Hoşgeldiniz!

reklam videosu

Kadir İnanır - Yaban  Reklamı 01:29
Kadir İnanır - Yaban Reklamı 8.057 izlenme - 8 yıl önce
Tık Tık Eyi Günler - Yapı Kredi Reklamı 01:39
Tık Tık Eyi Günler - Yapı Kredi Reklamı 566 izlenme - 4 yıl önce Nostaljik bir reklam
üç nesil bir arada 00:44
üç nesil bir arada 931 izlenme - 8 yıl önce üç nesil bir arada turkcellin çekim gücü
Hologram Reklam Videosu 01:00
Hologram Reklam Videosu 257 izlenme - 5 yıl önce Hologram Reklam Videosu
Reklam Videosu Yapma 01:05
Reklam Videosu Yapma 7 izlenme - 3 ay önce https://www.tanitimvideo.net/reklam-videosu-yapma Reklam videosu yapmak için tanitimvideo.net adresi tam size göre..
Zorlukları Aşmanın Sırrı Gülümsemekte! 00:48
Zorlukları Aşmanın Sırrı Gülümsemekte! 151 izlenme - 4 yıl önce zorlukları aşmanın sırrı gülümsemekte!
Vıgo Havlu Isıtıcı 00:46
Vıgo Havlu Isıtıcı 88 izlenme - 4 yıl önce Vigo Elektrikli Havlu Isıtıcıları Tanıtan Bir Video
Tanıtım Videosu Hazırlama 01:20
Tanıtım Videosu Hazırlama 5 izlenme - 3 ay önce https://www.tanitimvideo.net/tanitim-videosu-hazirlama/ Artık tanıtım videosu olmayan her şey biraz eksiktir. Telefon uygulamaları, bilgisayar programları, şirketler, web siteler, satılan ürünler ve daha nicesi müşterileri ile iletişime geçecekleri esnada tanıtım videosu hazırlama konusunda arayış içerisine girmektedir. Çünkü bu tanıtımlar oldukça yüksek potansiyel müşterileri etkiler, haliyle müşteri sayısı artar. Bununla birlikte kazançta artar. Ayrıca sağladığı prestij ise müşterilere güven sağlamaktadır. Hazırlamış olduğumuz bazı reklam videolarını gösterelim. Sizde böyle bir arayış içerisindeyseniz çalışmaktan memnuniyet duyarız. İhtiyacınız olan videoyu analiz ediyoruz, sizlere demo gösteriyoruz ve 1 gün gibi kısa bir sürede videonuzu youtube, facebook gibi sosyal platformlarda paylaşıyoruz. Hangi sektörde olursanız olun sizlere uygun objeler kullanıyoruz. Örneğin eğitim sektöründe hizmet veriyorsunuz ve daha çok müşteri edinmek istiyorsunuz. İnsanların sizi sosyal medyada paylaşıp doğal reklam elde etmek istiyorsunuz. Düşüncenizi göz önünde bulunduruyoruz. Eğitim için nasıl objeler kullanabiliriz? diye düşünüyoruz. Tahta kullanabiliriz, tebeşir kullanabiliriz, sınıf ortamı kullanabiliriz ve ders veriyormuş gibi bir video oluşturabiliriz. Başka bir sektördeyseniz bulunduğunuz sektörle ilgili videolar oluşturuyoruz. Tanıtım Videosu Hazırlama Programı Tanıtım videosu hazırlama programı olarak bir çok alternatif mevcuttur. Böyle bir video oluşturmak için genelde sadece 1 program yeterli gelmemektedir. Çünkü her programın ayrı bir görevi, işlevi vardır. Elinizde bir resim yoksa, bunu animasyon haline dönüştüremezsiniz. Resmi oluşturmak için PhotoShop vb. gibi fotoğraf programları kullanmak gerekir. Ekibimiz tarafından tavsiye edilen programlar her türlü işinizi görecektir. Adobe After Effects 3Ds Max Sony Vegas Programlarından herhangi birisi işinizi görecektir. Büyük ölçüde değişiklik yapmayacak, slayt tarzı bir program isterseniz Edius gibi daha basit programlar öneririz. Tanıtım videosu hazırlama programı işinize göre belirlenebilir. Çok profesyonel bir şey isterseniz Adobe After Effects kullanabilirsiniz. Çünkü AE ile yapılamayacak hiç bir iş yoktur. Fotoğraf düzenleyici olarak PhotoShop(PS) öneririz. www.tanitimvideo.netTanıtım videosu hazırlama olarak bir nevi online tanıtım videosu hazırlama gibi düşünülebilir.
Tufan Tesisat Reklam 01:00
Tufan Tesisat Reklam 30 izlenme - 2 yıl önce www.tufantesisat.com.tr Ev ve iş yerlerinizdeki su kaçağını cihazla tespit ediyoruz. İletişim Numaralarımız: Avrupa Yakası 0(212) 569 55 55 Anadolu Yakası 0(216) 391 55 55 tufan tesisat, su kaçağı, tufan tesisat televizyon reklamı , tufan tesisat reklam videosu,su kaçağı bulma, istanbul tesisat,tıkanıklık açma,lavabo tıkanıklığı,tuvalet tıkanıklığı,mutfak tıkanıklığı,petek temizleme tufantesisat, tufan tesisat reklam, tufan tesisat radyo, tufan tesisat radyo reklamı, radyo, en iyi tesisat, evinizi kırmadan yapan tesisat, radyo reklamı, tufan tesisat müzik, kırmadan yapan, tesisatçı, tesisat firmaları, pis koku tespiti, tufan reklam lalegül,semerkand,ilaçlı petek temizliği, mutfak gideri tıkanıklığı,koku tespiti, tufan tesisat lalegül fm, tufan tesisat semerkand fm, tufan tesisat lalegül
Erba R.a.m. Demo Videosu - Proje Tamamlanmıştır 04:00
Erba R.a.m. Demo Videosu - Proje Tamamlanmıştır 12 izlenme - 8 ay önce
Alış Veriş Sitelerine Özel Reklam Demosu 00:54
Alış Veriş Sitelerine Özel Reklam Demosu 2 izlenme - 8 ay önce Alış veriş siteniz mi var ? Sizde bu tarz bir reklam videosu sahibi olabilirisiniz. Hemen sitemizi ziyaret edip referanslarımızı görebilir ve teklif talebinde bulunabilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartınız ile yapma imkanı vardır. https://www.aliarior.com
Turizm Reklam Örneği Çalışması 01:10
Turizm Reklam Örneği Çalışması 3 izlenme - 8 ay önce
Kalem Video Reklamcılık 00:32
Kalem Video Reklamcılık 2 izlenme - 8 ay önce Sizde bu tarz, kısa bir kalem video ile firmanızı veya işinizi tanıtabilir, sevdikleriniz için farklı videolar hazırlatabilirsiniz. Teklif ve detaylı bilgi almak için sitemi ziyaret ediniz. Ayrıca kredi kartınız ile ödeme imkanı mevcuttur. Web sitem için : htttps://www.aliarior.com adresini ziyaret ediniz.