Hoşgeldiniz!

rekorlar

Piercing'in Bokunu Çıkartmak / Joel Miggler 02:34
Piercing'in Bokunu Çıkartmak / Joel Miggler 2.688 izlenme - 2 hafta önce Almanya'da yaşayan Joel Miggler piercing olayının bokunu çıkartmış. Piercinglerle yetinmemiş ağzının içine tünneller açtırmış, tünelleri de abartmış olacak ki guiness rekorlar kitabına girmiş... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/203108/yanagini-peynir-ekmekle-yiyen-eleman
Azrailin Unuttuğu Adam Mahashta Murasi 179 Yaşında 00:45
Azrailin Unuttuğu Adam Mahashta Murasi 179 Yaşında 46.941 izlenme - 2 yıl önce 6 haziran 1835 doğumlu mahashta murasi guinness rekorlar kitabı'na girmeye başardı, üstelik yaşını kanıtlayacak her türlü belgeye sahip,
Geri Geri En Dar Paralel Park Rekoru Kırıldı! 01:21
Geri Geri En Dar Paralel Park Rekoru Kırıldı! 4.023 izlenme - 3 ay önce Yetenekli park etme rekortmeni Alastair Moffatt, geçtiğimiz gün yeni bir rekora imza attı. Moffatt, geçtiğimiz gün geri geri en dar paralel park rekorunu kırmayı başardı. Moffatt rekoru 35 cm'den 34 cm'ye çekmeyi başardı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Guinness Rekoru - Vücudunu Arıyla Kaplatmak 03:21
Guinness Rekoru - Vücudunu Arıyla Kaplatmak 339 izlenme - 5 gün önce Çinli Ruan Liangming isimli abimiz böyle bir rekor denemesinde bulunmuş. Rekorda ortalama 63,7 KG arı ve arıların bir arada durması için 60 tane kraliçe arı kullanılmış. Kraliçe arılarıda sayarsak ortalama 637.000 arıyı vücüduna toplayarak rekoru kırmış abimiz. Aferin iyi bok yedin.
İşte dünyanın en uzun bisikleti 02:49
İşte dünyanın en uzun bisikleti 2.385 izlenme - 3 ay önce Özel olarak üretilen bisiklet dünyanın en uzun bisikleti olarak rekor kırdı. Guinness Rekorlar Kitabı'na giren bisikletin Hollanda'da tasarlandığını ve uzunluğunun ise 35 metre olduğunu belirtelim. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünya Rekorunu 14 Aracın Üzerinden Atlayarak Kırdı 03:37
Dünya Rekorunu 14 Aracın Üzerinden Atlayarak Kırdı 351 izlenme - 1 hafta önce Matt Coulter isimli adam ATV ile 14 aracın üzerinden atlayarak Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi. Yaklaşık 41 metrelik bir atlayış gerçekleştiren Matt'in o anlarını izliyoruz... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyanın En Uzun Tırnakları Artık Onda 04:10
Dünyanın En Uzun Tırnakları Artık Onda 2.750 izlenme - 4 ay önce Hindistan’da 78 yaşındaki Sridhar Chillan, 62 yıldır kesmediği tırnaklarıyla Guinness Rekorlar Kitabı’na girmeye hak kazandı.İndus bölgesinde yaşayan Sridhar Chillan, 16 yaşındayken, diğer eliyle iş yapabilmek için, sadece sol elinin tırnaklarını kesmeme kararı aldı. Geçen 62 yıllık süre içerisinde Chillan’ın tırnakları, neredeyse 2 metreye ulaştı.
Rekorlar Dünyası - Vücudunda En Çok Değişiklik Yapan Kadin - Mary Jose Cristerna 07:26
Rekorlar Dünyası - Vücudunda En Çok Değişiklik Yapan Kadin - Mary Jose Cristerna 17.058 izlenme - 2 yıl önce Vampire Benzemek İçin Vücudunun Bir Çok Yerine Dövme Ve Piercing Yaptıran Meksikalı Maria Jose Cristerna Katıldığı Fuarda Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti.
Bu Bir Rekor! Sadece LEGO Kullanılarak Yapılmış Karavan 02:14
Bu Bir Rekor! Sadece LEGO Kullanılarak Yapılmış Karavan 1.494 izlenme - 4 ay önce 215,158 adet LEGO parçası kullanılarak yapılmış ve Guinness Rekorlar Kitabına girmeye hak kazanmış bir çalışma!
