Hoşgeldiniz!

Regl Videoları İzle

Kızlar Adet Gününde Neler Yapar? 02:10
Kızlar Adet Gününde Neler Yapar? 23.381 izlenme - 1 ay önce Türk kızının belki de en hassas ve hatta asabi olduğu regl döneminde neler yaptığını merak ettiniz mi hiç? Bazen "teyzem ziyarete geldi" kodu ile bu durumu anlatan bazen ise "hastayım" ya da "adet oldum" veya "aybaşı olmak" şekillerinde adlandırılan bu dönem Türk kızlarının en fazla kezbanlaştığı dönem oluyor. Henüz bilimsel bir araştırma ile ispatlanamamış olsa dahi dünyadaki bütün kadınların yaşadığı bu regl dönemini kişisel gözlemlerimize göre en ağır ve sinir harbi içinde geçirenler yine Türk kızı modeli. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sevgiliye Regl Olma Şakası 12:01
Sevgiliye Regl Olma Şakası 5.812 izlenme - 1 ay önce Sosyal medyada birbirine şaka yapan sevgililerin ardı arkası kesilmiyor. Bu regl olma şakasıda sevgiliye yapılan acımasız bir şaka.
Regl Nedir? PMS Bir Adet midir? 02:34
Regl Nedir? PMS Bir Adet midir? 9.468 izlenme - 11 ay önce Regl, kadınların rahim iç yüzeyinde oluşan damar ve dokuların kan ile birlikte vücuttan atılmasıdır. Ay hali, adet, halam geldi gibi anlamdaşları da var reglin. Bir de kirli diyor kimileri regl olan kadına; ama bizce dememeliler! Saçma, çirkin ve bir o kadar da yargılayıcı bir tanım çünkü regl olan kadına kirli demek. Kadınların genellikle ayda 3 ila 5 gün regl kanamaları olur. Regl döneminden önce de pms yani regl öncesi sendromu vardır. PMS Nedir? dersen, aynı adlı eğlenceli videomuza göz atabilirsin;)
Metroda Regl Şakası Yapmak 01:27
Metroda Regl Şakası Yapmak 11.367 izlenme - 1 yıl önce Sancılar içerisinde kıvranan ve metroda inlemeye başlayan kadına bakın trendekiler nasıl yardım ediyor.
Kızlar Regl Döneminden Çıktıktan Sonra Erkekler 00:05
Kızlar Regl Döneminden Çıktıktan Sonra Erkekler 10.257 izlenme - 3 yıl önce Kızlar regl döneminden çıktıktan sonra erkekler
Erkekler Regl Olsaydı... 01:45
Erkekler Regl Olsaydı... 7.495 izlenme - 2 yıl önce Erkekler Regl Olsaydı..."ne Halısahası Yaa İstemiyorum Halısaha Filan!" daha Fazlası İçin:https://itunes.apple.com/tr/app/scorp-Talk-To-Us-15-Second/id914653446?mt=8 İndirebilirsiniz!
Erkekler de Regl Olsaydı? - Bizim Mahalle 03:03
Erkekler de Regl Olsaydı? - Bizim Mahalle 2.267 izlenme - 1 yıl önce Merhaba Bizim Mahalle Sakinleri! Biz erkekelrin en büyük problemlerinden biri özel günlerindeki kadınların tripleri. Peki ya biz erkekler aynısını Onlara yaşatsaydık*
İlk Adet (Regl) Görme Durumunda Yapılacaklar 02:53
İlk Adet (Regl) Görme Durumunda Yapılacaklar 3.768 izlenme - 1 yıl önce İlk reglinizin nasıl geçeceğini merak mı ediyorsunuz? Bu videoyu seyrederek ilk reglinizi olduğunuzda ne tür semptomlar bekleyebileceğinizi öğrenin.
 Erkekler Regl Olursa 00:06
Erkekler Regl Olursa 1.308 izlenme - 3 yıl önce Erkekler Regl Olursa
Adet Döneminde Kadın 02:15
Adet Döneminde Kadın 1.064 izlenme - 3 yıl önce Adet Dönemi Kadınlar İçin Çok Özel Bir Dönemdir. bu Dönemlerde Kadınlarda Hem Ruhsal Hem Fiziksel Pek Çok Değişiklik Olur.
