Hoşgeldiniz!

rehine

Işid İkinci Japon Rehineyi'de Öldürdü! 00:22
Işid İkinci Japon Rehineyi'de Öldürdü! 56.164 izlenme - 3 yıl önce IŞİD, Japon rehinenin infaz edildiğine ilişkin bir video paylaştı. Japon hükümeti, gazeteci Kenji Goto'nun ölümünü gösteren videonun doğruluğunu incelediklerini bildirdi.
Işid Bu Kez Bir İngiliz Rehinenin Başını Kesti 00:29
Işid Bu Kez Bir İngiliz Rehinenin Başını Kesti 22.894 izlenme - 3 yıl önce İki Amerikalı gazeteciyi başlarını keserek katleden IŞİD militanları bu kez İngiliz vatandaşı David Haines benzer şekilde katletti. IŞİD'ın, geçen yıl mart ayında Suriye'deki Atmeh Kampı'ndan kaçırdığı Haines, insani yardım görevlisi olarak çalışıyordu.
IŞİD 2 Japon rehine için 200 milyon istedi 01:08
IŞİD 2 Japon rehine için 200 milyon istedi 10.133 izlenme - 3 yıl önce IŞİD 2 Japon rehine için 200 milyon istedi IŞİD yeni yayınladığı videoda Japonya'nın 200 milyon dolar ödememesi halinde 2 rehinenin öldürüleceğini açıkladı. IŞİD, Tokyo yönetiminin 200 milyon dolar fidye ödememesi halinde ellerindeki iki Japon rehineyi öldüreceğini açıkladı. 72 SAAT SÜRE VERDİ IŞİD'e ait internet sitesinde yayınlanan görüntülerde artık sembol haline gelmiş olan turuncu kıyafeti giymiş iki Japon rehinenin ortasında bulunan Cihatçı John olarak bilinen IŞİD celladı, Japonya Başbakanı Şinzo Abe'ye ve Japon halkına seslendi: ''Hilafet Devletine 8 bin kilometre uzakta olmanıza rağmen koalisyona katılarak kadınlarımızı, çocuklarımızı öldürdünüz. Evlerimizi yıktınız. Japon halkına 72 saat içinde fidyeleri ödemesi için hükümete baskı yapmalarını öneriyoruz. Yoksa vatandaşlarınızın kafasını keseceğiz'' IŞİD'e karşı kurulan Uluslararası Koalisyon güçlerinde bulunan Japonya'nın yaptığı saldırıların bedelini bu şekilde ödeyeceğini belirten IŞİD, 'Hilafet' topraklarının genişlemesini engelleyen ülkelerle savaşmaya devam edeceğini açıkladı. Daha önce ABD'li ve İngiliz vatandaşlarının idam görüntülerini yayınlayan IŞİD, ilk kez Japon rehinelere ait infaz videosu yayınladı. Görüntüdeki iki Japon rehinenin Kenji Goto ve Coko Vaharuna olduğu belirlendi. Japonya Dışişleri Bakanlığı'na bağlı Terörle Mücadele biriminden yapılan açıklamada videoyla ilgili inceleme başlatıldığı bildirildi. ŞİNZO ABE'NİN ORTADOĞU GEZİSİ SIRASINDA YAYINLANDI IŞİD'in 2 Japon rehineyi öldürmekle tehdit ettiği bu kayıt, Japonya Başbakanı'nın Ortadoğu ziyareti sırasında gerçekleşti. Abe, Kahire ve Ürdün'ü ziyeret ettikten sonra İsrail'de temaslarda bulundu ve oradan da Filistin'e geçti. Abe, ziyaretleri sırasında IŞİD'in de faaliyet gösterdiği ülkelerde yardıma muhtaç kişiler için 2,5 milyar dolar insani yardım vaadinde bulunmuştu.
Polis Memuresinin Kaçırılması 06:43
Polis Memuresinin Kaçırılması 2.570 izlenme - 6 ay önce Arabasındayken iki şık giyimli polis memuresi tarafından kaçırılan polis memuresinin yardımına önce bandajlı sonra maskeli kocası gelir.