Bir Tabur Askeri Öldüren Kuş 00:30
Bir Tabur Askeri Öldüren Kuş 4.392 izlenme - 9 ay önce Dünyanın en tehlikeli kuşlarından biri olarak gösterilen Cassowary'nin, Dünya Savaşı sırasında Yeni Gine'ye giden kimi Amerikan askerlerini öldürdüğü biliniyor.
korkutan şov! (Rekorlar Dünyası) 01:54
korkutan şov! (Rekorlar Dünyası) 12.594 izlenme - 3 yıl önce Kanal D'de yayınlanan programda izleyiciler, ilginç anlara tanık olacak.
Aynı Anda İki Buzdolabını 20 Metre Taşıyarak Guinness Rekorlar Kitabına Girdi 03:32
Aynı Anda İki Buzdolabını 20 Metre Taşıyarak Guinness Rekorlar Kitabına Girdi 311 izlenme - 3 hafta önce Game of Thrones'un dağı, Avrupa'nın en güçlü adamı Thor Björnsson İtalya'da katıldığı bir programda iki adet buzdolabını aynı anda 20 metre taşıyarak Guinnes Rekorlar Kitabı'na bir kez daha girdi. Rekor 19.60 saniyede geldi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ayağında 400 Kiloyla Yürüyor! 01:48
Ayağında 400 Kiloyla Yürüyor! 5.755 izlenme - 2 yıl önce Guinnes Rekorlar Kİtabı'na girmek için ayağında 400 kiloluk demir ayakkabılarla yürüyen yaşlı adamın performansı hayran bıraktı....
Rekorlar Dünyası 1. Bölüm Fragmanı 00:27
Rekorlar Dünyası 1. Bölüm Fragmanı 8.022 izlenme - 3 yıl önce Yakında
rekor için bunu yaptılar! 01:12
rekor için bunu yaptılar! 8.061 izlenme - 4 yıl önce ingilterenin bournemouth sahilinde kurulan 6 metre yüksekliğindeki dev duşun altında aynı anda duş alan 152 kişi guinnes rekorlar kitabına girdi.lynx firmasının sponsorluğunda düzenlenen deneme guinness yetkilileri tarafından tescillenirken bu alandaki eski rekorun 2 yıl önce abdnin ıllinois eyaletinde birlikte duş alan 145 kişilik grupta olduğu belirtildi.
Şampiyon Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeye hazırlanıyor 01:31
Şampiyon Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeye hazırlanıyor 2.696 izlenme - 11 ay önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/anadoluajansi kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Guinnes Rekorlar Kitabına Giren Şişman Köpek 01:19
Guinnes Rekorlar Kitabına Giren Şişman Köpek 5.908 izlenme - 3 yıl önce O kadar şişman ki guinnes rekorlar kitabına bile girdi.
Dünyaca Ünlü Lastik Kadin Zlata 05:32
Dünyaca Ünlü Lastik Kadin Zlata 3.446 izlenme - 2 yıl önce Rekorlar Dünyası - Dünyaca Ünlü Lastik Kadin Zlata Contortionist
ders arasında şarkı söyledi rekorlar kırdı 02:19
ders arasında şarkı söyledi rekorlar kırdı 5.887 izlenme - 4 yıl önce ders arasında şarkı söyledi rekorlar kırdı
110 Km/s Hızla Giden İki Motorun Üzerinden Atlayan Adam 01:40
110 Km/s Hızla Giden İki Motorun Üzerinden Atlayan Adam 1.465 izlenme - 1 yıl önce Profesyonel atlet olan adam arka arkaya saatte 110 km hız ile giden iki motorun üstünden atlayarak Guiness Rekorlar Kitabı'na adını yazdırmış. Kendisini tebrik ediyor, evde denemeyin notunu da eklediği için teşekkür ediyoruz...
Dünya'nın en esnek derili adamı (Rekorlar Dünyası) 04:08
Dünya'nın en esnek derili adamı (Rekorlar Dünyası) 3.248 izlenme - 3 yıl önce Dünya'nın en esnek derili adamı (Rekorlar Dünyası)
En hızlısı o! Yeni dünya rekoru... 01:21
En hızlısı o! Yeni dünya rekoru... 118 izlenme - 1 ay önce Doğuştan engelli olan Etiyopyalı Tameru Zegeye elleri üzerindeki en hızlı insan rekorunu kırdı. Doğuştan ayaklarını kullanamayan ve koltuk değneklerine mahkum olan Zegeye bu engelini bir fırsata çevirerek yaptığı çalışmaların meyvesini 100 metreyi 57 saniyede tamamlayarak Guinness Rekorlar Kitabı'na adını yazdırarak aldı.
