Hoşgeldiniz!

Reji Videoları İzle

Nevşin Mengü Canlı Yayında Rejiyi Azarladı 00:30
Nevşin Mengü Canlı Yayında Rejiyi Azarladı 8.915 izlenme - 1 yıl önce CNN Türk spikeri Nevşin Mengü, sunmak istediği haberin kj'si yanlış olunca canlı yayında rejiyi fırçaladı. Çalışma arkadaşlarına daha önce de zor anlar yaşatan CNN Türk spikeri Nevşin Mengü, sunmak istediği haberin kj'si yanlış olunca rejiye tepki göstererek canlı yayında böyle sinirlendi.
Cnn Türk Spikeri Saynur Tezel Rejiyi Böyle Fırçaladı! 01:00
Cnn Türk Spikeri Saynur Tezel Rejiyi Böyle Fırçaladı! 14.100 izlenme - 4 yıl önce CNN Türk spikeri Saynur Tezel ekrana yanlış görüntü gelince haberi adeta fırça atar gibi sundu.
Saffet Soykal Abimi Yayina Geç Aldilar 01:31
Saffet Soykal Abimi Yayina Geç Aldilar 24.150 izlenme - 9 yıl önce adam rejiyi bi azarlıyo ki izlemeniz lazım :)
Halk Tv Rejisinin Delirmesi  00:59
Halk Tv Rejisinin Delirmesi 303 izlenme - 11 ay önce Kılıçdaroğlu'nun konuşması ardından Halk TV'de üst üste canlı yayın kazaları yaşandı. Rejinin sesi defalarca yayına yansıdı.
Sofi Marinova İ Ustata - Reji Go Na Dve (Official Video) 03:21
Sofi Marinova İ Ustata - Reji Go Na Dve (Official Video) 1.572 izlenme - 5 yıl önce Sofi Marinova i Ustata - Reji go na dve (Official Video)
Saba Tümer - Kaç Yaşında Farkettiniz Sizinkinin Büyük Olduğunu 01:26
Saba Tümer - Kaç Yaşında Farkettiniz Sizinkinin Büyük Olduğunu 738 izlenme - 2 yıl önce Saba Tümer dünyanın en uzun burunlu adamı Mehmet Özyürek'i konuk ettiği programında yine bir gafa imzasını atıyor ve reji ekibi bu duruma bakın nasıl gülüyor
rıdvan çıldırdı! 00:18
rıdvan çıldırdı! 1.084 izlenme - 6 yıl önce rıdvan dilmen rejinin bir pozisyonu ekrana getirememesine böyle kızdı!
Canlı Yayında Enver Aysever - Esra Elönü Tartışması - Arafta Sorular 08:40
Canlı Yayında Enver Aysever - Esra Elönü Tartışması - Arafta Sorular 731 izlenme - 2 yıl önce Ülke Tv de Esra Elönü'nün sunduğu Arafta Sorular adlı programa katılan Enver Aysever kendisi hakkında program da alt yazı yapılan " başörtülü kadınlarla ne alıp veremediği var " yazısına haklı tepkisini gösteriyor. Ayrıca açıklık getireyim Esra Elönü'nün Enver'e sormaya çalıştığı ama soramadığı soru şu ; Yaa hacı programına konuk aldığın kişiler seninle aynı görüşte ise sen konuklarla flört tarzından muhabbet ediyon yani sorularınla sen orta açıyon onlarda gol atıyor. ( her güzel orta gol getirir ) Ama senin düşüncene aykırı insanlara gayet citti üstlerine gide gide sorular soruyon yaaa hacı demeye çalışıyor Esra Elönü. Ülke tv hakkında bilgi edinmek isteyenlere Turgay Güler'in sunduğu Sıradışı Tarih programını izlemenizi öneririm. Program hakkında kısa bir anekdot vermek gerekir ise ; Genellikle Atatürk hakkında Fevzi Çakmak ve 5'li çetesi veya İsmet İnönü ve 5!li çetesi diye bahsedilir. Biz nasıl Hz. Muhammed'den bahsederken Hz. Muhammed değilde Peygamberimiz diye bahsederiz söyleriz bunlarda Mustafa Kemal'e Atatürk Atatürk'ümüz diye bahsederler. Atatürk'ü peygamber yerine koyarlar haşa öyle şey olur mu haşa..... diye gider. Gibi muhabbetlerin döndüğü über fantastik kanaldır. Ülkemde ki Televizyon seviyesi işte budur. Sürekli sen ocusun sen bucusun sen ocuysan bucuyla konuşamazsın diyerek halkı ötekileştirmeye çalışarak birbirinden uzaklaştırma. Alayınızın köküne kiprit suyu dökeyim.
