Hoşgeldiniz!

reha yurdakul

Yağmur Bahsi - Üç Kağıtçı 06:27
Yağmur Bahsi - Üç Kağıtçı 5.774 izlenme - 1 yıl önce Dizlerindeki romatizma sebebiyle yağmurun ne zaman yağacağını tahmin edebilen Rıfkı'nın, Arif Efendi ve diğerleriyle tutuştuğu bahis. İyi seyirler.
Mezhebi Geniş Baba Olmak 00:42
Mezhebi Geniş Baba Olmak 6.643 izlenme - 3 yıl önce Maşallah ilik gibiymiş, yatağa atsan 20 yaş gençleşirsin son sözleriydi. Eski aşkları için bile bu sözleri duyunca kuduracak en az 98 kişi bulabiliriz. Hele gencecik ve filmizde fotomodellik yapıp kendisini kocasına saklayan Banu Alkan'a bu laflar hiç edilir mi?
Hello Papa - Katma Değer Şaban (Restorasyonlu) 01:47
Hello Papa - Katma Değer Şaban (Restorasyonlu) 1.256 izlenme - 7 ay önce
Kaça Sattın Yüreğini Pazarda - Bitmeyen Şarkı 03:18
Kaça Sattın Yüreğini Pazarda - Bitmeyen Şarkı 820 izlenme - 5 ay önce 1976 yapımı Orhan Elmas'ın yönettiği Bitmeyen Şarkı filminden bir sahne.
Şantiyede Katliam ve Kamu Spotu Gibi Son - Evlatlık 08:21
Şantiyede Katliam ve Kamu Spotu Gibi Son - Evlatlık 899 izlenme - 8 ay önce
Atış Talimi - İnsan Avcısı (Restorasyonlu) 02:57
Atış Talimi - İnsan Avcısı (Restorasyonlu) 561 izlenme - 6 ay önce 1975 yapımı Duygu SağıroÄŸlu'nun yönettiÄŸi,Cüneyt Arkın'ın oynadığı Ä°nsan Avcısı filminden bir sahne.
Cüneyt Arkın - Saçının Teli de Mi Yok? 02:47
Cüneyt Arkın - Saçının Teli de Mi Yok? 2.529 izlenme - 3 yıl önce 1976 yapımı efsanevi film Korkusuz Cengaver filminde Cüneyt Arkın babanın kör olduktan sonra kendisini doğaya vermesi, yaprağı, börtü böceği, rüzgarı ve titreşimleri dinleyerek ok atmada destanlar yazdığı, hafızalardan silinmemiş saç telini ok ile vurduğu sahne. Ayrıca bu video collectors edition olduğu için bonus olarak da ''bağırmayacaktın anton, artık ağzının yerini biliyorum''.
Vurun Kahpeye Sahne 00:57
Vurun Kahpeye Sahne 2.508 izlenme - 4 yıl önce 1964 yerli yapımı dram filmi Vurun Kahpeye 'den bir sahne. Ülkenin işgal altında olduğu sırada, öğretmen okulundan yeni mezun olmuş İstanbullu idealist Aliye öğretmen, bir Anadolu kasabasına atanır. Kasabayı benimseyeceğine, çocuklara bir ışık, bir anne olacağına ve hiçbir şeyden korkmayacağına dair söz veren genç öğretmen, Milli Mücadeleye destek olur ve çeşitli faaliyetlere katılır.Bunu tasvip etmeyen yobaz Haccı Fettah, din ve namusu bahane ederek Aliye’ye iftira atar, tüm kasaba ona inanır ve genç öğretmen idealleri, savunduğu düşünce uğruna linç edilir.
Boşver Arkadaş Hd Tek Parça 01:24:39
Boşver Arkadaş Hd Tek Parça 100 izlenme - 2 ay önce Bosver Arkadas - 1974 Babası kaçakçılık suçundan hapiste yatan Ferit serseri bir hayat sürmektedir. Paris’ten dönünce babasının arkadaşı Selim’in yanında çalışmaya başlar. Selim ise iş adamı görüntüsü altında kaçakçılıkla uğraşmaktadır. Ferit, Selim’i evinde ziyaret ettiğinde eski sevgilisi Alev’in Selim’le evlendiğini öğrenir. Kaçakçılık işlerinde Selim’e yardım etmeye başlayan Ferit bir yandan da tekrar Alev’le yakınlaşmaya başlar. Oyuncular; Tarık Akan, Selma Güneri, Reha Yurdakul, Hüseyin Kutman, Kadir Savun, Hasan Ceylan, Metin Çekmez, Reha Kıral https://www.facebook.com/arzufilmofficial https://twitter.com/ArzuFilmAS https://instagram.com/arzufilmasofficial/
Küçük Ağa - 4. Bölüm (TRT - 1983) 41:25
Küçük Ağa - 4. Bölüm (TRT - 1983) 1.107 izlenme - 3 yıl önce Dizinin 4. bölümünü de eklerken, Akrep Kral adlı youtube kullanıcısına da teşekkür etmek lazım. Diziyi tek parça yuutube 'a eklediği için. Bir de bu dizide Baykal Saran, Rüştü Asyalı, İstemi Betil gibi Yeşilçam ünlüleri de rol almamışlarsa da, seslendirme yapmışlardır.
