Hoşgeldiniz!

Regl

Erkeklerin Regl Sancısı ile İmtihanı 01:30
Erkeklerin Regl Sancısı ile İmtihanı 1.355 izlenme - 4 hafta önce Regl ağrısıyla başa çıkabilirim diyerek ağrı simülatörü ile sancı verilmesini bekleyen erkekler büyük hayal kırıklığı yaşamış.
Regl Sancısını Ağrı Simülatörü ile Deneyen Adam 02:28
Regl Sancısını Ağrı Simülatörü ile Deneyen Adam 3.951 izlenme - 7 ay önce Regl ağrısıyla başa çıkabilirim diyerek eşinden kendisine ağrı simülatörü ile sancı vermesini isteyen adamın, finalde eşi ve tüm kadınlara saygı duyduğu anları izliyoruz.
Yabancılara Regl Dönemini Sormak? 05:42
Yabancılara Regl Dönemini Sormak? 6.771 izlenme - 4 yıl önce Yabancılara Regl Dönemini Sormak Ülkemizde yaşayan yabancılara reglyi sormuşlar. Bakalım yabancılar ne cevap vermişler?
Metroda Regl Şakası Yapmak 01:27
Metroda Regl Şakası Yapmak 17.322 izlenme - 7 yıl önce Sancılar içerisinde kıvranan ve metroda inlemeye başlayan kadına bakın trendekiler nasıl yardım ediyor.
Kadınlık Hikayem - İlk Öpücük 13:49
Kadınlık Hikayem - İlk Öpücük 3.331 izlenme - 3 yıl önce Genç kadın, cinsellikle tanışma evrelerini anlatıyor
Adet Kabı Nedir? Nasıl Kullanılır? 12:21
Adet Kabı Nedir? Nasıl Kullanılır? 2.868 izlenme - 3 yıl önce Kadınlar erkeklere göre değişik canlılardır. Her ay düzenli olarak kanarlar buna regl veya adet dönemi denir. Bu döneme karşı akan kanı durdurmak için pedler, tamponlar kullanırlar ama bu yeni teknoloji ile yani adet kabı ile akan kanı biriktirip lavaboya döküp değişik şeyler yapıyorlar. Erkekler kadınların ne çektiğini bilemiyorum ama erkeklerde sürekli başka şeyler çekiyorlar.
İlk Adet (Regl) Görme Durumunda Yapılacaklar 02:53
İlk Adet (Regl) Görme Durumunda Yapılacaklar 6.450 izlenme - 7 yıl önce İlk reglinizin nasıl geçeceğini merak mı ediyorsunuz? Bu videoyu seyrederek ilk reglinizi olduğunuzda ne tür semptomlar bekleyebileceğinizi öğrenin.
En Küfürbaz Kadın Co-Pilot 02:31
En Küfürbaz Kadın Co-Pilot 1.739 izlenme - 8 yıl önce Epynt Challenge 2013 yarışında VW Polo Grup N aracıyla yarışan Marcus Mullens'in Co-Pilotu Claire Williams (hem de kadın evet) sanırım kötü bir günde yarışıyor olacak ki 2 dk 32 saniye boyunca küfürü ağzından düşürmüyor.Fuck'a doyacağınız bir video.
Orkid Plus Ped Reklamı 00:45
Orkid Plus Ped Reklamı 780 izlenme - 7 yıl önce Şimdi eğri oturup doğru konuşalım yeni jenerasyon hatunları olarak hemen hemen her konuda ninelerimize annelerimize kıyasla oldukça rahat bir yaşam sürdürüyoruz. Ah anam garip anam çilekeş anam demek geldi içimden bu reklamı gördükten sonra; bebeğin bezlerini mi kaynatacaksın, kendi bezlerini mi kaynatacaksın, hepsi birbirinden zahmetli mevzular nerdeee ozaman kullan at olgusu.Şimdiki ped reklamlarıyla kıyaslarsak reklamımızdaki ped oldukça sade ve özelliksiz.Zaten kendisinin kıyaslandığı durum normal bildiğimiz elbezi olduğundan çok da kasmamışlar. Ne sızdırmaz kanallarıyla sıvıyı jelleştirip orta tabakaya hapsetme durumu var, ne renkli bilmemne noktacıkları sayesinde kaymayı önleme var efenime söyliyim ne de bişey çiçeği kokusu var. Oynayan ablamıza baktığımızda ise beyaz pantolonu yok, plajda çılgınca voleybol oynama veya bisiklete binme tarzında istekleri yok.Ozamanın teknolojisiyle görsel efektler konusunda da sıkıntılar olduğundan kaynaklı olsa gerek 'Eşit miktarda sıvı döküldüğünde 'deniyor fakat siz de farkedeceksiniz ki klasik beze yapılan büyük bir haksızlık söz konusu.
Gözde Tezer İle Genç Kızlar İçin Cinsellik 12:14
Gözde Tezer İle Genç Kızlar İçin Cinsellik 452 izlenme - 5 yıl önce Türk youtuber Gözde Tezer cinsellikle ilgili olarak; konuşmaya korkulan konulardan biri olan cinsellik hakkında konuşalım istedim. Umarım alacağınız kararlarda size yardımcı olacak, size farklı bakış açıları sunacak bir video çekebilmişimdir demiş.
Survivor'da Kadın Olmak - Irmak Atuk 01:23
Survivor'da Kadın Olmak - Irmak Atuk 596 izlenme - 7 yıl önce Beyaz TV'de Kenan Erçetingöz'ün Yüz Yüze programına konuk olan Irmak Atuk, Survivor'da kadın olmanın nasıl olduğunu açıklamış. Adada 3 ay boyunca regl olamadığını söylemiş. Bu duruma en çok da güzide üyelerimizden Ataol'un üzüleceğini düşünmekteyim. Ayyhh cınım yhaaa yasıkkk...
Regl Öncesi Gerginlik Neden Oluşur 01:40
Regl Öncesi Gerginlik Neden Oluşur 195 izlenme - 3 yıl önce Op. Dr. Nejla Gültekin hocamız eğlenceli yorumları ve bilgilendirici anlamatıyla bugünkü konusu Regl Öncesi Gerginlik Neden Oluşur Sizlerle iyi seyirler.