Savcı Mehmet Selim Kiraz Hayatını Kaybetti 00:36
Savcı Mehmet Selim Kiraz Hayatını Kaybetti 8.056 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Adliyesi’ndeki rehine operasyonunda ağır yaralı olarak kurtarılan Savcı Mehmet Selim Kiraz tedavi altına alındığı hastanede hayatını kaybetti. İstanbul İl Sağlık Müdürü Selami Albayrak, Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın hayatını kaybettiğini açıkladı. Çağlayan Adliyesi’nde gerçekleştirilen operasyonda ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Savcı Mehmet Selim Kiraz hayatını kaybetti. Konuya ilişkin hastanene açıklama yapan İstanbul İl Sağlık Müdürü Selami Albayrak, “Hepimizin bilgi gibi Sayın savcımıza menfur bir saldırı gerçekleşti. Saldırı gerçekleştikten iki dakika içinde hastanemize ulaştırıldı. Hastanemize ulaştığında çok ciddi bir yaralanma olmuştu. Yapılan tüm müdahalelere rağmen, bütün girişimlere rağmen ne yazık ki bir görev şehidi verdik ve sayın savcımızı kaybettik. Milletimizin başı sağ olsun. Bu konuyla ilgili şuan itibariyle verebileceğimiz bilgi bundan ibaret” dedi. Savcı Kiraz’ın hastaneye geldiğinde solunumu ve kalbi tamamen durduğu ifade eden Bilim Üniversitesi Rektörü Çavlan Çiftçi ise, “Başından ve göğsünden aldığı yaralar nedeniyle buraya geldiğinde solunumu ve kalbi tamamen durmuştu. Ekiplerimizle birlikte hastamızı hemen ameliyata aldık ameliyathane de her türlü müdahaleye rağmen maalesef şehit verdik” açıklamasında bulunuldu.
Rehineyi Kurtarmak İsterken Canından Olan Evsiz Adam 01:20
Rehineyi Kurtarmak İsterken Canından Olan Evsiz Adam 7.395 izlenme - 2 yıl önce olay brezilya'da geçiyo. 49 yaşındaki haydut, bi kadını rehin alıyo katedralin önünde ve bunu da Erasmo Francisco Rodrigues de Lima isimli kahraman abimiz görüyo. bi anda üstüne atlıyo haydutun ve kadın kurtuluyo. ancak abimiz kadın kadar şanslı değil. not: dikkatli izlerseniz haydutun sıktığı mermiler abiyi ıskalarken polis ateş açtıktan sonra kan gelmeye başlıyo. yani polis her yerde polis. yapacağınız işin anasını avradını sikiyim umarım sorumlu polisin evini tararlar.
Kör Testere 06:37
Kör Testere 34.213 izlenme - 10 yıl önce KÖR OLAN SADECE TESTERE DEĞİLDİR... yönetmen : İsmail ALTIN
Asansörde Rehine Şakası 03:22
Asansörde Rehine Şakası 5.650 izlenme - 4 yıl önce Asansöre Binen İnsanlar Elleri Kolları Bağlanmış, Yüzü Gözü Kan İçinde ve Onu Sorgulayan Mafya Kılıklı Adamı Görünce Arkalarına Bakmadan Kaçıyorlar.
Belalı Rehine - Altyazılı Fragman 01:52
Belalı Rehine - Altyazılı Fragman 5.477 izlenme - 3 yıl önce Yayın Tarihi:29 Ağustos 2014 Oyuncular:Jennifer Aniston, Mark Boone Junior, Kevin Cannon Filmin Özeti:Bir grup arkadaş yüksek miktarda fidye koparmak için zengin bir iş adamının karısını rehin alırlar. Ama plan istedikleri gibi yürümez zira zengin koca zaten metresiyle birlikte olmak için karısından kurtulmanın yollarını aramaktadır! Karısının kaçırıldığını öğrendiğinde, mevzuya sevgilisi el atar ve rehin alma planı bambaşka boyutlara ilerler!