Erkekler Regl Olursa Ne Olur? 02:18
Erkekler Regl Olursa Ne Olur? 9 izlenme - 7 gün önce Regl Olursa Ne Olur?' durumundan bahsedeceğiz. Bu olağanüstü durum olsaydı erkekler yemeden içmeden kesilirler miydi? Yoksa bu durumu da bir kabadayılık olayına mı döndürürlerdi? Böyle bir durumda neler olabileceğini eğlenceli bir şekilde anlattık. Hep beraber izleyelim.
 Erkekler Regl Olursa 2 00:06
Erkekler Regl Olursa 2 642 izlenme - 3 yıl önce Erkekler Regl Olursa 2
 Erkekler regl olsaydı 00:06
Erkekler regl olsaydı 561 izlenme - 4 yıl önce Erkekler regl olsaydı
 Regl İken Sen Sen Değilsin 00:06
Regl İken Sen Sen Değilsin 563 izlenme - 3 yıl önce regl iken sen sen değilsin
Ped Reklamı Dediğin Böyle Olur! 'Hiçbir Kan Kadınları Yıldıramaz' 01:22
Ped Reklamı Dediğin Böyle Olur! 'Hiçbir Kan Kadınları Yıldıramaz' 165 izlenme - 11 ay önce Her ay regl olan kadınlar için bu durum onları günlük hayatta yaptıkları şeylerden alıkoymak için yeterli değil. Hijyenik ped markası Bodyform’un hazırladığı kampanya kadınların hayatın her alanında başarıyla sürdürdüğü mücadelelerini gözler önüne seriyor. İngiliz hijyenik ped markası Bodyform, kanamanın hiçbir türünün kadınları yıldırmayacağına yönelik güçlü bir kampanya yarattı.
Orkid Plus Ped Reklamı 00:45
Orkid Plus Ped Reklamı 338 izlenme - 2 yıl önce Şimdi eğri oturup doğru konuşalım yeni jenerasyon hatunları olarak hemen hemen her konuda ninelerimize annelerimize kıyasla oldukça rahat bir yaşam sürdürüyoruz. Ah anam garip anam çilekeş anam demek geldi içimden bu reklamı gördükten sonra; bebeğin bezlerini mi kaynatacaksın, kendi bezlerini mi kaynatacaksın, hepsi birbirinden zahmetli mevzular nerdeee ozaman kullan at olgusu.Şimdiki ped reklamlarıyla kıyaslarsak reklamımızdaki ped oldukça sade ve özelliksiz.Zaten kendisinin kıyaslandığı durum normal bildiğimiz elbezi olduğundan çok da kasmamışlar. Ne sızdırmaz kanallarıyla sıvıyı jelleştirip orta tabakaya hapsetme durumu var, ne renkli bilmemne noktacıkları sayesinde kaymayı önleme var efenime söyliyim ne de bişey çiçeği kokusu var. Oynayan ablamıza baktığımızda ise beyaz pantolonu yok, plajda çılgınca voleybol oynama veya bisiklete binme tarzında istekleri yok.Ozamanın teknolojisiyle görsel efektler konusunda da sıkıntılar olduğundan kaynaklı olsa gerek 'Eşit miktarda sıvı döküldüğünde 'deniyor fakat siz de farkedeceksiniz ki klasik beze yapılan büyük bir haksızlık söz konusu.
Survivor'da Kadın Olmak - Irmak Atuk 01:23
Survivor'da Kadın Olmak - Irmak Atuk 354 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV'de Kenan Erçetingöz'ün Yüz Yüze programına konuk olan Irmak Atuk, Survivor'da kadın olmanın nasıl olduğunu açıklamış. Adada 3 ay boyunca regl olamadığını söylemiş. Bu duruma en çok da güzide üyelerimizden Ataol'un üzüleceğini düşünmekteyim. Ayyhh cınım yhaaa yasıkkk...
Adet Döneminde Aşırı Yorgunluk Hissetmenin Nedeni Nedir? 00:43
Adet Döneminde Aşırı Yorgunluk Hissetmenin Nedeni Nedir? 94 izlenme - 9 ay önce Adet Döneminde Aşırı Yorgunluk Hissetmenin Nedeni Nedir? Serotonin adında bir hormon neden olur. Miktarı yükseldiği için ve serotonin hormonu uykuyu ve yorgunluğu dengelediği için artışıyla birlikte bir yorgunluk, halsizlik, aşırı uyku isteği oluşur.