Nihat Doğan'dan Rejiye Fırça 00:56
Nihat Doğan'dan Rejiye Fırça 66 izlenme - 3 ay önce Ekranların sevilen magazin programı Söylemezsem Olmaz'ın yorumcusu Nihat Doğan ekrana görüntüsünün verilmemesine bozulup rejiyi fırçaladı.
cnn türk'te reji sesi canlı yayında 01:19
cnn türk'te reji sesi canlı yayında 876 izlenme - 6 yıl önce
Saba Tümer & Haşan Şaş - Speak Lan Kaptan! 05:09
Saba Tümer & Haşan Şaş - Speak Lan Kaptan! 521 izlenme - 2 yıl önce Hasan Şaş'ın uçak fobisini anlattığı programda.hikaye devamlı saba tümerin turbulans etkisi yapan kahkalarıyla durmuş. 2 dakikada anlatılacak hikaye 5 dakika olmuştur.birde klibin sonunda rejiden gulen abiye selam ederim.speak lan kimsin sen exit dışarı diyorum
Ara Kazan - Paramı Alamadım 00:48
Ara Kazan - Paramı Alamadım 325 izlenme - 2 yıl önce "Ara Kazan" tarzı bir programdan ikidir muzdarip olan bir izleyici... Derdine derman bulmak için yine telefona sarılıyor ama sunucudan azarı işitince kuzu kuzu cevabını veriyor. Yine olmadı be Halil...
Songül Karlı - Dilatar mı? 01:09
Songül Karlı - Dilatar mı? 385 izlenme - 2 yıl önce Milf kategorisinin yaşayan en büyük timsali ve canlı yayın gafını izleyeceğiz. Dikkatli olun reji ve diğer arkadaşlar dil atmanın şakası olmaz.
Saffet Soykal - Bakışlarla Küfür Etme Sanatı 02:22
Saffet Soykal - Bakışlarla Küfür Etme Sanatı 327 izlenme - 2 yıl önce Hakkında tek yorum yazamadığım insan Saffet Abi' dir.Benim yazacaklarımı; O bakışlarıyla anlatır...(Admin çizgimden çıkarak itiraf ediyorum ki eklediğim hiçbir içeriğe bu kadar gülmedim. Hastayım sana Saffet Abi..)
TV8 Rejisinden Skandal Sözler: Memeleri Kadraja Alalım 00:21
TV8 Rejisinden Skandal Sözler: Memeleri Kadraja Alalım 95 izlenme - 10 ay önce Acun Ilıcalı'nın kanalında yayınlanan Rising Star Türkiye'de canlı yayında rejinin skandal sözleri duyuldu.
Rus bayan spiker esnerken 00:19
Rus bayan spiker esnerken 544 izlenme - 4 yıl önce Yayına girdiğini fark etmeyen spiker canlı yayında esnerken görüntülendi Canlı yayında kazalarına bir yenisi daha eklendi. Yayına girdiğini fark etmeyen spiker canlı yayında esnerken görüntülendi 24.10.2013 13:40:30 Rusya’nın uydu üzerinden yayın yapan uluslararası televizyon kanalı RTV'in haber sunucusu Liza Kaymin haberle ilgili gösterilen vtr'den sonra tekrar yayına bağlanıldığını fark etmedi ve ekranda esnerken görüntülendi. Rejinin uyarmasıyla durumu anlayan Kaymin seyircilerden özür diledi.
Birand Rejiye Fırça Atarken Böyle Yakalandı 00:19
Birand Rejiye Fırça Atarken Böyle Yakalandı 589 izlenme - 5 yıl önce Birand Rejiye Fırça Atarken Böyle Yakalandı
Reji'ye Atar Yapan, Bayan Yarışmacı (Kapış Kapış) 00:48
Reji'ye Atar Yapan, Bayan Yarışmacı (Kapış Kapış) 440 izlenme - 4 yıl önce Reji'ye Atar Yapan, Bayan Yarışmacı (Kapış Kapış) 12/07/2013 Kanal d'de yayınlanan kapış kapış programında, reji'ye çıkışan yarışmacı.
Roksan Kunter - Reklam Bile Vermiyorlar İşte Bize - NTV spor 00:31
Roksan Kunter - Reklam Bile Vermiyorlar İşte Bize - NTV spor 217 izlenme - 2 yıl önce Ntv Spor'un güzel sunucusu Roksan Kunter, rejiye sinirleniyor. Merkez medyanın halini görüyorsunuz efendim. Ne halkın talebi abi, reklam bile vermiyorlar işte bize!
