Hoşgeldiniz!

Regl

Kızlar Adet Gününde Neler Yapar? 02:10
Kızlar Adet Gününde Neler Yapar? 43.060 izlenme - 10 ay önce Türk kızının belki de en hassas ve hatta asabi olduğu regl döneminde neler yaptığını merak ettiniz mi hiç? Bazen "teyzem ziyarete geldi" kodu ile bu durumu anlatan bazen ise "hastayım" ya da "adet oldum" veya "aybaşı olmak" şekillerinde adlandırılan bu dönem Türk kızlarının en fazla kezbanlaştığı dönem oluyor. Henüz bilimsel bir araştırma ile ispatlanamamış olsa dahi dünyadaki bütün kadınların yaşadığı bu regl dönemini kişisel gözlemlerimize göre en ağır ve sinir harbi içinde geçirenler yine Türk kızı modeli. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Cevat Akşit: Regl Döneminde Sokakta Yemek Yiyen Kadınlar Dayak Yer 00:58
Cevat Akşit: Regl Döneminde Sokakta Yemek Yiyen Kadınlar Dayak Yer 6.289 izlenme - 8 ay önce TV 8’deki Ramazan programında konuşan Prof. Dr. Cevat Akşit, Ramazan ayında oruç tutmayan kadınları dayakla tehdit etti. Bekir Köse’nin TV 8’de sunduğu “Sahur Vakti” programında Prof. Dr. Cevat Akşit regl döneminde oruç tutmayan kadınların sokakta dayak yiyeceklerini söyledi. Akşit oruç tutmayanların dışarıda yemek yememesi gerektiğini söyledikten sonra, “O hayızlı kadınlar da biz tutmuyoruz diye sokakta bir şey yiyemezler. Dayak yerler ha bak. Dinen dayak yerler. Gizli yesinler” ifadelerini kullandı.
Sevgiliye Regl Olma Şakası 12:01
Sevgiliye Regl Olma Şakası 7.681 izlenme - 10 ay önce Sosyal medyada birbirine şaka yapan sevgililerin ardı arkası kesilmiyor. Bu regl olma şakasıda sevgiliye yapılan acımasız bir şaka.
Metroda Regl Şakası Yapmak 01:27
Metroda Regl Şakası Yapmak 15.311 izlenme - 2 yıl önce Sancılar içerisinde kıvranan ve metroda inlemeye başlayan kadına bakın trendekiler nasıl yardım ediyor.
Kızlar Regl Döneminden Çıktıktan Sonra Erkekler 00:05
Kızlar Regl Döneminden Çıktıktan Sonra Erkekler 11.376 izlenme - 4 yıl önce Kızlar regl döneminden çıktıktan sonra erkekler
Erkekler Regl Olsaydı... 01:45
Erkekler Regl Olsaydı... 7.642 izlenme - 3 yıl önce Erkekler Regl Olsaydı..."ne Halısahası Yaa İstemiyorum Halısaha Filan!" daha Fazlası İçin:https://itunes.apple.com/tr/app/scorp-Talk-To-Us-15-Second/id914653446?mt=8 İndirebilirsiniz!
İlk Adet (Regl) Görme Durumunda Yapılacaklar 02:53
İlk Adet (Regl) Görme Durumunda Yapılacaklar 4.842 izlenme - 2 yıl önce İlk reglinizin nasıl geçeceğini merak mı ediyorsunuz? Bu videoyu seyrederek ilk reglinizi olduğunuzda ne tür semptomlar bekleyebileceğinizi öğrenin.
Erkekler de Regl Olsaydı? - Bizim Mahalle 03:03
Erkekler de Regl Olsaydı? - Bizim Mahalle 2.312 izlenme - 2 yıl önce Merhaba Bizim Mahalle Sakinleri! Biz erkekelrin en büyük problemlerinden biri özel günlerindeki kadınların tripleri. Peki ya biz erkekler aynısını Onlara yaşatsaydık*
Gözde Tezer İle Genç Kızlar İçin Cinsellik 12:14
Gözde Tezer İle Genç Kızlar İçin Cinsellik 301 izlenme - 8 ay önce Türk youtuber Gözde Tezer cinsellikle ilgili olarak; konuşmaya korkulan konulardan biri olan cinsellik hakkında konuşalım istedim. Umarım alacağınız kararlarda size yardımcı olacak, size farklı bakış açıları sunacak bir video çekebilmişimdir demiş.
