Hoşgeldiniz!

reklam ajansı

Panda Magic 03:25
Panda Magic 115.053 izlenme - 1 yıl önce Reklam ajansımızı epeyce yorduk ama sonunda istediğimiz gibi oldu. ;) #BunaBayılacaksınız
çok komik yeni çakkidi oynayan çoçuklar izle 00:32
çok komik yeni çakkidi oynayan çoçuklar izle 682 izlenme - 6 yıl önce çok komik yeni çakkidi oynayan çoçuklar izle
Sky Türk Haberler İzle 00:35
Sky Türk Haberler İzle 528 izlenme - 6 yıl önce sky türk haberler izle
Kariyer Ajans 02:27
Kariyer Ajans 40 izlenme - 4 ay önce İstanbul İçerisinde, Reklamınızın Her Türlü El İlanı , Broşür , İnsert , Katalog vb. Dağıtımı Uzman Ekiplerimiz Tarafından Yapılmaktadır. Hedef Kitlenize İçeriğiniz Ulaştırılır. (Bölge Raporlu) http://www.kariyerajans.org/
oyunculuk ajansı ipek casting 01:38
oyunculuk ajansı ipek casting 882 izlenme - 7 yıl önce istanbul oyunculuk ajansı ipek casting
Anne Ben Ne İş Yapıyorum? - Reklam Ajansı 01:54
Anne Ben Ne İş Yapıyorum? - Reklam Ajansı 249 izlenme - 2 yıl önce Reklam ajansı çalışanları annelerine ne iş yaptıklarını soruyorlar. Annelerin kendilerini zorlayarak verdikleri cevaplarsa ömre bedel cevaplar oluyor. Bende anneme sorduğumda, 'bilgisayarda birşeyler yapıyorsun ama anlatamam' diyip geçiyor.
bu şaka biraz fazla çok komik 03:12
bu şaka biraz fazla çok komik 398 izlenme - 6 yıl önce bu şaka biraz fazla çok komik
yaa bu çoçuklar manyak oynuyor 00:32
yaa bu çoçuklar manyak oynuyor 160 izlenme - 6 yıl önce yaa bu çoçuklar manyak oynuyor
Çalışanlarını Osmanlı Tokadıyla Motive Eden Ajans 01:50
Çalışanlarını Osmanlı Tokadıyla Motive Eden Ajans 133 izlenme - 3 yıl önce Kanada'da çek senet tahsilatı, ihaleye fesat karıştırmak, ayakkabı kutusunda para saklamak gibi son derece yaratıcı işleri icra etmek yerine reklam ajansı olarak hayatını sürdüren Leo Burnett Toronto, Yılın En İyi Ajans Videosu Ödülü'nü ceplediği videosu ile tam olarak şu tepkiyi vermenize neden oluyor; WTF!!! Çalışanlarının içindeki yaratıcılığı ortaya çıkarmak için Slapshot isimli çok acayip bir yöntem geliştiren ajans, literal anlamda tokada başvuruyor. İki aşamadan oluşan Slapshot tekniğinin ilk aşamasında çalışana likör shot ikram ediliyor. Böylelikle çalışan rahatlıyor, gevşiyor, stresten arınıyor. Derken ikinci ve en can alıcı aşama başlıyor. Evet; shot'la gevşeyen çalışanlar aniden gelen Osmanlı Tokadı'yla neye uğradıklarını şaşırıyorlar. Üstelik yedikleri tokat bildiğiniz tokat gibi tokat. Çıkarttığı sesle desibel rekoru bile kırabilirsiniz. Peki amaç ne? Bu tokadın amacı kafalardaki vasat, klişe fikirlerin defedilmesini sağlamak ve olayın şokunu yaşayan çalışanların taze ve enerjik bir şekilde işe koyulmasına vesile olmak.
köymenler led tabela reklam ajansı 00:22
köymenler led tabela reklam ajansı 125 izlenme - 6 yıl önce 46 yıllık reklam ve inşaat firmasıyızsektörde tüm yenilikleri bünyemizde barındırıyoruzreklamda yeni atılımımız dijital mökina ithalatı ve satışına başladık kendi markamızı oluşturdukdijital makinalarda seiko1020 yi tercih ettik-512yide satıyoruz servis ağımızı kurduk makinalarda en önemlisi makinayı alacak meslektaşımıza gereken bilginin tamamıyle öğretilmesi şimdiki hedefimiz cnc ve raytır üserinde yoğunlaşarak onlarıda ithalatımıza katmakdır.inşaatda residence yapımına başladık sektöre hayırl
Google Adwords Reklam Vermek 00:54
Google Adwords Reklam Vermek 55 izlenme - 3 yıl önce www.windmedya.com Wind Medya üretici fikirleriyle Google Adwords Reklam ve bilişim sektöründe öncü konuma gelerek markalaşmaktadır. Satış öncesi ve sonrası kaliteli bir hizmet anlayışıyla her şekilde size yardımcı olan uzman ekibimizle sorunsuz işlere ve hızlı çözümlere imza atacaksınız.