Cnn Türk Spikerinin Emine Erdoğan İsyanı 01:00
Cnn Türk Spikerinin Emine Erdoğan İsyanı 391 izlenme - 4 yıl önce Cnn Türk Spikerinin Emine Erdoğan İsyanı
Muhabire Monolog Yaptırtmak - Trt Reji Hatası 00:40
Muhabire Monolog Yaptırtmak - Trt Reji Hatası 166 izlenme - 2 yıl önce Trt Haber'de sunucu ablamız Rusya devlet başkanı Putin'in Türkiye ziyaretini ertelediğini anlatıp, olayla alakalı olarak muhabire dönmeyi planlıyor. Bu sırada muhabiri uyarmayan reji ekibi muhabir kardeşimizin saçma sapan bir monolog sergilemesine sebep oluyorlar.
Nevşin Mengü, Canlı Yayında Rejiyi Azarladı 00:30
Nevşin Mengü, Canlı Yayında Rejiyi Azarladı 94 izlenme - 1 yıl önce CNN Türk spikeri Nevşin Mengü, sunmak istediği haberin kj'si yanlış olunca canlı yayında rejiyi fırçaladı.
Telefonla Oynarken Yakalanan Balçiçek İlter 00:19
Telefonla Oynarken Yakalanan Balçiçek İlter 111 izlenme - 2 yıl önce Habertürk'te reklamlar yayındayken birden stüdyoya geçildi ve Balçiçek İlter koltuğunda telefonla oynarken yakalandı. İşte o komik dakikalar...
Canlı Yayında Telefon Görüşmesi 01:51
Canlı Yayında Telefon Görüşmesi 208 izlenme - 2 yıl önce Ciddi bir program yapmaya çalışan hanım sunucumuz kendini ne kadar paralasa da, rejiden ne kadar azar de yese, ununu elemiş eleğini asmış rahat amcamız belediye otobüsündeymiş gibi rahatça açıyor telefonunu konuşuyor. İşte rahatlık dediğin böyle olur.
Bülent Ersoy Rejiyi Fırçaladı! 01:00
Bülent Ersoy Rejiyi Fırçaladı! 125 izlenme - 4 yıl önce Bülent Ersoy Rejiyi Fırçaladı!
Assassin's Creed ile Suriye Haberi Sunmak 00:26
Assassin's Creed ile Suriye Haberi Sunmak 115 izlenme - 2 yıl önce Danimarka'da bir televizyon kanalında Suriye ile ilgili haber sunulurken kanal çalışanlarından biri ‘Assassin’s Creed’ oyunundan bir görüntüyü Şam’a ait genel bir fotoğraf sanarak haberde kullanmış.
Fatih Portakal'a reji şoku 00:30
Fatih Portakal'a reji şoku 53 izlenme - 2 yıl önce Fatih Portakal'a reji şoku Fox Tv ana Haber sunucusu Fatih Portakal, reji çalışanlarının azizliğine uğradı.
Reji Hatası Spikeri Zorladı 00:42
Reji Hatası Spikeri Zorladı 179 izlenme - 8 yıl önce ah reji ah
Ses Yükselterek Rejiye Gözdağı Vermek 01:00
Ses Yükselterek Rejiye Gözdağı Vermek 85 izlenme - 4 yıl önce Cnn Türk'ün Başarılı Spikerlerinden Saynur Tezel Ekrana Yanlış Görüntü Gelince Bakın Ne Yaptı? Cnn Türk Spikeri Saynur Tezel Ekrana Yanlış Görüntü Gelince Haberi Adeta Fırça Atar Gibi Sundu. O Anlarda Değişen Sesi Trajikomik Bir Manzara Ortaya Çıkardı. cnn Türk'ün Öğleden Sonraki 15.00 Bülteninde Chp'li Vekillerin Beşar Esad İle Görüşmesi Haberinde Kriz Yaşandı. Ekrana Chp'li Vekillerin Suriye'deki Görüntüleri Yerine Kemal Kılıçdaroğlu'nun Grup Toplantısı Yansıdı. Dsf Olarak Ekrana Gelen Haberde Tezel, Görüntünün Yanlış Girdiğini Farkeden Saynur Tezel, Bir Anda Şekilden Şekile Girmeye Başladı.
Karaköysitesi 05:43
Karaköysitesi 53 izlenme - 8 yıl önce karaköyün yükselen sesi