayı.
reggie miller clutch 3-point bank shot to send game into overtime vs. new jersey nets 00:28
reggie miller clutch 3-point bank shot to send game into overtime vs. new jersey nets 148 izlenme - 6 yıl önce