Hastaneye Kaldırılan Savcının İlk Görüntüleri Kameraya Yansıdı 00:25
Hastaneye Kaldırılan Savcının İlk Görüntüleri Kameraya Yansıdı 3.435 izlenme - 2 yıl önce DHKP-C üyeleri tarafından rehin alınan savcı Mehmet Selim Kiraz'ın düzenlenen operasyondan sonra ilk görüntüleri kameraya yansıdı. Savcının ağır yaralı olduğu öğrenildi. Berkin Elvan soruşturmasına bakan İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın rehin alınmasının ardından akşam saatlerinde operasyon düzenlendi. Savcıyı rehin alan 2 eylemci için saat 20.30 sularında operasyon başladı. Operasyonda alınan ilk bilgiye göre İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz ağır yaralanırken 2 eylemci öldürüldü. Operasyonun ardından savcının ilk görüntüleri de kameraya yansıdı. ART ARDA SİLAH SESLERİ Saat 20.30 sularında adliye içinden bir patlama sesi geldi ve silah sesleri duyuldu. "Operasyon başladı" haberinin duyulmasından birkaç dakika sonra art arda patlama sesleri duyuldu. SAVCININ İLK GÖRÜNTÜLERİ Yaşanan bu gelişmelerin ardından savcının bulunduğu odaya operasyon düzenlendi. Operasyon sırasında 2 saldırgan öldürüldü. Savcı ise ağır yaralı olarak kurtarıldı. Savcının hastaneye götürülürken sedyedeki görüntüleri de kameraya yansıdı.
Beslan Okul Baskını 02:35
Beslan Okul Baskını 1.990 izlenme - 12 ay önce Tarih 1 Eylül 2004, Rusya'ya bağlı Kuzey Osetya bölgesindeki Beslan kentinde kendilerine Riadus Salikhin Şehitleri Tugayı diyen bir grup Çeçen ve İnguş militan bir okulu bastılar ve içerideki herkesi rehin aldılar. Rus askerlerinin Çeçenya'dan çekilmesi ve Vladimir Putin'in istifasi karşılığında okulu terkedeceklerini bildirdiler. Beklendiği gibi bu ''aşırı'' istekleri karşılık bulmadı. Sadece Çeçenya'yı isteseler belki kabul edilebilirdi ama Putin'den istifa etmesini istemek mi işte bu aşırıydı. Rus ordusunun baskın yapacağını bilen militanlar hazırlıklar yapmaya başladı. Patlayıcı tuzaklar kuran militanlar yerlerini aldı ve Rusları beklemeye başladı. Beklendiği gibi 3 Eylül 2004'te ordu okulu bastı. Ama ne basmak! Zırhlılar, tahrip gücü yüksek bombalar, yüzlerce spetsnaz ile okulu adeta cehenneme çevirdiler. Acımasızlığıyla ünlü spetsnazlar ününün hakkını vererek rastgele, agresif hareketlerle sert bir şekilde müdahale ettiler. Spetsnazlar rehine kurtarma konusunda değişik bi mantığa sahipler. İçerde rehine olmasına aldırmadan bombalayabilir yada meskun mahali tarayabilirler. Bu davranışları militanların ekmeğine yağ sürdü böylece olarak sivil kayıplar 300'ü geçti. 1100 civari rehinenin 334'ü baskın sırasında 10 kişi ise çeşitli nedenlerle öldü. Rus tarafında 10'dan fazla asker militanlarda ise 30-40 kişi öldü. Baskından sonra bazı fikir ayrılıkları oldu bir taraf büyük kaybın nedeninin Rusların sert müdahalesi olduğunu savunurken bir tarafta suçun tamamen militanlarda olduğunu iddia etti. Şöyle bir gerçek var ki iki tarafta sağlam bi propaganda malzemesi elde etti. Rusların bu konuda biraz daha karlı çıktığı söylenebilir. Operasyondan sonra Şamil Basayev'in bir açıklamasında baskından memun olduğunu belirmesi ve üstlenmesi Çeçenlerin bağımsızlık mücadelesinin imajını zedeledi. O tarihlerde Çeçenlerin çeşitli eylemleri oluyordu ama bu en büyüğüydü ve işin içinde çocuklar vardı. İşte böyle bir trajediden sonra Ruslar kuralları rafa kaldırdı ve Çeçenlerle çok daha sert bir mücadeleye girişti. Teröristlerin ailelerine bile acımadılar en sonunda muzaffer oldular. Spetsnazlar ile ilgili daha sonra bir video paylaşacağım işte o zaman neden bu kadar rehine öldüğünü daha iyi anlayacaksınız. Baskından önce okulun içinden bir video: https://www.youtube.com/watch?v=b34GCpCS7Ds Askerlerin okul içindeki görüntüleri ve bir nişancı: http://www.liveleak.com/view?i=d71_1392072841
Savcı Mehmet Selim Kiraz Hayatını Kaybetti! 04:21
Savcı Mehmet Selim Kiraz Hayatını Kaybetti! 3.502 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Adliyesi’ndeki rehine operasyonunda ağır yaralı olarak kurtarılan Savcı Mehmet Selim Kiraz tedavi altına alındığı hastanede hayatını kaybetti.