ilginç 02:11
ilginç 5.453 izlenme - 7 yıl önce olmaz böyle şey
kıza bak rekor kırdı...:d 00:16
kıza bak rekor kırdı...:d 15.102 izlenme - 8 yıl önce
Rekorlar Dünyası 1.Bölüm Fragmanı 00:27
Rekorlar Dünyası 1.Bölüm Fragmanı 2.417 izlenme - 3 yıl önce Dünya rekortmeni olmadığına emin misin? Yalan Dünya adlı dizide canlandırdığı Nurhayat karakteriyle büyük beğeni kazanan Gupse Özay’ın sunduğu ‘’Rekorlar Dünyası’’ televizyon tarihin en inanılmaz gösterileri ve konuklarıyla çok yakında Kanal D’de En Son Neye Şaşırdınız? 1 saniyeden fazla düşündüyseniz, henüz hiçbir şey görmemişseniz demektir! ‘’Rekorlar Dünyası’’, hafızalardan silinmeyecek en ilginç gösteriler ve görenleri hayrete düşüren en inanılmaz insanlarla algılarımızı altüst etmeye hazırlanıyor. Dünyanın en kısa boylu kadının, en uzun burunlu adamına ; beton blokları bisküvi gibi kıran insanlardan, sakallı kadına kadar, dünyanın rekortmenleri Kanal D ekranlarında buluşuyor. İnsan doğasının sınırlarını zorlayan rekor denemeleriyle ve akıllara durgunluk veren fiziksel özellikleriyle ‘Guinness Rekorlar Kitabı’’nda yerini alan dünyaca ünlü rekortmenler, Türk izleyicisinin gözleri önünde yepyeni rekorlara imza atmaya hazırlanıyor. Amerika, Almanya, Fransa, İtalya, Çin, Avustralya, İngiltere gibi bir çok ülkede yayınlanan program ayrıca, Türkiye’de ki izleyicilere de Guinness World Records’ın yetkili hakemleri gözetiminde dünya rekortmeni olma fırsatı sunuyor.
1 Dakikada 56 Sütyen Kopçası Açmak (Guinness Dünya Rekoru) 01:04
1 Dakikada 56 Sütyen Kopçası Açmak (Guinness Dünya Rekoru) 897 izlenme - 1 yıl önce Abimiz bir dakikada 56 sütyen kopçası açarak adını Guinness Rekorlar Kitabı'na yazdırmış. Ne var ki kamera arkadan çekim yapmış...
 Alevlere altı dakika dayandı dünya rekoru kırdı 03:11
Alevlere altı dakika dayandı dünya rekoru kırdı 1.834 izlenme - 2 yıl önce Avusturyalı dublör Joe Tödtling, 5 dakika 41 saniye boyunca vücudunu saran alevlere dayanarak dünya rekoru kırdı. Haberin Fotoğrafları İçin Tıklayınız! Avusturya’nın Salzburg kentinde gerçekleştirilen denemede, 33 yaşındaki dublör, alevler tüm vücudunu sararken caddede yürüdü.Alevlere dayanıklı özel üretim bir elbise giyen dublörü “tutuşturan” ise eşi Julia oldu. Henüz Guinness rekorlar kitabı tarafından rekoru tescil edilmese de, Tödtling’in “oksijen desteği olmadan en uzun süre alevlere dayanma” kategorisinde rekor kırdığı tahmin ediliyor. Rekorun önceki sahibi, Amerikalı dublör Jayson Dumenigo olmuştu. Dumenigo, 5 dakika 25 saniye boyunca alevlere dayanmıştı.Profesyonel bir dublör olan Tödtling, son olarak George Clooney’nin Monuments Men filminde çalıştı.
Karizmatik Türk Basketçiler, Guinness'e Girmeyi Başardı 01:07
Karizmatik Türk Basketçiler, Guinness'e Girmeyi Başardı 1.705 izlenme - 2 yıl önce Bursa'da, 8 lise ve üniversite öğrencisinden oluşan ve salon bulamadıkları için okul bahçesinde çalışan akrobatik basketbol grubu, ABD'li bir grubun 2003 yılındaki rekorunu kırıp Guinness Rekorlar Kitabı'na girme başarısını gösterdi
Canli yayinda büyük ders/bu video rekorlar kiriyor 09:45
Canli yayinda büyük ders/bu video rekorlar kiriyor 2.475 izlenme - 3 yıl önce CANLi YAYiNDA BÜYÜK DERS/BU VİDEO REKORLAR KiRiYOR
gözlerini cıkartan kadın 00:26
gözlerini cıkartan kadın 4.562 izlenme - 9 yıl önce guines rekorlar kitabı girmek için gözleri cıkaran kadın