 Erkekler Regl Olursa 00:06
Erkekler Regl Olursa 1.328 izlenme - 4 yıl önce Erkekler Regl Olursa
Adet Döneminde Kadın 02:15
Adet Döneminde Kadın 1.119 izlenme - 4 yıl önce Adet Dönemi Kadınlar İçin Çok Özel Bir Dönemdir. bu Dönemlerde Kadınlarda Hem Ruhsal Hem Fiziksel Pek Çok Değişiklik Olur.
Bursa Masör | Bursa Masaj | Bursa Refleksoloji ~ 0535 340 21 24 00:43
Bursa Masör | Bursa Masaj | Bursa Refleksoloji ~ 0535 340 21 24 96 izlenme - 4 ay önce Bursa Masör | Bursa Masaj | Bursa Refleksoloji ~ 0535 340 21 24 #bursamasaj #masaj #masajbursa #bayanlaramasaj #bursamasör #masörbursa #bursarefleksoloji #refleksolojibursa #heykel #fsm #setbaşı #zaferplaza #kentmeydanı
Ped Reklamı Dediğin Böyle Olur! 'Hiçbir Kan Kadınları Yıldıramaz' 01:22
Ped Reklamı Dediğin Böyle Olur! 'Hiçbir Kan Kadınları Yıldıramaz' 315 izlenme - 2 yıl önce Her ay regl olan kadınlar için bu durum onları günlük hayatta yaptıkları şeylerden alıkoymak için yeterli değil. Hijyenik ped markası Bodyform’un hazırladığı kampanya kadınların hayatın her alanında başarıyla sürdürdüğü mücadelelerini gözler önüne seriyor. İngiliz hijyenik ped markası Bodyform, kanamanın hiçbir türünün kadınları yıldırmayacağına yönelik güçlü bir kampanya yarattı.
 Erkekler Regl Olursa 2 00:06
Erkekler Regl Olursa 2 651 izlenme - 4 yıl önce Erkekler Regl Olursa 2
En Küfürbaz Kadın Co-Pilot 02:31
En Küfürbaz Kadın Co-Pilot 1.058 izlenme - 3 yıl önce Epynt Challenge 2013 yarışında VW Polo Grup N aracıyla yarışan Marcus Mullens'in Co-Pilotu Claire Williams (hem de kadın evet) sanırım kötü bir günde yarışıyor olacak ki 2 dk 32 saniye boyunca küfürü ağzından düşürmüyor.Fuck'a doyacağınız bir video.
 Erkekler regl olsaydı 00:06
Erkekler regl olsaydı 569 izlenme - 4 yıl önce Erkekler regl olsaydı
 Regl İken Sen Sen Değilsin 00:06
Regl İken Sen Sen Değilsin 567 izlenme - 4 yıl önce regl iken sen sen değilsin
Orkid Plus Ped Reklamı 00:45
Orkid Plus Ped Reklamı 421 izlenme - 3 yıl önce Şimdi eğri oturup doğru konuşalım yeni jenerasyon hatunları olarak hemen hemen her konuda ninelerimize annelerimize kıyasla oldukça rahat bir yaşam sürdürüyoruz. Ah anam garip anam çilekeş anam demek geldi içimden bu reklamı gördükten sonra; bebeğin bezlerini mi kaynatacaksın, kendi bezlerini mi kaynatacaksın, hepsi birbirinden zahmetli mevzular nerdeee ozaman kullan at olgusu.Şimdiki ped reklamlarıyla kıyaslarsak reklamımızdaki ped oldukça sade ve özelliksiz.Zaten kendisinin kıyaslandığı durum normal bildiğimiz elbezi olduğundan çok da kasmamışlar. Ne sızdırmaz kanallarıyla sıvıyı jelleştirip orta tabakaya hapsetme durumu var, ne renkli bilmemne noktacıkları sayesinde kaymayı önleme var efenime söyliyim ne de bişey çiçeği kokusu var. Oynayan ablamıza baktığımızda ise beyaz pantolonu yok, plajda çılgınca voleybol oynama veya bisiklete binme tarzında istekleri yok.Ozamanın teknolojisiyle görsel efektler konusunda da sıkıntılar olduğundan kaynaklı olsa gerek 'Eşit miktarda sıvı döküldüğünde 'deniyor fakat siz de farkedeceksiniz ki klasik beze yapılan büyük bir haksızlık söz konusu.
