Hoşgeldiniz!

Rehabilitasyon Merkezi Videoları İzle

Yürüteç Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi 02:44
Yürüteç Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi 2.812 izlenme - 8 yıl önce örnek ders videosu
Özel Yeni Umut Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi 04:10
Özel Yeni Umut Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi 3.109 izlenme - 8 yıl önce özel yenİ umut özel eĞİtİm rehabİlİtasyon merkezİ
Muallim Karabük Şafak Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Haftası Programı 02:51
Muallim Karabük Şafak Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Haftası Programı 387 izlenme - 3 yıl önce
Kocaeli Çocuk Rehabilitasyon Merkezinde Çığlıklar Yükseldi 01:33
Kocaeli Çocuk Rehabilitasyon Merkezinde Çığlıklar Yükseldi 74 izlenme - 1 yıl önce Kocaeli'de istismara uğramış çocuklar için yapıldığı belirtilen rehabilitasyon merkezinden çığlıklar yükselirken bir yurttaş yaşananları kayıt altına alıp sosyal medya üzerinden paylaşımda bulundu.
Rehabilitasyon Merkezinde Dayak 01:29
Rehabilitasyon Merkezinde Dayak 260 izlenme - 4 yıl önce Konya'nın Beyşehir İlçesinde Özel Rehabilitasyon Merkezinde Kalan Bir Zihinsel Engelli, Merkezin Sahibinin Eşi Tarafından Tekme Tokat Dövüldü. O Anlar Güvenlik Kameraları Tarafından Kaydedildi. Aile, Merkez Hakkında Savcılığa Suç Duyurusunda Bulundu.
özel elit gökkuşağı rehabilitasyon merkezi 05:13
özel elit gökkuşağı rehabilitasyon merkezi 297 izlenme - 6 yıl önce özel elit gökkuşağı rehabilitasyon merkezi özel elit gökkuşağı rehabilitasyon merkezi
Engellilere Kahkahalar Eşliğinde İşkence 02:25
Engellilere Kahkahalar Eşliğinde İşkence 67 izlenme - 1 yıl önce Kocaeli’nde bulunan bir gençlik eğitim ve rehabilitasyon merkezinde çocuklara kötü muamele yapıldığı ortaya çıktı. Eğitim ve rehabilitasyon merkezinde çekilen görüntülerde, yaramazlık yapan engelli çocukların elbiseleri ile banyoya sokulduğu, önce sıcak ardından soğuk su ile yıkandığı görülüyor. Bir başka görüntüde ise kadın eğitmenin yere yatırdığı engelli bir çocuğun boğazını sıkması, tokat atması ve tehdit etmesi yer alıyor. Akıllara durgunluk veren ve izleyenin kanını donduran görüntüler, Kartepe ilçesinde bulunan Köseköy Gençlik Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde meydana geldi. İddiaya göre, aileleri tarafından iyi bakılması için merkeze teslim edilen çocuklar, kötü muamele görerek, dayak yiyor. Bazı çocukların ise ailelerinin olmadığı, kimsesiz oldukları ifade edildi.