İnterneteki matbaacınız 03:24
İnterneteki matbaacınız 294 izlenme - 8 yıl önce tüm reklam sektörü burada! matbaalar, reklam ajansları, grafikerler, freelancerlar, art directorler, web masterlar, serigraficiler, etiketciler, ambalajcılar, kartvizitciler, mümesssiller, kutucular, promosyoncular, kırtasiyeciler, organizatörler, kağıt satıcıları, makina satıcıları, kalıpcılar, filmciler, dijital baskıcılar, copy centerlar, sürekli formcular ve daha neler neler...
Şükrü Tasarım 02:03
Şükrü Tasarım 80 izlenme - 7 yıl önce kastamonu mega reklam ajansı..
Otoworld Asya Reklam Filmi - Ahmet Özhan & Cantürk Yılmaz 00:45
Otoworld Asya Reklam Filmi - Ahmet Özhan & Cantürk Yılmaz 47 izlenme - 2 yıl önce Otoworld Asya Ahmet Reklam Filmi 3 = Ahmet Özhan abimiz yaşadığı sıkıntılardan bunalan vatandaşımıza ironik bir şekilde onu alma, bunu al diyerek çözüm sunuyor izliyoruz.
Reklam Ajansı Down Sendromlu Diye Oğlunu Reddetti 00:43
Reklam Ajansı Down Sendromlu Diye Oğlunu Reddetti 4 izlenme - 7 ay önce Oshkosh B'Gosh isimli bir çocuk giyim mağazası, yeni çekecekleri reklam filmi için çocuk oyuncu arandığına dair ilan verdi. Hikâyedeki kadın da oğlunun fotoğrafını şirkete yolladı. Ancak şirket reddetti. Reddetmelerinin nedeni ise çocuğun down sendromlu olmasıydı. FOTOĞRAFLARINI YOLLADI Meagan Nash ailesiyle beraber ABD'nin Georgia eyaletinde yaşıyor. Oshkosh B'Gosh isimli çocuk giyim mağazasının çocuk oyuncu aradığını duyunca hemen 15 aylık oğlu Asher'ın fotoğraflarını mağaza yetkililerine yolladı. Çocuk, şirketin ilanda aradığı bütün özelliklere sahipti. Boyu, saç rengi ve göz rengi de tam istedikleri gibiydi. ''ÖZEL İLGİYE İHTİYACI OLAN BİR ÇOCUK'' Meagan, oğlunun fotoğraflarını yolladı ancak hiçbir cevap alamadı. Meagan, hemen şirketin reklam müdürüyle iletişime geçti. Meğerse Asher'ı reklam filmlerinde kullanmamalarının nedeni 'özel ilgiye ihtiyacı olan bir çocuk' olmasıymış. Anne, The Independent'a konuşurken bir an sinirlendi ve "Bana bir de 'özel ilgiye ihtiyacı olan bir çocuk' demezler mi!" diye söylendi.
Google AdWords Reklam Ajansı Reklamfoni 00:50
Google AdWords Reklam Ajansı Reklamfoni 3 izlenme - 9 ay önce Google adwords reklamları ile yeni müşteriler kazanın!
Turkcell 2013 Gold İş Ortağı - Rabarba 03:04
Turkcell 2013 Gold İş Ortağı - Rabarba 18 izlenme - 3 yıl önce 2008 yılından beri mobil pazarlama iş ortağı olan Rabarba bir Dijital reklam ajansıdır. Birçok Mobil Pazarlama kampanyalarında Turkcell'in ürün servis kabiliyetlerini, inovatif ve yeni teknolojilerini kullanarak başarılı ortak çalışmaları olmuştur. Güncel projeler arasında; Clear Man, Axe, Lipton, Cornetto vb. yer almaktadır.