Hoşgeldiniz!

reklam panosu

Reklam Panolarına Dikkat 00:06
Reklam Panolarına Dikkat 6.341 izlenme - 11 yıl önce düşürmeyen reklam panosu istiyoruz!!!yetkililere duyrulur........
Yakınında Sigara İçilince Öksürerek Uyaran Reklam Panosu 00:59
Yakınında Sigara İçilince Öksürerek Uyaran Reklam Panosu 287 izlenme - 6 ay önce Apotek Hjärtat isimli İsveç eczane zinciri için hazırlanan reklam panosu yakınında sigara içen insanları öksürerek uyarıyor. Daha sağlıklı bir yaşam için insanları bilinçlendiren eczane zinciri sigara içenlere "2017'de sigarayı bırakacağım!" dedirtecek bir işle ortaya çıkmış.
Reklam Panosundan Evlilik Teklifi 02:45
Reklam Panosundan Evlilik Teklifi 655 izlenme - 4 yıl önce Tokatlı Genç Şehir Merkezindeki Reklam Panosundan Sevgilisine Evlenme Teklifi Yapmak İçin Geniş Çaplı Bir Organizasyona Girişmiş.
İzmir Havalimanı'nın Billboard'unu Kıran Ergenler 01:26
İzmir Havalimanı'nın Billboard'unu Kıran Ergenler 592 izlenme - 3 yıl önce Efendim videodaki malum ergenlerin ilk defa bir bavul taşıma aracı gördükten sonra yaptıkları insani davranışları ve sonucunu izliyoruz. Buyrun.
Photoshop Çalışması, Super.. 03:15
Photoshop Çalışması, Super.. 1.636 izlenme - 8 yıl önce reklam panosu için seçilen fotoğraf uygun olmayabilir, sorun değil, çünkü photoshop var.
Durakta İnsanların Başına Gelen Komik Olay! 02:24
Durakta İnsanların Başına Gelen Komik Olay! 383 izlenme - 4 yıl önce Otobüs durağına gidiyorsunuz ve reklam panosuna bir bakıyorsunuz kendiniz ne yapardınız?
Durakta Bekleyen İnsanları Fitness Yapmaya Teşvik Eden Pano 00:45
Durakta Bekleyen İnsanları Fitness Yapmaya Teşvik Eden Pano 70 izlenme - 8 ay önce Manchester'da bir otobüs durağında Lucozade Sport tarafından gerçekleştirilen uygulamada insanlar durakta beklerken fitness eğitmeni ile tanışıyorlar. Canlı yayın yapan reklam panosundaki ekranda fitness hocasıyla tanışan insanlar motive edilip spor yapmaları isteniyor.
İnsanlara Güneş Kremi Hediye Eden Reklam Panosu 01:52
İnsanlara Güneş Kremi Hediye Eden Reklam Panosu 188 izlenme - 2 yıl önce Sidney'de bir firma insanların güneş ışınları dolayısıyla cilt kanserine yakalanmamaları ve tanıtım amaçlı olarak reklam panolarına güneş kremleri yerleştirdi. Ancak kremleri alabilmek için ufakta bir oyun oynamak gerekiyor.
Hareketli Reklam Panosu 00:23
Hareketli Reklam Panosu 661 izlenme - 8 yıl önce canlı sanma reklam o
2 Dakikada Işıklı Kutu Harf Tabela İmalatı---Kule Vinç Reklam Panosu 04:44
2 Dakikada Işıklı Kutu Harf Tabela İmalatı---Kule Vinç Reklam Panosu 241 izlenme - 2 yıl önce Galaksi Tabelada İmalatı Yapılan Kutu Harfli Kulevinç Reklam Panolarının Kesimden Gelip İmalata Alınması İle Başlayan Tabela Yapımı İle İlgili Videomuzda Kutu Harfli Tabelaların İmalatının Nasıl Yapıldığını Gösteriyoruz.alümünyum ,plexi Ve Paslanmaz Kutu Harfler İçin Galaksi Tabelayı Seçin... 0212 677 82 84- 0532 168 89 96
Yaz Sil Neon 7 Renk  Reklam Tabelasi 02:49
Yaz Sil Neon 7 Renk Reklam Tabelasi 559 izlenme - 9 yıl önce yedİ ayri renkte yanabİlen tabelamiz kalemle ne yazarsak o neon iŞiĞi Şeklİnde yaniyor
bozüyük reklam panosu 01:30
bozüyük reklam panosu 298 izlenme - 6 yıl önce gencbozuyuk reklam panosu
Time Square Meydanındaki Ekranları Hacklemek 01:59
Time Square Meydanındaki Ekranları Hacklemek 233 izlenme - 3 yıl önce Bu japon arkadaş cep telefonuna yapmış olduğu bir aparatla butun ekranlara bir bir telefonundaki görüntüyü aktarıyor. Hatta bunu nasıl yaptığını açıklayacağını söyleyen arkadaş bir başka videoda NZT kullandığını söylüyor. Video üzerindeki türlü çalışmalar ve testler sonucunda videonun gerçek olduğuna varılmış. not: NZT; limitless filmindeki zeka açıcı küçük şeffaf haplar.
David Nalbandian - Hakeme Tekme Atıp Diskalifiye Olmak 00:23
David Nalbandian - Hakeme Tekme Atıp Diskalifiye Olmak 148 izlenme - 2 yıl önce Tenisçi abimiz David Nalbandian sinirini reklam tabelasından almak isterken tekmeyi hakeme sallıyor ve acı sonla karşılaşıp diskalifiye oluyor. Muhtemelen futbolcuların sinirlerinip reklam panolarını tekmelemesine özenip bi tekme de ben atayım demiş ama panonun arkasına hakem saklanmış. Suç hakemin!
Metroda Herkesi Şok Eden Video 01:18
Metroda Herkesi Şok Eden Video 104 izlenme - 3 yıl önce Metro İstasyonunun Reklam Panosunda Kanserli Çocuklara Dikkat Çekmek İçin Gösterilen Video..
Reklam Panosunda Korkutan Şaka 01:19
Reklam Panosunda Korkutan Şaka 70 izlenme - 3 yıl önce Reklam panosundaki barkodu akıllı telefonuna okutan meraklı şakazedeler böyle bir sonla karşılaşacaklarını tahmin edemezlerdi. İnsanların korkudan aklını alan reklam panosunu izliyoruz.
2 Dakikada Işıklı Kutu Harf Tabela İmalatı---Kule Vinç Reklam Panosu 04:44
2 Dakikada Işıklı Kutu Harf Tabela İmalatı---Kule Vinç Reklam Panosu 62 izlenme - 2 yıl önce Galaksi Tabelada İmalatı Yapılan Kutu Harfli Kulevinç Reklam Panolarının Kesimden Gelip İmalata Alınması İle Başlayan Tabela Yapımı İle İlgili Videomuzda Kutu Harfli Tabelaların İmalatının Nasıl Yapıldığını Gösteriyoruz.alümünyum ,plexi Ve Paslanmaz Kutu Harfler İçin Galaksi Tabelayı Seçin... 0212 677 82 84- 0532 168 89 96
Reklam Panosunda Korkutan Şaka 01:09
Reklam Panosunda Korkutan Şaka 53 izlenme - 3 yıl önce Reklam panosundaki barkodu akıllı telefonuna okutan meraklı şakazedeler böyle bir sonla karşılaşacaklarını hiç tahmin edemezlerdi. İşte insanların korkudan ve aklını alan reklam panosunu...