Survivor'da Kadın Olmak - Irmak Atuk 01:23
Survivor'da Kadın Olmak - Irmak Atuk 411 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV'de Kenan Erçetingöz'ün Yüz Yüze programına konuk olan Irmak Atuk, Survivor'da kadın olmanın nasıl olduğunu açıklamış. Adada 3 ay boyunca regl olamadığını söylemiş. Bu duruma en çok da güzide üyelerimizden Ataol'un üzüleceğini düşünmekteyim. Ayyhh cınım yhaaa yasıkkk...
Kadın Pedi Takan Erkeklerin Tepkileri 03:45
Kadın Pedi Takan Erkeklerin Tepkileri 75 izlenme - 8 ay önce Kadınlar için ayda bir gerçekleşen çile dönemi regl hallerini erkeklerin biraz olsun yaşamaları için kadın pedi takmaları istenmiş, bakalım nası tepkiler alınmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Adet Döneminde Aşırı Yorgunluk Hissetmenin Nedeni Nedir? 00:43
Adet Döneminde Aşırı Yorgunluk Hissetmenin Nedeni Nedir? 131 izlenme - 2 yıl önce Adet Döneminde Aşırı Yorgunluk Hissetmenin Nedeni Nedir? Serotonin adında bir hormon neden olur. Miktarı yükseldiği için ve serotonin hormonu uykuyu ve yorgunluğu dengelediği için artışıyla birlikte bir yorgunluk, halsizlik, aşırı uyku isteği oluşur.
Regl İken sen sen değilsin 00:06
Regl İken sen sen değilsin 121 izlenme - 3 yıl önce Regl İken sen sen değilsin - Yeni Vine
Adet Döneminde Antidepresan Kullanmak Doğru mudur? 00:51
Adet Döneminde Antidepresan Kullanmak Doğru mudur? 90 izlenme - 2 yıl önce Adet Döneminde Antidepresan Kullanmak Doğru mudur? Adet döneminde antidepresan kullanımı tavsiye edilmez çünkü antidepresan kullanmanın nedeni psikolojik sorunların yaşanması yüzündendir fakat bunun sebepleri önemlidir. Regl dönemindeki sorunlara neden olan unsuru kaldırmak daha önemlidir. Ağrı kesiciler de sadece o dönemdeki ağrıları hafifletir rahatsızlığı yavaşlatmıyor.
Refleksoloji Uygulama Alanları | Bursa Masör | Bursa Masaj | Bursa Refleksoloji ~ 0535 340 21 24 00:41
Refleksoloji Uygulama Alanları | Bursa Masör | Bursa Masaj | Bursa Refleksoloji ~ 0535 340 21 24 24 izlenme - 4 ay önce Bursa Masaj Terapisi - 0535 340 21 24 Refleksoloji Uygulama Alanları * Boyun Fıtığı * Kireçleme * Postür Bozukluğu ( Skolyoz-Kifoz-Lordoz ) * Felç/İnme-Motor Gerilik-Yürüme Bozuklukları * Zihinsel Yetersizlikler ( MR ) * Otizm-Asperger-Rett Sendromu * Serebral Palsi ( CP ) * Hidrosefali-Mikrosefali-Lizansefali * Konuşma Problemleri (Kekemelik,Geç Konuşma vb) * Huzursuz Bacak - Düşük Ayak * Karın Bölgesi Ağrı Şikayetleri * Alt Islatma * Adet Düzensizlikleri - Regl Ağrıları * Uyku problemleri Bursa Masör | Bursa Masaj | Bursa Refleksoloji ~ 0535 340 21 24 #bursamasaj #masaj #masajbursa #bayanlaramasaj #bursamasör #masörbursa #bursarefleksoloji #refleksolojibursa #heykel #fsm #setbaşı #zaferplaza #kentmeydanı bursa masaj, masaj, masaj bursa, bursa masör, masör bursa, ayak masajı, el masajı, refleksoloji, bursa refleksoloji, refleksoloji bursa, bursa erkek masör,