Ben Allahım! - Zaloğlu Rüstem 02:15
Ben Allahım! - Zaloğlu Rüstem 949 izlenme - 3 yıl önce Yıl 1973 sinemamızın daha fazla çalıştığı hergün onlarca filmin çekildiği bir dönemdi. Senaryolar ve oyuncular nispeten daha fakir ama çok daha özgürdüler. Şu an bu repliğe sahip herhangi bir film çekilemez. Çekilse bile yayınlanabileceğini düşünmüyorum. Reha Yurdakul'un filmdeki ismi Raspotin olup malum kendisinin tarihler ötesi bir ünü mevcuttur. Film Künyesi; Zaloğlu Rüstem, 1973
Alpago Kolsuz Kahraman - Cüneyt Arkın (1966 - 67dk) 01:07:13
Alpago Kolsuz Kahraman - Cüneyt Arkın (1966 - 67dk) 1.180 izlenme - 3 yıl önce Kolsuz Kahraman & Alpago Yapım yılı: 1966 Süre: 67 dk Yönetmen: Nejat Saydam Senaristler: Abdullah Ziya Kozanoğlu, Nejat Saydam Oyuncular: Cüneyt Arkın, Fatma Girik, Murat Soydan, Suzan Avcı, Atıf Kaptan, Reha Yurdakul, Zeki Alpan, Muammer Gözalan Konusu: Babası daha çocukken öldürülen genç bir Türk savaşçısı (Cüneyt Arkın) babasının katili olan Çin komutanı Bu Ming’i bulmak üzere yola çıkar. İntikamını alana kadar adsız biri olarak yaşamak zorunda olan savaşçı düşmanın sarayına ulaşır. Onu öldürdükten sonra, yolda gelirken karşılaştığı güzel ‘Bela Çiçeği’ (Fatma Girik)’nin de yardımıyla saraydan kaçmayı başaran ve obasına geri dönen savaşçıya ‘Yiğit Alpago’ ismi verilir. Ancak öldürüldüğü adamın kızı Sarı Çiçek, Alpago’dan intikam almaya yemin eder ve yeğeni olan Çin bahadırı ‘Tay Camako’ (Murat Soydan) yu çağırır. Alpago kolsuz ve sakat bir adam kılığına Girerek ünü bütün Çin’de yayılmış olan rakibini araştırmak için yola koyulur.
Bekçi Şaban & Vali Yeğeni Şaban 02:31
Bekçi Şaban & Vali Yeğeni Şaban 228 izlenme - 3 yıl önce kemal sunal: bekçi şaban reha yurdakul: emniyet amiri hakkı kıvanç: polis memuru şevket önce kapının tosladığı sonrada amirin fırçalarıyla ne olduğunu şaşıran bekçimiz, bakanın yeğeni olduğu sanılınca eeee artık ast üst sınırı ortadan kalkıyor tabikiii
Bir Kancıklık Olmasın Beyim? 02:52
Bir Kancıklık Olmasın Beyim? 223 izlenme - 3 yıl önce Prens Anton, diğer bir betimleme ile pezevenk Anton kötü emellerini uygulamak için sarayda kalmış kız kardeşini kullanacaktır. Cücü, yılların tecrübesiyle hakanını uyarır. Ama gözleri şehvetle dolan Sungur Bey'imiz arzularının cezasını canıyla ödeyecektir. Film Künyesi; Korkusuz Cengaver 1976
Cenaze Masraflarını Beleşe Getirmek 01:16
Cenaze Masraflarını Beleşe Getirmek 128 izlenme - 3 yıl önce Oğlunun kalbindeki beklenmedik rahatsızlığından dolayı ameliyat masrafını bulamayan Kemal (Tanju Gürsu) son çare olarak polislerle arası hiç iyi olmayan Cemil'den (Reha Yurdakul) medet umar. Cemil, Kemal'e işlerine taş koyan Murat'ı (Kartal Tibet) uzun menzilli silahların atası niteliğinde olan silahla vurmasını ister. Kemal tam Murat'ı vuracak iken ayrı düştüğü kardeşi olduğunu anlar ve bu işten vazgeçer. Fakat bunu Cemil'e söylemeye geldiğinde şeytan üçgeni arasında kalır. Fakat bu kişiler ne kadar kötü kalpli olurlarsa olsunlar bir o kadarda düşünceli bir karakterdedirler.