En Küfürbaz Kadın Co-Pilot 02:31
En Küfürbaz Kadın Co-Pilot 499 izlenme - 2 yıl önce Epynt Challenge 2013 yarışında VW Polo Grup N aracıyla yarışan Marcus Mullens'in Co-Pilotu Claire Williams (hem de kadın evet) sanırım kötü bir günde yarışıyor olacak ki 2 dk 32 saniye boyunca küfürü ağzından düşürmüyor.Fuck'a doyacağınız bir video.
Regl İken sen sen değilsin 00:06
Regl İken sen sen değilsin 115 izlenme - 3 yıl önce Regl İken sen sen değilsin - Yeni Vine
Adet Görmenin Normal Periyodu Nedir? 00:32
Adet Görmenin Normal Periyodu Nedir? 47 izlenme - 9 ay önce Adet Görmenin Normal Periyodu Nedir? Normalde 2-7 gün arasında kanama dönemi olarak kabul edilir. Ondan sonra 21 gün adetin geriye kalan süreci vardır. Tüm adet dönemi 28 gündür, 35 güne kadar çıkabilir.
Adet Döneminde Kadınların Tatlı Tüketim İsteği Neden Artar? 00:41
Adet Döneminde Kadınların Tatlı Tüketim İsteği Neden Artar? 33 izlenme - 9 ay önce Adet Döneminde Kadınların Tatlı Tüketim İsteği Neden Artar? Hormonların dengesi bozulduğunda bazı nedenlerle kan şekeri düşer. Kan şekeri düştüğü için normalde fazla tatlı yemeyen kadınlar da çikolata ya da tatlı isteği fazlalaşır. Bu şekilde alınan kilolar kalıcıdır.
Kadınlar Aynı Anda Regl Olsaydı 01:51
Kadınlar Aynı Anda Regl Olsaydı 35 izlenme - 8 ay önce En yakınımızda o an kim varsa trip kusmaya hazırızdır böyle zamanlarda. Yine de etrafımızda olmamakla da kurtulamayacağınız teknolojiye sahibiz. "yazıyor...", "çevrimiçi", "yazıyor...", "son görülme 00:07". Bundan da bir şekilde sıyrıldınız diyelim ama ya anneniz, kız kardeşiniz, sevgiliniz de dahil bütün kadınlar aynı anda regl olsaydı?
Adet Dönemi Sonrası Göğüslerin Hassaslaşmasının Nedenleri Nelerdir? 00:48
Adet Dönemi Sonrası Göğüslerin Hassaslaşmasının Nedenleri Nelerdir? 27 izlenme - 9 ay önce Adet Dönemi Sonrası Göğüslerin Hassaslaşmasının Nedenleri Nelerdir? Premenstrüel sendomun bir belirtisidir. Tüm hormon sisteminin dengesi değiştiği için ve değişmeyle birlikte düzensizliğe de sebep olursa göğüsler daha fazla şişerler ve hassasiyet gösterirler. İlk regl döneminde 3-4 gün içerisinde geçmesi gerekir.
Şiddetli Adet Ağrısını Kesmek İçin Evde Neler Yapabiliriz? 01:01
Şiddetli Adet Ağrısını Kesmek İçin Evde Neler Yapabiliriz? 33 izlenme - 9 ay önce Şiddetli Adet Ağrısını Kesmek İçin Evde Neler Yapabiliriz? Yürümek, hareket etmek ve mümkünse karın kaslarını çalıştırmak çok daha faydalı olacaktır. Şiddetli ağrılarda ağrı kesici kullanımı kısa dönemli faydalı olabilir. Bitkisel ilaç kullanımı tavsiye edilir.
