Hoşgeldiniz!

reklam panosu

Reklam Panolarına Dikkat 00:06
Reklam Panolarına Dikkat 6.395 izlenme - 11 yıl önce düşürmeyen reklam panosu istiyoruz!!!yetkililere duyrulur........
Otomobilin Üzerine Düşen Reklam Panosu 00:23
Otomobilin Üzerine Düşen Reklam Panosu 56 izlenme - 1 ay önce Rusya’da kavşaktan dönüş yapmaya çalışan bir aracın üzerine reklam panosu devrildi. kan trafikteki görünmez kaza arkadaki aracın kamerasına böyle yansıdı.
İzmir Havalimanı'nın Billboard'unu Kıran Ergenler 01:26
İzmir Havalimanı'nın Billboard'unu Kıran Ergenler 1.475 izlenme - 3 yıl önce Efendim videodaki malum ergenlerin ilk defa bir bavul taşıma aracı gördükten sonra yaptıkları insani davranışları ve sonucunu izliyoruz. Buyrun.
Yakınında Sigara İçilince Öksürerek Uyaran Reklam Panosu 00:59
Yakınında Sigara İçilince Öksürerek Uyaran Reklam Panosu 297 izlenme - 1 yıl önce Apotek Hjärtat isimli İsveç eczane zinciri için hazırlanan reklam panosu yakınında sigara içen insanları öksürerek uyarıyor. Daha sağlıklı bir yaşam için insanları bilinçlendiren eczane zinciri sigara içenlere "2017'de sigarayı bırakacağım!" dedirtecek bir işle ortaya çıkmış.
Kadının Üzerine Düşen Dev Reklam Panosu 00:26
Kadının Üzerine Düşen Dev Reklam Panosu 31 izlenme - 1 ay önce Çin'de güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde yolda yürüyen bir kadının üzerine, binadan kopan dev reklam panosu düşmüş. Ağır yaralanan kadın hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmış.
Reklam Panosundan Evlilik Teklifi 02:45
Reklam Panosundan Evlilik Teklifi 658 izlenme - 5 yıl önce Tokatlı Genç Şehir Merkezindeki Reklam Panosundan Sevgilisine Evlenme Teklifi Yapmak İçin Geniş Çaplı Bir Organizasyona Girişmiş.
Photoshop Çalışması, Super.. 03:15
Photoshop Çalışması, Super.. 1.636 izlenme - 8 yıl önce reklam panosu için seçilen fotoğraf uygun olmayabilir, sorun değil, çünkü photoshop var.
Durakta İnsanların Başına Gelen Komik Olay! 02:24
Durakta İnsanların Başına Gelen Komik Olay! 386 izlenme - 5 yıl önce Otobüs durağına gidiyorsunuz ve reklam panosuna bir bakıyorsunuz kendiniz ne yapardınız?
İnsanlara Güneş Kremi Hediye Eden Reklam Panosu 01:52
İnsanlara Güneş Kremi Hediye Eden Reklam Panosu 225 izlenme - 2 yıl önce Sidney'de bir firma insanların güneş ışınları dolayısıyla cilt kanserine yakalanmamaları ve tanıtım amaçlı olarak reklam panolarına güneş kremleri yerleştirdi. Ancak kremleri alabilmek için ufakta bir oyun oynamak gerekiyor.
Hareketli Reklam Panosu 00:23
Hareketli Reklam Panosu 661 izlenme - 9 yıl önce canlı sanma reklam o
2 Dakikada Işıklı Kutu Harf Tabela İmalatı---Kule Vinç Reklam Panosu 04:44
2 Dakikada Işıklı Kutu Harf Tabela İmalatı---Kule Vinç Reklam Panosu 301 izlenme - 3 yıl önce Galaksi Tabelada İmalatı Yapılan Kutu Harfli Kulevinç Reklam Panolarının Kesimden Gelip İmalata Alınması İle Başlayan Tabela Yapımı İle İlgili Videomuzda Kutu Harfli Tabelaların İmalatının Nasıl Yapıldığını Gösteriyoruz.alümünyum ,plexi Ve Paslanmaz Kutu Harfler İçin Galaksi Tabelayı Seçin... 0212 677 82 84- 0532 168 89 96
Konya'da Üstüne Reklam Panosu Düşen Çocuk Yaşam Savaşı Veriyor 00:47
Konya'da Üstüne Reklam Panosu Düşen Çocuk Yaşam Savaşı Veriyor 9 izlenme - 1 ay önce Konya'da yol kenarına bırakılan reklam panosunun üzerine devrilmesi sonucu ağır yaralanan 5 yaşındaki Muhammed K.'nın 15 günde 3 kez kalbi durdu.