Rehine 02:28
Rehine 8.052 izlenme - 10 yıl önce Rehine fragmanı
canlı yayında rehine operasyonu 02:31
canlı yayında rehine operasyonu 7.228 izlenme - 9 yıl önce canlı yayında rehine operasyonu
Rehine Fragman 02:54
Rehine Fragman 3.234 izlenme - 5 yıl önce Jeff Talley, Los Angeles polisine bağlı olarak çalışan ve rehineler için arabuluculuk yapan bir polistir. Ancak günün birinde işler ters gidip bir çocuğu rehin almış bir adamın intiharına ve çocuğu öldürmesine engel olamayınca bunalıma girer ve ufak bir kasabaya tayinini ister. Karısı ve çocuğunu geride bırakarak geldiği kasabada kaybettiği huzuru arayan Talley’nin başı eskisinden de büyük belalara girer. Bir araba çalmak derdinde olan üç genç, işler karışınca arabanın sahibi olan aileyi rehin almak zorunda kalırlar. Ancak rehin alınan aile de sıradan değildir. Ailenin evinde New York’un batı yakasının mafya babalarından Sonny Benza'nın milyonlarca doları bulunmaktadır ve bunun farkına varan hırsızların elebaşı Mars’ın bu paraları almadan kasabadan ayrılmaya niyeti yoktur. Durumu öğrenen Benza da, Talley’in karısını ve kızını rehin alır ve işler tamamen Talley’nin kontrolünden çıkar. Geldiği sakin kasaba Los Angeles’tan beter bir kabusa dönüşmüştür.
Kardeş Payı Fransız Rehine Sahnesi 04:42
Kardeş Payı Fransız Rehine Sahnesi 40 izlenme - 1 hafta önce
Işid Fransız Rehineyi İnfaz Etti! 03:38
Işid Fransız Rehineyi İnfaz Etti! 1.654 izlenme - 3 yıl önce IŞİD Hava Saldırılarının Devam Etmesi Nedeniyle Fransız Rehineyi Öldürdü! İşte o görüntüler amatör kamerayla böyle kaydedilip afişe edildi.
IŞİD Rehineler İçin 200 Milyon Dolar İstedi 00:55
IŞİD Rehineler İçin 200 Milyon Dolar İstedi 916 izlenme - 3 yıl önce IŞİD, elindeki rehineler için ilk kez, yayımladığı video aracılığıyla fidye istedi. Terör örgütü, 72 saat içinde 200 milyon dolar ödenmezse iki Japon rehinenin öldürüleceğini duyurdu. Örgütün yayınladığı videoda, "Cihatçı John" olarak bilinen ve İngilizce konuşan IŞİD militanı, "Hükümetinizin akıllıca bir karar verip 200 milyon dolar ödeyerek, vatandaşlarınızı kurtarmasını sağlayacak baskıyı yapmak için 72 saatiniz var" diyor. İki Japon rehinenin arasındaki IŞİD militanının konuşurken elindeki bıçağı zaman zaman kameraya doğrulttuğu görülüyor. Rehinelerden Haruna Yukawa (42) Diğer rehine Kenji Goto (67) "Cihatçı John", "Japonya Başbakanı: İslam Devleti'nden 8 bin 500 kilometre uzakta olmana rağmen bu haçlı seferinde yer almaya gönüllü oldun. Kadınlarımızın ve çocuklarımızın öldürülmesi için, Müslümanların evlerinin yıkılması için 100 milyon doları gururla verdin" ifadesini kullanıyor. Video, Japonya Başbakanı Şinzo Abe'nin yanında 100'den fazla hükümet yetkilisiyle birlikte başladığı altı günlük Ortadoğu turu sırasında ortaya çıktı. JAPON HÜKÜMETİNDEN YANIT Kudüs temasları sırasında olayla ilgili konuşan Abe, iki Japon vatandaşının kaçırılmasının 'affedilemez' bir olay olduğunu söyledi ve rehinelerin derhal serbest bırakılmaları gerektiğini belirtti. IŞİD'in tehdidine cevap veren Japon hükümet sözcüsü Yoşihide Suga da "teröre teslim olmayacaklarını" belirtmişti. Suga, "Ülkemizin duruşu değişmedi: Teslim olmaksızın terörle mücadeleye katkıda bulunmak" demişti. Özel bir askeri şirket işlettiği belirtilen Yukawa, Ağustos ayında Suriye'de kaçırılmıştı. Goto ise geçen yıl Suriye'ye giden bir freelance gazeteci.
