Hoşgeldiniz!

rehabilitasyon merkezi

Yürüteç Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi 02:44
Yürüteç Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi 2.960 izlenme - 9 yıl önce örnek ders videosu
Özel Yeni Umut Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi 04:10
Özel Yeni Umut Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi 3.147 izlenme - 9 yıl önce özel yenİ umut özel eĞİtİm rehabİlİtasyon merkezİ
Muallim Karabük Şafak Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Haftası Programı 02:51
Muallim Karabük Şafak Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Haftası Programı 414 izlenme - 4 yıl önce
Rehabilitasyon Merkezinde Dayak 01:29
Rehabilitasyon Merkezinde Dayak 285 izlenme - 4 yıl önce Konya'nın Beyşehir İlçesinde Özel Rehabilitasyon Merkezinde Kalan Bir Zihinsel Engelli, Merkezin Sahibinin Eşi Tarafından Tekme Tokat Dövüldü. O Anlar Güvenlik Kameraları Tarafından Kaydedildi. Aile, Merkez Hakkında Savcılığa Suç Duyurusunda Bulundu.
Kocaeli Çocuk Rehabilitasyon Merkezinde Çığlıklar Yükseldi 01:33
Kocaeli Çocuk Rehabilitasyon Merkezinde Çığlıklar Yükseldi 82 izlenme - 2 yıl önce Kocaeli'de istismara uğramış çocuklar için yapıldığı belirtilen rehabilitasyon merkezinden çığlıklar yükselirken bir yurttaş yaşananları kayıt altına alıp sosyal medya üzerinden paylaşımda bulundu.
özel elit gökkuşağı rehabilitasyon merkezi 05:13
özel elit gökkuşağı rehabilitasyon merkezi 303 izlenme - 7 yıl önce özel elit gökkuşağı rehabilitasyon merkezi özel elit gökkuşağı rehabilitasyon merkezi
Engellilere Kahkahalar Eşliğinde İşkence 02:25
Engellilere Kahkahalar Eşliğinde İşkence 74 izlenme - 2 yıl önce Kocaeli’nde bulunan bir gençlik eğitim ve rehabilitasyon merkezinde çocuklara kötü muamele yapıldığı ortaya çıktı. Eğitim ve rehabilitasyon merkezinde çekilen görüntülerde, yaramazlık yapan engelli çocukların elbiseleri ile banyoya sokulduğu, önce sıcak ardından soğuk su ile yıkandığı görülüyor. Bir başka görüntüde ise kadın eğitmenin yere yatırdığı engelli bir çocuğun boğazını sıkması, tokat atması ve tehdit etmesi yer alıyor. Akıllara durgunluk veren ve izleyenin kanını donduran görüntüler, Kartepe ilçesinde bulunan Köseköy Gençlik Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde meydana geldi. İddiaya göre, aileleri tarafından iyi bakılması için merkeze teslim edilen çocuklar, kötü muamele görerek, dayak yiyor. Bazı çocukların ise ailelerinin olmadığı, kimsesiz oldukları ifade edildi.
Ankara Saray Engelsiz Yaşam, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Konuşma Yaptı 05:02
Ankara Saray Engelsiz Yaşam, Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Konuşma Yaptı 103 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, engellilerin sosyal hayata katılımı konusunda 2005 yılında “devrim niteliğinde” bir kanun çıkarıldığını, bu kanunla kamuya açık tüm alanlar ile toplu taşım araçlarının engellilerin kullanımına uygun hale getirilmesinin öngörüldüğünü belirtti.
İzmit'te Rehabilitasyon Merkezi'nde 'Kurtarın Bizi' Çığlıkları Sosyal Medyayı Salladı 02:39
İzmit'te Rehabilitasyon Merkezi'nde 'Kurtarın Bizi' Çığlıkları Sosyal Medyayı Salladı 23 izlenme - 2 yıl önce İzmit'te istismara uğrayan çocukların bulunduğu Rehabilitasyon Merkezi'nden bu sabah 'Kurtarın bizi' çığlıkları yükselmesi, ortalığı karıştırdı.
Rehabilitasyon Merkezi Öğrencilerinden Anneler Günü Programı 06:35
Rehabilitasyon Merkezi Öğrencilerinden Anneler Günü Programı 7 izlenme - 10 ay önce Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinden Anneler Günü programı Anne Albayrak: "Anne olmak zor ama özürlü çocuk annesi olmak daha zor"ERZURUM - Oltu İlk Paylaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri Anneler gününe özel bir program düzenledi.