Engelli Çocuklara İşkence Anı 01:48
Engelli Çocuklara İşkence Anı 35 izlenme - 1 yıl önce Kocaeli’nde bulunan bir gençlik eğitim ve rehabilitasyon merkezinde çocuklara kötü muamele yapıldığı ortaya çıktı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Kocaeli Rehabilitasyon Merkezi’nde Kız Çocuğu Çığlıkları 03:53
Kocaeli Rehabilitasyon Merkezi’nde Kız Çocuğu Çığlıkları 26 izlenme - 1 yıl önce Kocaeli’de adresi gizli tutulan bir rehabilitasyon merkezinde kalan genç kızların camdan yardım çığlıkları atması ortalığı karıştır Kızların görüntülerini sosyal medyada izleyen bir grup öğrenci, tesis önünde toplandı. Tesisi cep telefonları ile görüntüleyerek sosyal medyada paylaşan öğrenciler ise polis tarafından gözaltına alındı. Kocaeli’de Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı olarak çalışan sığınma evi ve rehabilitasyon merkezinde kalan genç kızlar, bu sabah kaldıkları odanın camından yardım çığlıkları atmaya başladı. Odada kilitli tutulduklarını ve rehabilitasyon merkezinde tacize uğradıklarını iddia eden genç kızlar, polis çağrılması için yardım istedi. Genç kızların çığlığını duyan ve o sırada yoldan geçen iki üniversite öğrencisi olayı cep telefonu ile görüntüledi. Gençler durumu sosyal medyada paylaşarak polise haber verdi. MERKEZE POLİS ÇAĞRILDI İhbar üzerine rehabilitasyon merkezine resmi ve sivil polis ekipleri sevk edildi. Rehabilitasyon merkezinde kızlarla görüşen polis, genç kızları ifade almak üzere karakola götürmek istedi. Bu esnada polis ekiplerinin elinden kaçan genç kızlar, rehabilitasyon merkezinin güvenlik görevlisine saldırdı. Güvenlik görevlisi ile kızlar arasında yaşanan arbedeyi yatıştıran polis ekipleri, kızları ifadelerini almak üzere Çocuk Şube Müdürlüğüne götürdü. OLAYI DUYUP GELEN EYLEMCİLERE POLİS MÜDAHALESİ Olayın sosyal medyada yayılmasının ardından bir grup genç, adresi gizli tutulan rehabilitasyon merkezine gelerek eylem yapmak istedi. Cep telefonları ile rehabilitasyon merkezini görüntüleyen üniversite öğrencileri, polis ekipleri tarafından çektikleri görüntüleri silmeleri konusunda uyarıldı. Görüntüleri silmeyeceklerini söyleyen üniversite öğrencileri uyarıları dikkate almadı. Görüntüleri silmemekte direnen öğrencilere polis müdahale etti. Yaşanan arbedede 11 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan öğrenciler sağlık kontrolünün ardından emniyete götürüldü. "NORMAL BİR REHABİLİTASYON SÜRECİ" Konuyla ilgili açıklama yapan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü, "Normal bir rehabilitasyon süreci. Onlar tehlikeden koruduğumuz çocuklar. O süreçte zaman zaman fevri hareketler olabiliyor. Kendilerine zarar verecek bir hal göründüğü zaman aramalar da yapıyoruz. Bunlar rutin süreçler. Bu üstlerini aramayla ilgili oluşan bir şey. Dışarıdan gelen kişiyi arıyoruz" dedi.
Ankara Saray Engelsiz Yaşam, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Konuşma Yaptı 05:02
Ankara Saray Engelsiz Yaşam, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Konuşma Yaptı 87 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, engellilerin sosyal hayata katılımı konusunda 2005 yılında “devrim niteliğinde” bir kanun çıkarıldığını, bu kanunla kamuya açık tüm alanlar ile toplu taşım araçlarının engellilerin kullanımına uygun hale getirilmesinin öngörüldüğünü belirtti.
İzmit'te Rehabilitasyon Merkezi'nde 'Kurtarın Bizi' Çığlıkları Sosyal Medyayı Salladı 02:39
İzmit'te Rehabilitasyon Merkezi'nde 'Kurtarın Bizi' Çığlıkları Sosyal Medyayı Salladı 22 izlenme - 1 yıl önce İzmit'te istismara uğrayan çocukların bulunduğu Rehabilitasyon Merkezi'nden bu sabah 'Kurtarın bizi' çığlıkları yükselmesi, ortalığı karıştırdı.
Millilerden Gazilere Anlamlı Ziyaret 01:23
Millilerden Gazilere Anlamlı Ziyaret 29 izlenme - 3 yıl önce A Milli Takım oyuncuları Arda Turan, Caner Erkin, Onur Kıvrak, Semih Kaya ve Uğur Demirok, Türk Silahlı Kuvvetleri Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi'nde gazileri ziyaret etti.