Hoşgeldiniz!

reklam yıldızı

Hadise-Reklam Yıldızı Oldu -Yedigün Yepyeni Reklam 01:37
Hadise-Reklam Yıldızı Oldu -Yedigün Yepyeni Reklam 6.506 izlenme - 9 yıl önce harika reklam
Harika Bebekler 01:01
Harika Bebekler 3.703 izlenme - 9 yıl önce
Boomcu Onur Reklam Yıldızı Oldu! 00:32
Boomcu Onur Reklam Yıldızı Oldu! 858 izlenme - 4 yıl önce işler Güçler dizisinin Boomcu Onur'u Nescafe reklamıyla ekranlarda boy gösteriyor.
Fineas ve Förb - Ornitorenk Perry Reklam Yıldızı - Çizgi Film 01:57
Fineas ve Förb - Ornitorenk Perry Reklam Yıldızı - Çizgi Film 372 izlenme - 2 yıl önce Ornitorenk Perry reklam yıldızlığına soyunurken, diğer yandan Candace kardeşlerini ispiyonlamama konusunda grup terapisinde , Dr Doofenshmirtz ise ilk defa kötülük peşinde değil! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Lionel Messi Japonya'da Reklam Yıldızı Oldu 00:15
Lionel Messi Japonya'da Reklam Yıldızı Oldu 611 izlenme - 5 yıl önce Arjantinli yıldız Lionel Messi Japonya'da bir yüz yıkama kremi reklamlarında yer aldı.
Messi reklam yıldızı oldu! 00:50
Messi reklam yıldızı oldu! 377 izlenme - 5 yıl önce Barcelona!nın dünyaca ünlü yıldızı Lionel Messi, İspanya'da bir reklam filmi için kamera karşısına geçti ve futbolda olduğu kadar oyunculuktada başarılı olduğunu gösterdi.
Arda, Barcelona'nın reklam yıldızı oldu 00:18
Arda, Barcelona'nın reklam yıldızı oldu 240 izlenme - 2 yıl önce Sezon başında Atletico Madrid'ten Barcelona'ya transfer olan temsilcimiz Arda Turan Barcelona'nın sponsoru Lassa'nın reklamında yeni forması ile boy gösterdi.
Psy Reklam Yıldızı Oldu! 01:30
Psy Reklam Yıldızı Oldu! 384 izlenme - 5 yıl önce PSY Reklam Yıldızı Oldu!
Yeni reklam yıldızı Luis Suarez 00:53
Yeni reklam yıldızı Luis Suarez 223 izlenme - 5 yıl önce Yeni reklam yıldızı Luis Suarez
Boomcu Onur Reklam Yıldızı Oldu 00:32
Boomcu Onur Reklam Yıldızı Oldu 94 izlenme - 4 yıl önce İşler Güçler dizisinin Boomcu Onur'u Nescafe reklamıyla ekranlarda boy gösteriyor.
Atalay Demirci Reklam Yıldızı Oldu 00:45
Atalay Demirci Reklam Yıldızı Oldu 139 izlenme - 5 yıl önce Atalay Demirci Reklam Yıldızı Oldu Atalay Demirci Reklam Yıldızı Oldu Atalay Demirci, İlk Reklam Filmiyle Sevenlerinin Karşısına Çıktı.
Boomcu Onur Reklam Yıldızı Oldu 00:32
Boomcu Onur Reklam Yıldızı Oldu 91 izlenme - 4 yıl önce Boomcu Onur Reklam Yıldızı Oldu