Hoşgeldiniz!

rekalm

Van Damme Çılgınlığı Hız Kesmiyor 00:29
Van Damme Çılgınlığı Hız Kesmiyor 6.633 izlenme - 4 yıl önce Jean-Claude Van Damme'ın Volvo için kamera karşısına geçtiği reklam filmi taklitleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor.
Messi Ve Ronaldo Ekmek Reklamında 01:38
Messi Ve Ronaldo Ekmek Reklamında 618 izlenme - 4 yıl önce Real Madrid'in Portekizli oyuncusu Cristiano Ronaldo ve Barcelonalı Messi, İspanya'da Pan Blanco Bimbo isimli ekmek markasının reklamlarında oynadı.
Thy Yeni Reklam Filmi - Havaciyim.net 01:00
Thy Yeni Reklam Filmi - Havaciyim.net 518 izlenme - 8 yıl önce thy yeni reklam filmi - havaciyim.net
Patlayan Böcekli Raid Reklamı (1987) 00:31
Patlayan Böcekli Raid Reklamı (1987) 158 izlenme - 3 yıl önce 1987 yapımı böcek ilacı reklamı. Raiiiidd diye dellenip infilak eden böceklere selam olsun.
Cristiano Ronaldo Ve Pele Aynı Uçakta 01:01
Cristiano Ronaldo Ve Pele Aynı Uçakta 92 izlenme - 4 yıl önce Cristiano Ronaldo ve Pele, Emirates Hava Yollarının reklamında biraraya geldi.
David Beckham'dan Olay Yaratan Video 01:21
David Beckham'dan Olay Yaratan Video 61 izlenme - 3 yıl önce Futboldan emekli olan David Beckham reklam dünyasından kopmuş değil. Beckham bu kez de bir TV programı için yer aldığı bir reklam filmini yeniden yorumladı. David Beckham, bir iç çamaşırı markasında yer aldığı reklam filminin bir de parodisini çekti. ABD'de yayınlanan The Late Late Show'a katılan David Beckham, bu programda yer alan kısa bir parodi için de kameranın karşısında geçti. Daha önce oynadığı bir iç çamaşırı reklemının bu kez de eğlenceli hali için kamera karşısına geçen Beckham'ın performansı büyük alkış aldı.
Ekmek Ayvası Özellikleri Ve Online Sertifikalı Ayva Fidanı 02:30
Ekmek Ayvası Özellikleri Ve Online Sertifikalı Ayva Fidanı 65 izlenme - 4 yıl önce Tüplü Tam Bodur Ekmek Ayva Fidanı(Anaç ba29):http://www.e-fidancim.com/Tuplu-Tam-Bodur-Ekmek-Ayva-FidaniAnac-ba29,PR-4094.html Tüplü Ekmek Ayva Fidanı:http:/...