Adet Döneminde Kadınların Tatlı Tüketim İsteği Neden Artar ? 01:11
Adet Döneminde Kadınların Tatlı Tüketim İsteği Neden Artar ? 51 izlenme - 2 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Öğr. Gör. Hayrettin Mutlu, adet dönemindeki tatlı tüketimi hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Beslenme ve Diyet Kliniğinde Uzman Diyetisyenlerimizle ;Obezite ve tıbbi beslenme tedavisi, Son teknoloji ürünü olan InBody 520 cihazı ile vücut kompozisyon (kas, yağ, kemik, sıvı) tespiti, Diyabet (şeker) hastalığı ve beslenme tedavisi / kalp ve damar hastalıkları ve beslenme tedavisi, Gebelik ve emziklilik ve beslenme tedavisi / gesatasyonel diyabet (şeker) ve beslenme tedavisi, Bebek beslenmesi ve ek besinlere başlanması konusunda ailelere danışmanlık, Çocukluk çağı hastalıkları ve beslenme, Çocukluk çağı obezitesi ve beslenme, Çocukluk çağı diyabet (şeker) hastalığı ve beslenme, Çocukluk çağı matabolik hastalıklar ve beslenme (çölyak, galaktozemi, fruktozemi vb.), Böbrek hastalıkları ve beslenme tedavisi, Diyaliz hastalarının beslenme planının oluşturulması nutri-genetik analiz ve beslenme / besin (gıda) intöleransları ve beslenme, Online diyet danışmanlığı, İş yeri, okul, kreş ve toplu beslenme sistemlerine menü planlanması, İş yeri, okul, kreş gibi topluluklara tüm beslenme ve diyetetik alanına ilişkin eğitim ve seminerler verilmesi konularında bilimsel, modern ve güncel yaklaşımlarıyla danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Elbet menstural dönemin yaklaşması ve o dönemde kadınlarda hem hormonal değişiklikler meydana gelmekte hem de bu meydana gelen hormonal değişiklikler ve adet döneminin doğal sancılı durumu metabolizmada stres faktörünü arttırmaktadır. Stres faktörü de kişinin sevdiği yiyecekler yönlenmesine neden olmaktadır. Genelde de bu tür yiyecekler tatlı yiyecekler veya öğrenilmiş geçmişten edinilmiş öğrenilmiş davranışlarla ortaya çıkmaktadır. Kimisi tatlıyı çok severken kimisi tuzlu yiyecekleri çok tüketmektedir o dönemde. Bunu durdurmanın yolu ise o dönemde sevdiği yiyeceklerden ziyade meyve tüketimini arttırması ve egzersiz yapmasıdır. Çünkü egzersiz adet döneminin sancılarını önemli ölçüde azaltmaktadır. Meyve tüketimi de tatlıya eğilimi ciddi derecede azaltmaktadır.
Regl Ağrılarınızı Azaltacak 6 Pratik Yöntem 01:35
Regl Ağrılarınızı Azaltacak 6 Pratik Yöntem 6 izlenme - 5 ay önce Çoğu kızın acilde bir iğne yemeden geçiremediği regli ağrıları için 6 pratik yöntem sizlerle arkadaşlar. Keyifli seyirler...
Adet Döneminde Antidepresan Kullanmak Doğru mudur? 00:51
Adet Döneminde Antidepresan Kullanmak Doğru mudur? 11 izlenme - 9 ay önce Adet Döneminde Antidepresan Kullanmak Doğru mudur? Adet döneminde antidepresan kullanımı tavsiye edilmez çünkü antidepresan kullanmanın nedeni psikolojik sorunların yaşanması yüzündendir fakat bunun sebepleri önemlidir. Regl dönemindeki sorunlara neden olan unsuru kaldırmak daha önemlidir. Ağrı kesiciler de sadece o dönemdeki ağrıları hafifletir rahatsızlığı yavaşlatmıyor.
Regl Döneminde Oluşan Ödemlerden Nasıl Kurtulabiliriz? 01:15
Regl Döneminde Oluşan Ödemlerden Nasıl Kurtulabiliriz? 9 izlenme - 9 ay önce Regl Döneminde Oluşan Ödemlerden Nasıl Kurtulabiliriz? Adet döneminde alınan kilo yağ olarak alınmaz, bu bir sıvı birikintisidir. Kişiye göre değişiklik gösterse de 2-3 kg su biriktirilebilir.Regl döneminden sonra bu ödem azalır. Bunun önünü kesmek için özellikle tuzun azaltılması gerekir. Ayrıca bu dönemde daha çok yürüyüş yapmalı ve hareket edilmelidir.
KADINLAR KIZLAR REGL HAYIZ ADET DÖNEMİNDE NAMAZ KILABİLİR ORUÇ TUTABİLİR AKSİNİ İDDİA EDEN KAFİRDİR 01:54
KADINLAR KIZLAR REGL HAYIZ ADET DÖNEMİNDE NAMAZ KILABİLİR ORUÇ TUTABİLİR AKSİNİ İDDİA EDEN KAFİRDİR 10 izlenme - 10 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA