Hoşgeldiniz!

Reklam Panosu Videoları İzle

Yakınında Sigara İçilince Öksürerek Uyaran Reklam Panosu 00:59
Yakınında Sigara İçilince Öksürerek Uyaran Reklam Panosu 224 izlenme - 6 gün önce Apotek Hjärtat isimli İsveç eczane zinciri için hazırlanan reklam panosu yakınında sigara içen insanları öksürerek uyarıyor. Daha sağlıklı bir yaşam için insanları bilinçlendiren eczane zinciri sigara içenlere "2017'de sigarayı bırakacağım!" dedirtecek bir işle ortaya çıkmış.
Reklam Panolarına Dikkat 00:06
Reklam Panolarına Dikkat 6.346 izlenme - 10 yıl önce düşürmeyen reklam panosu istiyoruz!!!yetkililere duyrulur........
Durakta Bekleyen İnsanları Fitness Yapmaya Teşvik Eden Pano 00:45
Durakta Bekleyen İnsanları Fitness Yapmaya Teşvik Eden Pano 57 izlenme - 2 ay önce Manchester'da bir otobüs durağında Lucozade Sport tarafından gerçekleştirilen uygulamada insanlar durakta beklerken fitness eğitmeni ile tanışıyorlar. Canlı yayın yapan reklam panosundaki ekranda fitness hocasıyla tanışan insanlar motive edilip spor yapmaları isteniyor.
Reklam Panosundan Evlilik Teklifi 02:45
Reklam Panosundan Evlilik Teklifi 654 izlenme - 3 yıl önce Tokatlı Genç Şehir Merkezindeki Reklam Panosundan Sevgilisine Evlenme Teklifi Yapmak İçin Geniş Çaplı Bir Organizasyona Girişmiş.
Photoshop Çalışması, Super.. 03:15
Photoshop Çalışması, Super.. 1.636 izlenme - 7 yıl önce reklam panosu için seçilen fotoğraf uygun olmayabilir, sorun değil, çünkü photoshop var.
Durakta İnsanların Başına Gelen Komik Olay! 02:24
Durakta İnsanların Başına Gelen Komik Olay! 382 izlenme - 4 yıl önce Otobüs durağına gidiyorsunuz ve reklam panosuna bir bakıyorsunuz kendiniz ne yapardınız?
İnsanlara Güneş Kremi Hediye Eden Reklam Panosu 01:52
İnsanlara Güneş Kremi Hediye Eden Reklam Panosu 156 izlenme - 1 yıl önce Sidney'de bir firma insanların güneş ışınları dolayısıyla cilt kanserine yakalanmamaları ve tanıtım amaçlı olarak reklam panolarına güneş kremleri yerleştirdi. Ancak kremleri alabilmek için ufakta bir oyun oynamak gerekiyor.
hareketli reklam panosu 00:23
hareketli reklam panosu 658 izlenme - 8 yıl önce canlı sanma reklam o
İzmir Havalimanı'nın Billboard'unu Kıran Ergenler 01:26
İzmir Havalimanı'nın Billboard'unu Kıran Ergenler 218 izlenme - 2 yıl önce Efendim videodaki malum ergenlerin ilk defa bir bavul taşıma aracı gördükten sonra yaptıkları insani davranışları ve sonucunu izliyoruz. Buyrun.
2 Dakikada Işıklı Kutu Harf Tabela İmalatı---Kule Vinç Reklam Panosu 04:44
2 Dakikada Işıklı Kutu Harf Tabela İmalatı---Kule Vinç Reklam Panosu 185 izlenme - 2 yıl önce Galaksi Tabelada İmalatı Yapılan Kutu Harfli Kulevinç Reklam Panolarının Kesimden Gelip İmalata Alınması İle Başlayan Tabela Yapımı İle İlgili Videomuzda Kutu Harfli Tabelaların İmalatının Nasıl Yapıldığını Gösteriyoruz.alümünyum ,plexi Ve Paslanmaz Kutu Harfler İçin Galaksi Tabelayı Seçin... 0212 677 82 84- 0532 168 89 96
David Nalbandian - Hakeme Tekme Atıp Diskalifiye Olmak 00:23
David Nalbandian - Hakeme Tekme Atıp Diskalifiye Olmak 138 izlenme - 2 yıl önce Tenisçi abimiz David Nalbandian sinirini reklam tabelasından almak isterken tekmeyi hakeme sallıyor ve acı sonla karşılaşıp diskalifiye oluyor. Muhtemelen futbolcuların sinirlerinip reklam panolarını tekmelemesine özenip bi tekme de ben atayım demiş ama panonun arkasına hakem saklanmış. Suç hakemin!
Yaz Sil Neon 7 Renk  Reklam Tabelasi 02:49
Yaz Sil Neon 7 Renk Reklam Tabelasi 559 izlenme - 9 yıl önce yedİ ayri renkte yanabİlen tabelamiz kalemle ne yazarsak o neon iŞiĞi Şeklİnde yaniyor
Metroda Herkesi Şok Eden Video 01:18
Metroda Herkesi Şok Eden Video 103 izlenme - 2 yıl önce Metro İstasyonunun Reklam Panosunda Kanserli Çocuklara Dikkat Çekmek İçin Gösterilen Video..
bozüyük reklam panosu 01:30
bozüyük reklam panosu 275 izlenme - 5 yıl önce gencbozuyuk reklam panosu
Time Square Meydanındaki Ekranları Hacklemek 01:59
Time Square Meydanındaki Ekranları Hacklemek 193 izlenme - 2 yıl önce Bu japon arkadaş cep telefonuna yapmış olduğu bir aparatla butun ekranlara bir bir telefonundaki görüntüyü aktarıyor. Hatta bunu nasıl yaptığını açıklayacağını söyleyen arkadaş bir başka videoda NZT kullandığını söylüyor. Video üzerindeki türlü çalışmalar ve testler sonucunda videonun gerçek olduğuna varılmış. not: NZT; limitless filmindeki zeka açıcı küçük şeffaf haplar.
Reklam Panosunda Korkutan Şaka 01:19
Reklam Panosunda Korkutan Şaka 69 izlenme - 2 yıl önce Reklam panosundaki barkodu akıllı telefonuna okutan meraklı şakazedeler böyle bir sonla karşılaşacaklarını tahmin edemezlerdi. İnsanların korkudan aklını alan reklam panosunu izliyoruz.
Reklam Panosunun İçinden İnsanları İsviçre Alplerine Davet Eden Adam 02:42
Reklam Panosunun İçinden İnsanları İsviçre Alplerine Davet Eden Adam 44 izlenme - 1 yıl önce Reklam Panosunun İçinden İnsanları İsviçre Alplerine Davet Eden Adam Arkasına dünyanın en güzel manzarasını alan adam bilgisayarı ile bağlandığı tren istasyonundaki reklam panosundan insanları İsviçre Alplerinde bulunan Graubünden’e davet ediyor. Ve o an gelmeleri için de bilet kesiyor. Turizmi canlandırmak adına yapılan çalışma karşısında ise insanlar şok olup reklam panosunun gerçekten konuştuğuna ve böyle bir davet karşısında ne yapacaklarına inanamıyorlar. İşe, okula ya da herhangi bir yere gitmesi gereken insanların bekleyenlerini de telefonla arayarak izin alan adam daha sonra dünyanın en güzel yerinde topladığı insanlarla masada buluşuyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
2 Dakikada Işıklı Kutu Harf Tabela İmalatı---Kule Vinç Reklam Panosu 04:44
2 Dakikada Işıklı Kutu Harf Tabela İmalatı---Kule Vinç Reklam Panosu 61 izlenme - 2 yıl önce Galaksi Tabelada İmalatı Yapılan Kutu Harfli Kulevinç Reklam Panolarının Kesimden Gelip İmalata Alınması İle Başlayan Tabela Yapımı İle İlgili Videomuzda Kutu Harfli Tabelaların İmalatının Nasıl Yapıldığını Gösteriyoruz.alümünyum ,plexi Ve Paslanmaz Kutu Harfler İçin Galaksi Tabelayı Seçin... 0212 677 82 84- 0532 168 89 96
Reklam Panosunda Korkutan Şaka 01:09
Reklam Panosunda Korkutan Şaka 53 izlenme - 2 yıl önce Reklam panosundaki barkodu akıllı telefonuna okutan meraklı şakazedeler böyle bir sonla karşılaşacaklarını hiç tahmin edemezlerdi. İşte insanların korkudan ve aklını alan reklam panosunu...
Reklam Panosunu Deviren Tank 00:31
Reklam Panosunu Deviren Tank 44 izlenme - 3 yıl önce Reklam Panosunu Deviren Tank 10.05.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Reklam Panosunu Deviren Tank' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
YOL MEDYA | Kanopi Reklam, Taksi Üstü Reklam Panosu 00:22
YOL MEDYA | Kanopi Reklam, Taksi Üstü Reklam Panosu 16 izlenme - 1 yıl önce Kanopi Reklam - Taksi Üstü Reklam Panosu Kanopi ya da taksi üstü reklam panosu, yurtdışında taxi-top adıyla bilinmektedir. Taksilerin üzerine yerleştirilen ışıklı ve ışıksız düzenekler ile reklamların farklı seçenekler ile uygulanma imkanına sahiptir. Ayrıca üç boyutlu ürün görseli, logo ve şekiller de pleksi olarak uygulanabilmektedir. Mecra Detayları; Ticari Taksilerin üzerine uygulanır, Yurtdışında oldukça yaygın olup muadillerine göre oldukça uygun bütçelidir. Ürün görselleri 3 boyutlu olarak uygulanabilme imkanına sahiptir. Işıklı ve Işıksız seçenekleri mevcuttur. Çift taraflı mini billboard özelliğindedir.
İzmir Havalimanı'nın Billboard'unu Kıran Ergenler 01:26
İzmir Havalimanı'nın Billboard'unu Kıran Ergenler 27 izlenme - 3 yıl önce Efendim videodaki malum ergenlerin ilk defa bir bavul taşıma aracı gördükten sonra yaptıkları insani davranışları ve sonucunu izliyoruz. Buyrun.
Dev Reklam Panosu Direği Araçların Üzerine Devrildi 00:41
Dev Reklam Panosu Direği Araçların Üzerine Devrildi 6 izlenme - 10 ay önce Dev reklam panosu direği araçların üzerine devrildi, 5 kişi yaralandı. Meksika’nın başkenti Meksiko’da miadını olduran bir reklam panosu direği, sert rüzgarın da etkisiyle devrildi. Yola düşen direk, 2 aracı ezdi.
Ateşinizin Çıktığını Anlayan Reklam Panosu 00:32
Ateşinizin Çıktığını Anlayan Reklam Panosu 7 izlenme - 11 ay önce Theraflu isimli soğuk algınlığı için Polonya'da gerçekleştirilen reklam kampanyasında, sokaklara insanların ateşleri olup olmadığını ölçen reklam panosu yerleştirildi. Pano termal kamera sayesinde insanların vücut ısılarını ölçebiliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Reklam Panosunun İçinden İnsanları İsviçre Alplerine Davet Eden Adam 02:42
Reklam Panosunun İçinden İnsanları İsviçre Alplerine Davet Eden Adam 3 izlenme - 1 yıl önce Arkasına dünyanın en güzel manzarasını alan adam bilgisayarı ile bağlandığı tren istasyonundaki reklam panosundan insanları İsviçre Alplerinde bulunan Graubünden’e davet ediyor. Ve o an gelmeleri için de bilet kesiyor. Turizmi canlandırmak adına yapılan çalışma karşısında ise insanlar şok olup reklam panosunun gerçekten konuştuğuna ve böyle bir davet karşısında ne yapacaklarına inanamıyorlar. İşe, okula ya da herhangi bir yere gitmesi gereken insanların bekleyenlerini de telefonla arayarak izin alan adam daha sonra dünyanın en güzel yerinde topladığı insanlarla masada buluşuyor.