Fransız polisinden rehine opeasyonu 01:47
Fransız polisinden rehine opeasyonu 747 izlenme - 2 yıl önce Fransa'da ek güvenlik tedbirleri için ordu sokağa indi. Saldırılar sonrası Paris'teki rehineler için polis operasyon düzenledi. http://www.futbolarena.com/haber/216062/80/fransa-almanya-maci-sirasinda-vahset.html
Rehine_şakası:) 01:44
Rehine_şakası:) 1.890 izlenme - 9 yıl önce komik kamera şakası
rehine fragman 02:28
rehine fragman 1.071 izlenme - 6 yıl önce
Abdurrahman Dilipak: Apo Bebek Katili Falan Değil Aileden Biridir 00:54
Abdurrahman Dilipak: Apo Bebek Katili Falan Değil Aileden Biridir 963 izlenme - 3 yıl önce Apo'nun sistem kurbanı olduğunu söyleyen, neredeyse boşuna boşuna yatıyor içeride diyecek olan akit yazarı. Çok enteresan insanlar bunlar. Az öncede Dünya lideri, cumhurumuz erdoğan "ışid'e Ne verdiysek verdik. İşi bitirdik mi, sen ona bak’ dedi.
Türk Rehinelerin Sağlık Durumu İyi 00:54
Türk Rehinelerin Sağlık Durumu İyi 846 izlenme - 3 yıl önce Irak’ta rehin alınan 49’u konsolosluk çalışanı 80 Türk vatandaşının serbest bırakılması için yürütülen temaslar sürüyor. Konu ile ilgili yaptığı açıklamada, rehinelerin daha güvenli bir noktada olduğunu söyleyen Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ayrıca, “Şu anda elhamdülillah sağlıkları ile ilgili ve durumları ile ilgili herhangi bir olumsuzluk yok. Temaslarımız bütün birimlerimin gayretleri ile sürüyor. Yoğun bir çalışma içindeyiz.” şeklinde konuştu. Musul’u ele geçirdikten sonra 31 Türk şoförü rehin alan radikal İslamcı militanlar daha sonra ise Türkiye Başkonsolosluğu’nu basarak, Başkonsolos Öztürk Yılmaz ve iki çocuğun da aralarında bulunduğu 49 kişiyi daha rehin almıştı. Bu sırada Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) militanlarının Türk şoförlerin serbest bırakılması karşılığı, çalıştıkları firmadan 5 milyon Dolar fidye istediği belirtildi.
İlhan İrem - Bitti  (1992) 05:00
İlhan İrem - Bitti (1992) 440 izlenme - 2 yıl önce 1992 yılında İlhan İrem'in Bitti şarkısına çekilmiş sinema tadında klibi izliyeceğiz. Üstatın az bilinen güzel bir şarkısıdır Bitti. Sözlerini de yazayım da tam olsun. Pencerem boşluğa açılır, göremem gidişini. Camlar buğulanmaz arkandan ve silinmez sevdan. Pencerem boşluğa açılır, göremem gidişini. El sallayamam hiç sana ve yuvarlanır dünya. O son noktanın öncesinde, sonrasında sonra... Olmadığın zamanlara bak tepetaklak. Sana 'git' diyen kimdi, milyonlarca benden birisi mi? Gözlerime baksana gözlerime, gözlerimize. Sana 'bitti' diyen kim, ben sadece git demiştim. Hangi yıldızı görüp seçersen göklerden ona git. Gül kokulu odamda kim gülümser uyanışıma. İpek geceliğinde kaç çığlığını duyarım daha. Daha kaç gün dayanır bu köhne yürek sürgitlere. Nereye gidersen git ama sakın 'bitti' deme. Pencerem boşluğa açılır, göremem gidişini. El sallayamam hiç sana ve yuvarlanır dünya. Pencerem boşluğa kapanır, yüreğim dolu dolu. Camlar buğulanmaz bir zaman , hatıra olur sevdan. Sana 'git' diyen kimdi, milyonlarca benden birisi mi? Gözlerime baksana gözlerime, gözlerimize. Sana 'bitti' diyen kim, ben sadece git demiştim. Hangi yıldızı görüp seçersen göklerden ona git. Gül kokulu odamda kim gülümser uyanışıma. İpek geceliğinde kaç çığlığını duyarım daha. Daha kaç gün dayanır bu köhne yürek sürgitlere? Nereye gidersen git ama sakın 'bitti' deme. Gün batar usul usul kararır gece. Bardaktan boşanır yağmur sel olur gider. Gündüzler geceler ne zaman biter? Şu batan güneş nereye gider? Buharlaşır yeniden dökülen su. Bulutları sil pencerenden sevgi devri alemi bu, Yeniden doğar her şey. 'Herşey bitti' dediğin anda bir gül kök salar damarlarında. Herşey biter bir şey bitmez. Herşey biter bir şey bitmez. BİTTİ. Adimne not: admin imajlar gözükmedi ayarlarsın sen güzel bir imaj ben yapamadım.