Yaz Sil Neon 7 Renk  Reklam Tabelasi 02:49
Yaz Sil Neon 7 Renk Reklam Tabelasi 559 izlenme - 10 yıl önce yedİ ayri renkte yanabİlen tabelamiz kalemle ne yazarsak o neon iŞiĞi Şeklİnde yaniyor
bozüyük reklam panosu 01:30
bozüyük reklam panosu 310 izlenme - 7 yıl önce gencbozuyuk reklam panosu
Durakta Bekleyen İnsanları Fitness Yapmaya Teşvik Eden Pano 00:45
Durakta Bekleyen İnsanları Fitness Yapmaya Teşvik Eden Pano 73 izlenme - 1 yıl önce Manchester'da bir otobüs durağında Lucozade Sport tarafından gerçekleştirilen uygulamada insanlar durakta beklerken fitness eğitmeni ile tanışıyorlar. Canlı yayın yapan reklam panosundaki ekranda fitness hocasıyla tanışan insanlar motive edilip spor yapmaları isteniyor.
David Nalbandian - Hakeme Tekme Atıp Diskalifiye Olmak 00:23
David Nalbandian - Hakeme Tekme Atıp Diskalifiye Olmak 166 izlenme - 3 yıl önce Tenisçi abimiz David Nalbandian sinirini reklam tabelasından almak isterken tekmeyi hakeme sallıyor ve acı sonla karşılaşıp diskalifiye oluyor. Muhtemelen futbolcuların sinirlerinip reklam panolarını tekmelemesine özenip bi tekme de ben atayım demiş ama panonun arkasına hakem saklanmış. Suç hakemin!
Time Square Meydanındaki Ekranları Hacklemek 01:59
Time Square Meydanındaki Ekranları Hacklemek 240 izlenme - 3 yıl önce Bu japon arkadaş cep telefonuna yapmış olduğu bir aparatla butun ekranlara bir bir telefonundaki görüntüyü aktarıyor. Hatta bunu nasıl yaptığını açıklayacağını söyleyen arkadaş bir başka videoda NZT kullandığını söylüyor. Video üzerindeki türlü çalışmalar ve testler sonucunda videonun gerçek olduğuna varılmış. not: NZT; limitless filmindeki zeka açıcı küçük şeffaf haplar.
Metroda Herkesi Şok Eden Video 01:18
Metroda Herkesi Şok Eden Video 113 izlenme - 3 yıl önce Metro İstasyonunun Reklam Panosunda Kanserli Çocuklara Dikkat Çekmek İçin Gösterilen Video..
Reklam Panosunda Korkutan Şaka 01:19
Reklam Panosunda Korkutan Şaka 76 izlenme - 3 yıl önce Reklam panosundaki barkodu akıllı telefonuna okutan meraklı şakazedeler böyle bir sonla karşılaşacaklarını tahmin edemezlerdi. İnsanların korkudan aklını alan reklam panosunu izliyoruz.
2 Dakikada Işıklı Kutu Harf Tabela İmalatı---Kule Vinç Reklam Panosu 04:44
2 Dakikada Işıklı Kutu Harf Tabela İmalatı---Kule Vinç Reklam Panosu 64 izlenme - 3 yıl önce Galaksi Tabelada İmalatı Yapılan Kutu Harfli Kulevinç Reklam Panolarının Kesimden Gelip İmalata Alınması İle Başlayan Tabela Yapımı İle İlgili Videomuzda Kutu Harfli Tabelaların İmalatının Nasıl Yapıldığını Gösteriyoruz.alümünyum ,plexi Ve Paslanmaz Kutu Harfler İçin Galaksi Tabelayı Seçin... 0212 677 82 84- 0532 168 89 96
Reklam Panosunda Korkutan Şaka 01:09
Reklam Panosunda Korkutan Şaka 54 izlenme - 3 yıl önce Reklam panosundaki barkodu akıllı telefonuna okutan meraklı şakazedeler böyle bir sonla karşılaşacaklarını hiç tahmin edemezlerdi. İşte insanların korkudan ve aklını alan reklam panosunu...
Aşırı Hız Kazayı Da Beraberinde Getirdi... Otomobil Sürücüsü Reklam Panosuna Çarptı 00:28
Aşırı Hız Kazayı Da Beraberinde Getirdi... Otomobil Sürücüsü Reklam Panosuna Çarptı 3 izlenme - 5 ay önce Aşırı hız kazayı da beraberinde getirdi.
Reklam Panosunun İçine Düştü, İtfaiye Kurtardı 02:27
Reklam Panosunun İçine Düştü, İtfaiye Kurtardı 1 izlenme - 8 ay önce Reklam panosunun içine düştü, itfaiye kurtardı -Yavru kedinin imdadına itfaiye ekipleri yetiştiSAMSUN - Samsun'da reklam panosunun içine düşen yavru kediyi itfaiye ekibi kurtardı.