Adet Ağrılarına Refleksoloji Terapisi | Bursa Masör | 02:55
Adet Ağrılarına Refleksoloji Terapisi | Bursa Masör | 25 izlenme - 4 ay önce Bursa Masaj Terapisi - 0535 340 21 24 Adet Ağrılarına Refleksoloji Terapisi | Bursa Masör | 0535 340 21 24 Refleksoloji; adet öncesi gerginlik ve menopoz gibi sorunlara yardımcı olur. Birçok kadın adet öncesi sendromu sırasında üzüntü, sinirlilik, uykusuzluk, şişkinlik, yorgunluk, baş ağrısı ve ruh halindeki değişkenlikler gibi belirtilerden muzdariptir. Bu semptomlar düzenli refleksoloji uygulaması ile tedavi edilebilir. Sıcak basması ve depresyon gibi menopoz semptomları bile etkili bir şekilde uygulanan düzenli refleksoloji seansları ile giderilebilir. Bursa Masör | Bursa Masaj | Bursa Refleksoloji ~ 0535 340 21 24 #refleksoloji #bursamasör #bursamasaj #bursarefleksoloji #reglağrısı #adetöncesiağrı #adetağrısı #menopoz #depresyon #adetöncesisendromu #adetöncesigerginlik bursa masaj, masaj, masaj bursa, bursa masör, masör bursa, ayak masajı, el masajı, refleksoloji, bursa refleksoloji, refleksoloji bursa, bursa erkek masör,
Erkekler Regl Olursa Ne Olur? 02:18
Erkekler Regl Olursa Ne Olur? 35 izlenme - 9 ay önce Regl Olursa Ne Olur?' durumundan bahsedeceğiz. Bu olağanüstü durum olsaydı erkekler yemeden içmeden kesilirler miydi? Yoksa bu durumu da bir kabadayılık olayına mı döndürürlerdi? Böyle bir durumda neler olabileceğini eğlenceli bir şekilde anlattık. Hep beraber izleyelim.
Adet Dönemi Sonrası Göğüslerin Hassaslaşmasının Nedenleri Nelerdir? 00:48
Adet Dönemi Sonrası Göğüslerin Hassaslaşmasının Nedenleri Nelerdir? 54 izlenme - 2 yıl önce Adet Dönemi Sonrası Göğüslerin Hassaslaşmasının Nedenleri Nelerdir? Premenstrüel sendomun bir belirtisidir. Tüm hormon sisteminin dengesi değiştiği için ve değişmeyle birlikte düzensizliğe de sebep olursa göğüsler daha fazla şişerler ve hassasiyet gösterirler. İlk regl döneminde 3-4 gün içerisinde geçmesi gerekir.
Kadınlar Aynı Anda Regl Olsaydı 01:51
Kadınlar Aynı Anda Regl Olsaydı 70 izlenme - 1 yıl önce En yakınımızda o an kim varsa trip kusmaya hazırızdır böyle zamanlarda. Yine de etrafımızda olmamakla da kurtulamayacağınız teknolojiye sahibiz. "yazıyor...", "çevrimiçi", "yazıyor...", "son görülme 00:07". Bundan da bir şekilde sıyrıldınız diyelim ama ya anneniz, kız kardeşiniz, sevgiliniz de dahil bütün kadınlar aynı anda regl olsaydı?
Adet Görmenin Normal Periyodu Nedir? 00:32
Adet Görmenin Normal Periyodu Nedir? 69 izlenme - 2 yıl önce Adet Görmenin Normal Periyodu Nedir? Normalde 2-7 gün arasında kanama dönemi olarak kabul edilir. Ondan sonra 21 gün adetin geriye kalan süreci vardır. Tüm adet dönemi 28 gündür, 35 güne kadar çıkabilir.
Erkekler Regl Olursa Ne Olur 02:18
Erkekler Regl Olursa Ne Olur 22 izlenme - 7 ay önce Kadınların regli dönemine saçma sapan yorumlarıyla dayak isteyen erkekler regli olsa sizce nasıl olurdu? Pek iyi olmazdı sanki ya.