Eskişehir'de Rehine Operasyonu... Üniversiteli Genç Kızı Rehin Aldı 03:47
Eskişehir'de Rehine Operasyonu... Üniversiteli Genç Kızı Rehin Aldı 76 izlenme - 3 ay önce Eskişehir'de rehine operasyonu... Üniversiteli genç kızı rehin aldı Polisin ikna edemediği şahsı Özel Harekat ekipleri yakaladıESKİŞEHİR - Eskişehir'de, eline aldığı bıçakla rastgele bir daireye giren ve üniversite öğrencisi genç kızı rehin alan şahıs, ikna çabaları sonuç vermeyince...
liberty stands still 02:34
liberty stands still 1.295 izlenme - 6 yıl önce liberty wallace linda fiorentino silah satıcılığında çalışmaktadır.kocası victoroliver platt ile çoğu silah alış verişi yapar ve satarlar.babasının şirketi kötüye gitdiğinden dolayıvictora kendisini aşık ettirmeye çalışmışdırkendisi victoru sevmesede yinede şirketi kurtarıcağını düşündüğü için evlenir.kendisi bir tiyatro aktörü olan russellemartin cummins aşıkdır ve gizlice görüşmektedir.bir gün russel liberty ile konuşurken kafasına silah dayanır ve kendisini bir bomba bağlanır.bu bomba
Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz İçin Adliyede Tören 01:12
Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz İçin Adliyede Tören 410 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Adalet Sarayı'ndaki rehine operasyonunda şehit düşen Savcı Mehmet Selim Kiraz için Çağlayan Adalet Sarayı'nda tören düzenlendi.
earthly possessions 01:41
earthly possessions 914 izlenme - 6 yıl önce sıkıcı yaşamından bunalan charlette emory şimdiye kadar bir çok defa yörenin papazı olan kocasını terketmeyi düşünmüş ama bu isteğini hayate geçirmemiştir. bu sefer bunu gerçekleştirmeye kararlıdır ve gitmeden önce bankaya şimdiye kadar biriktirdiği barayı çekmeye gider. bankada beklerken hamile eşiyle kendisine yeni bir yaşam kurmak için bankayı soymaya gelen jake simms adında bir soyguncu tarafından rehin alınır. bu durum ileride ikeisi içinde ilginç bir hale gelecektir. gittikçe ikisi birbiri
Kızını Silah Zoruyla Kaçırıp Rehin Alan Baba 2 Saat Sonra Teslim Oldu 02:09
Kızını Silah Zoruyla Kaçırıp Rehin Alan Baba 2 Saat Sonra Teslim Oldu 39 izlenme - 4 ay önce Konya'da boşandığı eşine sinirlenen Ahmet Ü., 15 yaşındaki kızını av tüfeğiyle rehin aldı. Otomobile binip kaçan şahıs 2 saatlik uğraşın ardından teslim oldu.
Dehşetin Tablosu Gün Işıyınca Ortaya Çıktı 01:10
Dehşetin Tablosu Gün Işıyınca Ortaya Çıktı 264 izlenme - 2 yıl önce Dehşetin tablosu gün ışıyınca ortaya çıktı Dün İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde yaşanan rehine krizi ve ardından yapılan operasyonun şiddeti günün aydınlanmasıyla birlikte daha net biçimde gözlendi.